Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Tukidydes

Wina leży po kilku stronach ale prawda jest taka, że kierownik z doświadczeniem potrafi prowadzić zespół, wszyscy grają do tej samej bramki, sprzedajemy wszyscy, podkreślam WSZYSCY! I wszyscy składamy się na sukces! Rola kierownika nie polega na bezmyślnym jeżdżeniu i wymaganiu a na prośbę mam problem pomóż mi sprzedać dobra dobra i na tym koniec. Osoba na stanowisku kierowniczym powinna, jeśli nie ma sprzedaży na danym terenie i PH nic nie może wskórać zaczyna działać kierownik. Rozmawiamy z zespołem współpracujemy razem rozwiązujemy problemy sprzedażowe u trudnych klientów, umawiamy się z nimi prowadzimy negocjacje rozmowy. Jeździć autem każdy potrafi bez efektu. To wygląda tak jakby na stanowisku kierowniczym pracował zwykły PH tylko trochę gorzej bo PH jeździ i coś sprzedaje a taki kierownik tylko jeździ. Rola kierownika nie polega tylko na wymaganiu kontrolowaniu i prowadzeniu rekrutacji i śmiesznych tabelek, bo tabelki to najłatwiejsza rzecz pod słońcem a sprzedaż już nie. Może być jeden dzień biurowy na takie rzeczy a pozostałe dni to powinna być ciężka praca z klientami a nie jeżdżenie za PH i patrzenie jak wizyty przeprowadzają bo to jest bez sensu. Owszem takie dni też muszą być i takie wizyty ale nie ciągle. Kierownik musi być dobrym menadżerem być przebojowy z charyzmą Znam te produkty i To są naprawdę wartościowe i dobre produkty tylko trzeba mieć menadżera dobrego w terenie do sprzedaży w aptekach a drugiego do sprzedaży do hurtu. Zespół Zespół i jeszcze raz zespół i wspólna ciężka praca Panowie i Panie! Powodzenia.

lola
@Tukidydes

Hm. Kiedyś składałam cv do tej firmy...nie chcieli osoby z 5 letnim dośw. w dermokosmetykach...Bywa. Będąc wczoraj w aptece w Lublinie ( prywatne zakupy), zapytałam z ciekawości mgr- jak się sprzedaje DP i kto przyjeżdza. Usłyszałam tylko jedno- porażka PF, nie ma o niczym pojęcia. Dobry zespół i dobre zarządzanie to podstawa sukcesu. Też sprzedawałam bez próbek kiedyś, dało się ale było ciężko. Tym bardziej,że konkurencja nie śpi.

ledyinred

Ludzie zostawcie Pana A...wina leży tylko w Prezesie..z niego taki prezes jak doktor ktorego tytł miał na kalendarzu DP. Produkty sa dobre ale nie ma nic na ich promocje , 1000szt próbek na cegłe o targecie 180 dermatologow?!..to są konkrety, pensja REPa bardzo słaba jak na farmacje, praca dobra dla ludzi bez doświadczenia, gloszących hasla,, najtańszy,najlepszy,, .Firma nie posiada leków ani nawet wyrobów medycznych, opiera się na merytoryce wymyślonej przez marketing bez potwierdzeń w dokumenatch. Czy ktoś widział dokument rejestracyjny CH Mimi od 1 dnia życia?? Mam tylko nadzieje, że zarząd DP bierze odpowiedzialność za zmuszanie do głoszenia tycj kłamstw??

kiedyś tam

Nie ma co się obrażać nawzajem ale na fakty też trzeba patrzeć. Nie można mieć też pretensji do kierownika który po prostu pracuje jak umie. Nie ma doświadczenia jak kierownicy z korporacji i zagranicznych firm. Nie wie jak ugryźć tą sprzedaż aby podwyższyć wynik. Nie ma pomysłu na zespół nie współpracuje z nim poza tym, że tylko jeździ na podwójne wizyty. Kierownik który ma kontakty i żyje dobrze z ludźmi potrafi wrócić z podwójnej wizyty z dużym zamówieniem. I mówię to poważnie.

bvsubvalh

Ludzie i Ty "prawdziwku" czy przynajmniej raz się zastanowiliście ze cały zespół z biura wykonuje polecenia swojego przełożonego którym nie jest kierownik a Prezes? Czy znacie któregokolwiek pracownika z biura prywatnie, ze tak na forum ich obrażacie? Ci ludzie są w pracy a nie na pikniku i pracują według zasad i standardów które ustalił ich przełożony. Moze i w firma pozostawia sobie wiele do zyczenia ale decyzje o zmianach podejmuje Prezes a nie pracownicu biura.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
maniek

Cytujac strajkujacych gornikow i rolnikow i nawiazujac do powyzszego: zeby firma w siłę rosła trzeba wodza, a nie osła:)))

warsovia
@maniek

Kierownik tak kieruje, że jest jak jest. Nic nie jest potrzebne to się nie opłaca tamto się nie opłaca to co się opłaca? Siedzieć i nic nie robić? Zamknąć firmę? A może jeździć bez celu spalać paliwo i spać po hotelach i żyć jak pączek w maśle? Kierownik powinien sam prowadzić trudne tematy umawiać się dogadywać i sprzedawać, tak jak to wygląda w firmach. I przede wszystkim powinien być rozliczany z wyniku.

inka

Hehh takich właśnie rekrutuje ludzi Pan Artur hehehh. Był zespół jeszcze rok temu który rekrutował Pan Robert? Był! To był zespół Karolina M. Dorota B. Dominika F. Magda K. Dorota K. Paweł K. i inni ... i ludzie sprzedawali i pracowali. Było źle?. Pseudo kierownik rozwalił cały zespół i tyle. Teraz niech sprzedaje i wszystko naprawia. Pozdrawiam cały pozostały stary skład który jeszcze trzyma się w DP i Ciebie Mieczysław:):)

PH PH PH

Opis sytuacji: Jadę samochodem przede mną auto DP. Podjeżdżamy pod przychodnię. Wychodzę idę do lekarzy. Gość siedzi w aucie:) pali, wychodzę po 30 minutach auta DP nie ma. Jadę do kolejnej przychodni, zajeżdżam na parking i co widzę? Auto DP z tym samym PH:):):) co robi? Siedzi i pali hehehehh. Wychodzę idę do lekarzy wracam za 30 minut auta nie ma:) U mnie w firmie nie przeszło by takie odbijanie wizyt. Szok. Jeśli tak tu się porobiło to nieźle. Znam PH starych z DP teraz są w innych firmach, często spotykamy się w przychodniach, aptekach i naprawdę Ci ludzie pracują i im zależy na pracy. Teraz dziwnie to wygląda. Mieliśmy mały ubaw:) :-/:-/

NOWY

haha dokładnie! byłem na rozmowie o pracę w tej firmie przyjął mnie niemiły typ o fizjonomii małpoluda z przeświadczeniem iż jest właścicielem wielkiej korporacji. Niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, niesamowita rotacja pracowników, warunki finansowe marne na zasadzie własnej działalności :) produkty niszowe, mało znane. ogólnie mała nic nie znacząca firemka która ma bardzo złą opinie na rynku pracy.

Rekrut

Ale LIPA!!!, W ogłoszeniu, podają " Atrakcyjne warunki zatrudnienia", a potem robią na rozmowie z człowieka idiotę że błędnie zinterpretował ponieważ chodziło im o samozatrudnienie. Więc wszedłem i wyszedłem, powinni zwracać za zmarnowany czas na spotkanie z nimi. Wizje świetlne, produkty outsorcingowe z Czech i Hiszpanii ( "garażówka - firmy na rynkach lokalnych tak małe że aż niewidoczne). Dla doświadczonych szkoda czasu i energii, wypracowane na rynku nazwisko więcej warte niż zapewnienie Pana prezesa o świetlanej przyszłości tej firemki. jak napisano w ogłoszeniu: 5 lat na rynku : i smutna rzeczywistość : Gniot - pułkownik, w aptekach które szukają firm które za minimum 50% będą chciały zaistnieć na rynku aptecznym.

marma

Błagam, nie używajcie określnenia "starszy pan" wobec Pana M. bo jego doświadczenie, znajomość rynku farmaceutycznego i kontakty to dla Was jak mount everest!!!! Mieczysław szacun, pozdrowienia!

Biocik

Ano mylą mylą. Dlaczego odszedl? W jakim stanie zostawił firmę?, a może firma zostawiła jego? Jak się bardziej zagłębisz będziesz wiedzieć...

Jagienka
@Biocik

Biodermic ledwo się nie wyłożył przez ... hehh co do pracy w DP za krótko pracowałam i nie dano mi się rozwinąć. Teraz słyszałam że PH pracują na własnej działalności. Życzę powodzenia! Najgorsze co może być będą olewać a o 8 godzinnym czasie pracy właściciel może zapomnieć. Jak będą pracować po 4 godziny to będzie dobrze.

Nikolka

Potwierdzam, starszy pan dyrektor ds. sprzedaży (pan M.) to fantastyczny, ciepły i wyrozumiały człowiek. Jestem zdziwiona, że kierownik jest taki kiepski...znałam go z poprzedniej firmy (choć nie pracowałam z nim bezpośrednio) i wydawał się spoko gościem. Widać pozory mylą.

!!!

Oczywiście, że można zarabiać więcej niż 4 tys podstawy! to nie są sny!! nie podoba mi się wywlekanie brudów dotyczących prywatnego życia właściciela bo dlaczego obrażać jego córkę????? to mało kulturalne i nie etyczne!! Komentarze miały dotyczyć opinii pracy i atmosfery: tak więc atmosfera w tej firmie jest bardzo słaba, dziewczyny z biura ok, Pan dyrektor ds. sprzedaży to wspaniały człowiek. Kierownik niestety- oszołom ( dużo mówi, mało robi- ale w końcu sprzedawca wie jak zagrać) Nie polecam tej firmy, ze względu na słabe traktowanie pracownika i beznadziejną atmosferę, do której w dużej mierze przyczynił się obecny kierownik). Targety nierealne, straszna rotacja pracowników, produkty fajne.

była ph dp

Nie ważne czym starszy Pan się zajmuje. Nie zmienia to faktu że jest przemiłą serdeczną i chętną do pomocy osobą. Pracowałam w tej firmie długo i szczerze mówiąc produkty są dobrej jakości, w aptekach znane wśród lekarzy również. Co do kierownika jak ktoś wyżej napisał prawda jest taka że za żadnego kierownika nie było tak słabej sprzedaży jak za obecnego. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.

bristel

hahaha 4000 chyba w snach. Przedstaw dowody w postaci paska zrób skan. Taką podstawę to ma może kierownik. Nie bądźmy śmieszni. To nie korporacja. analityk się opił chyba :):):) Analityk wszystko w porządku?? :):)

Burczymucha

Byłem wczoraj w Łodzi. Panowie przedstawiali piękną nierealną wizję a do tego propozycja samozatrudnienia Buahahahah ciekawe kto na to pójdzie.

ciekawa

idę dziś na rozmowę, może ktoś podrzuci coś na temat warunków zatrudnienia, pracy i płacy?

obecny

.... proszę o konkrety !!! ... tak jak inne firmy ... ( kolega zarabia 3700 pdst- 6 l. doś., koleżanka 2900 brak doś.) jaka jest kasa w tej firmie z lub bez doś. ??? ...auta nowe, czyli co audi Q7 :D:D bombaaaaaa piszecie o niczym właściwie, więc lepiej się w ogóle nie odzywać !!!

analityk
@obecny

kasa 1500zł netto za pracę w stresie, z wyzyskiem pod ciągłym okiem wielkiego brata. Atmosfera jest ciężka, dziwna, ludzie w biurze zawistni i zakłamani. najgorszy dział księgowości. premia 500 zł ale i tak zrobią wszystko abyś jej nie dostał samochody nowe, marki Hyundai ale za każdą szkodę zabulisz 500zł więc w miesiącu moze wyjść nawet 1500zł więc prezesik będzie miał za co spłacić ratę za auto. gps oczywisćie że jest ciągła inwigilacja i psychoza spisku :D atmosfera jest.... jedyna w swoim rodzaju niczym z cyrku/ kabaretu. Jest 1 serdeczna i ludzka osoba - starszy Pan dyr. marketingu. pytanie czy chcesz brać udział w tak tandetnym spektaklu?

jaskiniowiec
@analityk

1.500 zł? Ty tak serio? Ja mam 4.000 samej podstawy. A może pracujesz gdzie indziej?

leszek
@analityk

Nie ma dyrektora marketingu i nie było,starszy pan zajmuje się sprzedaża, a w biurze pracują całkiem fajne dziewczyny. Musiał ci ktos na odcisk nadepnać bo niezle sciemniasz tymi negatywami

jaskiniowiec

Co do wynagrodzenia, to jak sobie wynegocjujesz konkretną stawkę na początku, to taką dostaniesz. Tylko nie możesz odpuszczać. Musisz się dobrze sprzedać na rozmowie. Z premiami różnie bywa, więc walcz o dużą podstawę. Auta nie są złe.

co wy gadacie

Lora co ty gadasz. Płaca wcale nie porównywalna z innymi firmami. Pracowałam to wiem teraz dostałam na wejściu 900 zł netto więcej podstawy. Plany nie do wyrobienia no może kiedyś. Premię tylko patrzą jak uwalić. Z tymi corollami to lekka przesada auta nowe. Ogólnie bardzo duża rotacja PH przez co sprzedaż z miesiąca na miesiąc jest coraz mniejsza. Kierownik nie pomaga bo stwarza tylko pozory przez co wyniki mówią same za siebie. Chciałam żeby mi pomógł to jeździł jak oszołom i tylko wymagał a zespołowi nie pomagał tak tak panie Arturze tak było... Generalnie preparaty nie są złe można by było sporo tego sprzedawać, atmosferą doprowadzono do tego że PH poodchodzili i jest jak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa