Zakłady Mięsne Łuków S.A.

Opinie o Zakłady Mięsne Łuków S.A.

Szymon

Bardzo lubię robić zakupy w sklepie firmowym adamów

Mariola777

Czy na sklepach firmowych w Łukowie, płacą dodatek za nie chodzenie na zwolnienia?

Konsument

Kiedyś konserwy luncheon Meat były najsmaczniejsze w kraju teraz niestety jakość i smak odbiegają bardzo od dawnych norm

Henrix

Kupiłem w Pruszczu gdańskim Waszą metkę wołową i tak ,że kot nie chciał ją jeść oddałem psu.Jak produkujecie (usunięte przez administratora) to sami ją sobie wpierdalajcie Waszego produktu nie kupię z rpóbcie coś z tym.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zakłady Mięsne Łuków S.A..
AMER R R

A Ja pytam : Czy produkty są na wysokim poziomie? Czy to ścierwo?

Magda

Dno dno dno w zyciu nie sadzilam ze czas sie zatrzymal w latach 40tych zeszłego wieku. Terror. Psychoza takich ludzi jak p. Kostyra powinni kierować na badania psychiatryczne szczegolnie jak ma miec do czynienia z innymi ludzmi. No babka sie nadaje do SW czy innych służb.

Agnieszka
@Magda

Pracuje w SF już ponad 5 lat. Jutro jest mój ostatni dzień. Nie muszę się nikomu podlizywac ani przypodobać. Mogę napisać prawdę. Mam nadzieje ze nie pisano o mojej KR. Może jest jeszcze inna P. Kostyra. P.Kostyra jest najlepszym KR jakiego miałam Osoba bardzo kompetentna. To prawda ma zasady których trzeba przestrzegać, ma wymagania, co jest oczywiste bo musi dbać o dobro firmy i nie jest tylko od glaskaniia nas po glowkach. Jednocześnie jest KR na którą zawsze można liczyć, która pomaga i wspiera nas w ciężkich chwilach. Zawsze można na nią liczyć. ZAWSZE. Kobieta pełna taktu i empatii. Mogłabym długo o Niej pisać, ale jeżeli ktoś Ja zna to wie że pisze prawdę. Tak jak wspomniałam na początku kończę pracę. Cieszę się bardzo, że na swojej drodze spotkałam tak wspaniałą i fantastyczna osobę. Pani Magdo nie znam Pani ale chyba tego nie żałuję. Pisanie takich postów jest poniżej pasa. Szczególnie ze osobą , która Pani oczernia nie może się bronić.

Pan ktos
@Agnieszka

No jak widzę same plusy, pytanie ile wazeliny poszło na takie nieprawdziwe słodkie opinie o Pani rejonowej. Prawda jest taka że ona człowieka ma za nic mimo iż ktoś dłużej od niej w firmie pracuje i ma pojęcie w przeciwieństwie do niej. Firma kiedyś otworzy oczy i zobaczy jak jest z tą osobą a wtedy słodzenia nie będzie!!!!

Salomea
@Pan ktos

Szczerze to nie wiem już czy mam się śmiać czy płakać jak czytam te opinie. Pracowałam również w sklepie na rejonie wyżej wymienionej Pani ( swoją drogą to nie wiem czy osoby komentujące mają świadomość ale w internecie nikt nie jest anonimowy i takie oczernianie kogoś po nazwisku może przynieść wam przykre konsekwencje, polecam sprawdzić "Art. 212 KK" ) i zastanawiam się czy to nie jest jakaś zbieżność nazwisk bo moja regionalna jak trzeba było to owszem zwróciła uwagę, ale zawsze starała się nam pomóc jak tylko mogła. Nie jednokrotnie jednego dnia objeżdżała rejon żeby rozwieźć mięso którego mój sklep lub jakiś inny dostał stanowczo więcej niż go zamawiałyśmy. Nie powiem bo Pani kierownik ma swoje zasady i jest nieugięta w kwestii czystości czy noszenia nakrycia głowy. Nie jest to nic dziwnego ani złego bo przecież wykonuje ona swoją pracę i zwraca nam uwagę gdy my zaniedbujemy swoje obowiązki. Jak jest problem można z nią normalnie porozmawiać i odbiera telefon o każdej porze, nawet jak już jest w domu po pracy albo jeszcze przed a i nawet jak ma wolne to zawsze znajdzie chwilę na rozmowę. Odnosząc się do komentarza wyżej. Jeżeli KTOŚ jest w firmie dłużej i rzekomo ma większe pojęcie to dlaczego ten KTOŚ nie jest kierownikiem regionalnym? Myślę że niektórym już się w głowach poprzewracało od tego 500+. Jak wam nie pasuje praca to idźcie do biedronki. Nikt was na siłe nie trzyma. Naprawdę nie rozumiem ludzi którzy stoją w miejscu i żalą się w internecie zamiast wziąć się w garść i poszukać lepszej alternatywy. Pracy w naszym kraju nie brakuje. Pracę w łukowie zakończyłam i Pani Kierownik jest jedną z nielicznych osób które będę miło wspominać z tego miejsca. A wy zamiast pisać rzeczy wyssane z palca lepiej zacznijcie pisać o mięsie z krótką datą, bo to jest moim zdaniem ciekawszy temat.

BOŻYDAR
@Salomea

cytuje... Nie jednokrotnie jednego dnia objeżdżała rejon żeby rozwieźć mięso którego mój sklep lub jakiś inny dostał stanowczo więcej niż go zamawiałyśmy.......... Od kiedy przewozi sie mięso samochodem osobowym bez zachowania standardów i utrzymania teperatur???? Można było tego ne pisac bo to dopiero świadczy o znajomości przepisów i procedur co do utrzymania odpowiedniej teperatury towaru. BRAWO

@BOŻYDAR

Nie raz była sytuacja że sam pracownik musiał jechać swoim autem po mięso na inny sklep.

Magdza
@BOŻYDAR

Ideal kobieta. Klnie jak szewc. Faworyzuje tych których sobie upatrzy a poniza i obrabia tylek tym co ciezko pracują ale jej nie sprzyjają. Tak przewożenie miesa prywatnym autem. To zupelna norma. Mało tego mieso jezdzi w czarnych workach na smieci.

Mixmax
@Magda

Pracowałam kiedy p kostyra była kierownikiem i powiem szczerze że nigdy nie zaznalam z jej strony żadnego terroru ????????????

Robo

Moja dziewczyna tam pracowała i jak się zwolniła zaczęły jej przychodzić wezwania do zapłaty za inwenteryzacje. Jak nie 700zł to 500zł. Później przedsądowe wezwania aż w końcu pojawił się komornik i nie wiadomo czy ma spłacać sumę wszystkich wezwań czy to tylko za jedno z nich. Za takie praktyki jakie stosuje ta firma powinni oni skończyć w sądzie.

Iga

1800 brutto, dopłata do najniższej krajowej. Kierownik regionalny p. Małgosia super kobieta. Kontrole z ochrony to koszmar sprawdzając daty robią sajgon w ladach, mają to gdzieś, że musimy na nowo wszystko układać. Przekazują KR nieprawdę, tylko nakazy i zakazy. Pracownik idąc na urlop zostawia drugiego pracownika na 11 godzin pracy 6 dni w tygodniu,tak być nie może nie płacą nadgodzin. Odbierając nadgodziny drugi pracownik musi pracować dłużej i tak w koło to samo, później znowu odbiór godzin,znowu nadgodziny znowu odbiór........

Aga

Łuków za nic ma zwykłych pracowników. Ciągle coś nie pasuje. Tylko kontrolę i czepianie się. Wrzuty towaru z krótką datą. I to ściąganie zapakowane wędliny. Rozumiem końcówki, ale reszta po co. Chyba tylko po to żeby nas plecy bolały od dźwignią. Mam nadzieję że któryś z kierowników tu zagląda i wreszcie coś do nich dotrze. My też jesteśmy ludźmi!! A wy Kierownicy Regionalne powinniście nam pomagać i wstawiać się za nami a nie klepac marże na swoje premie!

Zuza18

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić regionalna (usunięte przez administratora)

Pan ktos
@Zuza18

Zgadzam się. Regionalna na białej i okolicach robi cuda wianki pracownika ma za nic nikt nic nie powie bo wiadomo jaki rynek pracy jest. Szkoda że Góra firmy tego nie widzi.

Iwona

@Pracownik, a czy pracujesz jeszcze w ZM Łmeat-Łuków, czy odszedłeś już z firmy? Co Twoim zdaniem powinno zmienić się w tym miejscu, aby firma była bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? Wiadomo już coś więcej w sprawie wyniku przesłuchań o których pisałeś? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w ZM Łmeat-Łuków? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Ale Ale
@Iwona

Napewo pensja wyższa. Brak odpowiedzialności materialnej,!!! zwrot towaru po terminie wykorzystywanie zaległych dni!!!!

poszkodowana
@Ale Ale

Ale Ale jaka bzdura !!!!

Magda
@Iwona

Tragicznie. Takich warunkow pracy nigdzie nie widzialam. Mam nadzieje ze w koncu ktos sie tym zajmie.

Iza
@Iwona

Dla mnie masakra z codziennym zciaganiem wieczorem i wykładaniem rano całych ład z wędlina! Mięso wiadomo ale wędlin??! Po co? I tak jest odpowiedzialność materialna więc za ewentualne straty i tak płaci pracownik. Nie myślą o pracownik tylko ciągle zakazy i nakazy. Tak samo obowiązkowe asortyment. Zniesie odpowiedzialność materialna a będziemy wykładać lady czym chcecie i ile chcecie.

Wolny
@Iwona

Po co pytac co by moglo sie zmienic ? W tej firmie nic sie nie zmieni nastawienie od prezesa po przez dyrektorow i mistrzow jest takie samo i nie zmienne od lat . Tam licza sie obroty i ilosc produkcji w jak najkrotszym czasie pracownik sie nie liczy i liczyc nie bedzie . Wynagrodzenie ktore dostaja pracownicy za tak ciezka prace jest smieszne nie mowa o tym ze ludzie pracuja w soboty i swieta za nic bo ani swiatecznego ani nadgodzin tylko wszystko do odbioru ktorego nie widac jak idziesz po wolne do przelozonego to by cie zjedli jak by mogli. Droga wazna sprawa jest to ze wiekszosc ludzi ktorzy piastuja kierownicze stanowiska nie maja pojecia o tym czym sie zajmuja ale to nie wazne wazne ze dobrze gnoja ludzi i premie zabieraja. Pracowalem tam 6 lat i tam nic sie nie zmienia na lepsze tylko na gorsze wyzysk zupelny i to sie nie zmieni bo od lat sie na lepsze nie zmienia tylko na gorsze . te pytania typu Co By Mozna Bylo Zmienic nie maja sensu .

Fifty50

Witajcie. Myslalam ze mam szczescie pracujac w tak duzej firmie. Ale niestety tak jak wiekszosc pisze to doslownie mobing pracownikow. Tylko zakazy nakazy i nic wiecej.Moglabym pisac bez konca bo pracuje w tej firmie od 6 lat wczesniej bylo smilowo i tam nikt tak nie lekcewazyl pracownika jak jest teraz w lukowie.A co do manka to tez zdazylo mi sie zaplacic ale pierwszy i ostatni raz wiecej niedam robic z siebie glupka skoro wiem ze to oni kombinuja. Mimo ze zarabiam smieszne pieniadze tez bedzie mnie stac na prawnika .Pozdrawiam

Marzena 777
@Fifty50

Myślisz że to oni kombinują? Też odnoszę takie wrażenie. Pracując jeszcze jako Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy, nigdy w życiu nie płaciłam manka, teraz pracując dokładnie tak samo, przy wyższych obrotach, dodam że obroty u mnie wzrastają , to w Łukowie ledwie wychodzimy na 0. Co może być tego powodem! ?????

Iwona

@rycho poważny zarzut opisujesz wobec firmy ZM Łmeat-Łuków S.A. Jako, że zaglądają tu również klienci tego sklepu powinieneś udowodnić takie oskarżenia. Na forum mogą być tylko potwierdzone, prawdziwe informacje, wtedy są brane jako wiarygodne.

@Iwona

Zgadzam się prokuratura zajęła się już zakładami mięsnymi , pracownicy uboju i rozbioru zostali sprawa dotyczy artykułu 144 naruszania praw pracowniczych . W tym zakładzie pracownik nie ma żadnych praw po za jednym pracą najlepiej 7 dni w tygodniu . Zero szacunku dla pracowników nikt już do tego zakładu nie chce przyjść pracować. Sam wpadłem w nerwice przez przez brygadzistę ręce mi się trzęsą biorę leki chodzę do psychologa na terapie nie chce mi się żyć .Omijajcie ten zakład szerokim łukiem bo tutaj ludzi się nie szanuje .

Pracownicy zakładu zostali już przesłuchani na policji .

szukam osób do zbiorowego pozwu bo to co się dzieje w sklepach to szok ja też płaciłam już za ubytki nie z naszej winy mam teraz uszczerbek na zdrowiu za tak chamskie traktowanie towar jest domawiany dają także od siebie bo terminy ważności się kończy brak utylizacji nadgodziny niezapłacone 4 lata kieratu i końcowe braki do zapłacenie . No ostatnio wyszliśmy na plusie ale to co my musimy robić zeby tak było to szok . Produkcja mięsa na zapleczu koszmarne. Piszcie proszę trzeba temu położyć kres media też muszą o tym wiedzieć to co oni wyprawiaja , ten koszmar musi się zakończyć jak najszybciej . na E-mail laracz@o2.pl

Czarna

Ta firma to słaby żart. Pracownik traktowany przedmiotowo. Na umowie w zależności od sklepu od 1600 do 2100 na tym samym stanowisku. Co chwilę manko (odebrałam wrażenie, że system jest specjalnie tak ustawiony, że tak ma wychodzić). Towar przyjeżdża z terminem jednodniowym. No max 5. Ubytki są liczone na śmiesznym procencie co skutkuje tym, że pracownicy muszą dopłacać (a i tak jest manko...). Zero wsparcia, żadnych dodatkowych bonów świątecznych, paczek dla dzieci, kart typu multisport. Nic. Na sklepach po 2 pracowników więc kazdy może wyobrazić sobie jak wyglądają urlopy czy l4. Targety w większości ciężkie do wyrobienia. Regionalni jedynie ręce rozkładają (są z tego rozliczani więc cisną pracowników). Sami sobie podsumucie...

@Czarna

Dokładnie,zgadzam się pamiętam,bony świąteczne,to jeszcze człowiek inaczej podchodził do pracy,A później coraz gorzej,same nakazy,zakazy,i kontrole na 5 minut przed zamknięciem gdzie człowiek się spieszy do domu,lub niektórzy na autobus,bo później nie mają czym wrócić...żałosne.

poszkodowana
@Czarna

Czarna piszesz świętą prawdę . te sklepy co sa na plusie to tylko dlatego że klient za to płaci . Każdy uczciwy niech odpowie sobie sam . Mobbing i złodziej . Nigdy więcej trzeba medialnie to na głosić bo inaczej się nie da .

Wolny

Jesli chodzi o prace to nie polecam straszny wyzysk i gnebienie pracownika . O reszczie szkoda gadac.

Baba jaga

Witam jestem klientka sklepu w Dobiegniewie i ostatnio coraz czesciej jestem rozczarowana postawa jednej z pan ekspedientek Pani Marzena ktora na dodatek w tym sklepie jest kierowniczka.Otoz ta pani obsluguje bez farucha w ubraniu w ktorym przyszla do pracy,bez rekawiczek ochronnych a na dodatek czuc od niej zapach potu!!!!ohyda nie polecam brak zasad higieny pracy!!!!

Stefek

Ta firma robi sobie jaja z pracowników. Szukają pracowników żeby za 2 dni (jeszcze przed rozpoczęciem pracy)ze wszystkiego się wycofać. To niepowazne!!!

@Stefek

Chodzi Ci o zarobki?

marzena777

Czy wszystkie sklepy firmowe zakładów mięsnych Łuków pracują na kasach z jakimś dziwnym systemem SELDATA????

@marzena777

Tak niestety,od 2013 roku weszło to do wszystkich sklepów,w Łukowie mają podgląd co,ile i w jakich ilościach się sprzedaje,ogólnie jest to kontrolowane na bieżąco.

A nie uważacie że to ten system powoduje manka na sklepach?

My pracujemy na tym systemie od grudnia zeszłego roku. Wcześniej byliśmy jako zakłady Mięsne Henryka Stokłosy. Potem przejął nas Łuków i zaczęły się jaja

Bellusia

Szukam pomocy!!! Firma Łuków w ktorej pracowalam przez rok pozwala mnie do Sadu pracy zebym zaplacila im za powstale ubytki.. Czy zechcial by mi ktos pomoc i mial podobna sytuacje i zeznawal w sadzie ? I opowiedzial jak wyglada tam praca i jak truja ludzi? Tu jest moj e-maill prosze o kontakt bellusia123@o2.pl

Iwona

@Andrzej, rozumiem, że interesuje Cię praca w ZM Łmeat-Łuków skoro wypowiadasz się w tym wątku, tak? @miriam, jak wyglądała Twoja praca w tym miejscu? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w ZM Łmeat-Łuków i chciałby coś dodać na temat pracy w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Łuków S.A. - Łuków

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Łuków S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Łuków S.A.