opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3698 ocen
Opinie(10588)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10588)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 58
    • 59
    • 60
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Maniek

    18.03.2020 21:39

    Inne

    Martes jeszcze dobrze zarobi, państwo ma dopłacać do naszych pensji za ten okres gdy sklep jest zamknięty dla klientów a my zamiast być w domu jesteśmy zmuszani do pracy i odwalania roboty która powinniśmy wykonać w czasie normalnego funkcjonowania sklepu a nie czasu gdy jest zamknięty.
    ReviewUserIcon
    Lolo

    18.03.2020 21:35

    Inne

    Szanowny pracodawca jak zwykle milczy gdy kierowana jesteś krytyka w jego stronę. To świadczy tylko o Was "droga" firmo.
    ReviewUserIcon
    Martesik

    18.03.2020 17:24

    Inne

    Ta firma to (usunięte przez administratora) To , że mają nasze zdrowie gdzieś już przestało mnie dziwić. Rozumiem, nie generują zysku , każdemu jest ciężko. Ale do jasnej cholery..Rząd wyłożył 22 miliardy złoty na pomoc dla pracodawców i pracowników, którzy ucierpią znacznie w kryzysie z koronawirusem. Serio, zarząd teraz będzie ustalał codziennie 20 inwentaryzacji aby nam tylko dowalić i pokazać, że jesteśmy dla Nich tylko zwykła tania siła roboczą? Ludzie, zjednoczmy się.. Masowe L4, bądźmy choć raz przeciwko nim..
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.03.2020 07:46

    Inne

    Ktoś ten powrót źle wymyślił... Osoby od jakiegoś czasu źle pomysły swoje wprowadzaja, tylko czemu przezes tego nie widzi że na szkodę martesa... Jeżeli chcieliście żebyśmy nie siedzieli w domach to weźcie przykład nawet ze sklepów spożywczych np. Biedronka, która wprowadziła zmiany rotacyjne... Jakby ktoś na górze nie wiedział o co chodzi? Nie zwołują wszystkich do pracy a ograniczają... Czyli można byłoby i unas, po dwie osoby na dzień, A Nie WSZYSTKICH!! JAK JUŻ TAK BARDZO JESTEŚMY TAM POTRZEBNI... TYLKO NIECH WYPOWIE SIĘ TA OSOBA CO TO WYMYŚLIŁA... NIECH WEŹMIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ I SIĘ PRZYZNA...
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.03.2020 23:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Michu

    18.03.2020 07:23

    Inne

    Mozecie sobie zrobic impreze na sklepie i tak nie mamy co robic Moj sklep nie mial zaleglej dostawy Stoly kosze przebudowy wszystko zrobione Przez 8 h siedzimy i gadamy
    ReviewUserIcon
    Pracownik Martes Sport

    17.03.2020 17:15

    Inne

    Bieżące decyzje świadczą o tym jak bardzo Martes Sport nie szanuje swoich pracowników... Podczas, gdy inne firmy wstrzymują swoją działalność w trosce o swoich pracowników, Martes zwołuje ich z powrotem do pracy! Cóż za wspaniała wiadomość, nieprawdaż? Rządowa kwarantanna rządzi się swoimi prawami, Martes swoimi. Dla jednych najważniejsze jest życie ludzkie, dla innych pieniądze. Nie byłoby nic złego w tej decyzji, gdyby nie to, że w bieżącym okresie liczba osób zakażonych drastycznie wzrasta i KAŻDY może być nosicielem, przechodząc łagodne objawy lub w ogóle ich nie mieć. Pracownicy Martes Sport, zapytam... Zadowoleni jesteście z tej decyzji? Czy kiedykolwiek ta firma zrobiła coś w trosce o pracownika, wprowadziła jakąś zmianę, która byłaby dla was korzystna? Powiedzcie tak szczerze, proszę :)
    ReviewUserIcon
    Starszy-sprzedawca

    17.03.2020 23:35

    Inne

    Oczywiście że to jest głupota i narażanie pracowników ???? Zwłaszcza że praca miała być ograniczona co do ilości osób a, na ten moment- wg. rozporządzeń ,,góry,, mają być wszyscy pracownicy.....
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.03.2020 13:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ...

    17.03.2020 23:18

    Inne

    Człowieku co ty piszesz ... to jest przykre kogo martes zatrudnia
    ReviewUserIcon
    Martesiątko

    14.03.2020 10:06

    Inne

    Mam pytanie:)Czy umowy o pracę które kończą się podczas absencji galerii handlowych zostaną przedłużone jeśli kierownik wyraził chęć dalszej współpracy?Koronawirus wywrócił wszystko do góry nogami i zasiał u mnie niepokój co będzie w takim wypadku.Prosze o odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    16.03.2020 18:29

    Inne

    Nigdy nie było sytuacji żeby umowa nie była na czas! Co za (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik.2.

    17.03.2020 21:45

    Inne

    Aneksy owszem przychodzą z dużym opóźnieniem- nieraz ponad miesiąc, ale umowy zawsze na czas
    ReviewUserIcon
    Uwaga

    17.03.2020 21:42

    Inne

    Zgłaszajcie ich do PIPu, macie taką możliwość przez stronę internetową to nic nie kosztuje a może przynieść nam wiele dobrego. Co wazne nie musicie ujawniać swoich danych. Martes nie jest ponad prawem pamiętajcie. Czas upominać się o swoje. PIP bardzo szybko reaguje na takie zgłoszenia i wykonuje kontrole. Nie. Chowajmy głowy w piasek, nie dajmy się zastraszać.
    ReviewUserIcon
    Mart

    17.03.2020 20:48

    Inne

    Ponoć jak ogarniemy sklepy, również będziemy mieć "wolne" hahahah :D Nie każcie nam robić czegoś, czego sami byście nie chcieli.. większość z was, na pewno siedzi teraz w domach. My też chcemy dbać o zdrowie nasze i naszych bliskich! Wrócimy do pracy jak się sytuacja w kraju uspokoi, wtedy też wszystko da się ogarnąć ...
    ReviewUserIcon
    Masters

    17.03.2020 20:42

    Inne

    "stosujcie się do poleceń władz" "należy się wynagrodzenie zasadnicze pomimo iż pracownik nie świadczy pracy" co to za nic nie warte słowa? Prawdopodobnie pracownicy już zastanawiają się nad nagłośnieniem sprawy w telewizji bądź w inspekcji sanitarnej. Co to ma być? Każdy z nas chce tylko BYĆ ZDROWYM!!! Ja osobiście dojeżdżam autobusem i chce zostać w domu, dopóki sytuacja w kraju się nie zmieni!! Martes, ogarnij się!!! Praca nie jest najważniejsza!!! A Koronawirus nie będzie z nami x lat ....
    ReviewUserIcon
    Martes hieny

    17.03.2020 20:12

    Inne

    To nawet biedronka mimo że musi być otwarta wprowadziła rotacje pracowników że cześć tydzień pracuje a część ma wolne a co robi martes ściąga wszystkich. Jesteście gorsi niż (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    LESZCZ

    17.03.2020 20:09

    Inne

    TA FIRMA JEST TAK SŁABA I ŻAŁOSNA, ZE OPISAĆ TEGO JUŻ NIE BĘDĘ. MAM NADZIEJE, ŻE JAK TO SIĘ SKOŃCZY TO RZUCIMY WYPOWIEDZENIAMI!! ODWAGI POKARZMY JAJA !! MAŁE BO MAŁE ALE ....PASMO UPOKORZEŃ ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ. A PRACY JEST MNÓSTWO I JESTEŚCIE WIELE WARCI NAWET JAK WASZA REGIONALNA MÓWI , ZE JESTEŚCIE NIKIM !!
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    17.03.2020 08:34

    Inne

    Obserwując sytuację i reakcję dotyczące pomysłu zarządu o powrocie do sklepów zastanawiam się czy ktokolwiek z Was wpisując tutaj swoje niezadowolenie zadzwonił lub napisał do GIS'u lub chociażby lokalnej stacji sanepidu?? Może warto sprawdzić co na ten temat mówią inni bardziej w temacie ludzie... Mi dodzwonić się nie udało niestety jednak napisałem maila zarowno do GIS'u jak i do lokalnego sanepidu. Czekam na odpowiedź. Jest szansa że jeżeli tych maili będzie więcej to nie zostaną one przeoczone w na pewno ich tłocznych skrzynkach. Więc zamiast pisać tu może warto zrobić coś innego?? Dla siebie. Dla innych. Dla wspólnego dobra i bezpieczeństwa. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Martes

    17.03.2020 19:38

    Inne

    Dzwoniłam do pip-u. Pan poinformował mnie że możemy powołać się na kodeks pracy artykuł 210 który pozwala nam na odmówienie pracy w warunkach zagrażających naszemu zdrowiu i życiu. ale Marty zdążył się już zabezpieczyć wysyłając maile że nieobecność nie będzie usprawiedliwiona i poniesiemy tego konsekwencje
    ReviewUserIcon
    Rzh

    17.03.2020 19:36

    Inne

    Ciekawe czy przy tysięcznych liczbach zachorowan w Polsce tez bedziemy chodzic do Martesa zajmowac sie pierdolami, mam szczerą nadzieję na to ze ktos zacznie zarazać i caly sklep pojdzie na kwarantanne
    ReviewUserIcon
    Takajedna

    16.03.2020 13:35

    Inne

    Brawo, Martes pokazał klasę! Właśnie dostaliśmy informacje, że pomimo zamknięcia sklepu i braku pracy, będziemy mieli 100% płatne za te dni. Wiele osób teraz nie zobaczy złamanego grosza, bo firmy wysyłają na bezpłatne urlopy.. Nie bądźmy tak negatywnie nastawieni ;)
    ReviewUserIcon
    Ajtuj szpilka

    17.03.2020 12:42

    Inne

    I jak tam powrót do pracy ? :D Nadal brawo martes sport ? No bo chyba nie bardzo ;)
    ReviewUserIcon
    Fakt

    17.03.2020 19:26

    Inne

    Nie mam zielonego pojecia po co nas ściągnięto do pracy Dzisiaj caly nasz zespół siedzial i plotkowal nie zrobilismy NIC kierownik nie zwracał na nas uwagi Jutro bedzie to samo
    ReviewUserIcon
    Zdegustowany

    17.03.2020 11:26

    Inne

    Ponad sto komentarzy pracowników którzy boją się o siebie, swoje rodziny bo będą musieli chodzić do pracy bo firma Martes Sport nie potrafi wykazać się zrozumieniem i empatia wobec nich. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi tak nie zachowuje się poważna firma. Narzuciliscie nam zmiany 8h a teraz chodzenie do pracy w czasie epidemii. Nie zyskacie takim działaniem sobie sympatyków a z niewolnika nie ma pracownika. Pieniądze nie są najważniejsze a ludzie ale co was szanowny zarządzie to interesuje przeciez to nie wy jesteście narażeni siedząc przed monitorem. Ludzie z Excela.
    ReviewUserIcon
    Pracownicy

    17.03.2020 17:42

    Inne

    Przecież ich nasz zdrowie nie obchodzi W Martesie jest kult pracy musimy cos robi nie wazne ze to nie ma sensu ale musimy cos robic
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    17.03.2020 19:05

    Inne

    Masz zapewne jeszcze 20 dni urlopu wypoczynkowego. Firma nie zabraniała Ci z niego skorzystać
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.03.2020 18:55

    Inne

    To jest po prostu chore,że w tak okropnym czasie jakim jest P A N D E M I A narażacie nas na takie niebezpieczeństwo. Praca w zamkniętym lokalu to jedno,ale dojazd do niej to drugie. Pracownicy spotykają się w około 10 osobowych grupach,gdzie kazdy z nich może być potencjalnym nosicielem wirusa. Chyba właśnie w tym miejscu pokazujecie,jakim szacunkiem dazycie osoby pracujące w tym miejscu. Totalnie przykre i nieodpowiedzialne zachowanie-szkoda. Takim zachowaniem niestety nie zachecacie do dalszej współpracy.
    ReviewUserIcon
    Suszarka

    16.03.2020 23:33

    Inne

    Źle się dzieje.... Hipokryzja. Najpierw milutki mail z widoczna troska ze proszą nas o zostanie w domu wypoczywanie, żeby po 3 dniach znowu kazać nam przychodzić do pracy... co z tego ze nie będzie klientów skoro będziemy na sklepie w kilkuosobowych (w niektórych sklepach kilkunastu) zespołach, z włączona klimatyzacja (bo inaczej w tym tempie nie da się wytrzymac), w dodatku codziennie i tak będziemy mieli styczność z kurierami, dostawcami, sobą nawzajem i innymi osobami bo większość osób musi dojechać komunikacja miejska a niektóre autobusy w dużych miastach zostały odwołane wiec dojazd tez jest utrudniony a nie każdy ma samochód lub nie każdego stać ja codziennie dojeżdżanie taksówka/uberem.. codziennie tez słyszymy o coraz większej ilości przypadków ale przecież my nie chorujemy ani się nie zarazimy! Dlaczego firma nie słucha zaleceń rzadu? I dlaczego każdy sklep jest informowany o czymś innym? W jednym sklepie zostały poinformowani ze maja przyjąć tylko o wyłącznie sprzątać, inni ze maja robić dostawy, inni ze internetowki a i tak wiemy jak to będzie wyglądało.... co tu się dzieje? Zaczyna mi się to coraz mniej podobać i niech firma się nie zdziwi ze znowu poleca wypowiedzenia
    ReviewUserIcon
    Pan Bakłażan

    17.03.2020 18:08

    Inne

    Dobrze powiedziane..
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.03.2020 17:43

    Inne

    Po raz kolejny firma pokazuje że pracowników ma kompletnie gdzieś. Na nic apele żeby ludzie siedzieli w domach, w Martes Sport masz chodzić do pracy choćbyś konał. Według nowych wytycznych w przyszłym tygodniu ludzie będą w pracy po 4 dni w tygodniu przy ok 10 osobach na zmianie. Żałosne zachowanie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.03.2020 17:38

    Inne

    Martes jesteś tak pazerny ze świat musi to ujrzeć... Kto może niech wszędzie to udostępnia... Niech wszyscy klienci Martesa mają świadomość gdzie robią zakupy, jak traktuje ta firma pracownika... I po co dzisiaj byliśmy w pracyzeby pozmieniać ceny? Czy raczej chodzi Wam rządzącym w Martesie żebyśmy poszli na L4 bo zapłacić nawet odstawy nam nie chcecie... Po co owijać w bawełnę? Jeszcze te straszenie pracownika że jak nie przyjdzie do pracy to dyscyplinarkę dostanie i nie ważne czy jest chory czy się boi że się zarazi lub kogoś zarazi... Macie to w (usunięte przez administratora) W obliczu tego wszystkiego zachowujecie się tak do swoich pracowników jak ten wirus co panuje.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2020 23:35

    Inne

    Jaka mam pewność ze jutro żaden pracownik nie będzie już zarażony !!!!! Pracownicy przyjdą przeziębi i będą tak pracować
    ReviewUserIcon
    Kasia

    17.03.2020 17:04

    Inne

    To oczywiste ze kierownicy sa na innych zasadach
    ReviewUserIcon
    ???

    17.03.2020 17:31

    Inne

    I czyja to wina że chorzy, kaszlących lprzechodzą do pracy? Regionalnego? Ludzie bądźcie odpowiedzialni. Macie urlopy jeśli nie chcecie chodzić do pracy, bo się boicie zachorować to możecie iść na urlop
    ReviewUserIcon
    Anonim pracownik

    17.03.2020 17:13

    Inne

    Kwarantanna w martesie? Oczywiście wraz z innymi pracownikami w pracy, gratulacje dla tej super firmy która jak dla mnie powinna przestac istnieć żeby żyło się lepiej dla pracowników i klientów bo jak są traktowani przez „politykę firmy” to jest istny żart i kpina. Serdecznie nie polecam tej firmy, do pracy jak i do robienia zakupów
    ReviewUserIcon
    Xxx123

    17.03.2020 16:21

    Inne

    Ściaganie nas do pracy w takim czasie to jest jakis dramat.. Pracy starczyło na pierwsze dwie godziny, potem to tylko jakieś wymyślanie mało istatnych zajęć.. Jest mi przykro, że macie w poszanowaniu pracowników, mamy swoje rodziny o które sie boimy, mamy dla kogo zostac w domu. Gromadzenie 10 osób w sklepie w zamkniętym centrum handlowym jest lekkomyślne, gdy nie ma pilnych zadań do wykoniania na sklepie. Nie pozdrawiam, nie plecam tej firmy. Zawiedziony pracownik.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    16.03.2020 18:14

    Inne

    Jutro wracamy do pracy szanowny pracodawco, tylko pytanie po co ? Żebyśmy narazali nasze zdrowie ? A później mogli was zaskarżyć? Zero poszanowania ludzkiego zdrowia, najważniejsze nie wiem co w tej sytuacji dla was jest, jak i tak galerii są zamknięte i utargu brak... żeby chociaż sklepy były dezynfekowane, no ale czego ja wymagam jak o rękawiczki było trudno się doprosić o innych środkach zabezpieczenia nie wspominajac
    ReviewUserIcon
    Lifrd

    17.03.2020 07:24

    Inne

    Chcesz Martesa na takie koszty naciągnąć? Rekawiczki? Mydlo? NIE mydla nie mamy bo kierownim jest(usunięte przez administratora)Nie mogl zamowic z hurtowni bo juz nie bylo Nie ma jaj aby zadzwonic go regio i poprosic o zakup na fv Dzisiaj pracownicy jada do z pracy z wlasnym mydlem
    ReviewUserIcon
    Martes

    17.03.2020 16:08

    Inne

    dzwoniłam do PIPU. Poczytajcie sobie kodek 210 kodeksu pracy. pracodawca nie ma prawa zmusić nas do pracy. Możemy złożyć skargę, ale musimy się wszyscy zmobilizować. Tak samo żaden z kierowników nie ma prawa wysłać nas na wolne z nowego urlopu jeśli nie jesteśmy na wypowiedzeniu
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    17.03.2020 14:33

    Inne

    Praca w czasie kwarantanny i to codziennie w grupie ludzi, gdzie każdy jest z innego domu, rejonu i nie wiadomo co kto akurat przynosi. To niczym świadome narażanie zdrowia pracownik. I to za jaki koszt? Zamknięte sklepy=brak premii + wyższy koszt dojazdu (jako, że od pon do pt).
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.03.2020 02:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    BłądzicieWeMgle

    17.03.2020 09:18

    Inne

    Pięknie by to wyglądało na koszulkach,które wyglądają jak ciuch że szmateksu lub gorzej.Wstyd nosić takie coś na sobie
    ReviewUserIcon
    BłądzicieWeMgle

    17.03.2020 09:16

    Inne

    Liczba zarażonych rośnie lawinowo,a Wy podejmujecie tak ryzykowne decyzje...Wielka firma 300 sklepów, podbój Europy,a nawet was nie stać na mydło i jednorazowe rękawiczki.Sama decyzja o pobycie kilkunastu osób na 1 zmianie(kontakt z kurierami) jest zupełnie bezsensowna zresztą jak większość waszych decyzji wziętych z (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Halo

    16.03.2020 23:14

    Inne

    Martes Sport szanuj pracownika swego bo nie będziesz mieć żadnego!
    ReviewUserIcon
    Pipi

    17.03.2020 07:29

    Inne

    Mniej pracownikow wiecej 8h zmian mniej kasy do wyplacania Same plusy
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.03.2020 00:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ktośtaki

    17.03.2020 06:56

    Inne

    Zgadzam się z Twoim komentarzem, zarząd będzie siedział w domu i nie będzie musiał martwić się tym, że ryzykuje zdrowiem. Dodatkowo samo to, że większość pracowników musi dojechać do miejsca pracy komunikacja miejska, stwarza zagrożenie bo po prostu w tak małej puszce, każdy może być nosicielem. Ale kto by się przejmował, przecież jesteśmy tylko pracownikami.
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    17.03.2020 06:46

    Inne

    Większość pracodawców zamyka swoje działalności i wysyła swoich pracowników do domu a Wy wręcz odwrotnie nakazujecie wrócić do pracy która i tak nie ma sensu. Mam nadzieję że ktoś się za to weźmie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.03.2020 14:29

    Inne

    Ponawiam pytanie, bo gdzieś uciekło. Na jakiej zasadzie siedzimy teraz w domu? Jest to jakiś rodzaj urlopu? Co z późniejszym wynagrodzeniem?
    ReviewUserIcon
    Pracownik Martes

    16.03.2020 13:15

    Inne

    Przestój w pracy wywołany sytuacją nadzwyczajną. Otrzymasz wynagrodzenie zasadnicze, takie jakie masz na umowie. Żaden urlop
    ReviewUserIcon
    MożeJanusz

