Grupa Firm PIEPRZYK

Opinie o Grupa Firm PIEPRZYK

Jaką pracę oferuje Grupa Firm PIEPRZYK dla osób mieszkających w pobliżu Rawicza? Na stronie internetowej firmy widziałam kilka aktualnych ofert (poszukiwany jest między innymi konstruktor). Znajdziecie je tutaj: https://www.pieprzyk.pl/Oferty_Pracy_ecc.html . Czy ktoś z Was niedawno aplikował? Jakie warunki oferuje osobom przyjmującym się do pracy Grupa Firm PIEPRZYK?

KamilKuznik

Na stacji w Małuszowie nie działa ogrzewanie od dłuższego czasu. Szefostwo nie interesuje się tym, bądź kierownik stacji jest niekompetentny aby poinformować odpowiednie osoby o usterce ogrzewania. Pracownicy pracują w kurtkach szalikach i czapkach przy kasie. Jakiś obłęd. Moje sugestie dla Grupa Firm PIEPRZYK: Proszę o naprawę ogrzewania na stacji w Małuszowie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudniać kompetentnych kierowników

.......

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szanować pracowników i słuchać co mają do powiedzenia

@.......

Czy pracownicy starają się w jakiś sposób podejmować dialog z pracodawcą? Ciekawa jestem, jak on na to reaguje, choć wychodzenie z własną inicjatywą zawsze powinno być odbierane na plus. Czy jakieś kwestie jeszcze powinny ulec zmianie w Grupie Firm PIEPRZYK?

Zainteresowani

Czy ktoś wie czy prowadzony jest nabór na zbieracza grzybów w pieczarkarni w Górze? Jakie są warunki??

@Zainteresowani

Rozumiem, że właśnie takie stanowiska oferuje między innymi pracodawca, jakim jest Grupa Firm PIEPRZYK, tak? Może warto skontaktować się bezpośrednio z nim, choć trzymam oczywiście kciuki za to, aby osoby mające jakąś wiedzę w temacie, wypowiedziały się na forum.

Kasjer

Złożenie CV Zaproszenie na rozmowę Telefon z decyzją Ogólnie to rozmowa kwalifikacyjna nie przebiegła profesjonalnie. Chaotycznie prowadzona przez właściciela i opiekuna stacji. Właściciel ma słabość do młodych blondynek, ciągle przerywał rozmowę kiepskim podrywem ( gość ma chyba z 80lat ) opiekun tylko się uśmiechał zażenowany.

Jakie doświadczenie zawodowe Dyspozycyjność Czy palę Czy chcę pracować w weekendy i święta

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

@KARMA WRACA, pisząc opinie o firmie na forum nie powinniśmy skupiać się na konkretnych osobach związanych z danym miejscem, ale na różnych czynnikach ważnych z punktu widzenia pracownika. Pracujesz jeszcze obecnie w Grupie Firm PIEPRZYK?

@Aleksandra, jeśli masz jakieś uwagi co do obsługi klienta, to może warto to zgłosić w jakiś inny sposób? Przypomnę, że na forum GoWork.pl dzielimy się opiniami na temat pracodawców i liczymy w głównej mierze na ten pochodzące od pracowników firm. Czy pracuje ktoś z Was, kto jest użytkownikiem forum, obecnie w Grupie Firm PIEPRZYK? Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy?

Aleksandra

Zmiencie w końcu panią kierownik z bucza. 20 kilka lat A zachowuje się jak prezes firmy. Wymadrzala I chamska dla mnie jako klienta. Wchodząc na stację pogaduszki z koleżanką i telefon w reku Nie polecam stacji w buczu tylko przez obsługę. Pracownicy którzy mnie tankowal, pełen profesjonalizm, nie to co na kasie

@Kasia, rozumiem jak najbardziej, że możesz nie być zadowolona z podwyżki cenowej, ale chciałabym przypomnieć, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Czy są na forum osoby pracujące w Grupie Firm PIEPRZYK? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy!

Jestem zawiedziona Stacja paliw Krzeszyce -lubuskie Cena gazu butlowego 11 kg na stacji Pieprzyk w ciągu tygodnia wzrosła o 20%

@adelajda, czy piszesz z perspektywy pracownika Grupy Firm PIEPRZYK, skoro "temat znasz bardzo dobrze"? Jeśli tak, to napisz proszę więcej na forum o pracy w tym miejscu i sytuacji firmy. Widziałam, że firma poszukuje obecnie między innymi konstruktorów - opis stanowiska i wymagania znajdziecie tutaj: https://www.pieprzyk.pl/Oferty_Pracy_ecc.html . Polecacie aplikować?

Franek

Mnie jako klienta najbardziej denerwują na stacji paliw pracownicy podjazdu rozumiem że to ich praca ale mam dwie ręce to umiem tankować owszem pytają się czy zatankować niektórzy to już nawet wlew paliw otworzą zanim wyjdę z auta, powiem dziękuję poradzę sobie to oni mówią że muszą przymnie być bo mogą zostać ukarani karą lub zwolnieniem przez opiekunów stacji gdyż nie tankują przecież to jest CHORE jak ktoś nie potrafi zatankować to podejdzie poprosi o pomoc a innym niech dadzą spokój.

@Franek

No z tym tankowaniem to przesada jeden na placu jedna na kasie i kolejki przy kasie masakra bo ten he FV tamten hot-doga i jeszcze sporo innych sytuacji a klienta przy kasie w kolejce to denerwuje

Barte
@Marta

na stacji pracują dwie osoby jedna na placu druga przy kasie jak jest natężenie ruchu to przy kasie jedna osoba nie nadąża z obsługą i robią się długie kolejki to zniechęca mnie czasem do tej stacji .

MORIS

Witam, Właściciel firmy mógłby się zainteresować stacją w KLUCZBORKU i jej kierownictwu. Wątek jest taki że ostatnio poszukiwali do pracy... składając swoje CV ja czy też mój kolega i pewnie wiele innych osób nawet nie zostaliśmy zaproszeni na rozmowę, nadmienię jeszcze iż np. doświadczenie do pracy na stacji paliw posiadam gdyż pracowałem na stacji konkurencyjnej. Po jakimś czasie okazuje się że na stacji pracuje kolejna osoba z rodziny kierownika. Tyle co wiem to też pracuje przyjaciel kierownika więc jest taka klika kierownika. No nie powinno tak być Kluczbork jest małym miastem i ostatnio było głośno o stacji...

adelajda
@MORIS

a co tu się interesować, zatrudniając swoich firma nie pociągnie długo. Jakoś mi nie szkoda, i wiem co piszę bo temat znam bardzo dobrze...

@MORIS, może rekrutacja trwa, ale rozmowy kwalifikacyjne się jeszcze nie rozpoczęły? Trzymam kciuki! Przypominam także, że wątek dotyczy pracy w Grupie Firm PIEPRZYK w Rawiczu. @Franek, bądźmy wyrozumiali. Niektórzy tylko wykonują swoją pracę i myślę, że nie ma co się irytować takimi drobnymi rzeczami. Pozdrawiam i uśmiechu życzę!

@Eryk, a w jakim charakterze chciałbyś pracować w Grupa Firm PIEPRZYK? Wysyłałeś już swoje CV? Jeśli się zdecydujesz, to trzymam kciuki za pomyślny przebieg Twojego procesu rekrutacyjnego! @Aleksy, przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Chciałbyś podzielić się swoją opinią na temat pracy w Grupa Firm PIEPRZYK w Rawiczu na forum? Zachęcam!

Eryk

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jakiej umowy można oczekiwać na początku?

Aleksy

W jakich godzinach pracuje kierownik?

@Oliv Jesteśmy na forum publicznym, Twoja wypowiedź jest nie ma miejscu. Odsyłam do zapoznania się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin @nowy W takim razie zachęcam do pozostawienia opinii na temat pracy w Grupa Firm PIEPRZYK, gdy już się rozeznasz w pracy. Wszystkie opinie są poszukiwaną informacją przez innych użytkowników forum.

@nowy na jakim stanowisku rozpoczynasz pracę? I jak Twoje pierwsze wrażenia dotyczące pracy w Grupa Firm PIEPRZYK? Jak przebiegał proces rekrutacji? @bodzio Kasowane są wpisy które naruszają regulamin forum. W celu rozwiania wszelkich wątpliwości zachęcam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

nowy
@Karolina

dopiero zlozylem CV dwa razy byl SZEF z Sandra zaakceptowali moje podanie - otwieraja nowa stacje w Krzeszycach ( lubuskie )

@nowy

To już jest nowa (usunięte przez administratora) ?? Jak on to obrabia :)

Amadeusz

Witam. Wie ktos jak zdegradowac lub zwolnic kierownika ? Na a godzine kierownik powinien byc w pracy i o ktorej wychodzic? Jezeli cala stacja chcialby zmiane to co zrobic ? Pozdrawiam Pracownik

MORS

Ale bzdury TU piszesz....

adelajda
@Amadeusz

ja problemu szukałabym wyżej, kierownik pozwala sobie na tyle na ile "góra" mu pozwala. A jaka jest "góra" w tej firmie i co się tam ceni to chyba każdy wie...

Oliv
@Amadeusz

Amadeusz nie ćpaj tyle Ty glonojadzie,l

nowy

jutro ide na podpisanie mowy o prace a prawie nic nie wiem o tej firmie- o zarobkach itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Firm PIEPRZYK - Rawicz

• Jak się pracuje w Grupa Firm PIEPRZYK?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Firm PIEPRZYK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Firm PIEPRZYK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Firm PIEPRZYK?

Kandydaci do pracy w Grupa Firm PIEPRZYK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Firm PIEPRZYK