Grupa Firm PIEPRZYK

Opinie o Grupa Firm PIEPRZYK

Kate van de Kate

Głupoty sfrustrowanych ludzi. Kasy fiskalne są on-line więc możecie sobie pomarzyć o lewiznach. Długo pracujesz i nie robisz kariery? Ciekawe. W Krzeszycach koleżanka była kelnerką, tak zaczynała, pozniej sprzedawcą. I została kierownikiem. Każdy ma szansę. Bo dziewucha ma wyższe wykształcenie i dużo oleju w głowie. ( nie czepiać się wykształcenia bo Pieprzyk ma stację w małych miejscowościach gdzie raczej trudno o pracę) Trzeba chcieć. Zaraz ktoś napisze, że seksizm. Gdzieś obok w Skawarzynie koleś też był sprzedawcą a został kierownikiem, ale w armii był w jednostkach specjalnych, więc też ma pewnie dużo oleju w głowie. Mogła bym wymieniać z naszej pólnocnej grupy dużo takich przykładów...Marta, Ola, bliźniaki itp. Są tacy którym nawet się oferuje posadę kierownika ale nie chcą bo przy tym systemie pracy można mieć drugą równoległą i często i gęsto tak jest. Ciągle piszecie, że trzeba siedzieć 12 albo 15 godzin. Otóż nie, przez te 12 godzin powinnaś pracować z należną przerwą oczywiście. Co do zięciów itp. Pieprzyka to życie ich raczej szybko weryfikuje :) Fakt, powinni zaczynać pracę od sprzedawcy a pozniej zostawać na stanowiskach bo zazwyczaj więcej psują a pozniej trzeba wracac do starych zasad ;)

obserwator
@Kate van de Kate

Szkoda bo pani Natalia już nie pracuje tak samo dotyczy Grześka też go już nie ma tak że nie ma się czym chwalić

Bardzo polecam prace w tej firmie, stabilna praca bez obaw ze można ja stracić w pandemii. Śmiać mi się chce jak czytam te głupoty. Niech każdy otworzy działalność i będzie idealnym pracodawca.

Jarosław K. Opolskie

Witam, Pracuje na SP Pieprzyk od listopada 2019 r. , czyli dziewięć miesięcy i jestem bardzo zadowolony i dumny z tej pracy. Nie rozumie komentarzy które negują pracę w tej firmie, pewnie są to ludzie którzy chcieli by zarabiać kokosy nie dając nic od siebie i hołdować przekonaniu ''czy się robi czy też leży krocie się należy''. Jeśli uczciwie chcecie zarobić i mieć satysfakcję z pracy serdecznie z całego serduszka polecam pracę w Grupie Firmy PIEPRZYK.

Każdy

To wybierając zawód, trzeba brać taki, z ktorego będzie się czerpało satysfakcję. Jak ktoś nie jest do czegoś stworzony to nic nie pomoże. Jeden może być chirurgiem i nie będzie się spełniał w zawodzie, inny będzie pracował na stacji i będzie czuł się spełniony. A są tacy, którzy zawsze będą niezadowoleni...

Ośmiornica

Bardzo miła obsługa na stacji paliw Pieprzyk Olesnica, sympatyczni panowie i panie, zawsze pomogą doradza. Bardzo często przejeżdżając przez tamtejsze okolice, razem żoną zajezdzamy po świeże warzywa i pyszną kawę. Pracownicy wykazują się kompetentnoscią i wysoką kulturą osobistą, niezwłocznie udają się w kierunku klienta i służą pomocą. Polecam

Baśka

Jaka jest średnia wieku pracowników? Zastanawiam się czy ze względu na te wspomniane ulgi do 26tego roku życia większość przed tym progiem się zatrudnia? interesuje mnie również sprawa pracy osób z grupą na stacjach. Czy mogą liczyć na jakieś wsparcie?

