ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.?

Dziękujemy za pytanie! :) Firma w tym momencie liczy sobie około 50 pracowników, między którymi panuje koleżeńska i bezpośrednia atmosfera - wszyscy się znamy, a zespół zawsze chętnie pomaga, szczególnie na etapie wdrożenia nowych osób. Ewentualne spory czy różnice zdań wyjaśniane są w drodze dyskusji na przestrzeni wspólnej biura. Ogólnie można powiedzieć, że staramy się, aby ten czas spędzany razem nie był dla nikogo karą ani smutnym obowiązkiem, a czasem rozwoju i nawiązywania ciekawych relacji, które poszerzają nasze horyzonty i umiejętności.

Dzień dobry! Jakie oferują Państwo oferty pracy?

@Marek

Dzień dobry :) Panie Marku, aktualnie trwające rekrutacje znaleźć można na naszej stronie internetowej pod linkiem: https://itcenter.pl/dolacz-do-nas/ Jeżeli jednak żadna z dostępnych ofert nie jest tym, czego Pan szuka, zachęcamy do mailowego kontaktu z nami pod adresem: info@itcenter.pl. W mailu prosimy opisać pokrótce swoje doświadczenie i stanowisko, które by Pana interesowało. Być może akurat będziemy potrzebowali kogoś z Pana umiejętnościami, pomimo braku aktywnej rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół ITCenter

Nawiązując do komentarza @Maria. Jakie są warunki pracy? Czy istnieje możliwość zatrudnienia w oparciu o UoP czy tylko b2b jak w większości firm IT?

@Marta

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy w tym również zatrudnienie w oparciu o UoP. Zawsze nawiązując współpracę z pracownikiem staramy się być elastyczni i dostosować do jego oczekiwań względem formy zatrudnienia. W temacie samych warunków pracy - w zależności od stanowiska możliwa jest zarówno praca stacjonarna, jak również częściowo lub całkowicie zdalna. W firmie panuje koleżeńska i bezpośrednia atmosfera - wszyscy się znamy, a zespół zawsze chętnie pomaga, szczególnie na etapie wdrożenia nowych osób. Jeśli ma Pani inne pytania z chęcią na nie odpowiemy! Kontakt z nami możliwy jest przez maila info@itcenter.pl lub telefonicznie pod numerem 22 888 50 00.

@ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.

Hej ITCenter! Wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia, byli pracownicy wśród wad wymieniają częstą prace po stronie klienta. Czy faktycznie delegacje wyjazdowe zajmują w Państwa firmie aż tyle czasu? pozdrowienia, Marta

@Marta

Pani Marto, każde stanowisko ma swoją specyfikę. Stanowiska handlowe mają to do siebie, że wymagane są częste wyjazdy do Klientów, ale takie informacje zaznaczane są już na rozmowach rekrutacyjnych. Stanowiska związane z opieką nad systemem informatycznym klienta również wiążą się z koniecznością wykonywania części prac po stronie klienta (nie wszystko da się zrobić zdalnie). W większości przypadków nie są to wyjazdy poza Warszawę lub jej najbliższe okolice, a jeżeli wymagana jest delegacja z dłuższą trasą jest to wcześniej ustalane z pracownikiem, który ma wziąć w niej udział. Delegacje są oczywiście rozliczane dodatkowo zgodnie z zapisami kodeksu pracy :) Pozdrawiamy, Zespół ITCenter

Aktualność
Widzieliście już nową stronę naszego Systemu Obsługi Transportu i Pracowników Mobilnych?
Jeśli nie, koniecznie musicie nadrobić zaległości!

Poznacie nasz produkt TUTAJ

Firma ITCenter Sp. z o.o. Sp. k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Samodzielna księgowa/ ksiegowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Aktualność
Zastanawiasz się kim jesteśmy?
Zespół ITCenter od ponad 20 lat pomaga firmom osiągać cele biznesowe.
Skutecznie tworzymy i wdrażamy rozwiązania informatyczne dla:
- Producentów
- Dystrybutorów
- Usługodawców
- i Sprzedaży Detalicznej.

Jeżeli szukasz firmy, która codziennie pracuje nad rozwiązaniami, skutecznie pomagającymi w rozwoju biznesu - dobrze trafiłeś!
Napisz do nas i dowiedz się jakie miejsce pracy już na Ciebie czeka :-)

MarekB

Firma jest ok. Pracuje tam sporo specialistów. Można się czegoś nowego naczuczyć.

@MarekB

@MAREKB dziękujemy za słowa uznania. Cieszy nas to, że mogliśmy razem pracować i uczyć się od siebie nowych rzeczy! :) Pozdrawiamy, Zespół ITCenter

betq

Witam, Pracowałem w tej firmie przez tydzień. Ciężko mówić o atmosferze bo nikogo w niej nie ma (ciągłe wyjazdy do klientów). Pracy jest ponad 8h (za nadgodziny nie płaca, praca także w weekend). Powierzanie zadań i tłumaczenie obowiązków z racji ciągłej gonitwy praktycznie nie istnieje. Zero wprowadzenia, rozliczność co do minuty. Praca dla wolnego studenta za małe wynagrodzenie.

Matejko
@betq

Wyglada na to, że od tego czasu niewiele się zmieniło. Współpracowałem z ITCenter przez kilka tygodni, po tym krótkim romansie mogę powiedzieć krótko: chaos i totalny brak kompetancji. Mimo dużego doświadczenia nie spotakłem się nigdy z tak lekceważącym podejściem do bezpieczeństwa infrastruktyry klienta. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wszelkie propozycje wyjścia z tego bałaganu były torpoedowane stwierdzeniem 'tego nie robimy, bo klient nie zapłaci'...

@Matejko

@Matejko, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Jesteśmy otwarci na krytykę pod warunkiem, że jest ona merytoryczna. Od początku istnienia naszej firmy zajmujemy się tworzeniem kompleksowych narzędzi informatycznych dla klientów biznesowych, a bezpieczeństwo danych jest dla nas najwyższym priorytetem. Nasi pracownicy to ludzie o dużym doświadczeniu i wysokich kompetencjach w obszarach, którymi się opiekują, wkładając w swoją pracę dużo serca i zaangażowania. Twoje słowa są bardzo niepokojące, jeśli zauważyłeś niespójności w tym zakresie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem info@itcenter.pl. Nie możemy wyciągać pochopnych wniosków, lecz chcemy dokładnie zbadać sprawę. W kwestii nadgodzin są one zawsze dodatkowo płatne. Pozdrawiamy, Zespół ITCenter

Norman

@Matejko Może ta krótka współpraca nie była dobra ale nie z winy firmy? Łatwo jest przerzucić winę na firmę!!

Dorota

Ostatnio pojawiały się tutaj pytania o aktualne rekrutacje w firmie ITCenter. W najbliższy poniedziałek na jednym z portali rekrutacyjnych rusza nabór na stanowisko: przedstawiciel handlowy IT. Z wymaganiami już dziś można zapoznać się na naszej stronie: https://itcenter.pl/dolacz-do-nas Serdecznie zapraszamy! :)

Czy jest jakiś powód, ze tak rzadko zaglądacie na forum żeby coś napisać?

@Piotr

Nie ma konkretnego powodu, jest to tylko i wyłącznie zależne od znalezienia czasu na odwiedzenie portalu. Postaramy się to zmienić i odwiedzać portal częściej, żeby być na bieżąco w kontakcie z naszymi potencjalnymi pracownikami :)

Czy macie w firmie jakieś dodatki socjalne? Może dowiem się cos jeszcze a mam aplikować to pytam.

Baśka

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje, może coś wiecie?

Lorelei
@Baśka

Prowadzi https://www.pracuj.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-it-warszawa,oferta,5986971?utm_source=rekomendacje&utm_medium=email&sendid=644dfacf-79cc-40e2-b2f1-3743ca39b0ea&send_date=2018-07-17&utm_campaign=Prog_Last_Minute2

@Baśka

Aktualne oferty można znaleźć również na naszej stronie: https://itcenter.pl/dolacz-do-nas

Dorota

Niedługo minie rok odkąd podjęłam pracę w ITCenter i mogę polecić firmę jako rzetelnego pracodawcę. Jest dużo miejsca na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności zawodowych, szczególnie jeśli lubi się branżę IT. Nie można się tu nudzić i zawsze znajdzie się coś do roboty - co dla mnie osobiście jest bardzo ważne. Ludzie są dużym atutem firmy - przyjaźni, pomocni, uśmiechnięci i przede wszystkim z dużym poczuciem humoru, a przy tym pracowitości i umiejętności nie można im odmówić :) Odkąd tu pracuje nawet jak zdarzyło się wstać lewą nową, wiedziałam, że w pracy zawsze ktoś poratuje pozytywnym słowem, sucharem czy zwyczajnym uśmiechem. I rozdmuchując starą opinię z tego profilu - nadgodziny są płatne, a wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy. Cenimy sobie dużą samodzielność pracy, co nie oznacza, że nie można liczyć na wdrożenie. Oczekujemy jednak inicjatywy i "głowy na karku". Jednym słowem - polecam.

Maria

Aktualnie ITCenter poszukuje paru pracowników do firmy m.in. programisty itp. Dawno temu ktoś dodał jeden komentarz, którzy być może jest już nieaktualny. Dlatego w związku z rekrutacją możecie podzielić się opiniami na temat warunków pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o ITCenter Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ITCenter Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.?

ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.