Fitness Club S4

Opinie o Fitness Club S4

Krasulcia

Ale brednie. Komentarze wyżej pisane są przez osoby , które nie nadają się do ŻADNEJ PRACY. Wszędzie będzie im źle. Ludzie w Fitness Clubie S4 pracują po kilka lat i żyją , mają się dobrze i źle nie zarabiają. Opanujcie się zanim napiszecie coś po złości. Tyle imbecyli ile szkoliłyśmy na recepcjach to w głowie się nie mieści. Dziewuchy lat 20 zjeżdżają się świeżo do Warszawy i myślą , że praca na recepcji to siedzenie i nic nie robienie. To jest ciężka praca bo z obsługą klienta , ale dobrze płatna. Jak możecie oczerniać Menagera ?! To złoty człowiek , tyle ile cierpliwości on ma do tych tępych kretynek to ja nie pytam. 100 razy można je poprawiać a nadal robią TE SAME błędy. Każdy by w końcu się wkurzył i zaproponował karę , jeżeli dziewuszysko się nie ogarnie. Proponowanie produktów - każda sieciówka i nie tylko Fitness cluby to stosuje. Na prawdę ludzie trochę ogłady i do roboty , a nie w internetach żale wylewać. Nie pozdrawiam.

szok
@Krasulcia 31.08.2015 11:34

sam twoj komentarz daje duzo do myslenia. Pisanie o ludziach imbecyle kretynki dziewuchy albo dziewuszystka. Do tego piszesz o karze ?!! Sprawa juz powinna byc na policji i wszczete posteowanie przeciwko tobie.

goldi

średnia, widać po ludziach którzy tam przychodzą, że nie ćwiczą regurlarnie. bierznia co druga popsuta. orbitreki przeskakują i hałasują doprowadzając mnie i innych do furii. maszyny stoją zepsute po kilka tygodni/miesięcy? woda pod prysznicem leci tak wolno, że trzeba wychodzić namydlonym do domu. trenerzy stoją i się gapią - dwa razy - a chodziłem tam rok widziałem jak kogoś instruują. atmosfera fatalna, może dlatego, że przyzwyczaiłem się odpoczywać na siłowniach po całym dniu pracy słuchając muzyki a na tej jestem podenerwowany ciągłą oceną innych ludzi i nieustannym gapieniem się z racji lokalizacji bierzni vis a vis luster. jedynym plusem są super dziewczyny na recepcji i lokalizacja. trenerzy i większość ćwiczących - porażka. pisałem o s4 na puławskiej.

ja

szkoda,że nie ma wszystkich komentarzy, które tu były jeszcze rok temu :) nie dziwię się - na pewno korzystne dla firmy nie były. Praca w s4 to praca w obozie pracy, w którym przełożenia są tyranami.

SI

ODRADZAM PRACĘ W TYM KLUBIE!!!!! za niezaproponowanie durnego batonika po treningu obcinają Ci premie, za to że się nie uśmiechniesz do klienta też zapewne PAN WIELKI MANAGER BY TO ZROBIŁ, a jest prostakiem do potęgi n-tej. A i zachorować nie można bo grozi to zwolnieniem, bądź praca przez następne tygodnie bez przerwy. Pensja za ok 180-190h to marne 1700-1800 zł na recepcji. - żenada totalna.

Magda

Do Wronka. Marcinku każdy wie że to Ty oszołomie i oszuście piszesz, a prawda jest taka że nie płacicie ludziom. Ja miałam przepracowane 218 godzin i co ? otrzymałam 750zł. bo stwierdziłeś że się nie logowałam i nie zaliczysz mi godzin, a sami nie chcieliście żeby się logować. Państwowa Inspekcja Pracy dobierze wam się do tyłków. Ja też szukam ludzi oszukanych przez S4 na portalach społecznościowych. Aniu tu nie znajdziesz za bardzo bo te oszuści pilnują komentarzy i usuwają je. Na portalach społecznościowych możesz szukać, bo ja też tam szukam.

ANNA

S4 to banda oszustów, nie płacą ludziom za pracę. ja zgłosiłam sprawę na policję i szukam osób poszkodowanych, czas zamknąć te pierdolniki .

Kliencik

Chodzę tam tylko dlatego, że mam blisko, ale chyba czas na zmiany. Najgorsi są pseudotrenerzy personalni, którzy ciąglę się uśmiechają i próbują nawiązać kontakt tylko po to, by dogadać się na trengi personalne "poza recepcją" - żenujące podejście. Dodam tylko, że Ci trenerzy zmieniają się tam średnio co 2-3 tygodnie. "Trenerzy" którzy są w klubie, powinni obserwować ludzi i ewentualnie korygować ich ćwiczenia, podpowiadać, a nie wciskać swoje treningi i diety.

Klubowicz77

Sprzęt jest tragiczny. Stary i ciągle się psuje. Nie szanują klientów i pracowników. Trenerzy non stop skarżą sie do klientów na właścicieli i managera Michała i Pawła. To się nadaje na materiał do programu "UWAGA"!!!!

Trener

O poziomie tej firmy świadczy fakt, iż przed końcem roku dodałem swoją opinię na temat pracy oraz działania s4 względem trenerów, po czym dziś już nie ma mojego wpisu. Niewygodna prawda?

recepcja

Nie polecam. Wypłaty sa mniejsze o 100-300zl, powod to niezaproponowanie klientowi batonika po treningu. Odradzam.Klientela tez slaba, dresiarnia z blokowisk. Szef to gbur spod Grojca, a managerowie Michal i Pawel udaja znawcow, a tak naprawde mozna ich spotkac najczesciej pod Kebabek z piwem w reku.

TrenerPersonalny

Witam. Pracowałem w S4 1 rok. Dramat. Wyplaty wysylaja 3-4 tygodnie po skonczonym miesiacu. Managerowie nie maja wiedzy na temat dzialania fitness clubow. Nowy manager Pawel to dramat. Wyzywa pracownikow i obcina pensje za nie podpisanie kibelka. Manager Michal nic nie robi, wyrzuca z dnia na dzien i oglada pornosy na laptopie. Na SWIETA nie daja zadnych prezentow.

duch s4

Nadal pracuję w tej firmie i ogólnie nie jest źle tylko ludzie zryci. Pomijam fakt szerzącego się mobingu gdzie nie zrobisz czegoś po myśli szefa to on na chama obcina pensje.. albo ciągle jak kretyn wygaduje że cię zwolni... ale to najmniejszy ból... Olejesz dziadka to jego PRAWA RĘKA zaraz poświeci Ci cyckami przed szefostwem w nadziei, że dana osoba zostanie udupiona... Ciągle jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na każdym kroku... Nie ważne co zrobisz i tak jest to źle wykonane, gdyż nie realizuje wyobrażeń koordynatorów... Owszem każda firma nakłada sugerowanie towaru, ale żadna nie ma prawa obciąć z tego tytułu pensji-- jest to bezprawie. Nie przysługuje Ci chorobowe, bo inaczej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z naszej firmy. Zastępstwa to twój problem, przecież koordynator jest po to by cię sprawdzić, ale nigdy po to by Cię zastąpić. Chmara świętych krów którym się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przewróciło ;)

Magda

Zgadzam się z powyższym. Ja również odbylam szkolenie za które nikt mi nie zapłacil i nagle Pan Michał udawał że mnie nie zna. Mam nadzieję, że ludzie zanim pójdą tam do pracy to przeczytają to i będą wiedzieli że firma jest nierzetelna i nie płaci pracownikom

Paulina

Dziewczyny!! Chłopaki!! To oszuści, nie idźcie tam! Pracowałam tam przez 4 dni i nagle dostaje sms że mam nie przychodzić do pracy, a gdy spytałam o należne pieniądze dostałam odpowiedź,, pani nigdy u nas nie pracowała " Ostrzegam wszystkich przed tym klubem!! Szczególnie Puławska 39 bo to tam mnie oszukano. Sprawa już została zgłoszona na policję

Kasia

POLECAM- i tyle :)

wronka

A ja pracuję w S4 i nie narzekam :) Właściele bardzo w porządku, wymieniany wcześniej menadzer Michal jest ok, nie mam mu nic do zarzucenia, to ze ma jakies wymagania- ok, ale to jego praca, on tez odpowiada za nasza prace przed szefostwem. Idzie sie z nim dogadac. Amosfera super! 220h i 1700 zł? jakim cudem, hehe ja przy swoich 180h mam spokojnie 1900zł-2000 zł. Praca jest przyjemna, wypłaty zawsze na czas. Ale jesli nie chce sie pracowac, kombinuje i zyje w innym swiecie, gdzie pieniadze leca z nieba za nic nie robienie to wcale nie dziwia mnie te komentarze. Sprobujcie pracy na produkcji, badz w sklepie na kasie. Zobaczycie co to praca za marne grosze.. ciezka praca. Pozdro :)

znam cie
@wronka 20.07.2015 10:15

"Hehe"- tak mogles napisac tylko ty. Michałku naprawde posuwasz sie do takich metod? Sam o sobie piszesz ze jestes ok? slabe to bardzo. Ale od zawsze uwazalam, ze jestes slabym czlowiekiem totalanie bez klasy. Nikt cie nie posądził o mobbing? pewnie niedlugo sie doczekasz....w razie czego sluze wydrukowanymi mailami które sa dowodem na to, ze w Fitness Club s4 pan Michał Dyderski stosuje mobbing na pracownikach. pozdrawiam cie serdecznie chlopaczku w czapeczce

lol
@wronka 20.07.2015 10:15

Jaki na czas ???? ile Ci dali za napisanie tych bredni

on

Znam teżo soby tam pracujące, menedżer Michał to człowiek żyjący nie na tej planecie chyba, ludzi traktują jak woły do pracy, najlepiej za darmo, dziewczyny po 220h wyrabiają i pensja 1700zł, śmiech na sali, firma żydowska. I jakie wymagania, proponuj batonika, srika, wodę, ręczniczek, siku to nie wyjdziesz bo sam/sama na recepcji, brud tam i syf, żal, Pan Michałek to niech sobie sam na ulicę wyjdzie i batoniki sprzedaje.

były

Ogólnie masakra, syf na tej siłowni, grzyb na ścianach w łazienkach, sprzęty stare, sporo z nich poprostu nie działa. Ogólnie nie polecam tego szamba!.

si

całkowicie się zgodzę z przedmówcami:) pracowałam długo na recepcji. Przykre to.

this

sent - trafione w 10 ! FIRMA BEZ KLASY I BEZ SZACUNKU DO PRACOWNIKA. WLASCICIELE BURAKI A "MANAGEROWIE" analfabeci i imbecyle. Tyle na temat. Pracowałam na recepcji 2 lata

sent

krótko i na temat: *pracowałem w s4 3 lata! *wszystko co jest opisywane wyżej to niestety prawda *sam się zwolniłem bo poszedłem dalej , ale na siłowni chciałem zostać bo miałem blisko *wykupiłem karnet po 3 latach pracy w tym punkcie za 149 PLN , pochodziłem 3 tygodnie i pewnego dnia nie chcieli mnie wpuścić! Dostałem ZAKAZ wejścia jako były pracownik - WTF ??? sam się zwolniłem i jeszcze nie domagałem się żadnych zniżek z tytułu przepracowanych lat i nagle nie mogę wejść! S4 to firma bez klasy! Zarządzana w sposób totalnie niezrozumiały! NIGDY I NIDZIE NIE POLECAM i ODRADZAM!

Bartos

Tam jako trenerzy moga pracowac tylko studenciaki po kursach od razu. Byłem na rozmowie jak dowiedzili się że nie jestem studentem to podziękowali i otrzymałem info że szukaja tylko studentów bo wtedy skladek nie musza odprowadzac. Lipa totalna dla dzieci po kursach, najlepiej zrobionych w s4 haha

ewa

nie polecam, zastanowcie sie 3 razy zanim zaczniecie tam prace....

ja

Nigdzie wcześniej nie było takiej polityki firmy jak w tej,jezeli chodzi o kary. powyżej widzę ,że osoba wypowiedziała się doskonale na temat pracy w s4. traktują ludzi jak tanią siłą robocze.Zero ludzkiego podejscia. NIE POLECAM

jaja

Cześć! Jeżeli myślicie o pracy w fitness club s4 to nigdy w życiu!! przyrzekam.. nawet na recepcje ani na trenera!! - jeżeli masz zamiar się spóźnić, to musisz zamówić taksówkę!!! - nie zaproponujesz produktu 3 razy, odejmują Ci premie z barku! - zastępstwa? musisz sama sobie szukać,a jak nie znajdziesz to Twój problem, - zwalniają z dnia na dzień, albo potrafią zadzwonić po Twojej zmianie, że jutro nie musisz już przychodzić do pracy. - błąd w systemie = karne zastępstwo - masz godziny co do przerw i tego musisz się trzymać. - źle naliczysz komuś karnet = oddajesz ze swoich - syf, brudno! NIE POLECAM NIKOMU!!!!! naprawdę!!

Ala
@jaja 12.01.2015 11:48

To od czasu kiedy Michałek został manago ;) wielkie ego, mały rozum :)

ja

Nie polecam!!! Zwalniają z dnia na dzień,a jak ktoś z pracowników chce tak zrobić to wielkie pretensje i ścięcie kasy jak się tylko da. Jeżeli nie możesz przyjść do pracy to pracy to sam szukasz sobie zastępstwa sam bo kazdy ma to w ppoważaniu. Moim zdaniem to istny obóz.ludzie Nie za tą kasę.....Przykra ale prawda.

trenbolon

Placa kase pod stołem, zero wplaty na konto. Oczywiscie wszyscy trenerzy to studenci od razu po kursach. Jak tylko kończysz studia to wypier*** z pracy !!! porazka jakich mało!!!!!!!

mirus

pracownikow traktuja gorzej niz sie wszystkim wydaje :)) placa 8zl za godzine a jeszcze kary finansowe dostajesz za np. literowke w systemie, zostawione kaucje nieodebrane po miesiacu trzeba wkladac do kasy i traktowac jako przychod, kary za niewyrobiony limit treningow personalnych, stanie na recepcji, blokuja mozliwosc wejscia komu tylko chca, totalnie firma bez klasy, jeden wielki syf- nie polecam/

Diko

Trenerzy wyglądający jak by nigdy na siłowni nie ćwiczyli.... i idź tu do s4... nie polecam!!!!!

ja

A mi szkoda tych młodych ludzi , w w prawie każde święto pracują , czasem zasmarkane, zakichane też siedzą i pracują. masakra!!!

bermut

Robilem tam ponad 4 miechy i nigdy wiecej. Najlelszy menagr trenerow Krzysio ktory nic nie robi tylko nakazuje aby sprzedawac treningi. Konczysz studia to wypad bo skladki trzeba by bylo odprowadzac. Sami studenci prosto po kursie. Nikomu tej firmy nie polecam! Umowa zlecenie z kasa placona pod stolem bo na konto strach wplacic im hajs...

stos102

batonika po treningu? ręcznik na trening? woda na trening? nie, w d..p.e se wsadz tego batona i polej wodą! nie czaje tej obsługi, jedyna silownia, w której jest tak idiotyczna obsługa klienta, do tego śmierdzi, wiesniackie towarzycho przychodzi, chyba trenerom kazali wciskać programy po 110zł trenning, bo cos ostatnio nagabują,buahahahaha, nonstop radio eska na maxa podgłoszone, że aż sie rzygac chce

jaaan

tak, z kartami to normalnie wchodzisz bez dopłat

była pracownica

jako siłownia ok jako praca beznadziejna... mało który trener naprawde posiada wiedzę wiekszość jest po tutejszych kursach które zdaje każdy bez problemu ponieważ nastawieni są na trzepanie kasy a nie na nauczenie Cię czegokolwiek... fatalnie kierowanie a z biurem nic nie idzie załatwić

tazz

Chodziłem przez dłuższy czas na Bielanach. Na początku było w porządku sprzęt w miarę nowy, po jakimś czasie zaczął się zużywać. Brak jakichkolwiek napraw, bieżnie wołające o pomstę do nieba. Gryf prosty 30 kg. (jedyny) zepsuty nie naprawiony od ok. 3-4 miesięcy. Ławki 3 szt. tragiczne. Ogólnie żenada. Niedaleko jest konkurencja. Ja osobiście przeniosłem się do Calypso, niedaleko, wszystko nowe. S4 już nie polecam.

gosc

zgadzam się z Despo sieciówka przeciętna, osobiście nie polecam nie wiem czy też macie takie wrażenia, ale jest tam zdecydowanie gorzej niż jakiś czas temu- podnoszą ceny różnych pakietów, nie oferując nic w zamian, nie tędy droga, tym bardziej że wybór w Warszawie jest teraz ogromny

misia kasia

bardzo źle traktują swoich pracowników, jedyny + to pensja na czas, ale kiedy mają zamiar cię zwolnić to jadą po pensji wszystkie możliwe kary tak aby wypłacić jak najmniej. Urlop ci nie przysługuje, wszystkie wolne są bezpłatne, a jak chcesz wolne to musisz sam prosić się po innych pracownikach aby ktoś przeszedł bo menager uważa że to nie jego sprawa, często więc przychodzi się do pracy chorym. Praca cały rok, świątek piątek i niedziela, wszystkie święta się pracuje. Pracownicy nie mają swojego pomieszczenia socjalnego - muszą jeść w szatniach albo przy klientach. Właściciele nie rozmawiają ze zwykłymi pracownikami, a menager zawsze mówi" jak się nie podoba to droga wolna" więc nawet jak masz jakiś pomysł na ulepszenie czegoś to lepiej się nie odzywać.. a no i trzeba uważać na współpracowników bo jest straszne donosicielstwo ( premiowane u szefów)

despo

Jako klient mam wrażenie że firma ma kłopoty finansowe . Czasem widze na telewizorach komunikat ze jest nie opłacony rachunek za kablówke. Uznali mi reklamacje już miesiąc temu , do dzis nie zwrócili pieniedzy i nie odbieraja telefónów, niektóre maszyny stoją długo popsute. Połowa bieżni ma jakies wady , a to sie rozpedza tylko do małej szybkości , a to nie mierzy pulsu, czasem pracownik restartuje bieżnie zeby zaczeła działać... Jak dla mnie zupełnie przeciętna osiedlowa siłownia.

buba

brak umowy- umowa na zlecenia, zwalnianie z dnia na dzień np. kończysz zmianę o 14:30 o 14:00 przyjeżdża menager i cię zwalnia:) ciągły stres i podglądanie pracowników przez kamery ( tel. np. gdzie pan stoi nie widać pana na kamerach). Limity treningowe- niemożliwe do osiągniecia i później opieprz dlaczego nie sprzedane treningi... za godzinę nie wiele..

Tymon

Czy ktoś z was tutaj wogóle pracował? Robiłem w tej firmie 5 miechów i to tylko z przymusu bo nic nie znalazłem. Umowy brak, zwykła śmieciowa, karzą wyrabiać niawiadomo jakie limity treningowe w klubach osiedlowych, kasa do ręki bo wszystko na lewo idzie... nic tylko pracować... porażka i tyle nie polecam !!! do tego biorą wszystkich jak leci nawet ludzi bez doświadczenia!!!!

abc

Kary, są za brak plakietki, stroju firmowego, chodzenie na przerwy w innych godzinach niż wyznaczone, spóźnienia, opóźnienie kontroli szatni, ogólną prace na sali np siedzisz a nie stoisz na baczność! Dożo kontroli dużo tajemniczych klientów. Nie ma czegoś takiego jak dzień na żądanie, wolne dni trzeba umawiać dużo wcześniej, często dzwoniąc do wszystkich trenerów z prośba o zamianę.

abc

Nie polecam pracy w tej firmie. Dużo osób pisze miła atmosfera klub ok itd. Zgadzam się ale ok jest tylko dla osób trenujących, a nie pracowników. Umowa zlecenie, bardzo dużo kar pieniężnych. Pracodawcy nie kontaktowi. Pracowników zwalniają za każdą drobnostkę. Praca w tej firmie to ciągły stres. Jedyny plus to terminowe wynagrodzenie. Ludzie którzy uważają warunki w tym klubie za dobre, nie pracowali w innych siłowniach.

Orren

duch s4
@Orren 23.02.2013 07:36
IMHO klub solidny, z dobrym wyposażeniem, dobrą atmosferą, spory ruch ludzi, także nie można narzekać, terminowo, dla mnie OK....

chyba tylko dla trenerów bo właściciele nie są skorzy do płacenia w terminie

Amill

Szuk - 2012-11-28 18:37:14 A jakie pensje oferują w tym klubie dla trenerów? Jaki jest to rodzaj umowy? Jak z wypłatą pensji? Będę wdzieczny za odpowiedzi:)warunki są generalnie OK, normalna umowa, pensja w terminie, generalnie bez zarzutu, jako pracodawca OK

worrik

Siłownia bardzo dobra, w zasadzie cała sieć jest fajna, dobra atmosfera, ćwiczenia na porządnym sprzęcie, warunki ogólnie OK.

Hejzer

IMHO dobra sieć, atmosfera w klubie jest w porządku, zawsze idzie się dogadać, dużo ludzi ćwiczy, jest co robić. Na plus.

senom

Siłka bardzo dobra, trenerzy, sprzęt, nic dodac nic ując ja zdecydowanie polecam!

Szuk

Mirma

Dobry pracowdawca, nie ma sie co zachwycac ale za całokształt daje pozytywną ocenę.

arrons

Jest dobrze, fakt faktem idzie się dogadać z ludźmi, atmosfera OK, praca jest, rozliczenia też na czas także jako pracodawcę póki co mogę polecić

Zostaw opinię o Fitness Club S4 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fitness Club S4