Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

ph

Panowie wy jesteście do końca nienormalni a gdzie jakaś moralność,etyka i honor, M i A wy doskonale wiecie że się obaj totalnie skompromitowaliście w tej branży nie pracuje się jednocześnie dla dwóch konkurencyjnych firm - w tym jednej swojej-to już może nie piszcie tu więcej tych głupot czemu jeszcze te osobiste epitety M tobie to chyba szczególnie nie wypada. Postąpiliście jak postąpiliście taka widocznie wasza etyka i moralność...

kocur

Jak to nie mam..mam nawet gabinet na Grochowskiej. Wystarczy sprawdzić w MACH-U.

Lolo

Luzak a co Ty się tak spinasz? Robercik jak już się tak czepiasz seminarium to powiedz lepiej czego Ciebie nauczyli w tej samochodówce, a potem jeszcze w magazynie.

Czarymary

Mieczysław jesteś wielki. W końcu ktoś utarł nosa wielkiemu CEO, któremu nikt nie współczuję i powiem więcej. Zostanie pan sam zupełnie sam, polecam literaturę jest kilka pozycji które obrazują co się dzieje z takimi jak prezes. Ale zamiast przeczytać coś konkretnego widzę, że R.C. zatrzymał się na bajkach dla swoich córek. I tak oto rycerz w lśniącej zbroi wciąż walczy z czarownicami.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Czarymary

Aptekarz

Odwalcie sie od Mieczyslawa dobre? Do piet mu nie dorastacie wszyscy ktorzy pluja jadem. Nie szanujecie ludzi i dziwicie sie ze was pozniej nie szanuja. Czytam ze ktos jezdzi po klientach i opowiada glupoty. Co chce tym zwojowac? Tylko sam sobie szkodzi, ludzie na rynku sie smieja z tych opowiastek. Nie pisac o glownym problemie i nie szukac go bo go nie ma. Problemem glownym jest nie szanowanie ludzi przez pewne osoby. Proponuje zmienic podejscie do ludzi nie szanujesz nie jestes szanowany. Dajcie luzu z tym pisaniem i zajmijcie sie robota, a od Pana M wara bo to jest bardzo porzadny czlowiek i daje glowe ze wielu ludzi za nim pojdzie i poda mu reke.

luzak

hahaha dobre, dobre odwracanie kota ogonem od głównego problemu, który dotyczy Bolka i Lolka :-), czy tego uczą w seminarium Mieczysławie? bo Buncol to by na to sam nie wpadł bo on chyba niczego nie skończył hehe a taki itd. itd. :-) tak zgadzam się karma wraca .... dlatego już dzisiaj szczerze współczuje. A niedowiarkowie przecież nie musza wierzyć niech zatem śmiało potwierdzą to info w hurcie u "przyjaciół" M :-) kolorowych snów.

Dwts

Panie Kocur, czy jak wolisz Panie prezesie (pożal się prezesie) zachowujesz się jak ostatni desperat, wypisujesz na gowork, jeździsz po klientach i takie pierdoły opowiadasz. 99,9% ludzi którzy znają Miezysława poda mu jeszcze rękę. Trzeba było myśleć wcześniej jak traktuje się ludzi którzy na Ciebie pracują.

andrew

a czy dottore nie zastanowił się i nie uderzył w pierś z refleksją co się stało, że ktoś się zachował tak a nie inaczej?to karma, tak jak traktował dottore ludzi, ktoś się w końcu postanowił odwdzięczyć i szczerze gratuluję pomysłu i trzymam kciuki. jeszcze jedno, Każdy kto zna M, nie uwierzy w żadne brednie wypisywane tu przez wiadomo kogo ,bo nie może pan znieść , że ktoś mógł tak kocura wyrolować. ps ktoś kiedyś zapodał temat założenia zbiorówki w sprawie mobbingu i nadgodzin w dp, chyba trzeba odświeżyć temat.

złocimierz

Luzak wyluzuj po co się denerwujesz, nie wiem kogo nazywasz oszustem i krętaczem i co rozumiesz pod tymi pojęciami. Dla mnie np. Oszustem i krętaczem jest osoba która np. nie płaci pieniędzy i wymiguje się od płacenia, albo patrzy jak tu zrobić żeby nie zapłacić wcale lub jak najmniej. A Ty luzak co pod tym pojęciem "oszust i krętacz" rozumiesz?

onyx

No to chłopaki poszaleli. Buncol to wiadomo było ze krętacz ale że Mieczysław. Taki niby pomocny był a tu się okazało, że wszystkich po rogach robił.

kruk

Poszedł prezes, co zwie się doktorem po rozum do głowy/szukamy tego rozumu/i zaczął pracować w terenie z przedstawicielami-uczy się sprzedawać. Będzie statuetka Gazela Biznesu 2016.

Miarka

Kerownik Buncol został wywalony ? Łeheheheh Póty dzban wodę nosi, póki się ucho nie urwie. Tak Panie A. Też wywalał Pan ludzi nie szanował ich i teraz z potrojoną siłą uderzyło w Pana. Przyszła kryska na matyska. Lecę po wódkę trza zacząć świętować.

PHA

Administrator cenzuruje...... a moze to RC.... wiec podpowiem ze usuniety link pochodzi z KRS onlie..:-)

były

Czy to prawda? Co wy mówicie? Na stronie internetowej cały czas widnieje jako kierownik. Ktoś to może potwierdzić? Można chłodzić szampana?

ph 2010

Nie wiecie o czym piszecie drodzy przedmowcy... Teraz to dopiero DP bedzie sie pakowac w trybie natychmiastowym ;) oj poczekajmy na rozwoj sytuacji ;) Ola v-ce CEO, Kasia od kawy i Patrycja sluchawka niech juz szukaja pracy ;) OBSERWUJEMY I KIBICUJEMY ;)

kix

to taki prostaczek byl ktorzy duzo doil zat ciety, pasowal prezesowi bo gorowal nad nim intelektem i wiedzial ze mu nie podskoczy

farmakol

Nie szanował ludzi nie poszanowali i jego.

mega niusy

Z ostatniej chwili: Kierownik Artur B. został wywalony z roboty! Wszyscy którym zalazł za skórę cieszą się i piją szampana. Panie Prezesie dobra decyzja, tylko czemu tak późno?? Teraz dopiero Pan zobaczył co jest grane? Hmmm ale lepiej późno niż wcale.

kazimierzyk
@mega niusy

Znaczy się, RC puścił dużego, śmierdzącego bąka! Czas najwyższy. Wszyscy biją brawo!

smar

firma sprzedaje smarowidla do skory na bazie miodu, mydlo w plynie, wode utleniona w zelu na tradzik za 50pln etc... testy na narkotyki z bostonu. mydlo, wkrotce bedzie powidlo. wszytsko to kosmetyki nie musza miec badan klin ale opowiadaja ze to firma medyczna klientom mowia ze od 1 dnia zycia cos tam maja na azs badan brak uwaga

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa