Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

buńczuczna

A myślałam, że tylko w rosji żyją w niewiedzy a tu proszę w Derma też? Hihihh:):)

kemo

sprawdzaja bilingi pomiedzy przedstawicielami bo twierdza ze za bardzo wymiany informacji pomiedzy PH nie powinno byc bo mozna o firmie za duzo wiedziec. jak to stwierdzil prezes polityka nie sluzy dobrze firmie,. chodzi o to zeby zyc w niewiedzy to sluzy firmie. bardzo dziwna niesympatyczna firma, prywaciarza ktory niczym pan zenek z hydraulucznego dziala i wszedzie weszy spiski. no a temu sluzy telefon, spiskowaniu hehe

Pan Ząbek

Nie ma Mirosława? :o :o szok! Jak to się stało?

trutus

Truten FF sie nie utrzyma, PH tez nie... Niech CEO sam zapier....

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
truteń

Hehehehehh jedź i sprawdź. Ale pytania ludzie zadają hihihihh Co do FF to utrzyma się taki który będzie miał w kieszeni czarodziejską różdżkę i wyczaruje miesięcznie target którym został obarczony hehehhh a to graniczy z cudem.

Nikolka

Jaka obecnie atmosfera panuje w biurze Dermaprofil? Przyjazna? Czy nie bardzo?

wiki

FF nigdy w małej firmie się nie utrzyma to nie korporacja. Wyrzucanie kasy w błoto na etat. Chochlik dziwne, żeby telefon służbowy (jak sama nazwa wskazuje) był do użytku prywatnego, do użytku prywatnego jest telefon prywatny.

chochlik

buuuhahha... kolejny FF zwolniony!!! w ciągu niecałego roku było ich trzech! więc jeśli ktoś się zastanawia czy sprobować swoich sił w DP to odradzam!! Firma stacza się na dno i na pewno lepiej nie będzie! Jeśli chodzi o paliwo to jest tak, że w tygodniu jeździsz za służbowe paliwo, a w weekendy tankujesz za swoje. Ponoć;) telefon tylko do użytku służbowego. A, i nie pogada się za długo z innym przedstawicielem bo (uwaga uwaga!) sprawdzają bilingi! ponoć, tak słyszalam.

nikt

Ale nie dotyczy ona paliwa itp.

tak tak

potwierdzam. Zaliczka 500zł

ersta

Podejrzewam że to Pan T. ładnie zaszalał z komentarzami. Jeśli to on to widzę że przemówił szkoda że na wizytach nie potrafił nic powiedzieć a tu na forum krzyczy. Bardzo nieładne zachowanie. Można kogoś nie lubić ale tykać osobiście na forum i jechać po nazwiskach świadczy o braku kultury tego człowieka i wewnętrznych problemach emocjonalnych. Nieudacznik ot po prostu.

L

UWAZAM ZE BARDZO ALE TO BARDZO DOBRZE ZE NIE MA WSROD NAS KOGOS KTO NIE MIAL ZA KSZTY PROFESLIONALIZMU!!! BO JAK DO CHOINKI MOZNA W CZASIE TRWANIA WIZYTY TELEFONEM SIE BAWIC...ŻENUŁA...... LUDZIE SĄ JACY SĄ ALE NIKT NIE MA PRAWA OCENIANIA I OBRAŻANIA .kAZDY MA LEPSZE I GORSZE DNI A NIKT NIKOGO NA SIŁE NIE ZMUSZA BY GDZIEŚ TKWIĆ I PRACOWAĆ TYLE..

noni

Pracowałam z tym panem i generalnie jest ok. Dzisiaj każda fima ma gps nawet przedstawiciele hurtowni a z planów rozliczają wszędzie.Ja dostawałam pensję na czas i premie od sprzedaży. Jak ktoś sie chce ślizgać to to nie jest miejsce, może w korpo łatwiej bo tu Karolinka rzeczywiście ściga ale za to jej płaca.Produkty dobre i można sprzedac ale trzeba sie nastarać zeby przekonać w aptece.

leszek

Swoją drogą gratulacje co do wyboru pracowników-musisz być niezłym szambem skoro takie gówno lejesz heheeh

Fiona

Pan M.T. już nie pracuje hehh wreszcie się na nim poznali. I dobrze. Wyrzucać pieniędzy w błoto nie ma sensu.

hehh

Daj sobie luzu i szukaj pracy gdzie indziej:):):) W dermaprofil trzeba pracować a nie ciągle się zwalniać bo dziecko lub brać co chwilę urlop. Zresztą w każdej pracy nie ma luzów i trzeba pracować a nie chodzić po zwolnieniach czy urlopach co chwila.

oneska

czy to prawda że w firmie pracuje Pan T? Wieści szybko się rozchodzą. Nadal jeździ na podwójne wizyty i nic nie robi śmiejąc się po cichu a firma myśli jaki to zapracowany? :):)

cała prawda
@oneska

pan T. M-arionetka - idealnie nazwane przez kogoś wcześniej, tak pracuje a raczej... bywa. jeżdzi w te w i we wte jak oszołom :D za bardzo nie wie co się dzieje, zanim odpowie na zadane mu pytanie mija 5 minut i ogólnie ma w głebokim poważaniu tą firemke, najbardziej przykre ze na takie " profesjonalne" stanowisko jest budżet a jak prosisz o podwyżke to nie ma bo kryzys brak sprzedaży

Widocznie prawda w oczy kole i się w pełni zgadzam z negatywnymi komentarzami, nie spodziewałam się, że ta firemka tak długo przetrwa. Co do posta ,,akuku" to przypominam, że gdybyś zaczęła jak inni sprzedawać to nie byłabyś już taka pewna siebie. Generalnie firmę omijać z daleka.

mesa

Czytam opinie i widze ze niewiele sie zmienilo. Nie wiem czemu wszyscy tak sie przejmuja jakas sekretarzyna. Kto to jest sekretarka ? To osoba ktora uwaza ze jest wazna i ze jej stanowisko jest najwazniejsze w firmie a tak naprawde kazdy w kazdej firmie ma to gdzies i sekretarka rozni sie od ludzi ktorzy sprzedaja tym ze ludzie ktorzy sprzedaja generuja koszty ale i przynosza pieniadze i zysk firmie a nie generuja tylko kosztow. Trzeba pracowac i sie nie przejmowac

pol
@mesa

oczywiście że robiła 30%. 3 szkolenia? hahaha... chyba pseudoszkolenia! wizyt indywidualnych miała najmniej! samochodu nie rozwaliła tylko ktoś kto wygrał prawo jazdy na loterii w nią walnął! a karolina pomagała bo to jej obowiązek! w końcu bierze za to kasę! a najśmieszniejsze jest to, że osoby które prowadzą tę firmę nie mają co robić bo jak widać czytają to forum i próbują wybielić swój wizerunek... Żałosne

gosiaczek
@mesa

Odpowiedz na ten Post w stylu "sekretarki-pseudoksięgowej"

akuku

Droga Koleżanko z Wrocławia, z tego co pamietam pracowalas 7 miesiecy a jako jedyna nie wykonalas nigdy nawet 30% planu. Faktycznie to straszne i niespotykane że zespół sprzedażowy ma sprzedawac haha. sieci ci nie zabrano bo nawet żadnej nie dałaś rady powąchać. Tak jak ja miałaś 3 szkolenia i najwiecej ze wszystkich wizyt indywidualnych żeby podciągnąć cie do reszty, ale niestety cudów nie ma! zapomnialas już jak rozwalilas samochod w wielkanoc i pierwsza ktora ci pomagala to wlasnie karolina? i co? - z tego co wiem nic nie zapłaciłaś oj nie ładnie tak kłamać nie ładnie, życzę szybkiego powrotu do zdrowia hahaha!

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa