opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3695 ocen
Opinie(10583)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10583)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 44
    • 45
    • 46
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik z długim stazem

    29.12.2020 08:09

    Pracownik

    Droga firmo nikt jak wy nie umiecie doprowadzić do demotywacji swoich pracowników. Wymagacie profesjonalnej obsługi? To godnie za to zapłaćcie o doceńcie swoich pracowników. Za najniższa krajowa mozemy jedynie podejść do kasy i pokazać palcem klientowi gdzie co się znajduje bo JAKA PŁACA TAKA PRACA. Wyrobienie na grudzień 120% procent normy? Śmiech.. Gdybyśmy jeszcze mieli co sprzedawać, brak asortymentu, pracownicy po ciągłych narzekaniach ze strony "góry" bez motywacji. Zespół z długim stażem po zakończeniu pandemi zagwarantował ze odchodzi bo brak poszanowania jest nie do wytrzymania. Mogli byście z takich pracowników osiągać niesamowite wyniki sprzedażowe bo wiedza na temat asortymentu i działania firmy jest ogromna, lecz jak widać chcecie pogrążyć firmę i opinie o niej BO OD PRACOWNIKÓW NIE TYLKO SIE WYMAGA LECZ DAJE SIĘ COKOLWIEK W ZAMIAN.
    ReviewUserIcon
    Kamila

    25.12.2020 19:47

    Były pracownik

    Nie polecam zakupów przez internet. Zamówienie złożone 4 tyg i dalej czekamy. Miał to być prezent święteczny, ale prezentu brak. NIE NIE NIE
    ReviewUserIcon
    Jules

    27.12.2020 20:21

    Pracownik

    Niestety pracownicy też wiedzą jak to funkcjonuje ale są bezradni. Sklepy jeszcze bardziej podniosły by sprzedaż, ale co tam. Ogólnie bardziej obeznani wiedzą, że w martesie przez internet raczej się nie kupuje.
    ReviewUserIcon
    Bibik

    07.12.2020 20:55

    Kandydat

    Ile na rękę zarabia kierownik średniego sklepu?
    ReviewUserIcon
    ladyINred

    12.12.2020 18:28

    Były pracownik

    Zdajesz sobie sprawę, że wysokość pensji chociażby w W-wie będzie wyższa niż np na Śląsku?Takie różnice w pensjach w zależności od regionu są dość często spotykane w firmach. Prawda jest natomiast taka, że trzeba walczyć o swoje i nie tyrać za miskę ryżu.Póki ludzie nie będą się cenić to w Polsce nigdy się nic nie zmieni.Jeśli jesteś pewny swojego doświadczenia i wiedzy to walcz o podwyżkę w przeciwnym razie Martes sam od siebie nic ci nigdy nie da.
    ReviewUserIcon
    Yhyy

    26.12.2020 23:59

    Były pracownik

    Pracując ok 3lata miałam 2300 na rękę... Jak wspominałam o podwyzce to jedna regio powiedziala że kierownik musi sobie zasłużyć... druga regio że to wstyd się pytać o podwyżkę bo ona nigdy się swojego regio nie pytała a walczyła o pracowników... Co chwile zmieniaja sie regionalni i nie przekazuja sobie zadnych wiadomosci! Zero wsparcia z ich strony (procz T.M i B.S.)! Nie wiedza że walczysz o pracownika aby na umowie na okres probny dostal premie bo za ciezka prace mu sie nalezy, ze zwalniaja przy pandemii i walczysz o pracownikow...nic nie wiedza... a makro (k.s.)to smiech na sali! On ciagle "czystki" bedzie robil ???? a poki co wszyscy się zwalniają bo mają dość. Każde nadgodziny moje, każda nocka moja, wspierałam drugi sklep w miescie, nigdy nie było L4 czy Uż... wskazniki na wysokim poziomie, bardzo blisko wyniki do sieci, utargi robione na 100% a tu zero pochwaly od "szefostwa" a tylko zje**. Atmosfera rozna na sklepie, rozwiazuj problemy wszystkich a Ty tylko masz charować bo od tego jestes... w koncu sie zwolnilam i poki co byla to najlepsza decyzja w zyciu! Poki sie regionalni i makro nie zmienia to ta firma nie ma racji bytu.
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    21.12.2020 22:50

    Pracownik

    WoW ! Dzisiaj dostaliśmy "prezent" of FIRMY !!! Pani z działu HR PIEKNE NAM ZYCZENIA ZŁOZYŁA. Po prostu pieknie - dzieki jej zyczeniu zmienilem zdanie na temat firmy i wiem ze Martens to cudowna firma. Dziekuje za zyczenia , dzieki nim zakupie sobie przekaski na swiateczny stoł i piwko na Sylwka zebym mógł opić tak piekny prezent! A teraz na serio - Z E N A D A. Jak pisalem wczesniej - Biedra daje pincet plus na swieta, rosman rowniez, lidl i inne sklepy. Nie mowiac o dekatlonie ;-) a Miartens ? NIC ! po raz kolejny NIC NIE DAL MARTESIE - NIE DAJAC NIC NIE LICZ ZE COS DOSTANIESZ OD NAS ;-) Proste, nie ?
    ReviewUserIcon
    XXX

    24.12.2020 13:14

    Pracownik

    To co tutaj jeszcze robisz? xd
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    25.12.2020 22:22

    Pracownik

    Ogólnie jestem już na 3-miesiecznym wypowiedzeniu bo nie pozwole sie tak traktowac ;-) A Ty dalej tyraj na to zeby prezesi byli w czołowce najbogatszych polakow ;-)
    ReviewUserIcon
    ....

    22.12.2020 15:33

    Pracownik

    Przeciez to co oni wymyślili z tym grafikiem styczniowym jest chore. Zmiany codziennie po 11-12 godzin? Wy myślicie ze pracownicy to są roboty, które nie mają życia?? Zmęczony pracownik = mało wydajny pracownik
    ReviewUserIcon
    Ta

    25.12.2020 14:08

    Pracownik

    Wiele sklepów czyli tylko Jysk????????????
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    25.12.2020 22:19

    Pracownik

    Jysk, HM, Reserved, Medicine, 5-10-15, nie chce mi sie wiecej wymieniac, serio, jak nie wiesz to przejdz sie po swojej galerii ;) zobaczysz
    ReviewUserIcon
    Lilka

    25.12.2020 11:27

    Pracownik

    Coś wiadomo o podwyżkach ?
    ReviewUserIcon
    ...

    24.12.2020 11:36

    Pracownik

    Najlepszy region ????dziękujemy za dodatek świąteczny w postaci kart ????????
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    01.12.2020 09:18

    Pracownik

    Będą dodatki na święta ?
    ReviewUserIcon
    Ja

    23.12.2020 00:27

    Pracownik

    Centrala tez nie otrzymuje premii na święta:p
    ReviewUserIcon
    ....

    24.12.2020 08:21

    Pracownik

    W innych sieciach, firmach też są Multi, też są emeryturki też są ubezpieczenia mało tego uwierzysz nasz cudowny pracodawco że zniżki też mają i co robi ich pracodawca nie zapomina o nich na świeta!!!!!!!! W głębokim PRL też było różnie, ale na świeta dla swoich ludzi zawsze coś było nawet paczki dla dzieci cokolwiek, ale każdy pracownik coś dostawał by czuć się ważnym i potrzebnym. My jesteśmy tak traktowani bo jesteśmy Wam nie potrzebni i macie to głęboko w powaznaou czy my zostaniemy czy przyjdzie nowy narubwk także Wesloch Świat Panie prezesie.....
    ReviewUserIcon
    Buty

    23.12.2020 17:00

    Inne

    Ogólnie, sklep nie jest zły, ale uznawanie reklamacji to dramat buty po 1 miesiącu użytkowania pękły na szwach, za nadmierne używanie obuwia, gdzie nie kosztowały małych pieniędzy, to powinny posłużyć trochę dłużej niż 1 miesiąc, reklamacja mogłaby być chociaż na wymianę tego samego obuwia,bo może te było wadliwe.
    ReviewUserIcon
    Malinka

    20.12.2020 14:39

    Pracownik

    Umowa zlecenie- jak sama nazwa wskazuje, wykonujesz pracę, którą ktoś Ci zleca. W tym przypadku Martes. Nie rozumiem o co macie pretensje ... jeśli nie ma pracy to nie ma na nią zlecenia. Chyba nie wiecie na czym polega UZ
    ReviewUserIcon
    Xxx

    21.12.2020 12:08

    Pracownik

    Dobrze wiecie,ze praca jest. Jednak martes oszczędza ile się da,zwalnia zlecenia a pracownicy, którzy zostaną muszą pracować za 5 osób.
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    21.12.2020 20:42

    Pracownik

    Do praku handlowego na miejsce takiej osoby wyślą kogos z UoP na delegację za 15zl/dzień i po co utrzymywać ludzi na UZ jak można nie.
    ReviewUserIcon
    Lolo

    13.12.2020 10:09

    Pracownik

    Powiem tak. Jako zleceniobiorca jestem traktowany na równi z UOP, często pracujemy ciężej od nich bo kiedy oni stoją i gadają na kasie my klipujemy, sprzątamy magazyn itp a finalnie po 10 godzinach takiej harówki będą jeszcze kazać zostać 20 minut by odrobić przerwę. Paranoja! W dodatku nasza kierowniczka lubi nas podglądać na kamerach co nie jest do końca zgodne z prawem. Pracowałem w wielu sklepach ale to co się wyprawia w martesie jest nie do opisania. Odradzam każdemu, trzymajcie się od tej firmy z daleka!
    ReviewUserIcon
    michał

    15.12.2020 22:27

    Pracownik

    zleceniobiorca też człowiek, od pozostałych różni ich tylko umowa. Bardzo nie na miejscu ze strony kierowniczki. Na twoim miejscu zgłosiłbym to gdzieś wyżej, bo pewnie spotyka Cie wiele nieprzyjemnych sytuacji. Pewnie wiele zachowań może podchodzić pod mobbing. Nawet jeśli nie będziesz dalej tam pracował, warto aby kolejnych potencjalnych pracowników nie musiały spotykać takie sytuacje. Może Pani kierownik powinna się zatrudnić na ochronie jak tak bardzo lubi monitoring przeglądać. Predyspozycje jak widać ma... Wiadomo, każdy pełni jakąś funkcje/rolę w tej firmie, ale pani kierownik też powinna znać swoje miejsce w szeregu ;) „Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany…”
    ReviewUserIcon
    Lolo

    21.12.2020 11:09

    Były pracownik

    i did it! uciekłem z martesa! jeszcze nie wiem co dalej ale mój psycholog stwierdził, że widzi poprawę w moim zachowaniu i samopoczuciu odkąd tam już nie pracuję. Polecam wszystkim, firma się zesra jak ludzie sobie uświadomią jak okropnie są tam traktowani i odejdą
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    21.12.2020 11:06

    Pracownik

    Tak sie zastanawiam..i może szanowny pracodawca się wypowie. Czy skoro benefit jest 100% opłacany przez pracowników to czy zrobili chociaż cokolwiek żeby nie zgodzić sie z podwyżką 15%?? Czy potraktowali sprawę tak poważnie jak wysokość haków na dziale akcesorii czy olali totajnie bo to nie ich hajs??..
    ReviewUserIcon
    Przemo

    20.12.2020 23:14

    Pracownik

    Powiem wam tyle póki można trzeba uciekać stąd gdzie się da ????
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    18.12.2020 23:36

    Były pracownik

    Jak to jest ze 99% z Was/nas pracowników bez oporu zgdza się na wszystkie zmiany związane z grafikami pracy wprowadzane z dnia na dzień? Przecież ustawowo pracodawca jest zobligowany do tego żeby każdą zmianę zgłaszać pracownikowi z 7dniowym wyprzedzeniem i jest to termin nieprzekraczalny. Nie mogą Wam mówić "od jutra pracujecie inaczej". Ludzie obudźcie się.
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    20.12.2020 01:30

    Pracownik

    Regulamin wewnętrzny regulaminem wewnętrznym a życie życiem. Nie musisz się godzić na każde poniżenie ze strony tej firmy...a jeżeli cię zwolnią z powodu "nie przyjscia do pracy po zmianie grafiku z dnia na dzień" sąd pracy chętnie rozpatrzy sprawę na Twoją korzyść. Więc nie dajcie się (usunięte przez administratora) kolejny raz i więcej mocniej niż dotychczas.
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    20.12.2020 20:44

    Pracownik

    Bo sie boja "narazic" kierownictwu, dlatego z gory godza sie na jakiekolwiek warunki. Niestety w tej firmie jest bardzo duzo ludzi ktorzy zyja na codzien martensem i jak tylko uslysza martes to juz robia w gacie ;-) Takze ten...
    ReviewUserIcon
    Pablo

    20.12.2020 17:37

    Inne

    Martens to najeosza firma w polsce
    ReviewUserIcon
    Tenzly

    19.12.2020 12:43

    Pracownik

    Cześć Wam. Wczoraj tj. piątek otrzymałem wiadomość od kierownika że muszę przyjść dzisiaj tj. sobota do pracy ponieważ musiał zmienić grafik a nie dało się go ustawić inaczej. Odmówiłem przyjścia z powodu planów na weekend. Zostałem poinformowany, że jeśli nie przyjdę to muszę wziąć UŻ, co równa się z tym że nie będę miał premii. Zostałem przy stanowisku że nie przyjdę i biorę uż. Czy pracodawca ma prawo tak postępować a jeśli nie, to co powinienem w tej sytuacji zrobić?
    ReviewUserIcon
    Kadrowa

    19.12.2020 22:16

    Pracownik

    Nie odbierać telefonów z pracy jak masz wolne
    ReviewUserIcon
    Ale żenua

    19.12.2020 23:07

    Były pracownik

    Pod względem prawnym może i nie może, nie ma dokładnie określonego art prawnego mówiącego o tym. GIS mówi jednoznacznie: "z dnia z 6 kwietnia 2009 r., nr GPP-417-4560-19/09/PE/RP, GIP stwierdził, iż „Harmonogram czasu pracy nie może być jednak dowolnie zmieniany w czasie trwania okresu rozliczeniowego. Zmiany są dopuszczalne jedynie w sytuacjach określonych w zakładowych źródłach prawa pracy (np. długotrwała nieobecność lub choroba innego pracownika) oraz w kodeksie pracy (art. 1513 i art. 15111). Jeśli zatem dopuszczalność zmiany harmonogramu czasu pracy pracownika nie wynika z tych przepisów, jest ona niedopuszczalna.”." Również MPiPS wyraziło pogląd z dnia 18 października 2013 r. W jego ocenie „Z przepisu tego (art. 129 § 3 k.p. – przypis redakcji) nie wynika wprost, że dopuszczalne jest dokonywanie zmian w rozkładzie czasu pracy pracownika. Słowem. Prawo stoi po Twojej stronie ale jeszcze jest druga kwestia - musisz poczytac w regulaminie pracy. Jezeli nic tam nie znajdziesz to jestes na wygranej, ale... czy warto? Wszyscy wiemy ze Martes robi "prawo pod siebie". Wysyla Cie na urlop bez Twej zgody kiedy chce, kiedy Ty chcesz ? - nie zawsze dostaniesz- taki przykład, dlatego ja robiłem w zasade " Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie"... Jak Martes robił mnie w balona szedlem na L4 i do widzenia ;-) Jeżeli masz wątpliwości - zawsze możesz zadzwonić do Państwowej Inspekcji Pracy i omówić temat Swoja droga kiedy dokladnie w piatek zostales poinformowany..? Twoj kierownik sklepu musi nie miec zycia prywatnego , serio... nie jest ludzki, bo skoro miales sobote miec wolna - powinines ja miec, masz swoje plany, itd... ;-) Dlatego od zawsze uwazalem ze kierownicy to ludzie ktorzy pasuja martesowi bo nigdy nie maja nic ciekawego do powiedzenia i wykonuja rozkazy bez zadnego ale ;) Jak sie ciesze ze odszedlem z tej pseudo firmy!!
    ReviewUserIcon
    Anka

    19.12.2020 22:08

    Pracownik

    Wyobraźcie sobie ze ja pracuje w tej firmie od pół roku i już conajmniej raz albo dwa razy w miesiącu wysyłają zlecenia do domu w środku dnia albo obiecują komuś 100h do wyrobienia w miesiącu a potem w środku miesiąca znowu do widzenia no już nie zliczę ile takich osób było Jak tak można Przecież niedługo nikt nie będzie tu chciał pracować.. Od jednej osoby się dowiedziałam ze w moim regionie ostatnio zatrudnili kogoś na umowę o prace rok temu ????
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.12.2020 15:43

    Pracownik

    Wszyscy się pytają czemu nie ma bonów, a czemu Martes zabiera premie, a ucina wszystko... Gdzieś te pieniądze idą... Gdzie? Co na konto właścicieli... Nie bez powodu w czerwcu 2019 zajęli 86 miejsce w rankingu 100 najbogatszych Polaków.... My mamy do wypracowania 120% obrotu w grudniu po marne premie których i tak nie dadzą a oni dzięki temu awansują w 2020, o 10 lub 20 oczek w górę w rankingu... Polak Polakowi wilkiem..
    ReviewUserIcon
    X

    18.12.2020 09:59

    Pracownik

    Ale dostaliśmy mega prezent na święta... Multisport w całości finansowany przez pracownika + jeszcze podwyżka cen za niego, no poprostu klikajcie narodu przed naszym pracodawca miłosiernym. Ja się pytam gdzie są pieniądze z naszego całego socjalu który się nam należy?
    ReviewUserIcon
    Odp

    18.12.2020 18:32

    Pracownik

    A najlepsze jest to ze nie możemy z multisporta korzystać bo wszystko pozamykane hahahaha
    ReviewUserIcon
    Hmm

    18.12.2020 23:04

    Pracownik

    Ale i tak znów silownie też zamkną więc ???? nici z multisporta
    ReviewUserIcon
    Pracownik Martes

    18.12.2020 11:24

    Pracownik

    Nie ma konkursu , nie będzie polecania aplikacji ; ) Klienci nie przychodzą do sklepu dlatego że jest pandemia , ale dlatego ze od kilku lat jest ten sam towar. Ajć przepraszam przecież jest NOWY martes essential który wygląda jak stare produkty martes, firma mogłaby sie wziąć w garść zrobić prawdziwe wyprzedaże a potem nowe kolekcje wtedy by coś ruszyło a nie że stali klienci zwracają pracownikom uwagę że nie ma nic nowego że wszystko to samo . Cyrk na kółkach.
    ReviewUserIcon
    Pracownik dyskontu

    18.12.2020 22:44

    Pracownik

    Ponieważ wszyscy wiemy, że nasi przełożeni czytają „gołorka” uważam, że temat jest istotny. Zgadzam się z moim przedmówcą ponieważ mój sklep wygląda bardzo podobnie. Asortyment w zdecydowanej większości jest sprzed kilku sezonów a tylko niewielką jego cześć stanowią produkty z aktualnych kolekcji. Problemem, który warto poruszyć jest także ogromna ilość generowanych końcówek. Firma ewidentnie nie znalazła w tym temacie rozwiązania. O ile strefy wyprzedażowe w moim sklepie zdają egzamin a akcje „-20%” są bardzo potrzebne w odsprzedaży końcówek to temat ten jest o wiele bardziej szeroki. Współpraca z outletami nie przynosi żadnych rezultatów, nie mówiąc już o regionalnych, którzy w oparciu o stany magazynowe mogliby pomóc w przecesjowaniu końcówek do innych sklepów regionu- uzupełniając rozmiarówkę. Wydaje się, że skuteczne są konsolidacje obuwia ale co w takim razie z odzieżą?? Sam dział odzieży juniorskiej w moim sklepie w niemal 50% stanowią produkty w pojedynczych rozmiarach. Gdzie znaleźć miejsce na ekspozycję tych produktów aby w sposób atrakcyjny przyciągnęły klientów? Nie lepiej sytuacja wyglada na innych działach. Jestem również częstym gościem innych sklepów naszej sieci i w każdym problem jest widoczny. Temat jest bardzo szeroki ale miło byłoby gdyby ktoś zajął się tą kwestią.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Xyz

    17.12.2020 23:00

    Pracownik

    Serio to juz jest nudne i slabe. Ciagle malo, ciagle zle. Wiecej, wiecej i wiecej. Ciagle wymagania. A nic w zamian. Na swieta bedzie "dziekujemy ze jestescie z nami, jestescie silą martesa". Dziekuje to ja mam caly garaż i wiecej nie chce. Czasami mam wrazenie ze ten martes to hobby. Bo umowmy sie, 2-2.3k za to co robimy to nie praca a hobby. W koncu z pasji do sportu. Szkoda wgl cokolwiek planowac bo i tak grafik sie zmienia co kilka dni. I ja rozumiem ze to nie wina martesa, ze galerie beda zamkniete. Ale te wszystkie rozwiazania ktore wymyslają glowy naszej firmy sa slabe. Co chwile aktualizacja aktualizacji. Setka wytycznych i narzędzi ktore maja nam w czyms pomoc. A tak naprawde to tylko w glowie mieszaja. Jesli ktos czegos od kogos oczekuje, to najpierw powinien cos zaoferowac. A nie wysylac progi 105% a pozniej a sorry. Jednak 110 damy, a co tam. Mimo ze na sklepie czasami slychac wlasne mysli bo nikt nie chce wchodzic do tak ubogiego sklepu. Chyba ze po skarpety albo przez pomylke. Czlowiek jedyne co w tej "pracy" zyska to zalamanie nerwowe. Cyrk na kolkach. Tylko szkoda ze my robimy za klauny.
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    18.12.2020 16:57

    Pracownik

    Ja co chwile słyszę od kogoś ze ... "mamy za duzo towaru" Byłem dzisiaj w DEKATLONIE (południe Polski)... Na pewno wiecie jak tam jest. Pieknie wyeksponowany towar. Zero przeciazonych wieszakow - prawdziwy sklep sportowy, jest w nim doslownie wszystko, a u Nas ? Nie dosc ze za duzo towaru, klienci narzekaja ze ciezko cokolwiek znalezc to jeszcze ubogi asortyment. Ktos kiedys powiedzial ze MIARTENS to taka sportowa biedra... nie uwazam tak - gorzej, bo nawet w biedrze maja ladniej towar poukladany niz w mastersie
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    18.12.2020 18:53

    Pracownik

    O widze ze tu wszyscy kierownicy po tym samym szkoleniu nt. systemu motywacji pracownika. "Nie podoba się to się zwolnij" ha ha ha... albo teksty krs "no jest jak jest, nic sie nie poradzi"
    ReviewUserIcon
    Zlecenie

    17.12.2020 20:31

    Pracownik

    Czy jako zleceniobiorca mogę się starać o wypłatę pieniędzy za ten okres teraz czy muszę koniecznie czekać do 10?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.12.2020 15:47

    Pracownik

    Wypłata tak jak w umowie. Czyli do 10 dni po dostarczeniu wszystkich dokumentów. Obojętne czy teraz pełnisz zlecenie czy nie. Sytuacja w ogóle nie jest komfortowa dla żadnej że stron. Martes ponosi straty a ludzie na zleceniu nie zarabiają i nie maja z czego żyć. Rzeczywiście powinno być to troszeczkę inaczej rozegrane. Bo pracujac na umowie zlecenie przynajmniej w naszej firmie nie można być pewnym niczego. Nawet tego czy będzie stać człowieka na rachunki, nie mówiąc już o planowaniu jakichkolwiek innych dodatkowych wydatków a wiadomo jak to w grudniu... Z drugiej strony w zależności od regionu Polski zawsze można pójść świadczyć zlecenie gdzie indziej jak są jakieś przyjęcia. Jestem tylko ciekaw czy premie za grudzień będą. Czy tylko podstawa?
    ReviewUserIcon
    Praca

    18.12.2020 12:35

    Pracownik

    Droga centralo. Proszę się przyglądać jak pracuje regionalna A.S . Nie potrafi rozmawiać z pracownikami na żaden temat. Tylko swoje rację. Kontakt z tą Panią jest bardzo utrudniony. Pozdrswiam
    ReviewUserIcon
    Przemo

    17.12.2020 23:13

    Pracownik

    To jest chore co się dzieje w tej FIRMIE jak oni w ogóle traktują osoby na zleceniu dzisaj przyjdź później nie przychodz tydzień czy dwa i znowu przyjdź jak tak będzie dalej to wszyscy ze zlecenia uciekną bo tu nawet nie można być pewnym czy następnego dnia oby napewno pójdziesz do tej pracy i się zastanawiasz czy ci nagle ktoś napisze czy zadzwoni że masz nie przychodzić to jest chore
    ReviewUserIcon
    Tak

    18.12.2020 11:26

    Pracownik

    Niestety tak jest jak zatrudniają na zlecenie. Teraz jak zamykają galerie to nie będą płacić tym osobom a wezmą sobie tego co ma umowę o pracę i wyślą w delegację... Najmniejszym kosztem wszystko. Niestety to było do przewidzenia co nie zmienia faktu, że to bardzo nie fajne a ich strony. Jakbym dostała propozycje zlecenia to bym machnęła ręką i szukała czegoś innego. Cieszę się tylko, że mam pracę. Zastanawia mnie fakt a właściwie myślenie osób, które narzucają nam zadania nierealne do wykonania. Jak można założyć, że w tym roku obrót powinien być większy niż w zeszłym ? Czy ten kto to wymyśla jest świadomy otoczenia? Myśli racjonalnie? Wiecie co się dzieje w sklepach? Nie ma tych tłumów co kiedyś. Poza tym ludzie nie mają kasy i są tacy co boją się chodzić po sklepach. Domyślam się, iż macie totalnie gdzieś, że wiecznie narzekamy jak prawie każdy na swoją pracę itp. ale serio jeśli ktos płaci nam dwa świecie i czasem więcej to mamy sądzić, że złapaliśmy Pana Boga za nogę? Znajdzie się taki co powie... Zmień pracę jak ci się nie podoba. Nie jest to moja pierwsza praca i właśnie przez takie zmiany z deszczu pod rynnę. Często musimy trzymać się tego miejsca. Bardzo żałuję, ze tak jest
    ReviewUserIcon
    Mati

    15.12.2020 22:11

    Inne

    Martens wciskają że gwarancja na buty ostatnio kupiłem i po 3 mięs buty do reklamacji oczywiście odrzucili buty pękły powiedzieli że buty źle dobrane do stopy barany .
    ReviewUserIcon
    Iwona

    17.12.2020 19:17

    Pracownik

    Tak bywa, jak buty były źle dobrane. Prawo do reklamacji nie znaczy, że musi być ona za wszelką cenę uznana.
    ReviewUserIcon
    Majki

    17.12.2020 19:18

    Pracownik

    Który sklep?
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    17.12.2020 00:29

    Pracownik

    Chciałem z całego serca , szczerze podziękować Martesowi. Nie robię sobie jaj, pisze całkiem poważnie. ... Chce podziękować za to jak firma w poważaniu pracownika. Biedra daje 500 Zeta pracownikom na święta plus 1000 za pracę w pandemii. Dzisiaj wyczytałem że Rosman daje również 500 Zeta pracownikom na święta. Dziękuję że MIARTENS nie daje nic. Tak jak traktujecie nas My potraktujemy Was. Możecie pomarzyć że będziemy teraz się starać , mobilizować itd. Mówię za siebie , bo nie wiem jak inni, znam takich którzy pracując w martesie jeszcze by oddawali pół pensji bo tak ubóstwiają firmę. Słowo daję , że jak tylko skończy się ta cała pandemia uciekam od tej śmiesznej firmy. Pracownik UZ traktowany jak (usunięte przez administratora), zwykły nie lepiej. Śmiech na sali. Zabraliscie wszystko.
    ReviewUserIcon
    p

    17.12.2020 10:06

    Pracownik

    nie strasz... teraz tez są przyjęcia do biedry lidla itd
    ReviewUserIcon
    xxx

    24.11.2020 11:15

    Pracownik

    ODNOŚNIE PREMII ZA LISTOPAD SKLEPY KTÓRE BYŁY OTWARTE PRZEZ CAŁY CZAS MACIE PREMIE ZA FREKWENCJE? CZY TYLKO PROGRAM 20+ CO JEST TROCHĘ ŚMIESZNE xD :D
    ReviewUserIcon
    Yy

    15.12.2020 07:12

    Pracownik

    Tez sprawdzalem. Frekwencji nie ma. Pytalem rowniez KRS. Zachodnia Polska. Bardzo brzydko z ich strony jesli niektore regiony maja a inne nie.
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    17.12.2020 00:23

    Pracownik

    No to przykro mi. Nie mam powodu by kłamać ale mówię jak jest. Czytałem maila, wszystkie premie mamy wrocone. No chyba że tylko napisali a w praktyce ich nie otrzymamy. Może boją się że pracownicy zaczną uciekać na L4 bo prawdę mówiąc nie opłaca się bez premii charowac , do tego z takimi planami...
    ReviewUserIcon
    majkii88

    16.12.2020 22:10

    Pracownik

    Sporo tych wskaźników w Martesie... Ja rozumiem taka branża, nie można tego uniknąć i nawet nie będę się o to kłócić, ale 120??? kto to wymyślił? Wiecie co, brakuje tylko jednego wskaźnika, mianowicie SATYSFAKCJA PRACOWNIKÓW! Zdziwieni? Ludzie, którzy są zadowoleni ze swojej pracy, sprzedają lepiej. Kropka. Tak po prostu. Ale to chyba lepiej pominąć prawna? Po co doceniać swoich dobrych pracowników, znajdzie się jakiś inny na zlecenie, którego będzie można wysłać do domu od tak! Dostaną premię z przykasówki, na którą sami muszą się cały miesiąc natyrać. Istnieją w tej firmie jakieś benefity jeszcze? Całą pandemie ludzie pracują, narażając się na potencjalne zakażenie. Jakiś gest uznania ze strony Martesa? Hmmm... przebijcie 120% obrotu to dostaniecie premię... Pójdź na zwolnienie, też nie dobrze. Czas pól bawełny minął bezpowrotnie, ale najlepiej siedzieć cicho i robić. Przecież masz pracę i jeszcze narzekasz... Chodzi o to, że potencjał w tej firmie jest ogromny, ludzie na "górze" mają strategię, żeby stale walczyć o tego klienta, za wszelką cenę! Tylko niech nie zapominają, że te ekipy na sklepie też powinny stosownie docenione. 120? Ewidentne podcinanie skrzydeł... Do wszystkich pseudokierowników, którym udało się dostać tą posadę w Martesie. 99% pewnie jest w porządku i (usunięte przez administratora) wykonuje swoją pracę, ale ten 1% strasznie psuje ich wizerunek. O tej złej stronie wspominał kolega pod spodem. Ja powiem tylko - jak Wam nie wstyd? Osiągnijcie coś za co wasi podwładni będą mogli darzyć was szacunkiem. Pokierujcie nimi tak aby realnie przynieśli korzyści firmie i sobie, a nie tylko stawiacie im kłody pod nogi. Nie wystarczy po prostu sobie być, trzeba też coś udowodnić. Powinniście być liderami, którzy poprowadzą swój zespół, a nie biczem nad i tak nie łatwą pracą w tej firmie... Z doświadczenia wiem, że niektórzy nie reprezentują swoją osobą kompletnie niczego, ale nie generalizuje! Jest te 99% (usunięte przez administratora) osób, które robią konkretną robotę i motywują swój zespół.
    ReviewUserIcon
    xxxpu

    10.12.2020 13:01

    Pracownik

    Pytanie do osób przed 26 rokiem życia, czy widziecie na pasku wypłat ten cały zerowy PIT ? bo nie wiem czy to zostaje dołozone do wwypłaty czy będzie z PITem jak w tamtym roku?
    ReviewUserIcon
    Urzędnik skarbowy

    11.12.2020 00:07

    Pracownik

    Od stycznia 2020r. kwota ta jest doliczana do wypłaty a nie wypłacana na koniec roku przy rozliczaniu PITa.
    ReviewUserIcon
    xxxpu

    14.12.2020 09:39

    Pracownik

    czy widać to na pasku wypłaty??
    ReviewUserIcon
    doriska

    12.12.2020 20:00

    Pracownik

    Hejo, ktoś wie czy mozna zrobic juz zakupy z aplikcjją?
    ReviewUserIcon
    ...

    13.12.2020 08:12

    Pracownik

    Cały czas można robić od początku testów
    ReviewUserIcon
    Tak

    13.12.2020 11:20

    Pracownik

    Jeśli aplikacja jest dostępna w sklepie to jak najbardziej można pokazać KOD przy kasieby uzyskać rabat na wybrane produkty listy.
    ReviewUserIcon
    Ktoścos

    10.12.2020 12:32

    Pracownik

    Gdzie można zgłosić mobbing w pracy?
    ReviewUserIcon
    Ja

    11.12.2020 01:01

    Pracownik

    Do regio lub makro mozesz tez pisac bezposrednoi do centrali
    ReviewUserIcon
    Zalamany

    12.12.2020 22:54

    Pracownik

    Lepiej zacząć od kierownika sklepu, później regio i tak dalej, w zależności kto pomoże. Ale myślę że każdy regionalny będzie chciał sprawę szybko i bez rozgłosu załatwić
    ReviewUserIcon
    Elka

    12.12.2020 14:08

    Inne

    Hej. Mam pytanie do Was pracowników. Za zwrot dostałam we wrześniu bon ważny do 9 grudnia. Czy przedłuża się ważność bonu ze względu na to że sklepy były zamknięte 3 tygodnie? Pozdr :)
    ReviewUserIcon
    Ewa

    12.12.2020 20:24

    Pracownik

    Tak, czas na wykorzystanie bonu jest przedłużony
    ReviewUserIcon
    Bb

    12.12.2020 22:51

    Pracownik

    Tak, do końca grudnia bon jest przedłużony.
    ReviewUserIcon
    Jestem sobie

    08.12.2020 22:40

    Pracownik

    Uwaga jutro w enowej zobaczymy pasek wyplat. :) bądźmy dobrej myśli i do przodu xD
    ReviewUserIcon
    Enova

    10.12.2020 11:22

    Pracownik

    Calutkie 2200zł.Aż żyć się chce...
    ReviewUserIcon
    Jestem sobie

    12.12.2020 10:49

    Pracownik

    No i jeszcze nowe wymagania .. Normalnie palce lizać. Dajcie więcej pracy i wymagań! Zabierzcie premie jeszcze bo i tak pewnie nie zasługujemy. W d #$$__##@##pe mać....
    ReviewUserIcon
    Fredi

    11.12.2020 10:16

    Pracownik

    Fajna obsługa klijenta daje 5 gwiazdek
    ReviewUserIcon
    Martees

    10.12.2020 11:58

    Pracownik

    Śmiech na sali że zleceniobiorca ma w ymowoee napisane że wypłata do 10 A dostają 13
    ReviewUserIcon
    Polonista

    11.12.2020 00:05

    Pracownik

    Czytanie ze zrozumieniem nie boli... Weź umowę do ręki, sprawdź raz jeszcze. Wynagrodzenie jest wypłacane w terminie do 10 dni od przekazania do kadr przez kierownika sklepu podpisanego rachunku zleceniobiorcy... Teraz idź mądrować się gdzieś indziej, tylko tym razem z sensem! :)
    ReviewUserIcon
    098

    11.12.2020 00:23

    Pracownik

    Przeczytaj jeszcze raz umowe.
    ReviewUserIcon
    krzysiu

    06.12.2020 00:59

    Pracownik

    dodatków świątecznych nie było i nie będzie, premii nie będzie, cieszcie się, że wypłatę dostaniecie! tak się firma preznie rozwija, tylko zeby się przypadkiem nie cofnęła w tym rozwoju w sklepie ludzie na pierwszej linii frontu pracują, ale nikt nie jest w stanie im tego wynagrodzić, baaa... jeszcze pretensje można mieć! nikt się idealnym nie urodził, więc czego oczekujecie. Każdy robi co może, od pół roku w tych maseczkach pracować...
    ReviewUserIcon
    Aas

    08.12.2020 13:46

    Pracownik

    Mylisz się bo w tamtym toku był wyraźny mail żeby nie składać życzeń swiątecznych bo się zasmieca poczte ????
    ReviewUserIcon
    Yhm

    10.12.2020 15:47

    Były pracownik

    Nie dodatek tylko jakas zapomoga. Trzeba bylo wypelnic wniosek z tego co pamiętam.
    ReviewUserIcon
    Martesikowna

    10.12.2020 11:50

    Pracownik

    Premia premią bo pewnie będzie,może nie duża ale bedzie. Śmieszy mnie to że zleceniobiorcy jej w ogóle nie mają,robią to samo,pracują na 20+ tak samo,polecają produkty przykasowe i nic...
    ReviewUserIcon
    Ktos

    06.12.2020 11:04

    Pracownik

    Jednej rzeczy nie rozumiem, po co ludzie którzy znaleźli już takie super prace i nie pracują w Martesie wylewają tutaj swoje gorzkie żale. Przecież skoro było Wam aż tak źle to należy zamknąć rozdział oddzielić gruba kreska i finish. Ale skoro do tego wracacie to musicie mieć skłonności do samobiczowania a to się leczy. Zajmijcie się swoim życiem i swoją super praca a będziecie zdrowsi. Wesołych Świat
    ReviewUserIcon
    Gggg

    07.12.2020 23:05

    Były pracownik

    Po to piszą zeby ostrzec innych mlodych ludzi którzy wchodzą na rynek pracy. I po to jest ten portal zeby dzielić sie opiniami o pracodawcach.
    ReviewUserIcon
    ...

    08.12.2020 13:06

    Pracownik

    Nie podjudzaj ludzi.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    03.12.2020 18:57

    Były pracownik

    Niestety przychodząc do pracy w martes sport myślałam że naprawdę będzie miło i praca będzie przebiegała sprawnie.A niestety tak nie bylo.Okazalo się że kierownik na moim sklepie był niedoswiadczona osoba do kierowania ludźmi.Pracownicy nie mieli chęci przychodzić na zmianę wraz z panią kierownik.Kiedy u niej w domu wystąpił jakiś problem frustracje wyrzucala na pracownikach.Kierownik przede wszystkim powinien być osoba bestronna,a nie obgadywac innych pracowników. Nie umie zarządzić dobrze zespołem wydaje mi się ze z powodu braku doświadczenia.Dla jednych pracowników potrafi być naprawdę miła,a dla drugich niekoniecznie.Na tym rolą kierownika nie polega.Tymbardziej co to za kierownik co boi się pobrudzic sobie rączki i trochę popracować. Radzę dobrze się zastanowic zanim ktoś podejmie tam prace.Na szczęście ja się już zwolnilam i bardzo się cieszę z tego powodu.Sklep o którym mowilam był pod opieką Marcina P.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    04.12.2020 19:20

    Pracownik

    to Isia był osoba obgadująca wyżywajaca sie mobingującą ogladajaca mecze na kasie wiecznie siedzaca na telefonie itd ale dzieki temu awansowala
    ReviewUserIcon
    ....

    05.12.2020 23:46

    Pracownik

    Chyba nadal jest
    ReviewUserIcon
    Beczka

    02.12.2020 00:15

    Pracownik

    Ja to tylko tu zostawię: 120% XDDDDDDDDDD
    ReviewUserIcon
    Jackkk

    05.12.2020 13:40

    Pracownik

    O co chodzi z tym z 120%? Utarg mamy tyle przebić? Przecież to nierealne, wilk z Wallstreet by tego nie przebił
    ReviewUserIcon
    120%

    05.12.2020 20:19

    Pracownik

    W bielsku jest genialny strateg i analityk i mistrz zarządzania w jednym. Przewidział zimę jakiej nie było od lat i że wirusa nie ma. Założył wzrost i tyle- mistrz

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.