opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3698 ocen
Opinie(10588)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10588)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 57
    • 58
    • 59
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Bez znaczenia

    20.03.2020 20:09

    Inne

    Czy któryś sklep dostał informację zeby od poniedziałku otworzyć sklep i obsługiwać klientów?
    ReviewUserIcon
    Szacun

    20.03.2020 19:41

    Inne

    Wprowadzony został stan epidemii a Martes otwiera sklepy. Brawo
    ReviewUserIcon
    Żal

    20.03.2020 19:26

    Inne

    Kwarantanna narodowa, a jednocześnie ta tęsknota za normalnością, nie może oznaczać tego, że będziemy luzowali sobie reguły. Nie, te najbliższe, kolejne dwa, trzy tygodnie do świąt, muszą być tygodniami pełnej społecznej dyscypliny. W ten sposób chronimy jedni drugich i taka społeczna izolacja bardzo pomaga. Galerie również zostaną przedłużone i Martes zamknięty. Czy Wy naprawdę nie widzicie jak traktujecie nas? Połowę kwietnia też codziennie będziemy chodzić do pracy bo będziecie mieć swoje widzimisię bo jak to ma pracownik siedzieć w domu. Niech naraża swoje zdrowie i bliskich. Ku**a ogarnijcie się, jesteśmy ludźmi jak Wy i też chcemy być bezpieczni. Przysięgam jeśli będę musiał jeździć do pracy w stanie epidemii, który ogłosił polski rząd dzisiaj i będę musiał być specjalnie wśród ludzi w komunikacji miejskiej, to jak się to uspokoi podziękuję współpracy z wami ostatecznie. I wtedy to nie będziecie mieć ludzi jak sklepy otworzą.
    ReviewUserIcon
    Stan epidemii

    20.03.2020 19:12

    Inne

    Stan epidemii wprowadza od dziś polski rząd, może w końcu przestaniecie narażać nasze zdrowie i życie i naszych bliskich. Bo aż wstyd jak będziecie nas ciągnąć do pracy po to żebyśmy takie duperele robili. Uszanujcie chociaż nas ten jedyny raz. Bo to dzięki nam jesteście na miejscu w którym się znajdujecie.
    ReviewUserIcon
    martes

    20.03.2020 18:43

    Inne

    Wiecie, że sklepy MS które nie znajdują się w galeriach.. od poniedziałku są otwarte dla klientów ? ????❤️
    ReviewUserIcon
    Kkk

    20.03.2020 18:41

    Inne

    A od poniedziałku sklep otwarty dla klientów.Widac za kogo nas maja
    ReviewUserIcon
    M.

    20.03.2020 17:14

    Inne

    O rany, ile Martes usunął postów.. rano było ich o wiele więcej na temat bezsensownego przychodzenia do pracy.. firma porażka
    ReviewUserIcon
    Nick

    18.03.2020 17:52

    Inne

    Wnoszę o nie odciągnie pieniędzy za benefit w czasie kwarantanny!!! To są nasze pieniądze, jeśli nie mamy jak z tego korzystać powinni zostać to wstrzymane do czasu wznowienia wszystkiego. A jeśli ktoś uważa, że taka kwota to cały ch** to niech podliczy sobie ile osób ma benefity i tu 30 zł tam 30 i człowiek ma jakieś zakupy..
    ReviewUserIcon
    Multisport

    20.03.2020 15:39

    Inne

    Możesz złożyć wniosek o rezygnację z Multisporta, na ten moment firma i tak Ci dopłaca do niego, a 30zł to tylko część którą płącisz. Składamy na własną odpowiedzialność wnioski o korzystanie z Multisporta to przecież zewnętrzna firma pobiera opłaty.
    ReviewUserIcon
    Martes.zły

    14.03.2020 19:20

    Inne

    Taki Martes zły? Cieszcie się że nie siedzicie na śmieciówkach jak połowa sprzedawców w handlu. Przynajmniej dostaniecie wypłatę
    ReviewUserIcon
    Byly

    20.03.2020 07:34

    Inne

    I całujcie Pana po stopach. Ludzie ogarnijcie się.
    ReviewUserIcon
    ..

    20.03.2020 14:09

    Inne

    Nasza regionalna pracuje i normalnie jeździ po sklepach. Centrala tez pracuje, wiec skąd masz info ?
    ReviewUserIcon
    Sandra

    19.03.2020 09:46

    Inne

    Ludzie dlaczego nie napiszecie gdzieś wyżej? Pracuje w innej sieci i nikt nawet nie napomknął nam o pracy w czasie wirusa.
    ReviewUserIcon
    .

    19.03.2020 18:40

    Inne

    Nie ma przeciwwskazań do pracy jeżeli nie mamy kontaktu z klientami...
    ReviewUserIcon
    Thomas

    20.03.2020 11:28

    Inne

    Może przyjść 500 klientów i żaden z nich nie będzie zakażony, a może przyjść jeden pracownik i od niego się zarażę poprzez wspólną pracę i używanie tych samych narzędzi... Zrozumcie że mamy pandemię i trzeba minimalizować ryzyko jest ciągłego rozprzestrzeniania. Poczytaj sobie prognozy ekspertów ilu z nas może zostać dotkniętych Koronawirusem. Powinniśmy minimalizować ryzyko zakażenia poprzez niewychodzenie z domu, a nie chodzić do pracy gdzie nie robimy teraz praktycznie nic istotnego i narażać siebie i bliskich na niebezpieczeństwo.
    ReviewUserIcon
    # ZOSTAŃ W DOMU

    20.03.2020 10:22

    Inne

    # ZOSTAŃ W DOMU
    ReviewUserIcon
    # ZOSTAŃ W DOMU

    20.03.2020 10:22

    Inne

    # ZOSTAŃ W DOMU
    ReviewUserIcon
    # ZOSTAŃ W DOMU

    20.03.2020 10:22

    Inne

    # ZOSTAŃ W DOMU
    ReviewUserIcon
    # ZOSTAŃ W DOMU

    20.03.2020 10:21

    Inne

    # ZOSTAŃ W DOMU
    ReviewUserIcon
    Don

    20.03.2020 10:21

    Inne

    #Zostań w domu . Wstydzilibyscie się tak pisać na fb
    ReviewUserIcon
    Yit

    20.03.2020 10:17

    Inne

    Ale pięknie kasujecie nieprzychylne komentarze
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.03.2020 15:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Martes

    20.03.2020 08:41

    Inne

    Widzę że prawda boli. i centrala zaczyna atakować swoich pracowników standardowym brakiem argumentu czyli jak ci nie pasuje to idź na L4. dla niedoinformowanych koronawirus rozprzestrzenia się bardzo szybko przez kontakt z zarażonym i i przez kontak z zakażonymi rzeczami. dla osób dojeżdżających do pracy z innych miast i nie tylko jest to spore ryzyko a nie każdy kocha Martes na tyle żeby chcieć ryzykować swoim zdrowiem i życiem tylko po to by siedzieć w pracy 8 godzin robiąc totalnie niepotrzebne rzeczy. i wyobraź sobie że pracodawca ma obowiązek zapłacić i nie za siedzenie w domu tylko dbanie o zdrowie swoje i zdrowie innych poza tym Martes dostanie dofinansowanie do wypłat z funduszu świadczeń gwarantowanych. Więc zanim zaczniesz wszystko negować i pisać wypowiedzi typu j"ak ci nie pasuje..." Zainteresuj się może trochę otaczającym gdzie światem bo to że niektórym Martes łamie światopogląd i zakłada klapki na oczy jak ty to są świetni to nie znaczy że inni tej prawdy nie widzą.
    ReviewUserIcon
    M

    20.03.2020 09:36

    Inne

    Dokładnie!
    ReviewUserIcon
    Dggg

    19.03.2020 19:47

    Inne

    Czy opłaca się wybrać urlop wypoczynkowy w tej sytuacji?
    ReviewUserIcon
    Kierownik.

    20.03.2020 08:20

    Inne

    Nie bierz. A w sierpniu będziesz siedzieć w pracy zamiast jechać na urlop? Lepiej teraz przyjść na te 8h przy zamkniętych sklepach niż wykorzystać urlop, chyba że był zaplanowany na kwiecień to musisz go wybrać.
    ReviewUserIcon
    minister zdrowia radzi

    20.03.2020 07:38

    Inne

    "Mamy wybór - ograniczenie aktywności społecznej do minimum albo dziesiątki tysięcy chorych" - mówi prof. Łukasz Szumowski, minister zdrowia w wywiadzie opublikowanym w piątkowej "Rzeczpospolitej". Na pewno pracownicy siedzący w 7-9 osób na sklepie są zadowoleni. W końcu Martes sprzedaje produkty pierwszej potrzeby i trzeba koniecznie pracować, nie można przysłać kilku osób lub odczekać tych dwóch tygodni, zalecenia rządu są daleko w poważaniu.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.03.2020 06:55

    Inne

    Gratuluję pomysłu powrotu do pracy, więcej wydacie na klimatyzację i oświetlenie niż wyniesie rzeczywisty utarg ze sklepu internetowego. Pracuję w jednej z większych galerii w Polsce i poza spożywką, drogerią i apteką tylko 3 sklepy wpadły na pomysł powrotu do pracy. Nikt o zdrowych zmysłach nie chce narażać pracownika na chorobę a spora część pracowników dojeżdża komunikacją miejską. Droga kochana centralo, pewnie mi nie odpowiecie na pytanie ale jak się ma nasza praca do Art. 210. KP? Lada dzień sprawa będzie zgłoszona do PIPu i proponuję też to zrobić innym pracownikom.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Postać

    19.03.2020 09:42

    Inne

    Ludzie przecież i tak nic nie robimy w tym sklepie więc co wam przeszkadza przyjść na te 8 godzin?
    ReviewUserIcon
    Ktos

    19.03.2020 22:19

    Inne

    Za te nic nie robienie masz 100%. Jak wezmiesz l4 masz 80%. Jak wezmiesz urlop bedziesz pracowac na wakacje bez urlopu. Wezcie pomyslcie a nie pisac pierdoly.
    ReviewUserIcon
    Hej ho

    19.03.2020 21:10

    Inne

    Szumna akcja na Facebooku #zostańwdomu, #ćwiczwdomu, pięknie to wygląda ze strony Martesa jak obserwują to osoby postronne. Tylko zapomnieli dodać, że nie dotyczy pracowników sieci sklepów Martes Sport.
    ReviewUserIcon
    ??

    18.03.2020 07:33

    Inne

    Zastanówcie się chodź przez chwile. Martes Sport ma ok 3000 (trzech tysiecy) pracowników. Którym będzie musiał zapłacić pensje mimo, że nie od 13.03 sklepy stacjonarne nie zarobiły ani złotówki. Wyobraźcie sobie, że to nie tylko trudny okres dla Was. Przeraża wasze wąskie myślenie „karzą przyjść do pracy”. Każdy miał prawo wziąć urlop jeśli boi się wychodzić z domu, ale wolicie wylewać tu żale firme niż zrezygnować z wakacji na morzem. W takim razie dla was samych zdrowie nie jest cenniejsze niż gofry latem i parawany na plaży... Dużo sklepów po za Martesem tez pracuje bez klientów. Drogerie, sklepy spożywcze pracują z klientem. Pieniądze nie spadają z nieba, a my mamy wybór. Myślcie pliss
    ReviewUserIcon
    Hakuna Matata

    19.03.2020 12:50

    Inne

    Ale z Ciebie udacznik, pracujący w Martesie haha Pochwal się, czym jeździsz udaczniku?
    ReviewUserIcon
    Hehe

    19.03.2020 19:42

    Inne

    Twoja stara nie narzekala więc musisz ją zapytać co to jest
    ReviewUserIcon
    Załamany

    19.03.2020 19:19

    Inne

    Istnieje szansa że będziemy mogli zostać w domu? Już i tak mamy po premii więc jak dacie choćby 80% to będzie dobrze.
    ReviewUserIcon
    Mart

    19.03.2020 18:45

    Inne

    Kiedy my pracownicy będziemy mogli zostać w domu podczas tej strasznej epidemii? Nie piszcie żeby brać L4 albo urlopy bo to żenada. W mojej galerii czynny jest tylko Carrefour. I żadnych innych pracowników prócz nas z martesa nie ma....
    ReviewUserIcon
    Zachwycony

    19.03.2020 18:31

    Inne

    Na maksa śmieszna i zakłamana firma.. nawet biedronki od których uzależnione jest nieumarcie z głodu ok 30% społeczeństwa mogąc zarabiać... powtarzam mogąc zarabiać!!! ogranicza godziny otwarcia oraz dzieli ekipę pracowników na dwie grupy pracujące tygodniami naprzemiennie... a super martes każe nam siedzieć 40h/tyg nie zważając na to że możemy się zarazić...a jak to sie stanie i ktoś będzie chory zdiagnozowany od razu wyklucza to całą załogę sklepu w którym przebywał... powiem więcej. Naraża na ryzyko wykluczenia działalności innych przedsiębiorstw w galeriach handlowych otwartych w tym czasie. Brawo brawo brawo. Ogromny szacuneczek. Oby w razie "W" posypały się pozwy cywilne na grubą kasę.
    ReviewUserIcon
    ODWOŁAJCIE TO

    18.03.2020 02:55

    Inne

    W związku z wprowadzeniem stanu epidemiologicznego i ograniczeniem działalności galerii handlowych i zgodnie z art. 210 KP jako pracownik sieci martes sport wzywam natychmiast nie tylko w sowim imieniu, ale i innych pracowników do natychmiastowego zaprzestania narażania nas na utratę zdrowia i życia w tym naszych bliskich. Nie po to rząd ograniczył galerie handlowe, żebyście na siłę i celowo wymyślali pracę żebyśmy nie byli bezpieczni z rodzinami w domach tylko je opuszczali. Pomyślcie w końcu o pracownikach i innych ludziach, tak po prostu po ludzku. Wasze oświadczenie przypięte na stronie nijak się ma do rzeczywistości. Radzę Wam w końcu nas posłuchać bo szykujemy masowe podanie do GIS i PIP. Czas zakończyć głupotę polityczną tej firmy. Bezpieczeństwo i zdrowie jest ważniejsze od pieniędzy. Kiedy Wy to zrozumiecie.
    ReviewUserIcon
    wow

    19.03.2020 18:27

    Inne

    chyba komuś na wyższym stołku się wpis nie spodobał bo ilość flag się zwiększa
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    18.03.2020 10:44

    Inne

    Jest zasada że nie robi się do własnego gniazda.... jednak mam nadzieję że jeżeli ktokolwiek ucierpi na zdrowiu z powodu decyzji zarządu to skończy się to solidnym pozwem sądowym. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonimowy

    19.03.2020 18:24

    Inne

    nawet tego byśmy niedostali, przecież oni oszczędzają na wszystkim
    ReviewUserIcon
    zarazony

    17.03.2020 17:09

    Inne

    Czy w zwiazku z powrotem naszym do pracy bedziecie premie wyplacac za przepracowany okres pierwszych dwoch tygodni marca? Czy totalnie juz macie nas pracownikow gdzies i zabierzecie nam nalezna premie z przyczyn od nas niezaleznych? I po co nam kazecie przychodzic do pracy jak tam roboty jest dla dwoch albo trzech osob MAX? Narazacie zdrowie fizyczne i psychiczne tez niestety. Jestescie bardzo nieodpowiedzialna firma i macie gdzies swoich pracownikow. Pozdrawiam normalnych nie dajcie sie
    ReviewUserIcon
    7843

    18.03.2020 21:48

    Inne

    "Nie mogą zagwarantować"
    ReviewUserIcon
    zzzz

    19.03.2020 18:23

    Inne

    zawsze zrobią wszystko żeby tej premii nie było.. no i udało im się całkowicie ją wyzerować pewnie są z siebie dumni. Teraz pewnie zastanawiają się jak zabrać resztę kasy w końcu prezes musi sobie następny samochód kupić... Może dlatego zaplanowali nam "2 tygodnie" (raczej z 2 miesiące) pracy, żeby w miedzy czasie ktoś wira złapał..Jak odpadnie 40% szarych pracowników to wtedy pozwolą nam w domu siedzieć
    ReviewUserIcon
    Jas

    19.03.2020 09:47

    Inne

    Czy to nie jest trochę naruszenie prawa z tym chodzeniem do pracy?
    ReviewUserIcon
    Jawor

    19.03.2020 09:45

    Inne

    Widzę że martes dba o nas. 8 godzin tylko zmiana, dobrze że 12 nie każą siedzieć.
    ReviewUserIcon
    Ramen

    19.03.2020 09:45

    Inne

    I co jak wam się siedzi na sklepie koledzy i koleżanki?
    ReviewUserIcon
    Wies

    19.03.2020 09:44

    Inne

    Chodzimy po 8 godzin narażając swoje życie
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.03.2020 13:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Starszy-sprzedawca

    18.03.2020 09:29

    Inne

    Wszystko wszystkim ale troszkę przegięciem...
    ReviewUserIcon
    marci

    19.03.2020 08:08

    Inne

    Kolegę chyba troszkę poniosło, jednak w tej sytuacji go rozumiem. Martes sam naraża zdrowie i życie jego rodziny, więc emocje mają prawo wziąć górę.
    ReviewUserIcon
    Martensiak

    19.03.2020 07:59

    Inne

    U nas jedynie my przychodzimy do pracy ze wszystkich zamkniętych sklepów a jak jest u Was?
    ReviewUserIcon
    Dlaczego

    18.03.2020 10:34

    Inne

    Dlaczego nie wydacie oficjalnego komunikatu iż zbieracie w jednym miejscu kilku albo nawet kilkudziesięciu ludzi, wymyślając bezsensowne zadania, mimo iż rząd wydał polecenie ograniczenia spotkań z ludźmi do minimum? Pochwalcie się całemu światu jacy to wasi pracownicy nie są odporni na koronawirusa, może inne firmy wezmą z was przykład.
    ReviewUserIcon
    funny

    18.03.2020 20:28

    Inne

    W lidlu, Tesco, Biedronce, aptekach, stacjach benzynowych - też pracują i mają bezpośredni kontakt z klientem i nikt nie robi afery... Ogarnijcie się ludzie
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.03.2020 07:30

    Inne

    Pracują bo niestety muszą pracować. Tam chociaż zarządy tych firm pomyślały i zapewnili podstawowe środki higieny a co najważniejsze wprowadzili rotacje pracowników i skrócone godziny pracy a teraz porównaj sobie nasz firmę która ściąga wszystkich na jedna zmianę. Bardzo odpowiedzialne podejście nie ma co.
    ReviewUserIcon
    Koronavirus

    17.03.2020 23:55

    Inne

    Brak słów wiemy doskonale kto tak decyduje zapamiętamy, kiedys sie odwróca rolę i bedziecie na naszych miejscach. Pozdrawiam cały HR.
    ReviewUserIcon
    .

    18.03.2020 12:22

    Inne

    Ale i co chodzi?
    ReviewUserIcon
    Koronavirus

    19.03.2020 00:06

    Inne

    Chodzi o to że jak teraz sie jest ma stanowisku i kaze sie przychodzić do pracy w warunkach zagrożonych, to nie znaczy ze kiedyś ta osoba co kazała przyjść nie znajdzie sie na naszym miejscu czyli zpstanie zwykłym sprzedawcą a przełożonym bedzie ten co ma teraz przyjść. Chodzi o to zeby tam na górze postawili się na naszym miejscu. I zadali sobie pytanie co oni by zrobili. To że sklep jest zamkniety to my mamy styczność z ludzni którzy caly vzas chodzą na Achuan cz cerfur.
    ReviewUserIcon
    Beczoonia

    18.03.2020 23:19

    Inne

    Ochroniarze w galerii gdzie pracuje i jest nasz kochany Martespowiedzieli, że jesteśmy jedyną siecią, która mając ograniczenie zwołuje pracowników do pracy. Nie liczac tego co nie jest ograniczone. Szkoda gadać. Wstydźcie się narażać pracowników i naszych bliskich :)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    18.03.2020 22:44

    Inne

    Czy jesteśmy dla was zwykłym bydłem, które ma wszystko jak najszybciej zrobić? Nie istotne że mogą się zarazić jadąc komunikacją miejską i zarazić cały swój zespół. Oczywiście sklep trzeba przygotować na 100% dla potencjalnego klienta, który oj może przyjdzie już w poniedziałek żeby coś kupić. Musimy się jeszcze wyrobić w czasie wyznaczonym przez was. Broń Boże pisać nam dlaczego tak się spieszyć kiedy robiliśmy takie rzeczy przy klientach. Sami możemy sobie odpowiedzieć na to pytanie, zanim ktoś z załogi się rozchoruje, a potem cała załoga do kwarantanny pójdzie a wtedy kto przygotuje sklep. Tak nie może być przecież. Bo wtedy trzeba z innego sklepu ściągać a z tym też problem. A gdy do tego dojdzie, jak cała załoga polegnie nie będziecie musieli płacić nawet jak państwo się dorzuca do wypłaty. Będzie trzeba zatrudnić całą nową załogę która nic nie wie ale to dopiero jak zniosą zakazy a to będzie trwało z miesiąc jak nie dwa. Oraz kiedy poprzednia załoga poległa przez wirusa i nie zrobiła wszystkiego to będzie trzeba nowych przeszkolić i ogarniać to co nie zostało wykonane przez starą a nie wiecie dokładnie co jest nie tak i nowi tym bardziej w końcu nie będą wiedzieć o co biega a tego wam nie będzie się chciało. życzę zdrowia tylko tym którzy zostali bezczelnie ściągnięci do sklepów przez martesa którzy z kawką w domu przy laptopie siedzą i wysyłają durne maile. Motto firmy powinno być napisane na naszych koszulkach "po trupach" byle był wskaźnik 2.5
    ReviewUserIcon
    ...

    17.03.2020 23:07

    Inne

    Drogie Martesiaki nie tylko martes pracuje jest tysiące ludzi którzy tez chodzą do pracy , ciekawe ze siedzieliście na (usunięte przez administratora) w domu i do sklepu po papier nie gonicie :))) i nie wypisujcie bzdur ze mydła nie ma , każdy sklep dostał zwiększony limit ma Lyreco i nie piszcie ze tam tez nie ma bo ja dziś odebrałam paczki i wszytki jest mydło ręcznik rękawiczki . Jak tak strasznie nie pasuje to na L4 . Jak czytam to co wypisujecie to naprawdę jest mi was żal
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.03.2020 20:14

    Inne

    Do nas dziś Lireco napisało że kurier się z nami kontaktował (totalna nie prawda) i został powiadomiony że sklep jest zamknięty... i uwaga zamówienie zostaje anulowane... gdzie mamy kartę wywieszoną że kurierów przyjmujemy od 8-16!
    ReviewUserIcon
    Jack.

    18.03.2020 21:48

    Inne

    Na którym sklepie takie ciekawe rzeczy ?

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.