Opinie o ispot.pl - iSpot Poland sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy iSpot Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w iSpot Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o iSpot Poland w Warszawa

John

Coś koło 50zl o ile wiem

John

Porażka. Praca bez umowy przez pierwszy tydzień lub nawet dłużej, potrącenia z wypłaty (na przykładzie kolegi - potrącenie za multisporta i w tym samym miesiącu potrącenie za braki! Jakby nie mogli tego rozłożyć na np. dwa miesiące... Chłopak dostał wypłaty 800zł!), podawanie do podpisania potwierdzenia o odbytym szkoleniu BHP, gdzie takiego szkolenia w ogóle nie było i ciągle tylko stawianie wymagań, żądań, groźby zwolnieniami... praca niewolnicza i uwłaczająca. Dno.

Maddox

Tragedia, dramat i zagubienie. chaos jaki pracuje w miejscu pracy jest wielki. (usunięte przez administratora)

HAHA

zniknął mój post na długość ok A5 opisujący DOKŁADNIE przebieg mojego zatrudnienia, zasług i "nagrody" od SADu- o czymś to świadczy :) nie dajcie się nabrać ludzie.

Aplikowałeś na stanowisko Konsultant / Konsultantka Contact Center oferowane przez firmę iSpot Poland? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Waldi84

Jak szukasz wyzwań za niższe stawki niż na kasie w Biedronce - polecam

gregory

Hej, nie wiecie jak w Sad mają specjaliści ds. Apple? w ogłoszenia oferuja bardzo dużo, apple to znana i droga marka, to chyba nie jest źle?

"laazy" sądząc po fochu, to jesteś kobietą. :-) Patrząc na to jak żarliwie bronisz tej Firmy (mało atrakcyjnego pracodawcę, jak wiele innych firm na polskim rynku pracy), można wysnuć wniosek, że w niej pracujesz i być może po części odpowiadasz za nieudolne zarządzanie i politykę kadrową. Proszę napisz więcej dlaczego rotacja pracowników jest tak ogromna? Wszyscy są markujący i niepotrzebni? Powiedz również dlaczego w tym serwisie znikają mało pochlebne opinie? Od dłuższego czasu obserwuję ten wątek i inne związane z firmą, która mnie interesowała - wiem co piszę.

laazy

Odkrycie roku "firma dba o zysk właścicieli". Nobel z ekonomii dla Pana. Tak, dba. Przydatnym ludziom pracy nie zabraknie, markującym bądź niepotrzebnym i owszem.

"laszy" - nie ściemniaj... :-) Ta Firma (jak i wiele innych) nie dba o pracowników, tylko o zysk dla właścicieli. Klient jest ważny, tylko w momencie jak coś kupuje.

laazy

tak pisać mogą tylko źli pracownicy, którzy wylewają teraz swoją żółć. Pracodawca docenia solidnego, sumiennego i UCZCIWEGO pracownika. Ale niektórzy widocznie mają z tym problem, bo nie potrafią zbyt długo zagrzać miejsca. Lojalnego i wartościowego pracownika firma zawsze zatrzyma. Tyle w temacie postów wyżej!

Luu
@laazy

Zakładam, że tak kazali Ci napisać albo jesteś kimś z centrali bo to co piszesz nie ma miejsca w tej firmie. To czysta bzdura wyssana z palca i mówię to z własnego doświadczane. Ta firma nie docenia dobrego pracownika tylko wysysa z niego co się da i najlepiej jak by taki człowiek widział wszystko o wszystkim, był handlowcem, doradcą b2b, sprzedawał i znał sie na leasingu, ratach i innych niewypałach jakie tam są a wynagrodzenie za to jest po prostu żenujące !! Ja i mój dobry kolega, z którym pracowałem w "super iSpocie" mamy bardzo rozległą wiedzę na temat firmy, produktów i usług oraz wiedzę techniczną i doceniono nas tak, że się zwolniliśmy ! Tam się nie da pracować za głodową pensję !! Ludzie nie opłacą czynszu z pasji do marki tylko za pieniądze, które tu są żałosne. Kos tam wyżej pisał o centrali - zgadzam się z tym. Tam pracują niedorozwoje ! Tyle powiem bo szkoda nerwów. Odradzam wszystkim zainteresowanym osobą pracę w tej firmie, szkoda waszego czasu i nerwów !!

@laazy

Gowno prawda, pozdrawiam

Zarobki kolego.. Uciekaj od tej firmy bo jest tragiczna. Szkoda czasu i nerwów na opisywanie tego co tam się dzieje.

Nie polecam nikomu! i tyle z mojej strony o firmie SAD.

Nie Polecam... Bardzo proszę uważać na tą firmę !!! Jeden wielki bałagan, mydlą oczy jak będzie pięknie a faktycznie najlepiej jak będziesz pracować za dziesięciu, nie wypłacają pensji zastawiając się regulaminami!!

bez nicku

zgadzam sie z przedmowca.... osobiscie tez popelnilam ten blad.... nie nabierajcie sie na zarzadzanie [usunięte przez moderatora] Apple.... bo TO NIE JEST APPLE.. to jest zwykla polska firma ktora stworzyla (usunięte przez administratora) ....

zgniłe jabłko

dobre pieniądze - w zależności od początkowych negocjacji oczywiście i nic poza tym. Chyba że nerwy, poczucie zagubienia, utrata wiary we własne umiejętności. Praca w tej firmie to jeden wielki chaos, niepewność. Zarząd sam nie wie czego chce... nawet nie wiadomo kto tam dowodzi.... Współczuję wszystkim nieświadomym urzeczonym designowi marki decydujących się na pracę w SAD.

Zostaw merytoryczną opinię o iSpot Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w iSpot Poland?

Zobacz opinie na temat firmy iSpot Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w iSpot Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 9 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

iSpot Poland
1.7/5 Na podstawie 250 ocen.

iSpot Poland