opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3698 ocen
Opinie(10590)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10590)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 60
    • 61
    • 62
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mimikra

    09.03.2020 00:07

    Inne

    W związku ze zmianami grafików, które nastąpiły od marca, centrala zapomniała o ważnej sprawie co do ilości przepracowanych godzin. Minimum 25% zmian po 8 godzin od etatu w danym miesiącu powinno być od "fizycznie przepracowanych". W przypadku urlopu 10 dniowego lub więcej to zmiany 8-godzinne czyli minimum 25% powinno być naliczane o pomniejszone godziny urlopowe. Może naszej regionalnej A.G. zapomniało się napisać w tych pięknych wytycznych na marzec ale taka jest prawda. Nie dość, że z miesiąca na miesiąc coraz "lepsze zmiany" wprowadzacie, to gdzie w tym sens że pracownik dodatkowo 75% sobót musi być w pracy. 3 pracujące soboty na 4 to już żenada. Oferujecie na swoich stronach w zakładce "kariera", ofertę "elastycznie dobrany grafik". A co w nim jest elastycznego? Pomysłodawca tego określenia powinien zgłosić się do najbliższego specjalisty bo chyba cierpi na zapalenie opon mózgowych. Elastyczna za to jest premia kiedy dorzucacie dodatkowo pracownikowi więcej dni pracy, bo przecież my nie mamy dzieci, rodziny, wszyscy tak kochamy tą firmę Martes Sport i nie musimy mieć więcej dni wolnych bo po co? Zaproponujmy może czas pracy od pn-pt od 7.30 do 15.30 + świątek, soboty i niedziele wolne tak jak wy. Godziny pracy nawet jeżeli wypadnie tzw "ranka" to nic nie załatwisz w urzędzie bo stojąc w kolejce od świtu zastanawiasz się czy zdążysz na tą 8 lub 9 do pracy. A strach zgłosić urlop na żądanie bo nie dość że zobaczysz "elastyczną" premia na kwocie 0 zł brutto to nasluchasz się pretensji że pracownik stosuje za dużo absencji i nie jest dyspozycyjny. Oczekujecie dyspozycyjności a sami zaweżacie ilość dni wolnych żeby cokolwiek załatwić. Najlepiej jest chorować lub zaplanować sobie chorobę kiedy masz wolne bo co jak co to o zamianie zapomnij, chyba że zrobisz to potajemnie za zgodą przełożonych bez wiedzy regionalnej i liczyć na to że się nie zorientuje że dzisiaj mnie nie ma a jest kto inny. Nie mogę się doczekać kwietnia kiedy ogłoszą nam na dniach, że w przyszłym miesiącu dostaniemy 100% sobót i niedziel bo przecież zaraz komunie, ładna pogoda, bo rowery, rolki, deskorolki itp. i trzeba tylu ludzi na zmianie bo sprzedaż będzie tak znakomita. Dla centrali najważniejsze są słupki i wykresy a nie człowiek. Propaganda MARTESOWA jak w telewizji publicznej u Pana Kurskiego, tylko szkoda że naszym kosztem. Gratuluję kolejnych dobrych zmian, idzie w bardzo dobrym kierunku, toczycie niezłe koło ale mam nadzieję że szybko wam się zcentruje po drodze jak te wasze pomysły szkoleniowo-psychiatryczne jak na zjeźdzcie dla psychiatrów pt. "Koło życia". Życiem to jesteśmy My, wam obija się tylko do głowy "Koło fortuny" i pchanie pieniędzy we własne kieszenie. Typowa firma, która ma węża w kieszeni dla pracownika. Co do poprzedniej wypowiedzi nt ucinania premii za nieodbieranie telefonu służbowego. Żeby dodzwonić się do centrali aby uzyskać infotmację w sprawie PIT-11 wybierając tą magiczną dwójkę na dział księgowości i kadr trzeba odczekać 80 minut słuchając muzyczki przy czym i tak nikt nie odebrał! Czyżby telefon się popsuł? Czy za długie przerwy na pączki i kawkę? Powodzenia..
    ReviewUserIcon
    Paula

    09.03.2020 17:59

    Inne

    Miesiąc czasu prosiłam o paski z wypłat, bo przebywałam na długim l4. Coś Ty... Dopiero jak wróciłam, to sobie wydrukowałam :)
    ReviewUserIcon
    Rozczarowana

    28.02.2020 23:26

    Inne

    Dziś zwolniono kolejnego KRS D.R. Przykre.
    ReviewUserIcon
    Dolnyslask

    08.03.2020 13:58

    Inne

    Szkoda że nie AG
    ReviewUserIcon
    Bez nicku

    09.03.2020 13:47

    Inne

    Takiej nie zwolnią.... lubią takich co premie za nic ucinaja.... co drą Sie na nas .... lepiej bylo zwolnic Danke i Jacka .... ludzi z pasją do pracy .... przykre....
    ReviewUserIcon
    rowery

    26.02.2020 16:52

    Inne

    witam mam pytanie na temat rowerów czy w każdym sklepie musi być serwisant rowerowy ,żeby te rowery skręcać czy ja zwykły kasjer-sprzedawca mam obowiązek skręcać te rowery regulować i tak dalej nic za to nie dostawać??
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    07.03.2020 20:06

    Inne

    Gdyby firma wywiązywała się z tego, co na rozmowie i podczas podpisywania umowy było ustalone, to żadne komentarze negatywne by się nie pojawiały. Proszę zwrócić uwagę od jakiego momentu się one rozpoczęły i bardzo proszę przestać się dziwić pracownikom, którzy czują się przez firmę (usunięte przez administratora) i wykorzystywani maksymalnie.
    ReviewUserIcon
    Real G

    09.03.2020 11:59

    Inne

    chyba sie nie rozmumiemy , . . .nigguh!!! chodzi o to że niby każdy powinien to umiec a nikt hajsu za to nie widzi i nie każdy to robi na sklepie ,. .
    ReviewUserIcon
    Nikodem Waligóra

    06.03.2020 22:34

    Inne

    Witam. Jest mi w stanie ktoś powiedzieć jak wygląda możliwość zostania serwisantem? Pracuje kilka lat , zawsze zajmuje się rowerami na sklepie. Jestem w stanie zrobić z rowerem wszystko. Czy mimo to przed zostanie serwisantem trzeba jeździć na jakieś specjalne szkolenia by nim być?
    ReviewUserIcon
    Mietek

    07.03.2020 14:12

    Inne

    Martes i szkolenia ha ha ha ha jesli regio bedzie miec dobry humor i stwierdzi ze potrafisz skladac rowery to wtedy zostaniesz serwisantem
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    09.03.2020 09:21

    Inne

    Zapomniałeś dodać jeszcze , że regio musi stwierdzić, że dobrze sprzedajesz rowery. Sam fakt umiejętności skręcania ich nie czyni Cię jeszcze serwisantem. Jego dobry humor również.
    ReviewUserIcon
    L4

    06.03.2020 12:16

    Inne

    Mam pytanie jak naliczane jest l4 w Martesie? Wpisujecie w rejestrze obecnosci l4 tylko gdzie bylibyście w pracy? Czy w dni wolne też?
    ReviewUserIcon
    L4

    07.03.2020 15:21

    Inne

    A w dni wolne czemu nie wpisujemy? Jak według prawa pracy masz płacone za każdy dzień zwolnienia nawet jeśli nie było Cie w pracy
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    09.03.2020 09:19

    Inne

    W rejestrze nie wpisujesz L4... wpisujesz tylko godziny bez podpisywania sie, kadry juz powinny same sobie ogarnac wraz ze zwolnieniem lekarskim
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.03.2020 13:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    09.03.2020 09:18

    Inne

    Skoro jesteś po operacji obydwu kolan to przykro mi ale, pierwsze co powinienes zrobic to nie isc do sklepu po buty a do lekarza po opinie w jakich mozesz chodzic. Niestety wielu klientow nie wie w ogole po co przychodzi a jak juz przyjdzie , kupi cos bez konsultacji ze sprzedawca a potem wielkie halo bo sprzedawca wcisnal shit...
    ReviewUserIcon
    mis

    06.03.2020 23:28

    Inne

    i za damski @& bedzie to robila. brawo pogratulowac!!!
    ReviewUserIcon
    Kingsajz

    05.03.2020 15:58

    Inne

    Ile średnio na rękę wynosi premia?
    ReviewUserIcon
    Eluwina

    06.03.2020 17:20

    Inne

    150-300 zł
    ReviewUserIcon
    jarek

    06.03.2020 23:22

    Inne

    100-400
    ReviewUserIcon
    Aku

    06.03.2020 22:31

    Inne

    Te przymusowe zmiany 8h to po prostu kpina. Tym bardziej że jest ich więcej niż 25%, bo ta 1/4 to minimum a godzinowo w miesiącu różnie to wychodzi. Premię obcinać, tajemniczym straszyć a jeszcze dni roboczych dołożyć co bym więcej wydał na dojazdy :) Jak już wspominano na sklepie jesteś kasjerem, sprzątaczką, serwisantem, magazynierem,ochroniarzem, infolinią i Bóg wie czym jeszcze. Dobrze że chociaż remontów sami nie musimy robić :). Firma poza zniżkami (warto zanotować że na zakupione taniej produkty nie ma gwarancji) nie oferuje pracownikom absolutnie nic. Poza durnymi pomysłami tych wyżej, tego nie brakuje, ojj nie. Bez pozdrowień.
    ReviewUserIcon
    rowery

    26.02.2020 17:02

    Inne

    witam mam pytanie odnośnie rowerów, czy każdy sklep ma serwisanta rowerowego? czy ja zwykły pracownik kasjer-sprzedawca mam obowiązek składać i regulować te rowery nie dostając za to aneksu rowerowego? Czym się różni serwisant od zwykłego chłopaka który skręca rowery i reguluje i tak samo sprzedaje. oprócz tego ze serwisant ma aneks a kasjer-sprzedawca nie.
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    01.03.2020 20:26

    Inne

    Oczywiście ze mozesz i jest to zgodne, ale zalezy co masz w umowie zapisane, jednak znajac polityke firmy, mozesz liczyc sie ze zastraszaniem ze strony regionalnego, ktory Ci uswiadomi ze jak nie bedziesz skrecac to przyjmie nowego. Co wziac uwazam , iz jest to niezgodne z art. 28 Kodeksu Pracy.
    ReviewUserIcon
    Beata

    06.03.2020 00:19

    Inne

    Pracuję 5 lat i z tego co się orientuję w niewielu sklepach są serwisanci rowrtowi. Żeby być serwisantem, trzeba się na tym dobrze znać. W moim sklepie nigdy nie było serwisanta, rowery skręca zastępca kierownika, a teraz na szkolenie jedzie dziewczyna, która też będzie skręca rowery.
    ReviewUserIcon
    PracownikMartes

    26.02.2020 17:54

    Inne

    Dostałem dziś nowy grafik. 8h zmiany stanowią 45% czasu pracy, a nie jak zapowiadano 25%. Jak tam u was? Dzielcie się opiniami.
    ReviewUserIcon
    Beata

    06.03.2020 00:14

    Inne

    Przecież w wytycznych jest, że mamy pracować 17 dni. Jestem kierownikiem i przestrzegam tych zasad.
    ReviewUserIcon
    Beata

    06.03.2020 00:15

    Inne

    Przecież wszyscy mają pracować po 17 dni w marcu. W moim sklepie tego przestrzegam.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    05.03.2020 08:07

    Inne

    Firma która nie liczy się z pracownikiem nie docenia w żaden sposób, tylko wieczne pretensje... De motywująca praca
    ReviewUserIcon
    Pracownicy

    03.03.2020 22:52

    Inne

    Co firma Ci proponuje dobrego dla Ciebie Wypłate najniższa krajowa + premia na konto do 10. Kartę multisport za którą płaci pracownik 30 zł. Nie elastyczny grafik od marca jesteś zmuszony pracować minimum 25 % czasu po 8 godzin, Dodatkowe ubezpieczenie. Koszulke 2 szt na 6 miesiecy. Gwarantuje Ci kawe, herbate, cukier i wodę do picia. Przerwę 15 minutowa po 6 godzinach pracy. Co firma oczekuję Bedziesz wykonywał pracę jako Kasjer Sprzedawca Magazynier Sprzataczka Serwisant Ochroniarz Przyjmowanie dostaw w zależnosci od regionu koło 20 kartonów Promocje po 3 kartki Inwentaryzacje po cztery nocki w ciagu miesiaca platne 50% Delegacje na ktore dojedziesz najtańszym transportem i 30 zł diety. Brak jakiego kolwiek wsparcia od regionalnego który nawet nie umie się przywitać z pracownikami sklepu. Ogólnie bardzo dużo pracy za psie pieniądze. NIE POLECAM ZWOLNIENIA Z DNIA NA DZIEŃ. POWINIEN KTOŚ Z PRACOWNIKOW ZAŁOŻYĆ ZWIAZKI ZAWODOWE TO NA 100 % KAŻDY PRACOWNIK ZOSTAJE CHRONIONY. WYSTARCZY TYLKO 6 PRACOWNIKOW ABY TAKIE ZWIAZKI ZAŁOŻYĆ. POCZYTAJCIE O TYM BO TERAZ JEST RODO I NIK NIE UJAWNI WASZYCH DANYCH.
    ReviewUserIcon
    Nsjsj

    04.03.2020 14:52

    Inne

    Z tego co mi wiadomo na związki musi się zgodzić zakład pracy, ile w tym prawdy...można zgłębić temat.:)
    ReviewUserIcon
    Ala

    05.03.2020 07:38

    Inne

    Zapomnialas dodac : panele odpadają od ścian Regionalny oczekuje zbudowania pięknych ekspozycji a ty nie jestes w stanie tego zrobic bo nie ma paneli Stwarza to tez niebezpieczeństwo bo komus moze spaść na glowe Tak z klimatyzacja Martes ma problem
    ReviewUserIcon
    Zoe

    04.03.2020 23:05

    Inne

    Nie polecam iść do pracy do martes a szczególnie na Aleje Bielany we Wrocławiu kierowniczka tam jest tak wredna że zamiast mówić tylko krzyczy nikt jej nie lubi, więc nie polecam, w firmie są głupie zasady praca niby okej ale dłużej się nie wytrzyma psychicznie
    ReviewUserIcon
    wirussss

    04.03.2020 16:54

    Inne

    Fantastycznie, temat na czasie Koronawirus. Mamy bezpośredni kontakt z wieloma ludźmi, narażeni jesteśmy niesamowicie na wszelkiego rodzaju choroby, firmy starają się jak mogą, ochronić swoich pracowników (tzn firmy, którym na swoich pracownikach zależy ) a Martes co ? Myjcie ręce i wietrzcie pomieszczenia... Zlitujcie się.... Jak mamy to robić kiedy większość sklepów umieszczona jest w galeriach, a zaplecze na drugim końcu sklepu?? Nie jest realne przy aktualnym natłoku obowiązków, czyt.m.in. przebudowa,aby każdy pracownik co kilka chwil wychodził na zaplecze umyć ręce. Szczególnie osoba obstawiona na kasie.... Instrukcja mycia rąk, " ręce" opadają....
    ReviewUserIcon
    Martestodno.

    03.03.2020 18:22

    Inne

    Na czas epidemii koronawirusa zlikwidujcie usunięcie premii za l4. Ludzie z gorączka 40 stopni przychodzą do pracy!!!!!!!!! Zarażają inne osoby. Mój sklep to już 4 chorych sprzedawców którzy chodzą i zarażają. Każdy zaczyna kichać. Jest nas 8 i jedna połowa zarazi zaraz druga polowe. Wszędzie się mówi o wirusie i wyciągają z tego wnioski a u Nas głupi email o myciu rąk.. Kpina! Mamy styczność w pracy z dziećmi również! Że starszymi ludzmi! Martes w ogóle nie przejmuje się pracownikami!
    ReviewUserIcon
    Hdh

    04.03.2020 13:25

    Inne

    Świadomość tego napewno posiadają ale leki i opłaty za coś musisz zrobić chyba że masz niespełna 26 lat i jesteś kiwrowniczkoem, mieszkasz z rodzicami to możesz sobie na to pozwolic?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.03.2020 13:59

    Inne

    Niektórzy mają kredyty i dzieci. I nie po drodze im l4 kiedy zabiorą im premie. Gola pensja. Nie każdy może sobie pozwolić na luksus w postaci braku premii i l4.
    ReviewUserIcon
    Filozof

    03.03.2020 00:02

    Inne

    Na początku gowork czytam: Martes Sport Sp. z o.o. NIP: 5471791682 KRS: 0000077249 Co to za nowy KRS z takim numerem ? Zgodnie z rodo nie podają już imion i nazwisk tylko numer?
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    03.03.2020 10:27

    Inne

    Czytam i nie dowierzam. KRS to nie jest Kierownik Regionalny Sprzedazy jezeli tylko KRAJOWY REJESTR SADOWY, a numer to nie zamiennik danych osobowych RODO tylko numer wpisu ewidencji w dzialalnosci .
    ReviewUserIcon
    Baska

    03.03.2020 23:41

    Inne

    KRS inaczej Krajowy Rejestr Sądowy! Czyli na podstawie rejestru udzielane są informacje o spółce - zadłużeniach podmiotu!! Co za (usunięte przez administratora) weź się nie kompromituj człowieku ????
    ReviewUserIcon
    Ilona

    03.03.2020 18:58

    Inne

    Czytam opinie po długim czasie jak odeszłam z tej firmy i nadal po takim czasie (maja 2018) nic nie zmieniło sie na lepsze,jak widzę jeszcze gorsze bagno,tylko uciekać..!!!!
    ReviewUserIcon
    KORONAWIRUS

    28.02.2020 14:41

    Inne

    A mnie ciekawi gorący temat koronawirusa. Mianowicie już większość szkół czy zakładów pracy wystosowała do uczniów/ pracowników komunikaty o jeszcze większym przestrzeganiu zasad higieny bądź jak reagować na objawy choroby. My jako pracownicy którzy mają ciągły kontakt z klientami jesteśmy wysoce narażeni na możliwość zarażenia się w/w wirusem. Ciekawy jestem Waszej opinii na ten temat. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Felczer

    29.02.2020 08:07

    Inne

    Skoro firma obcina do zera premię za choć jeden dzień zwolnienia lekarskiego, to odpowiedzcie sobie sami czy chory pracownik będzie siedział na zwolnieniu czy weźmie leki i jednak przyjdzie do pracy by nie stracić pieniędzy, bo bez premii zarabia się prawie najniższą krajową. Obecny sezon grypowy też robi swoje, a mimo to jakoś po sklepach zwolnień lekarskich nie ma - czy pracownicy Martesa mają taką żelazną odporność że nie chorują czy jednak przychodzą chorzy do pracy i pewnie zarażają - odpowiedzcie sobie. Wszystko przez ten system, że jeden dzień na zwolnieniu równa się brakiem premii.
    ReviewUserIcon
    Chory

    03.03.2020 17:31

    Inne

    Choruja.. Najpierw jedna osoba w sobotę chora a dzisiaj już połowa sprzedawców kicha. Z gorączka 38 do pracy bo przecież premie utna od razu... Chora firma!!!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.03.2020 13:21

    Inne

    Hmmm... w poprzednim wpisie gdzie było napisane jak to pewien znany wszystkim Pan w Bielsku na zebraniu kierownikow premium zareagował na awanture o grafiki i moj wpis sie nie pojawił Czyzby samo wspomnienie o nim i jego zastepczyni .( ktora juz zapomniała jak to jest pracowac na sklepie) skutkowało usuwaniem wpisow.Nie ładnie ....ciągle macie pracownikow za nic???
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.03.2020 11:07

    Inne

    Firma w ogóle nie liczy się z pracownikami, mają gdzieś to co o pracwonicy proszą!!! pracownik jest traktowany jak zło konieczne. W martes sport stosuje się wyłącznie metodę kija i groźby...
    ReviewUserIcon
    makumba

    29.02.2020 19:55

    Inne

    Nie polecam, wytrzymalam tam dwa miesiące. . Mobbing, zastraszanie kierownikiem regionalnym, przymus wciskania batoników, często na kilka dni przed końcem terminu, pod okiem kierownika sklepu, mówienie temu samemu klientowi na sklepie 10 razy "dzien dobry", niektórzy klienci z politowaniem upominali mnie, że już się z nimi witałam, codzienne straszenie tajemniczym klientem, brak szkoleń na temat asortymentu, więc nie raz wstyd był przy kliencie. Funkcyjni zadzierający nosa i co to oni nie robią. Do tego klimatyzacja przy kasie nad głową, co poskutkowało zapaleniem ucha i l4. Robili mi problem i byli wielce zdziwieni, gdy się zwalniałam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.02.2020 22:09

    Inne

    I kolejnego regionalnego zwolnili , pozbywają się samych dobrych , czy centrala jest normalna ?
    ReviewUserIcon
    Matka Kierownik

    16.02.2020 10:45

    Inne

    Dlaczego usuwacie komentarze? Dlaczego zero odpowiedzi ze strony firmy?
    ReviewUserIcon
    Boska

    18.02.2020 10:21

    Inne

    Tak tez mo się wydaje...
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    28.02.2020 16:46

    Inne

    Matko Kierownik na podstawie jakich danych w kontekście sprzedaży lub/i zarządzania zmiana układasz grafik pracy dla załogi?
    ReviewUserIcon
    Opinia dla przyszłych pracowni

    28.02.2020 16:02

    Inne

    Co firma Ci proponuje dobrego dla Ciebie Wypłate najniższa krajowa + premia na konto do 10. Kartę multisport za którą płaci pracownik 30 zł. Nie elastyczny grafik od marca jesteś zmuszony pracować minimum 25 % czasu po 8 godzin, Dodatkowe ubezpieczenie. Koszulke 2 szt na 6 miesiecy. Gwarantuje Ci kawe, herbate, cukier i wodę do picia. Przerwę 15 minutowa po 6 godzinach pracy. Co firma oczekuję Bedziesz wykonywał pracę Kasjer Sprzedawca Magazynier Sprzataczka Serwisant Ochroniarz Przyjmowanie dostaw w zależnosci od regionu koło 20 kartonów Promocje po 3 kartki Inwentaryzacje po cztery nocki w ciagu miesiaca platne 50% Delegacje na ktore dojedziesz najtańszym transportem i 30 zł diety. Ogólnie bardzo dużo pracy za psie pieniądze. NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Do Pana z centrali i miłych Pa

    28.02.2020 15:44

    Inne

    Jezeli system grafikowy ma ujednolicić prace całej firmy Martes, to dlaczego centrala nie pracuje też w takim samym systemie. Niejednokrotnie potrzebowaliśmy ksiegowej czy kadrowej w godzinach popołudniowych bo były problemy których regionalni i makro nie potrafili rozwiazać, ani nie potrafili doradzić co zrobić. Proponuje zrobić w centrali też system 12 godzinny tak żeby zawsze był ktoś pod telefonem od 9 do 21. Napewno mie było by problemu wprowadzić takie zmiany i wszystkim by to było na rękę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    27.02.2020 09:33

    Inne

    Z FB MS: 27 lutego otwieramy kolejny sklep Martes Sport ???? Fanów aktywności outdoorowych i indoroowych oraz wszystkich, którzy cenią wygodę zapraszamy do Vendo Park w miejscowości Jawor ???? I tak średnio 2-3 sklepy w tygodniu. Już wiecie na co idą nasze ucinane premie, brak podwyżek...Firma dalej tłumaczy ze robi cięcia po podwyzka minimalnej krajowej bo wszystko drozeje. Ale to ze jest setki bezsensownych odsyłek magazynowych/cesji to juz nie interesuje. To ze wlasnie MY - pracownicy zarabiamy na WAS bo to dzieki NAM osiagneliscie to co w tej chwili macie - nie obchodzi Was, macie NAS pracownikow w głebokim powazaniu. Wstyd i hanba dla tejze firmy.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    28.02.2020 12:44

    Inne

    Zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie chcial pracowac za najnizsza krajowa ale jak przyjdzie i przerzuci kilka palet towaru to szybko odejdzie Kazdy wie ze w MS jedt duza rotacja pracowników
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    27.02.2020 22:59

    Inne

    Dalej na magazynach kolesiostwo premie rozdawane znajomym, przyleganie znajomych i dawanie im wyższej premii. Kasa coraz bardziej standardowa już powoli wszędzie płacą tyle samo ale dorzucają dodatki świąteczne wakacyjne, karta Multisport w innych firmach za free. Fajni dobrzy ludzie dobrzy pracownicy się zwalniają i to przez kierownictwo przez brak doświadczenia w kontaktach burczenie do pracowników osób których nawet do Policji nie przyjeli. Brak pomysłów na pracownikow nie polecam tej pracy bo uwstecznia na maksa
    ReviewUserIcon
    wyrolowani

    27.02.2020 11:36

    Inne

    Ta zmiana to fikcja. Wytyczne od regionalnych czy makroregionalnych, że dany sklep powinien pracować nie 25% tylko według ich "widzimisię". Pochyl głowę i siedź cicho. Nie podoba się to usłyszysz słynne "nikt nie zmusza was do pracy w handlu i można prace zmienić". To było do przewidzenia. kwestia czasu i będziemy pracować cały etat po 8h. Proponuję kompromis. 8h mi odpowiada. HALO CENTRALA MOŻEMY PRACOWAĆ PO 8H -TAK JAK WY. Zamknijmy się na weekendy od poniedziałku do piątku 8-16. Pytanie czy wtedy będziemy na pewno efektywni ??
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.02.2020 15:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    27.02.2020 07:29

    Inne

    Dlatego napisałem kiedyś, że kierownicy sa to ludzie brani z ulicy, zazwyczaj nie kompetentni, nie znajacy podstawowych zasad kodeksu pracy
    ReviewUserIcon
    Martesowe PCT

    27.02.2020 08:07

    Inne

    Może Martes Sport się wypowie dlaczego w taki sposób zwolniono wieloletniego pracownika ? Wysyłając jednego maila że Pan Jacek Ł. Już nie jest pracownikiem Martes Sport..... zero szacunku zrobiliście z naj porządniejszego człowieka w tej firmie złodzieja... Ja tak to odebralam.... nie uwierzę w ani jedno słowo przeciwko Jackowi.... Ryba psuje się od głowy. Jeśli nawet popełniał błędy czemu nie było rozmów itp . Wszyscy wiemy kto chciał się Go pozbyć dziwi mnie tylko że Pan Prezes dał na to przyzwolenie.... hmmm może został postawiony przed faktem dokonanym. Może kolejna petycja o przywrócenie do pracy naszego Szefa???
    ReviewUserIcon
    Czas nadszedl

    25.02.2020 09:18

    Inne

    Drodzy zarządzający Martesem, jeszcze nie dojrzeliscie do tego, aby przyznać, że te zmiany to był błąd i nie przyniosą rezultatów jakie oczekiwaliscie tylko wręcz odwrotne?(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    25.02.2020 22:02

    Inne

    Znajda innych frajerow ktorzy beda pracowac za najnizsza krajowa
    ReviewUserIcon
    Popieram

    26.02.2020 15:15

    Inne

    Tez uwazam ze poleciała nie ta osoba co trzeba.. Widac im ze im wiecej robisz tym gorzej. Nikt o nas nie mysli.. Aby tylko tym wyzej bylo dobrze.
    ReviewUserIcon
    Żałosna MAKRO

    22.02.2020 08:30

    Inne

    Oddajcie nam regionalnego !!!! Zwolnienie Jacka Ł. Było najglupszym posunięciem z Waszej strony, no ale tak człowieka co stoi za swoimi ludźmi zwolnić jest dla Was wygodnie, zatrudnicie jakiegoś kabla i włazodupa..... oby Wam to się czkawką odbiło !!!!!
    ReviewUserIcon
    Smutni

    25.02.2020 08:17

    Inne

    Prawda wszyscy chcemy jego powrotu , nie sprawiedliwe jest to jak został potraktowany . Makro regionalna powinna się wstydzić .... straciłaś kobieto największa swoją podpore. Jak to mówiłaś na zebraniu ,, liczy się atmosfera " Ty kobieto jej budować nie umiesz . Ludzie boją się Ciebie i twoich zagrywek , Jacek był naszym wsparciem tu jesteś przeszkadza pani katarzyno k
    ReviewUserIcon
    Prawda

    26.02.2020 09:13

    Inne

    Pracowałam z roznymi przelozonymi nie tylko w MS. Uwazam ze rzadko zdarzaja sie takie osoby jak p.JŁ. Wspolpraca z nim byla ok. Chcialabym zeby nadal ze mna wspolpracowal. Czasami atmosfera i dobry kontakt z przelozonym jest wazniejsza niz podwyzka 200 zl br. Szkoda ze decyzja jednej osoby sprawila tyle problemow...
    ReviewUserIcon
    An

    20.02.2020 12:14

    Inne

    Jakie zarobki na magazynie?
    ReviewUserIcon
    Tragedia

    25.02.2020 23:07

    Inne

    Poczytaj w opiniach o atmosferę i zarobki. Na poczatek najniższa krajowa. A to twm cos wiecej tyklo ze pracy co w dwóch firmach na etacie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Błąd to jest malo powiedziane

    25.02.2020 23:01

    Inne

    Te zmiany wprowadza osoba która pracuje u nas 7 miesiecy i to za przyzwoleniem ossoby z ponad 10 letnim stażem pracy. Na stanowisku zastepcy od roku i to jest przykre. Ktos kto w paru proccentach budował tą firmę wprowadza taką zmianę bez konsultacji z krs czy makro. To jest naprawde już skrajność i nie liczenie sie z ponad 3500 pracownikami tej firmy, którzy też zbudowali ta firmę od podstaw i pracuja tu wiecej niż zastępca. Przykre i czs ma zmiany i tylko prezes tej firmy zadecyduje czy 2 osoby czy 1000 innych bardziej doświadczonych pracowników. Powodzenia czekamy na rozwój sytuacji. Proszę zapoznać się z analizami zwolnień
    ReviewUserIcon
    Klient

    22.02.2020 11:02

    Inne

    Firma Martes dobrze płacą, umowa jest i wypłata zawsze na czas sama praca jak praca zależy od ludzi z którymi pracujesz . Ogólnie polecam! Młodym i ambitnym możliwość szybkiego awansu
    ReviewUserIcon
    Pracownik były

    23.02.2020 09:54

    Inne

    No i centrala coś napisała. Wypłata na czas to jużstandart w kazdej firmie haha smiech na sali. Awans to jeszcze wiecej pracy za 180 zł netto do wypłaty (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Arek

    23.02.2020 20:25

    Inne

    O kogo chodzi? Co to się dzieje ludzie w tym martesie? Tyle negatywnych wpisów, morze hejtu, kto tam tak kręci lody?
    ReviewUserIcon
    Martensiak nowy

    22.02.2020 11:26

    Inne

    Dużo szkoleń. Wypłata na czas . Dobra premia i grafik to napewno duże pozytywy w firmie . Jako nowy wiem że mogę również z czasem awansować także mozliwosc rozwoju. Mi się praca bardzo podoba ekipa też zgrana. Polecam!
    ReviewUserIcon
    XD

    22.02.2020 23:49

    Inne

    Z tą dobrą premią to jakaś przesada, i napewno piszą to ktoś z centrali albo pupile ponieważ są 2 nowe podobne do siebie opinie pozytywne.
    ReviewUserIcon
    Nick

    23.02.2020 10:15

    Inne

    Dużo szkoleń!? Nie jest ich mało i sa na niskim poziomie. Na szkoleniach dowiadujemy sie jak najlepiej sprzedać marki wlasnie. Tak wyplata zawsze na czas to prawda. Nowi pracownicy dostaja premie po przepracowanych 3 pełnych miesiącach Pracownicy zatrudniani sa w połowie lub pod koniec miesiaca wiec pracujesz 4 miesiace bez premii. Nie ma możliwości awansu Jesli chcesz awansować musisz liczyc na to ze ktos z osób funkcyjnych odejdzie Nawet jak otwierają kolejny sklep w twoim miescie nie doceniają pracowników i nie proponuja przejścia i awansu
    ReviewUserIcon
    Droga Centralo

    23.02.2020 09:42

    Inne

    Widzę, że centrala, kadry, hr, krs a moze i ktos wyzej, zaczeli wypisywac bzdury, chcac chronic firme przed prawdziwymi opiniami, ktore plyna od pracownikow. Elastyczny grafik ??? Hahhahahaha ! No nie wierze ! Owszem, mozna bylo tym mamić nowych pracownikow,, dopoki pewna osoba, chcac sie przypodobac gorze, nie wymyslila, ze grafik na kilkuset sklepach bedzie taki jak jej sie podoba ! Co z tego ze grafik powstaje na poziomie sklepow,ocenia do krs, czasami makro, jak za dwa dni centrala sie obudzi i przypomina sobie ze nagle bedzie inwentaryzacja. tydzien pozniej ze bedzie szkolenie i grafik cyk znowu do zmiany. ELASTYCZNY GRAFIK poczawszy od miesiaca marca- to iluzja. Mozliwosci rozwoju ? Hahaha ! Ciekawe jakie... jestes sprzedawca do momentu gdy jakas madra osoba pod postacia starszego albo wyzej, sie zwolni. Moze to nie nastapic przez dlugie lata ( chociaz aktualnie moze to bardzo realne bo pracownicy Martesa zaczynaja szukac miejsca pracy, gdzie beda szanowani a ich praca bedzie doceniana)... a zeby wejsc na stanowisko jesscze wyzsza to praktycznie niemozliwe. Niektore regiony faktycznie puszczaja ogloszenia na sklepy, aby wewnatrz firmy dac mozliwosc pracownikom, ktorzy pracuja juz przez lata, ale wiele regionow, na wyzsze stanowiska poszukuje osob z zewnatrz, ktore nie maja totalnie o niczym pojecia, sa niewyszkolone, wlasciwie nie wiem po co sa zatrudniane. NIE POLECAM PRACY W MARTESIE , chyba ze sie ktos obudzi i zrozumie pracownikow.
    ReviewUserIcon
    Groszek

