TRB Chemedica

Katowice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 20 ocen.

Opinie o TRB Chemedica

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRB Chemedica

kjh

@A tak sobie dziwna jest twoja wypowiedz. I troche bezsensowna. Zastanow się chwile. Może właśnei był klientem jeden raz i po prostu dodał opienie o pracy TRB Chemedica. Uwaza ze mają złe podejście do klienta. I ppewnie juz korzysta z usług innej...

A tak sobie

Nietrudno znaleźć w Google unikalny na polski język zestaw znaków TRB Chemedica. To, że nie ma ogłoszeń znaczy chyba, że niepotrzebni są ci, którzy tego nie potrafią :) Najbardziej podoba mi się powyżej ten "KLIENT" od dużych znaków. To co on robi jako klient tak beznadziejnej firmy, skoro ma kilkanaście innych, może lepszych tuż obok ;) Serdecznie współczuję wszystkim tym, którzy usiłują znaleźć cokolwiek sensownego tutaj, a już na pewno nie sensowną pracę :)

Mysia HA

Misiu Ptysiu, a na jaki region szukasz ?

lek

PRZESTRZEGAM. JESTEM KLIENTEM TEJ FIRMY. BRAK PROFESJONALIZMU I WIEDZY RAZI. NIESTETY DOTYCZY TO TAKŻE SZEFOWEJ, KTÓRA PRZEDKŁADA JAK WIDAĆ WYGLĄD ZEWNĘTRZNY NAD WIEDZĘ, KTÓRĄ POWINNA POSIĄŚĆ PRACUJĄC NA TAKIM STANOWISKU. KWAS HIALURONOWY AŻ KIPI ALE Z TWARZY TEJ PANI. MERYTORYKA NA POZIOMIE INFORMACJI Z ULOTKI I SPRAWIANIE "DOBREGO WRAŻENIA".

m

Firma ma się świetnie a pracuje się rewelacyjnie;-)

koko

W końcu i nareszcie - niech zacznie panować ład i porządek w tym całym bałaganie. Bałaganie zrobionym przez parabanki i firmy parafarmaceutyczne -:))))

kwad

Taka cisza, zapewne były już w tym zgrupowaniu odpowiednie organa. Jak już dotarli do parabanków, to i dotrą do firm parafarmaceutycznych.

Ula

i co taka cisza, zatkało kakao?????????

anonim

już zachwileczkę, już za momencik "kwitnący biznes" przestanie się kręcić...

Aforyzm

5 lat wstecz... paraolimpijczycy... najpierw pomyśl, później się napij a następnie napisz... nie znajomość prawa nie usprawiedliwia...

Głos Ogólnopolski

[usunięte przez moderatora] po co i na co było tyle tracić energi - tu słowa skierowane do Głównego [usunięte przez moderatora] - nie lepiej było poszukać toksyny jaka niszczyła tę firmę? Lekarstwo przezcież jest na miejscu - HA to substancja endogenna - bezpieczna, skuteczna i tania. Dobra rada Cioci [usunięte przez moderatora] - na rynku jest nisza, która można szybko i tanio zapełnić - PAPIER TOALETOWY nasączony [usunięte przez moderatora] Powodzenia. [usunięte przez moderatora]

przyjaciele

"nigdy więcej firma farmaceutyczna" ...a haha haha haha hahahahahaha

gaya

czyli co wyladowały Panny i Mężatki na bruku??????? jeżeli tak, to ktoś w tej fiemce jeszcze myśli, barwo!!!!!

tytu by..

kadra ,,meneagerska''- zaistniała na rynku, pokazała się z jak najlepszej strony... a następnie, pokrzyczala..., pobiegała..., zamieszała....., wiele razy nie dopowiedziała.... w rezultacie uciekała..., głowę w piasek chowała, przy okazji ,,uciekającej kasy'' nie widziała (bo nie chciała), i dlatego na ,,pośrediaku,, WYLĄDOWAŁA!!!!!!!!!!

anonim

Miłe złego początki lecz koniec żałosny. Szkoda tylko, że po tylu latach.

Adela

I tu odpowiedz do PANA AD (tu patrz 1 wpis na stronie = dotyczy uczestnictwa Pana w rekrutacjachi) Panie AD, tos sie Pan osmieszyl, w tym jakze pewnym i oczekiwanym momencie !!!!!! Zima byla wasza a WIOSNA TERAZ NASZA !!!!!!!!!!!!!!

Armagedon

czyżby firma kogucik chyliła się ku upadkowi, ciekawe kto następny "musi odejść " [usunięte przez moderatora] ? Ludziom byłej pani prezes mówimy stanowcze NIE ! I nie pomogą, jęki, krzyki i wycia już niedługo czeka was banicja

Ricardo Ricardi

Oj nareszcie przyszła kryska na Matyska, jak widać nie można krzywdzić bezkarnie swoich pracowników, bo wszystkie krzywdy wracają....... oliwa nie rychliwa ale sprawiedliwa, czekamy na letnie porządki w stosunku do jeszcze paru osób ..... to tylko kwestia czasu....

123

Działo się działo, a że działo to armata, to żeby się armaciło to zatrudnił NOWE odlotowe Pani [usunięte przez moderatora]

ORT

jak z tych zapisów wynika nie zawsze każdy zna się na IMS

tra la la

Było miło ale się skończyło !!!!!!!!! Firma fajna i sprzedajna, chcesz to masz, ubijaj cel z ortio.......

XYZ

Fajna firma, mozna w niej pracować ,,na boku,, - stanowczo polecam-:)

Sharky

Stanowczo odradzam pracę w tej firemce każdemu o zdrowych zmysłach i wszystkim tym, którzy dbają o swoje zdrowie psychiczne, mówiąc krótko: omijajcie organizację szerokim łukiem

666

Sptkanie w sądzie? A za czyje pieniądze? Może za kolejną pulę premii?

PO. Prezes

Drodzy Państwo Posumowywując (( usunięte przez administratora )to wiem ze szkoły. Wszystkie te wpisy są nieprawdziwe. Moja firma ma się znakomicie. Piszą to osoby którym się nie chciało pracować. Ja wiem kto to pisze i niebawem spotkamy się w SĄDZIE!!

Sharky

my tu gadu gadu na tym forum a ciekawe kto odbiera plusikowe w tej firemce ?

1111

z tego wynika że ta firma to akcja ( usunięte przez administratora ) już kolektyw tej firmy biegał po biurze w szortach (dla osób demode to oznacza spodenki - coś w stylu szorty sportowe)

szacuneczek

Widzę, że co niektórzy co pracowali w firmie, to zamiast wylewać żale gdzie indziej to kopią pod sobą niezłe ( usunięte przez administratora ).. najpierw trzeba było wyjeżdżać do pracy i w ogóle coś robić!!! A nie siedzieć w domu i ( usunięte przez administratora ) w stołek.

Garfield

spożywka od A do Z, szkoda gadać, odradzam

Duda

Wynika z Twojego wpisu, że pracowałeś-aś, co z nimi jest nie tak?

anonim

i biegają po terenach w trójkę - jak wiadomo od doktorów - jeden czyta, drugi mówi a trzeci pisze - to dopiero jazda - nie ma takiej drugiej Firmy Farmaceutycznej w Polsce - i to tylko na to ich stać !

gall

cieszą mnie te wpisy,konkurencja nie śpi ;-) ( usunięte przez administratora )

alf

Zastanawia mnie dlaczego nikt z tak zwanej kadry zarządzającej nie komentuje tych newsów. Jak w tej firmie jest tak jak piszą byli i obecni pracownicy, to niebawem zajmie się tym kilka instytucji. To tylko kwestia czasu jak PIP,PG i Prokuratura zajmie się tym "small biznes".

faja

za chwile ta firma ( usunięte przez administratora )będzie liderem w ilości i jakości na tym portalu - to nie żart a słowo ,,podsymowywując,, jest najlepsze brawo poziomu szkoleń

Dragon

Jest to firma ewidentny hit na rynku farmaceutycznym, jest tam więcej szkolących niż uczestników szkolenia, poziom szkoleń jest perfekcyjny, bliski doskonałości, jednym słowem czysta teoria, .....no właśnie tylko teoria bo w praktyce wyników sprzedaży brak, no cóż nie zawsze trening czyni mistrza, czasem można się przetrenować a kontuzje leczy się bardzo długo i niejednokrotnie boleśnie; konkluzja : stanowczo odradzam pracę w tej firmie

Życzliwy

W Imieniu byłych i obecnych pracowników firmy TRB Chemedica POLSKA Sp. z o.o., za pośrednictwem tego portalu internetowego, pragnę złożyć Pani Prezes najserdeczniejsze życzenia. Życzę aby pasmo sukcesów zawodowych nigdy nie ustało, realizacji zamierzonych celów w 120%, trafnych decyzji handlowo-marketingowych oraz grona przyjaznych współpracowników....... a wszystko to poza strukturami tej firmy :)

gall

czy to jest ta napastliwa i totalnie niekompetentna ( usunięte przez administratora )nawet nie raczyła się przedstawić podczas rozmów!!!!

odpowiedź do Pana ED

Wobec powyższego - zapisu osoby pod kryptonimem ( usunięte przez administratora )- nie mogę być obojętnym. Z zapisu ,,... z sukcesem wprowadza na rynek nowe produkty...,, - to miał ( usunięte przez administratora )na uwadze te 12 opakowań w skali miesiąca i całej Polski ????? To w tym momencie należy zastanowić się czy te ,,rekrutacje,, były również na tak GÓRNO - lotnym poziomie !!!!!!!!!! P.S. Nie ma to jak opinie na swój własny temat.

Kate

Tak, to prawda! Pracowałam w tej firmie i potwierdzam te opinie. Panuje ogólny chaos i brak jakichkolwiek zasad i strategii sprzedażowych. ( usunięte przez administratora ) a szkoda bo firma ma bardzo dobre preparaty.

Solo

Rynek zaniedbany to już od dobrych 3 lat !!! Współczuje osobom, które będą tam pracować (ha ha ha). Potrzebne będą silne nerwy i ogromna determinacja.

tom

zdecydowanie tak! teraz szukają leszcza ,najlepiej bez doświadczenia,bez umowy o pracę za marne grosze! Rynek już od roku zaniedbany...

Odpowiedź XYZ

Czyli obecnie firma uwstecznia się a nie rozwija - jaka obecnie firma farmaceutyczna zatrudnia przedstawicieli na zasadach samodzielnej działalności gospodarczej ? To w obecnych czasach dobry żart.

anonim

Obecnie proponowane jest samozatrudnienie czyli na zasadach samodzielnej działalności gospodarczej.

anonim

bo masz tzw . samozatrudnienie czyli własną działalność gospodarczą! Sam opłacasz zus i podatki! nie stać ich na to...

ann

napiszcie coś sensownego! idę tam na rozmowę...jakie zarobki,plany itd

ED

Zajmuję się m.in. rekrutacją i miałem kontakt z firmą TRB. Czytałem poprzednie wpisy i nie mogę przejść obok nich obojętnie. Wszystkie zastrzeżenia to stek kłamstw. Firma ma dobrą kondycję finansową - nie figuruje w rejestrze dłużników, ani o jeden dzień nigdy nie było opóźnień w wypłacaniu uposażeń pracownikom firmy (sprawdziłem !). W ciągu ostatnich dwóch lat firma podwoiła sprzedaż i z sukcesem wprowadza na rynek nowe produkty. Każdy ma prawo nie zgadzać się ze strategią firmy lub mieć negatywne emocje do przełożonych i firmy w ogóle - nie usprawiedliwia to jednak wyrażania nieprawdziwych opinii i oszczerstw publicznie. Żyjemy w państwie prawa i nikomu nie może wydawać się, że jest anonimowy i może bezkarnie szkalować instytucję lub osobę. Na miejscu pracodawcy podjąłbym kroki prawne w sprawie tych wpisów.

Zostaw opinię o TRB Chemedica - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRB Chemedica