Mańka
@Baśka

Wsparcie jest zawsze :) wiek poniżej 26 lat daje możliwość większej wydajności, bo nierzadko się robi ponad 200 godz . Bywa ,że częściej widzisz kolegów z pracy niż rodzinę . Twój wybór:)

SL
@Mańka

Dużo ponad 200 godzin się pracuje? Nie ma możliwości zrezygnowania z nadgodzin? Mogę znać aktualną wysokość stawki za nadgodziny?

Mańka
@SL

Bywa że i więcej , zależy jaka rotacja , jaka stacja . Nie ma opcji zrezygnowania. No i nie ma konkretnej stawki za nadgodziny .bywa że za 168 godz weźmiesz tyle co za 200 i odwrotnie,zależy jak się biuro ogarnie. Tam też ludzie z łapanki ;p Jedno jest na 100%, zawsze ma koniec MCa najnizsza krajowa jest na koncie +ryczałt :))

EQ
@Mańka

Pewnie to wynik tego, że na stacji się jeszcze nie zatrudniałam więc ten ryczałt jest dla mnie trochę niejasny. W oparciu o co się go wystawia i ile może wynieść? Pewnie od stacji jest zależny, ale jak to się liczy?

Tomik Nowy wpis
@EQ

Kwota raczaltu jest stała ....

PHU

Pani co " krzyczy" ma taki głos nie ładnie oceniać w ten sposób ale każdy mierzy swoją miarą. Stacja w Opolu ma wielu swoich ulubieńców :) moja firma tu tankuje i jesteśmy 100 % zadowoleni. Więcej zadowolenia ze swojego życia. Pozdrawiam Ps niech pani pokaże na jakiej stacji nie ma rotacji, mało osób chce pracować w święta weekendy ale cóż nie wszyscy o tym wiedza

Grażyna

Często, a nawet bardzo często bywam na tej stacji, ponieważ tankuję tylko na niej * nie zdarzyło mi się abym spotkała się z jakimkolwiek niestosownym zachowaniem personelu * zawsze uśmiechnięci * grzeczni * dzień dobry - dziękuję - do widzenia jest zawsze * nie wspomnę o obsłudze przy dystrybutorach - Pan Krzysiu zawsze z uśmiechem na posterunku służy pomocą * niska szczupła blondynka - uprzejma, profesjonalna i wcale nie pozjadała wszystkich rozumów, zna się po prostu na prowadzeniu stacji - gdyby tak nie było nie byłaby na niej tyle lat. Każdy może mieć gorszy dzień. Zapewne Pani się też się taki w życiu zdarzył - ale to nie jest powód aby rozpisywać się od razu na forum w tak nieprzyjazny sposób. Ja jestem klientką tej stacji od samego początku i jeszcze raz to powtórzę "bzdury Pani napisała" a idąc Pani tokiem rozumowania trzeba było ze swoimi żalami zadzwonić do biura firmy na nie rozpisywać się na całą Polskę

Mania
@PHU

Dokładnie. Jest na stacjach rotacja ,bo to praca 12 godzinna, bez wolnych weekend ów , świąt ,do tego nocki . Mało kto z młodych chce tak pracować . Ten kto najwięcej krzyczy niech spróbuje takiej pracy ;) dobrze ,że w ogóle ktoś chce to robić

Teresa.W

To prawda rotacja bardzo duża , dziwie się brakiem zainteresowania powodem odejść pracowników. Atmosfera już nie ta co kiedyś , coś się tam złego dzieje . Może ktoś się zainteresuje sprawą czemu tak jest , nie ma moich ulubionych sprzedawców . Stacja zacznie tracić klientów .

Ale co Ci się dokładnie nie podoba z tym stosunkiem między przełożonym a pracownikiem? Nie ma luźniej atmosfery? Wiadomo atmosfera ważna ale może kasa na rękę rekompensuje takiego przełożonego, co trochę się czepia?

Krzysztof
@Andrzej

O jakiej ty kasie na rękę mówisz ? Dzisiaj odbywa się wszystko po przez przelew bankowe . Co innego jeśli pracownik wybrał by taką deklaracje . Pieniądze w zamian za atmosferę . Dziwne twoje podejście. Kasa na rękę rekompensuje przełożonego, chyba coś tu nie tak w twojej wypowiedzi. Wypowiedź nieprzemyślana.

Bożena

To fajnie ,że (usunięte przez administratora)pisze tu oficjalnie jak to wygląda , jak piszą w internecie to się przedawnia po 25 latach , więc nie zazdroszczę. Pewnie kierownik dużo, reszta po parę zł , a odpowiedzialność spada na kogo ? Na wszystkich taka sama . (usunięte przez administratora)pomogłeś mi podjąć decyzję nie składam tam CV . Domyślam się ,że jesteś pracownikiem tej firmy .

Darek

I co chwilkę nowe twarze,widocznie taka dabra praca

@Darek

Sporo o Opolu ludzie piszą. Czym ten oddział tak bardzo wyróżnia się od pozostałych miejsc? są jeszcze jakieś inne? w którym warunki pracy mogą zostać uznane ze najbardziej korzystne i dlaczego?

r.....a

Kiedyś pracowałam na tej stacji.Wieczne braki to normalność.Ale najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że kiedy kierowniczka była na urlopie to nagle zaczęły się plusy i to bardzo duże.Po powrocie sytuacja wróciła do normy,czyli wieczny minus.Więc coś tam napewno jest nie tak.

Ella
@r.....a

Tak było. Nawet ta dziewczyna która rozliczała stację w czasie urlopu kierowniczki później się zwolniła bo nie mogła znieść jak pani ewa (usunięte przez administratora) ludzi.. Czemu na innych stacjach jest na koniec dnia pokazane ile masz w kasie i od razu wiesz czy ci brakuje czy nie a na pieprzyku rozliczają kierownicy po paru dniach i nie masz do tego wglądu.

@Ella

Ciekawe pytanie tylko nwm czy na forum ktoś konkretnie na nie odpowie. W zasadzie o takie aspekty to kogo tu pytać w takim razie? Do kogo szeregowy pracownik ma jeszcze dostęp prócz do samego kiero?

IS
@Teresa

Praktycznie do nikogo,kierownicy regionalni nie odbierają telefonu z właścicielem na rozmowę nie ma co liczyć. Prawda jest taka że ślepo się wierzy tylko kierownikom jakby byli nie omylni,a szkoda bo wiele rzeczy ujrzało by światło dzienne.Sama próbowałem wiele razy zanim się zwolniłam bez skutku.

@IS

ŻEBY REGIONALNY( GŁÓWNIE REGIONALNE ) COŚ ZAITERWENIOWAŁ TO MUSI SIĘ NIESTETY COŚ ZNAĆ, A TO WIĘKSZOŚĆ JEST LUDZI PO(usunięte przez administratora)I PSEUDO RODZINIE ZATRUDNIONA, ZERO WIEDZY O SPRZEDAŻY, ZAKUPACH CZY OBSŁUGĄ KLIENTA, SZEF KAŻE ŻE WIADRO MA STAĆ DO GÓRY DNEM , TO OPIEKUN BEDZIE TAK DRĘCZYŁ KIEROWNIKA I LUDZI ŻE TAK MA BYĆ , ZERO WŁASNEGO ZDANIA , BO TAKOWE BY BYŁO GDYBY Z PRACĄ ICH SZŁA WIEDZA A NIE ZNAJOMOŚCI. PODEJRZEWAM , ŻE TU JAK I NA FB NIEPRZYCHYLNE WIADOMOŚCI SĄ USUWANE, ALE CO MI TAM, ZWOLNIŁAM SIĘ I NA PEWNO DRUGI RAZ BYM NIE PRZYSZŁA TUTAJ DO PRACY ZA ŻADNE PIENIĄDZE.

Ala Nowy wpis
@IS

Dokładnie . Brak kontaktu z kierownikami, szefostwem. Wymagają cudów, ale sami od siebie nic nie dają.

Tomik Nowy wpis
@Teresa

Funkcja "kiero " to ktoś kto robi siebie pajaca i włazodupca . Najlepiej do osoby pełniącej funkcje "opiekun regionalny " To najbardziej sensowne

Masakra

Zwolnić natychmiast kierownika stacji Turek razem z jej dwoma koleżankami !!!!! Tam panuje taki(usunięte przez administratora) że pracownicy którzy chcą pracować będą się zwalniać przez traktowanie jak śmiecia przez Panią kierownik . To jest osoba która nie nadaje się na to stanowisko !!!! I nawet nie wiem czy normalne jest wyśmiewanie szefa . Proszę porozmawiać z pracownikami stacji bo jest tragedia !!! Zatrudniać kogoś kto się nie zna i nie nadaje na takie stanowisko to jest chore

Paula
@Masakra

Zgadzam się sama odeszłam z tej roboty przez panią Natalie K, to jest jakiś żart, rządzi się wyzywała nas a sama nic nie robi tylko gada o pazurkach i rzęsach, pracowaliśmy z nią kiedyś w McDonaldzie i było tak samo teraz jest tylko gorzej

Abb Nowy wpis
@Masakra

Ta pani kierownik w Turku wystawia ogłoszenie (Szukamy pracowników)na stacji przy wejściu i przy kasie. Wysyłałem kilka razy CV, rozmawiałam ze sprzedawcami ze chcę podjąć tę pracę, ta kierownik slyszała moją rozmowę...i zlewka. Dzwoniłem też do centrali firmy i też bez rezultatu. To jakiś psychiatryk nie firma!

IC

Czyli z rok trzeba popracować by zasłużyć sobie na bon świąteczny? A atmosferę i ogólna jakość pracy na stacjach jak oceniacie? widzę po ofertach, że na niektórych zarabia się do 4,700 zł a w innych do 5,000 zł. jakie jeszcze warunki prócz finansów mogą się od siebie różnic?

Kasjer

Złożenie CV Zaproszenie na rozmowę Telefon z decyzją Ogólnie to rozmowa kwalifikacyjna nie przebiegła profesjonalnie. Chaotycznie prowadzona przez właściciela i opiekuna stacji. Właściciel ma słabość do młodych blondynek, ciągle przerywał rozmowę kiepskim podrywem ( gość ma chyba z 80lat ) opiekun tylko się uśmiechał zażenowany.

Jakie doświadczenie zawodowe Dyspozycyjność Czy palę Czy chcę pracować w weekendy i święta

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
TY

Nie wiem co się tam podziało w jednym z wątków, bo jest wybrakowany ale ktoś jasno napisał, że kierownik dzieli kasę na ludzi, o premie chodzi, tak? jakie są teraz jakieś średnie? Dacie znać? i co z tymi świątecznymi w tym roku? Ile wynoszą?

@TY

Każdy z pracowników otrzymuje premię od sprzedaży produktów na stacji paliw na ogół jest to 400-700 zł, jeżeli chodzi o bony świąteczne to w 2023 roku każdy pracownik, który przepracował więcej niż rok otrzymał bon w wysokości 400 zł. Średnia wypłata na stacji waha się od 3200 zł do 4000 zł miesięcznie, osoby poniżej 26 roku życia ze względu na ulgi w podatkach mogą liczyć na wyższe wypłaty.

Czy w Grupa Firm PIEPRZYK możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

WG

Co to znaczy, że niczym się nie przejmuje? To w sumie jak to z perspektywy stanowiska kierowniczego wygląda? jakie można mieć teoretyczne zmartwienia? Ktoś pracował i da znać?

Zadowolony klient

Witam . Chciałem pochwalić pracownice Stacji z Turku . Takiego wyluzowanego i z humorem podejścia do klienta jeszcze się nie spotkałem. Nie wiem jak Pani miała na imię ale miała czarne spięte włosy. Życzę każdej stacji takiego pracownika . Jeżeli ktoś czyta opinie to chodziło o plyn hamulcowy . Sposób w jaki Pani wytłumaczyła mi co mam zrobić rozbawił mnie do łez i złość na jego brak minęła

Mirosław Kowalczuk

Pracownik na stacji w mokrzeszowie (usunięte przez administratora) mnie przy rozmienianiu pieniędzy i nie policzył mi rabatu 10 groszy na litr. Żeby wiadomo było o kogo chodzi 23 sierpień godzina 5:00 rano

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Grupa Firm PIEPRZYK?

Roman

Teraźniejsza obsługa na pieprzyku w Opolu to tragedia. Chłopak z brodą nie potrafi wydawać pieniędzy , nie rozumie co się do niego mówi , gdy chciałem wpłacić pieniądze na flote odniosłem wrażenie że nie wie co to flota. Wydaje mi się , że ma jakieś problemy albo niepełnosprawność. Jestem stałym klientem i są dwie Panie które faktycznie wiedzą co robią , ale nowe "nabytki" kompletnie się tam nie nadają . Szkoda bo stacja fajna , ale ciężko tankować gdzieś gdzie nie ludzie nie potrafią nawet przeliczyć pieniędzy.

Sara

Jak zaczyna się pracę dostaje się dwie koszulki pracownicze. W domu się je pierze nie ma dodatku za pranie ubrań a po rozwiązaniu umowy kierownik wymaga zwrotu ubrań..

@Sara

a na co bylyby ci potrzebne ubrania firmowe ? na wyjscie na miasto ?

Sara
@:)

Na to że jest się okradanym przez tą firmę z własnych pieniędzy

@Sara

Dwie opcje są albo rzucić kierownikowi po zmianie brudne ciuchy niech pierze lub domagać się pieniędzy za pranie , pracodawcą ma obowiązek zapłacić albo wyprać, jak nie to zgłaszać do PIP. Czy ktoś widział w tej firmie listę obecności ręczna lub elektroniczną? Sprawdźcie sobie jak są rozliczane soboty i niedziele , pracując w te dni nie można zarobić minimalnej krajowej za 160 godzin ????

Dragon
@:)

Dwypiorą i do następnego pracownika oszczędności w tej firmie na każdym kroku to norma

Ktm33

Stacja jak najbardziej na plus :) zawsze jak przyjade pan Krzysiu podchodzi z uśmiechem i z pomocna dłonią :) obsługa jak dla mnie rewelacja ,sa bardzo mili i uprzejmi :) a pani kierowniczka? BOMBA! :) pozdrawiam tych wielce nie zadowolonych ;) (zmieńcie stacje jak wam się coś nie podoba)

Wiktoria

Ja nie wiem . Pracuje już 3 miesiąc na Pieprzyku w Opolu i jakoś żadnych problemów ze strony kierowniczki nie widzę. :) Jeżeli komuś się nie chce pracować to nie pracuje proste. Wystarczy wykonywać swoje obowiązki i wszystko jest w porządku ;) ludzie przestańcie szukać problemów tam gdzie ich nie ma. A akurat z tego co wiem dużo naszych klientów daje nam pozytywne opinie bo nie mogą czytać tych bzdur i oczerniania :) pozdrawiam

Ktm33

Kolega ma chyba bujna wyobraźnie,piszesz głupoty chłopcze na forum takie ze głowa mala:) uwierz ze jestem tam bardzo często i nigdy nikt nie był dla mnie nie miły ,wręcz przeciwnie :)

A ja wam powiem, że przestańcie już być złośliwi bo jest to nudne. Negatywne komentarze albo pisze jedna osoba albo te osoby, które naprawdę nieogarnialy podstawowych rzeczy na komputerze typu wystawienia prawidłowej faktury czy też kasowania tankowania nie z tego stanowiska co trzeba i milion innych rzeczy. Uczyłem osoby więc wiem że co do niektórych można mówić tysiąc razy jedno i to samo i nic. Zmiana osób, proszę was. Żyjemy w czasach gdzie młodzież nie chce pracować, 12 godzin za długo, bo nogi bolą od stania, bo jest za dużo klientów. Prawda jest taka że stacja ma coraz więcej klientów. Skąd wiem? Bo tam tankuję i mam o dziwo normalne stosunki z ludźmi. Godziny pracy są jakie są. 12stki męczą i wiem bo to przerabiałem, weekendy i święta. Zaraz ktoś zada pytanie to czemu tam nie pracujesz. Więc odpowiem wcześniej, bo mam ambicje na zdobywanie wiedzy i więcej. Jednego można pozazdrościć tej stacji, relacji z klientami, atmosfery, wzajemnej pomocy. Nie wiem dlaczego chcecie lub chcesz to zniszczyć ale myślę że stacja stoi długo wraz z osobami zarządzającymi i nie jesteś w stanie tego zrobić i to irytuje powodzenie innych ludzi. Życzę byłym pracownikom aby zajęli się swoim życiem jak ja a będziecie zadowoleni bo to że wyrzygacie się tutaj to myślę że Waszego życia nie poprawi. To tylko świadczy o waszej desperacji.

Obecny pracownik ????

Po pierwsze , po co kłamstwa że nie płacą za nadgodziny? Obecnie jestem pracownikiem i dostaje każdy dodatek :) po drugie twierdzisz, że ludzie pracujący po 12 h nie mają ambicji ? Widzę ,że brak szacunku osiągnął największy poziom . Wydaje mi się , że były pracownik wylewa swoje żale, bo nie potrafił wypełniać swoich obowiązków i niestety ktoś albo go zwolnił albo nie przedłużył umowy ???? najlepiej nic nie robić i być głaskanym po głowie ????

Ilona

W jaki sposób kierownik wysługuje się ludźmi, jeśli faktycznie tak jest? Masz na to jakieś zbite dowody? I o co chodzi z tym, że kierownik zgarnia całą kasę? Za co? Pracownicy chyba dostają normalnie, regularnie pensję?

Ella
@Ilona

Oczywiście, że mam dowody. Gdybym ich nie miała bym się tu nie udzielała. Ale skoro komentarze znikają bo tak się boją prawdy to może warto pójść z tym dalej do odpowiednich instytucji.

@Ella

No a te dowody, o których piszesz to jakie by były? Nie wiem ile w tym prawdy ale lubię pieniądze i konkrety, więc o jakiej kwocie tu niby mowa?

T Sz

Szanowni Panstwo Jestescie na 4 miejscu w Polsce pod wzgl. ilosci stacji benzynowych, wspolpracujecie z Orlenem i innymi. To dlaczego na Waszych stacjach nie honorujecie Karty Duzej Rodziny, a warto . Pozdrawiam T Sz

Stały klient 11

Stacja super! miła obsługa :) nie rozumiem negatywnych opinii ,jeżdżę tam od początku istnienia pieprzyka w Opolu :) (kawka pyszna)!!

Klient
@Stały klient 11

Obsługa miła , ale widać że na zapleczu jest problem z traktowaniem pracowników . Lubię tam tankować.

Przyszły pracownik.

interesuje mnie opinia o pracy przy produkcji zwierzęcej w firmie Pieprzyk. Jakie warunki, sprzęt..

Malwa

Wygląda mi na to ,że ktoś tu z pracy wyleciał i desperacko szuka zemsty ???? nieładnie

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Firm PIEPRZYK - Rawicz

• Jak się pracuje w Grupa Firm PIEPRZYK?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Firm PIEPRZYK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Firm PIEPRZYK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Firm PIEPRZYK?

Kandydaci do pracy w Grupa Firm PIEPRZYK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Firm PIEPRZYK