    22.02.2020 23:05

    Inne

    Długo zastanawiałam się nad tą opinią, ale może warto ją dodać, żeby zainteresowani pracą w tej "firmie" ludzie poważnie się zastanowili zanim tutaj rozpoczną swą pracę. Zacznijmy od wynagrodzenia, dostaniesz co najwyżej 50 zł ponad najniższą krajową i premię netto około 300 zł. Brzmi dobrze dopóki : nie weźmiesz choćby 1 dnia L4. W tej firmie nie możesz być chory ani ty ani twoje dziecko. Ludzie zostawiają swoje dzieci to w przedszkolu, to posyłają je do szkoły chore, bo w przeciwnym razie nie dostaniesz złamanego grosza za przepracowanie pozostałego miesiąca. Brak jakichkolwiek bonów na święta czy chociażby jednego prince polo na osłodę tej gorzkiej współpracy z pracodawcą. Brak możliwości rozwiązania umowy za porozumieniem stron, musisz za karę pracować 3 miesiące na wypowiedzeniu, za to że śmiesz opuszczać tak cudownego pracodawcę. Elastyczny grafik, ulubiony gorący temat. Możesz dać 3 propozycje kiedy potrzebujesz pójść do lekarza, na urodziny czy też na wywiadówkę do dziecka. Prośby nie muszą zostać uwzględnione. Aktualnie zarządzono krótsze zmiany po to aby pracownik był częściej w pracy, oczywiście nie skończysz wcześniej, wręcz przeciwnie, zaczniesz później. Nie dość, że musisz pracować praktycznie od południa do końca zmiany, to musisz oczywiście jeszcze zaliczyć conajmniej 3 soboty, a podczas inwentaryzacji jesteś w pracy do godziny 24.00 np. od godziny 14.00. Centrala wymyśla coraz to nowsze pomysły sącząc kawę. Urlopu nie można przedłużać dniami z propozycji, nie można mieć przy sobie ani przy ladzie telefonu. Nie chodzi tu o kontakt ze światem, ale o różne przypadki typu telefon ze szkoły, szpitala... Najlepiej ze sobą nie rozmawiać, tylko dźwigać, przestawiać, przesuwać bo tajemniczy klient bacznie nas obserwuje. Cały dzień musisz w kółko mówić jedną regułkę o polecaniu produktu i regulaminie aktualnej promocji, bo tajemniczy klient bacznie nas wysłuchuje. Chciałam zapytać tylko o jedną rzecz naszego pracodawcę. Gdzie w tym wszystkich chaosie, w tych wszystkich wymaganiach i co chwila nowych wytycznych jesteśmy my pracownicy, którzy na was zarabiamy i podobno jesteśmy najważniejszym ogniwem w kontakcie z klientem? Gdzie motywacja dla nas, gdzie dobre słowo za wykonanie porządnej pracy? Kiedy zrozumiecie że to najważniejsze ogniwo w pracy z klientem dobrze go obsłuży, kiedy samo będzie dobrze obsłużone? Póki co widać tylko i wyłącznie wymagania i współczynniki które mamy realizować. Nie ma natomiast nic, zupełnie nic, co sprawia, że przyjdziemy do pracy uśmiechnięci. Każdego dnia wymyślacie tylko kolejne dodatkowe zadania, dodatkowe przebudowy na nowo, dodatkowe dni do przerobienia od południa. Zatrudniając się tutaj przedstawiano nam zupełnie inne perspektywy, które do dziś widnieją w ogłoszeniach. Z rzeczywistością jednak nie mają nic wspólnego. Przykre ale prawdziwe.
    ReviewUserIcon
    Hit

    18.02.2020 13:04

    Inne

    Po rozmowie z panią (usunięte przez administratora)z centrali to zostanie to wprowadzone 8 godzin. Czas sie zwalniać
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    20.02.2020 08:06

    Inne

    Czytaj ze zrozumieniem... 25% zmian ma byc tylko 8 H, oznacza to ze 3/4 grafiku wciaz masz zmian po 12 h a reszta 8 h .... No ale jak sie maila nie potrafi czytac ze zrozumieniem
    ReviewUserIcon
    pracownik

    22.02.2020 09:13

    Inne

    dla jednego tylko dla drugiego az 25% . u nas 12 slbo zmiany od 13!!! a nie przepraszam kierowniczka i pupile maja od rana zmiany
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.02.2020 10:52

    Inne

    Czemu Firma nie odpowiada na pytania Pracownikow ? :-( Rozumiem ze to jest duzo ale wiele sie powiela wiec nawet z szacunku mozna by...
    ReviewUserIcon
    pracownik

    22.02.2020 08:55

    Inne

    ta firma nie szanuje ludzi ,wiec po co ma nam odpisywac. nie ty to zatrudnia innego jelenia.

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.