    17.03.2020 01:07

    Inne

    A Regionalny to co Pan i władca ponad prawem? Jesli to jest sytuacja nadzwyczajna i wszyscy pracownicy są odwołani to Twój urlop powinien być wycofany. Analogiczna syt. Masz urlop i zachorujesz. Idziesz do lekarza po l4 i od tego dnia urlop nie jest liczony i zwracany w ilości nie wykorzystanych dni, do wykorzystania w późniejszym terminie.
    ReviewUserIcon
    Brajan

    16.03.2020 23:36

    Inne

    Było ok ale jakoś od nowego roku się zepsuło.... nie wiem co się stało „tam wyżej” ale nie podoba mi się co się tu dzieje. Biurokracja weszła za mocno a tak fajnie się pracowało.. w dodatku te zwolnienia regionalnych którzy naprawdę starali się zmienić sklepy na lepsze. Przykre. Na dobitkę obecna sytuacja z przechodzeniem do pracy podczas gdy rząd i wszyscy apelują o zostaniu w domu.
    ReviewUserIcon
    Ruda

    16.03.2020 23:17

    Inne

    Coraz więcej ograniczeń, wszędzie apele by nie wychodzić bez nagłej potrzeby z domu a co robi martes ściąga ludzi do pracy. Czy wy jesteście normalni???
    ReviewUserIcon
    Koral91

    15.03.2020 20:57

    Inne

    Ciekawe kiedy ściągną nas do pracy przy zamkniętym sklepie? Wątpię żeby Martes był tak dobroduszny i pozwolił swoim pracownikom pozostać w domach.
    ReviewUserIcon
    ST

    16.03.2020 20:57

    Inne

    Tak, już. Stoły trzeba ułożyć, promocje zmienić, i skarpety wyprasować. W ciagu dwóch dni dostaniemy maila, że mamy nie korzystać z klimatyzacji na sklepach bo rachunki za prąd będą wysokie a klientów przecież nie ma.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    16.03.2020 22:32

    Inne

    A myslisz że ich to obchodzi ze ktos z nas moze byc chory? Nie !!!!ich obchodzi jedynie ze musza Ci zapłacić za siedzenie w domu na kwarantanie
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    12.03.2020 19:31

    Inne

    No i szanowne BIURO OBSLUGI KLIENTA w dniach 16-25 Marca 2020 NIE PRACUJE. Tak, NIE PRACUJE. Pięknie. Ludzie, którzy siedza za biurkiem obsługujac klienta TELEFONICZNIE nie majac z nim BEZPOSREDNIEGO kontaktu robi sobie WOLNE bo KORONAWIRUS. Więc MY PRACOWNICY znow zostalismy kopnieci w 4 litery bo MY MIMO BEZPOSREDNIEGO kontaktu z klientem jestesmy najbardziej narazeni na wirusa. No ale.. MY PRACOWNICY NIC NIE ZNACZYMY , JESTESMY JAK MIESO ARMATNIE. ONI W BOK beda sobie odpoczywac a My na nich pracowac. Amen.
    ReviewUserIcon
    Misiek99

    16.03.2020 15:51

    Inne

    Od jutra już do pracy wzywają w galeriach (śmiech na sali), mimo że sklepy są zamknięte.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    16.03.2020 22:28

    Inne

    Martes cos wymyśli aby obejść prawo Zawsze tak robi Życzę Wam i Waszym bliskim zdrowia
    ReviewUserIcon
    Ola

    16.03.2020 22:27

    Inne

    Po co wy dodajecie takie oświadczenie jak godzinę po nim dostajemy informacje że wracamy do pracy. Nie tłumaczcie się że sklep zamknięty dla klientów, skąd mamy wiedzieć czy współpracownicy nie mieli kontaktu z kimś kto jest chory? Wszyscy Polacy potrafią uszanować to żeby nie wychodzić z domu tylko nie zarząd z Bielska-Białej.
    ReviewUserIcon
    Koronowany

    16.03.2020 22:22

    Inne

    Zero szacunku dla zdrowia pracowników, cały Martes Sport
    ReviewUserIcon
    #zostań w domu

    16.03.2020 22:09

    Inne

    #zostań w domu
    ReviewUserIcon
    Zawał

    16.03.2020 22:06

    Inne

    Martes sport chcecie nas zabić ?? Mamy pozarazac siebie nawzajem nasze dzieci matki ojców babcie na tym wam zalezy???!!! Tylko ,aby na koncie się zgadzało.

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.