Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

wilku

Czy wy jesteście mądrzy? Co się dzieje z DP ludzie postradaliście zmysły? Kto wam przyjdzie do pracy na takich warunkach? Pracuję w farmie i samochód mam bez limitu km i paliwo bez limitu na kartę. Taka była fajna firma co zrobiliście (usunięte przez administratora) Co to jest? Ludzie róbcie tak dalej to widzę szybki upadek. Do osoby która była na rozmowie. To nie czytałeś/aś opinii przed rozmową.

Po rozmowie kwalifikacyjnej

Przedstawiciel farmaceutyczny na mazowsze - w ogłoszeniu jest napisane teren mazowiecki a na rozmowie okazuje się, że mazowiecki + podlaski czyli wiąże sie to ze spaniem po hotelach powyzej 150km. Umowa na działalność, jesli zerwiesz umowe w ciagu 6 miesiecy lub nie spodobasz sie szefowi bo nie zrobisz planu itp to placisz 4500 zl kary ( taki system motywacyjny wedlug prezesa - masakra) auto hyndai i30 500 zl miesiecznie na paliwo i nie mozesz przekroczyć wiec chyba zamiast jezdzic to pchasz ten samochod podczas pracy. jesli przekroczysz 140 km/h prezes dostaje maila i placisz kare - porazka. Prywanie mozesz zrobic miesiecznie 400km i kazdy kolejny kilometr to 20 gr doplaty z Twojej kieszeni. Zwykle nie wypowiadam sie na tym forum ale uwazam, ze poprostu straciłem czas idąc na rozmowe do dermaprofil. O wyzej wymienionych rzeczach powinni informowac przez telefon a nie na spotkaniu rekrutacyjnym. Pozdrawiam.

hera
@Po rozmowie kwalifikacyjnej

(usunięte przez administratora) PRAWDA!!!!!!!

pors

Przykre jest to, że DP nie potrafi zadbać o ludzi i stworzyć trwałego mocnego zespołu tak jak to jest w innych firmach gdzie ludzie pracują po 10 lat. Nigdy nie będzie dobrego wyniku jak będzie się co chwile zmieniała kadra. Przychodzi nowa osoba i co ona może nic! Gdyby było inne podejście Ci co wypracowali rynek do tej pory by pracowali i wyniki byłyby! W którym momencie nastąpił błąd w zarządzaniu? Kadrę trzeba sobie szkolić i trzymać ich doskonalić. Myślenie, że przyjdzie każdy i będzie sprzedawał jest bardzo błędnym myśleniem w farmacji. Ludzie nie sprzedajecie marchewek! Tylko mocny i silny zespół może przynosić wyniki a jak ludzie non stop się zmieniają to jak ma być dobrze. Nawet w aptekach źle patrzą jak co chwile przyjeżdża inny przedstawiciel. Mówi to wam doświadczony PH. Jeżdżę teraz do tych samych aptek co w dp i produktów nie ma wcale albo stoją po 2 szt. Przykre jest to że wypracowany przeze mnie rynek upada. Kontakt z ludźmi z apteki mam świetny i wiem co się dzieje są apteki w których PH nie było wcale od momentu mojego odejścia, w tak potencjałowych aptekach nie było PH to jak będzie dobrze? To samo jest z lekarzami, pytam lekarza kiedy był PH z DP, odpowiada że nie było nikogo jeszcze. Ogarnijcie się ludzie.

tymczasem

łahahahaha dobre. Ale ktoś wierszami sypie. Zajmijcie się sprzedażą bo hurt wam się posypał Mieczysława brakło i klapa. Do boju! Tak to już bywa myśleli że pozwalniają ludzi i ludzie będą na bruku i że tym zrobią im krzywdę a wszyscy poszli do innych firm farma i pracują na o wiele lepszych warunkach. Panowie i Panie DP to nie jest jedyna firma do pracy. Zrozumcie to. Nie tu to gdzie indziej.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Szydło

I trzeba będzie wziąć koszyk w swe dłonie i iść sprzedawać, może na peronie. Bo tylko tam jest jeszcze ludzi cała kupa, to może coś mu kupią, inaczej to d...pa. Dobrze, że E.. jeszcze tu pracuje to taką sprzedaż też mu skontroluje. Po GPS-ie, torze, czy peronie, czy był przy kasie, a może w wagonie? Lecz te działania też szybko przeminą, tak jak po torach pędzi Pendolino. ...a wszystkim wokół się jeszcze zdawało, że mknie Dermaprofil - a to echo grało.....

do poety

Ale poeta się trafił hehehh niezłe te wierszyki.:)

sama prawda

A gdy się firma przestanie rozwijać, pomyśli prezes, czas interes zwijać. Zwalniać drużynę należy stopniowo, trzeba to robić spokojnie i z głową. Nie mogą ludzie pisać mi na forach, że zbliża się koniec Wielkiego Doktora. Więc zmniejsza zespół i obniża plany, taki to strateg zakamuflowany. Będą myśleli, że jest już genialnie, a będzie jak było: n i e o d p o w i e d z i a l n i e. Niby poprawił im już zatrudnienie, a będzie jak zwykle: dostaną zwolnienie.

Na wesoło

Wyluzujcie wszyscy. Trochę uśmiechu. Zacytuję znany tekst: "Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszej firmy, prezes firmy, naszej firmy. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – były przedstawiciel, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! (...) To jeszcze ja – były przedstawiciel, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – były przedstawiciel".

Pawiany wchodzą na ściany

hehehehehh niezły wierszyk. Tak została Ela zwolnił się ostatnio ostatni czarny koń DP i teraz może wreszcie Prezes doceni ludzi którzy pracowali kiedyś i zarabiali. A mogła być z DP taka fajna firma wydawała się taka rozwojowa. Szczerze to myślałam, że po takim czasie na rynku będą zatrudniać już co najmniej 30 osób. A tu coraz mniej hmmm. Daje do myślenia.

sokol

z wiersza sie dowiedzialem, ze Ela tam jest.. to Ela tam dalej tkwi? Ela, uciekaj !

Żyrafy wchodzą do szafy

Hahaha narzędzia do pracy to oferuje każda firma czyli samochód laptop tablet telefon itp to żaden rarytas tylko podstawa. Mało tego firmy dają auta bez limitu km a w dp masz limity i ciągła inwigilacja. Nie napiszą w ofercie że praca na własnej działalności bo nikt by na rekrutację nie przyszedł.

KOTK

Większość firm tak zatrudnia chyba żartujesz same słabe firmy tak zatrudniają. Polfa łódź też tak zatrudnia? Bioprofil też tak zatrudnia? Galderma też tak zatrudnia? A może Polfarmex tak zatrudnia? hmmm a może Glaxo tak zatrudnia? To chyba do takich firm chodzisz. Wszędzie jest praca na umowę o pracę.

ex

ja prac. w dermaprofil. szef sprawdza bilingi krzyzowo, patrzy kto do kogo dzwoni i kto z kim rozmawia... potem sie tym chwali.. szukajcie gdzie indziej

gondola

Mis to znaczy że jesteś ograniczony skoro pracujesz u kogoś na działalności zamiast sam otworzyć firmę i na siebie zarabiać. To przykre.

oss
@gondola

Pracuję od kilku lat na działalności i nie czuję się "ograniczony". Nie rozumiem dlaczego ubliżasz ogromnej ilości osób, które wybrały takie rozwiązanie? Większość firm w farmacji tak zatrudnia. Nie każdy ma pomysł i fundusze żeby prowadzić własną firmę. Kiedyś miałem w życiu taki epizod. Praca 24h na dobę i niestety nie zawsze gwarantuje powodzenie.Wolę to co mam teraz.

Karliczek

Truman nie czytałeś komentarzy wyżej? Żadna pensja. Praca na własnej działalności. Jak chcesz otwierać firmę to sam otwieraj i zarabiaj na siebie a nie na kogoś. Bez sensu.

Drogi Jarku K

To i tak dobrze, że po pizzy bo było już tak, że do wieczora siedziało się głodnym bo dziewczyny z biura się dosiadły. Czekał czlowiek na powrót do domu, żeby hot-doga na pierwszej stacji benzynowej zjeść.

Jarek K.

"Nowy Rok" ,,,I wezwał Prezes zespół, by się zgromadzili i wszyscy razem strategię stworzyli. I oto w mroźnym początku kwartału, odbyło się onegdaj spotkanie oddziału. By ta garstka przedstawicieli, co jeszcze została Prezesowi choćby cokolwiek sprzedała. I nie mieścił się w komnatach zespół zawsze nowy /choć ich tylko pięciu/ a w głowach ludzi - Prezesa wywody... I wszyscy czekali na obiad wspaniały, a było jak zwykle: po pizzy dostali... Lecz Prezes marzy o wielkim wyniku, a będzie jak zwykle: tylko trochę krzyku. I znowu dadzą Wielkie Ogłoszenie, a będzie jak zwykle: za miesiąc zwolnienie... I nie utrzyma Prezes wszystkich ludzi w kupie, bo będzie jak zwykle, będą mieć go w .....

kobieta z krzywą szczęką

Premię zobaczysz jako własne uszy...

Drewienko

Premie zapewniają? Dobrze dobrze:) Aplikuj:):)

do lala

Nikt nic nie wyciąga przecież to ludzie z DP rozpowiadali o kopnięciu w tyłek i nie byli to PH. Zgadza się taki standard pokazywali. Kto w hotelu się upił i rzucał butelkami przez okno jak jakiś prostak? Zapewniam, że nie byli to PH a kto zrobił awanturę w przychodni i chciał bić pacjenta? Też nie był to PH, prostackie zachowanie nie godne i niedopuszczalne w poważnej firmie. Traktowanie pracy lajtowo bo nie ma bata nad kiero i tyle. Szokujące są zachowania pewnych osób a później dziwienie się że ludzie piszą. Wprowadźcie standardy zacznijcie od samej góry od siebie a i dół będzie się uczył i będzie w porządku. Wysoki standard to podstawa, zarząd kierownik to przedstawiciel firmy i powinien cechować się bardzo wysoką kulturą osobistą tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa