Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

konkretna

Witaj Kasa - niska jak na PH Premie - zapomnij Auto - ok GPS - tak Atmosfera - jak za komuny, jesteś tylko pionkiem Jeśli startujesz do biedniejszego woj. zapomnij. Generalnie ta firma to ciekawa szkoła życia. Jeśli zdobędziesz tą "pracę" to nauczysz się jak nie postępować wobec ludzi i kim nie być. Przynajmniej tak było u mnie. Generalnie "ciekawie" jest w tej pseudo firmie. Pozdrawiam

obecny
@konkretna

tzn. ??? Kasa jaka jakieś widełki - dla doświadczonego i bez jest taka sama Premie rzędu ?? 100 zł czy 1000 zł ?? Auto jakie corolla czy może punto hehe Jest różnica ??? Klekoty ? Czytam od jakiegoś czasu forum gowork rożnych firm i jest tyle jadu a właśnie mało konkretów Niby coś ktoś wie ale nie napisze Tylko plujeeee ... to poco to forum ://// Pozdrawiam

Lora
@obecny

to moze ksiegowych pytaj hihi. Place porownywalne z innymi firmami w farmacji, premie wyplacaja jak wyrobisz plany , a troche ponizej tez przechodzi. Chyba srednio jestes w temacie bo corollami prawie nikt juz nie jezdzi- auto nowe ok, atmosfera roznie - generalnie jak pracujesz to nikt sie nie czepia .

obecny

Witajcie, pojawiły się oferty DP Jak obecnie to wygląda - konkretnie ? kasa, premie auto, gps atmosfera, itd pozdrawiam

Nikolka

Ja również życzę sukcesów w 2015 roku załodze Dermaprofil...tak z sentymentu:)

są święta

Całemu Zespołowi Dermaprofil Wesołch Świąt i sukcesów na 2015

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Zygfryt Rączka

też macie wrażenie że to jest bękart pana ceo ?

zasada
@Zygfryt Rączka

Mam wrażenie, że banda leni i przygłupów zatrudnia się w małych firmach i jak już się zorientują że NIERÓB to wyłudza zwolnienia lekarskie a potem siedzi w internecie i obmysla jak tu komuś dogryzć. Co twoja wypowiedz ma wspólnego z opinią o pracy w firmie? Napisz jak pracowałeś, czy ktoś się nie wywiązał z umowy z tobą, czy zapłacili ci premie jezeli wykonałeś plany? Tą Rączką podrap się po głowie może polepszysz krążenie mózgowe jeżeli masz mózg.

oko Saurona

popieram w 100% wyzysk i chamstwo traktują ludzi jak śmieci jedna z najgorszych firm niech to w końcu zamkną i nie krzywdzą innych

wyzysk

wyzysk wyzysk i wyzysk...brak szacunku dla Tego Kto pieniadze do biznesu wnosi bo to przedstawiciel pieniadze przynosi.ŻENUŁA

szczecin

bylam na szczecin. miernie, dlatego bylam. teraz nikogo nie ma.

D

Z tego co wiem portal ten został założony celem krótkich sensownych opinii na temat danej firmy i osób. Po co te słowne potyczki? Szybkie podsumowanie: 1.Wspaniali przedstawiciele(tutaj patrz- najstarsza ekipa)(nie wiem jak jest obecnie). 2. Osoba na stanowisku dyrektora sprzedaży - bardzo pozytywny człowiek, pomocny, prawdziwe wsparcie. 3. Kierownik Regionalny- zbyt częsta rotacja nie mam zdania. 4. Biuro- bardzo pozytywny odbiór, potrzebujesz pomocy -pytaj, chętnie pomogą- ALE PYTAJ!:) 5. Zaliczka- za niska 6. Auto - wysoki standard 7. benzyna- tankowanie PRIV tylko w weekendy, reszta free 8. wizyty- zbyt duża ilość ( czasami warto skupić się na jakości a nie ilości) 9. Brak danych- IMS

Grzesiek

Ludzie ta firma nie upadnie, ma zagranicznego "sponsora" na Cyprze :) DermaProfil to na 100% nie firma farmaceutyczna , gdyż firma taka nie możne funkcjonować z tak małą ilością niezmotywowanych PH i tak niskimi obrotami... Firma bardziej działa w branży czystościowej, specjalizacja PRANIE :) :) a ten olej konopny to idealny środek do "prania".

Gienek Loska

TA FIRMA TO JUŻ DAWNO NISKO UPADŁA!!!

konkolewski

Wpisz w google znaczenie słowa wyzysk to przeczytasz definicję. Próbować możesz jak masz zdrowie dobre, czemu nie. A firma działa.

Hana

Dziwne troche ze chcesz wysylac kwity do firmy ktora wedlug ciebie moze byc w trakcie upadku.

do ciekawy

Nowego składu nie ma i długo nie będzie. Dotychczasowi ludzie nie sprzedawali dużo ale coś sprzedawali teraz będzie wynik mniejszy o ilość którą oni sprzedawali. Do lolitka: racja osoba która oszukiwała już jej dawno nie ma. Może i mało zwolnieni sprzedawali ale na pewno nie oszukiwali.Ktoś gada głupoty CEO tylko dlaczego on w to wierzy?? Jeśli nie ma zaufania do swojego zespołu tylko słucha jakiegoś chochlika który chce zamieszać to dokąd to wszystko prowadzi? Odpowiedzcie sobie sami.

entliczek-pentliczek
@do ciekawy

otóż to! CEO słucha ludzi, którzy potrafią skutecznie go omamić i wyssać, zastanowienie przychodzi dużo później...

lolitka

Pochopnie podejmuje decyzje. Pozwalniał a nowi nie tak szybko przyjdą. Złapie się za głowę jak zobaczy wynik w październiku. Zresztą nowi nie zrobią nawet połowy planu na początku. Takie zmiany wbrew pozorom szkodzą firmie a nie pomagają. Co do oszukiwania CEO to ludzie którzy to robili a dokładnie jedna osoba już jej dawno nie ma więc niech ta osoba się nie wypowiada skoro już nie pracuje w DP od dawien dawna.

entliczek-pentliczek

tak czytam od jakiegoś czasu, co tu stoi napisane na forum i utwierdzam sie w przekonaniu, ze imć pan CEO coraz bardziej pogrąża się w swoich demonach, które prześladują go od wielu lat powodując coraz bardziej zaawansowane stadium opętania manią prześladowczą i teoriami spiskowymi, a naiwność wobec ludzi, którzy z premedytacją nim manipulują, a którym bezgranicznie ufa jest wręcz absurdalna, a tych, którzy byli naprawdę uczciwi niejednokrotnie potraktował jak(usunięte przez administratora)mimo to panie CEO życze wszystkiego dobrego

ciekawy

I jak się sprawuje nowy skład? Po wywaleniu starego? Jak oceniacie? Co do ruskich...pierożków, to pan szefuńcio ma z nimi mało fajne doświadczenie, widziało się co nieco!

kosa

Trafila kosa na kamien... Prezesik wywalił PÓŁ FIRMY czyli 3 osoby....no to została mu jedna przedstawicielka, jeden giermek w Krakowie i jedna co kocha inaczej w księgowości...OT CI DERMAPROFIL!!!!! Heheh ciekawe co komu w samochodach wynajda? oczywiscie juz po zdaniu, dopiero jak Robercik pod biuro zajedzie :)

Fiona

FF Pana M juz nie ma? Uuuu a taki byl ladny amerykański... szkoda... :D:D

buńczuczna

A myślałam, że tylko w rosji żyją w niewiedzy a tu proszę w Derma też? Hihihh:):)

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa