AMED Biuro Techniczno-Handlowe

Raszyn

Opinie o AMED Biuro Techniczno-Handlowe

Iwona

@Gimo a skąd takie informacje o zwrocie kosztów szkoleń w AMED Biuro Techniczno-Handlowe? Możesz powiedzieć dlaczego tak twierdzisz? To ważne, żeby pojawiały się tutaj potwierdzone informacje, żeby nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania.

Gimo

Co pewien czas pojawia się ogłoszenie na 4 województwa z Dolnym Śląskiem i Wlkp. Taka rotacja jest , czy wymagania są aż nadto wygórowane ? Poza tym podobno jak chcesz odejść na własną rękę to musisz zwrócić koszt szkoleń , potwierdzi ktoś ?

oskarek

@edek nie sądzę, by to był ogromny problem. Do Raszyna jedzie się minutę dosłownie, to jest jeszcze przed Jankami.. a firma fajna, bo działają dość szeroko. Zajmują się sprzedażą wyrobów zużywalnych dla sterylizatorni głównie. Ciekawe ile zarabia handlowiec tutaj

niezadowolony

Pracowałem w tej firmie pół roku. Dziwią mnie tu niektóre wpisy. Ja nie byłem zadowolony. Pensja na czas. Księgowa to jakaś pomyłka, oby się nie narobić. Do księgowości się co najmniej nie nadaje, mogłaby już dać miejsce młodym ludziom, ile jeszcze spier..... Nie Polecam.

zawód - syn :)

serw

Właściciel jest jaki był zawsze, tryudny w negocjacjach, wymagający i oszczędny (wersja szkocka), personel biurowy mniej to odczuje, bo nie jeżdżą tylko siedzą na tyłeczkach, bardziej handel i serwis, bo jak nie mieszkają w domu, to woleli by mieć to odwzorowane w kasie. Ale cóż rynek trudny, konkurencja spora, to jak się chce utrzymać biznes trzeba być twardym i liczyć kasę.

zoz

A z kim teraz można się w Katowicach kontaktować?

Stary

Mik - 2012-06-26 22:17:45 Wygral Stary kilka przetargów i myśli ze mu wszystko wolno a ludzi wprowadza w błąd i płaci mizerne Odradzam zwłaszcza w KatowicachTradycyjnie bardzo prymitywne działanie ... \"pozdrawiam\" konkurencję z Poznania.

Mik

ph

Pracuję w tej firmie od kilku lat. Dziwią mnie tu niektóre wpisy. Wygląda na, że ktoś kto się nie sprawdził i rozwiazano z nim umowę musi gdzieś odreagować. Ja jestem zadowolona. Atmosfera fajna. Pensja na czas. Wszystko zgodnie z kodeksem pracy. Polecam sprawdzić samemu i wyrobić sobie własne zdanie.

Mazur

Co za bzdury ta firma to tylko jeden Dziadek ,który żyje ze swej opinii z lat 80 jego synalek to porażka.oszukują w prowizjach i obiecanej kasie. Odradzam wszystkim

Zostaw opinię o AMED Biuro Techniczno-Handlowe - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMED Biuro Techniczno-Handlowe