Opinie o cuk.pl - CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

obserwator

Dlatego ja na etat nigdzie bym nie poszedł, zawsze co na swoim to na swoim.Jestem przed rozmową w sprawie otwarcia placówki pod logo CUK,zapytam też o te kwestie które tu były poruszane.Pojeździłem trochę po regionie jako "klient" żeby wybadać jak to wygląda w różnych Cuk -ach i wrażenia mam pozytywne, na znerwicowanych ludzie nie wyglądali :)

obserwator

Ale mówisz o zostaniu niezależnym doradcą? Bo to też forma pracy na swoim, a nie jest potrzebny własny wkład.

były cukierek

Praca jest stresująca,zarobki niestety trochę wyższe od najniższej krajowej,ale na początek moze byc na zdobycie doświadczenia.pozdrawiam

Jasiu R.

Witajcie! Pracowałem w Cuku 3 lata w centrali firmy. Wielokrotnie byłem najlepszym sprzedawcą w firmie. Jedno mogę o cuku powiedzieć jest to uczciwy pracodawca, jeśli umawiasz się z bossami na coś to na pewno dotrzymają słowa. Pensja jak na Toruń jest przeciętna, ale za moich czasów można było dużo dorobić z premii- teraz podobno jest gorzej. Praca jest stresująca i wymagająca jak to na sprzedaży, ale potrafi dać dużo satysfakcji. Super imprezy integracyjne. Cuk był jednym z lepszych pracodawców u których miałem okazję pracować.

Doradca Klienta

Pierwszy etap - telefon od Pani z HR. Bardzo miła rozmowa, pytania o doświadczenie i informacja o płacy brutto oraz o systemie prowizyjnym jaki poznam na etapie drugim. Drug etap - rozmowa z dyrektorem w oddziale. W moim przypadku była to luźna rozmowa, pytania o doświadczenie. Pan poinformował mnie o systemie płacowym i tutaj zaliczył wpadkę, albo wpadkę zaliczyła Pani HR. Kwota podana przez dyrektora okazała się o kilkaset złotych mniejsza od tej podanej przez telefon. Po mojej reakcji na różnicę, pan dyrektor zaczął już wyraźnie się spieszyć xD

Dlaczego chce pracować w CUK? Co robiłem w poprzedniej pracy? Jak zdobywałem klientów? Dlaczego już tam nie pracuję?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
poszukujący

Dzięki za info. Widziałem,że Cuk teraz ma już 30 towarzystw w ofercie , czyli ciągle się rozwijają to też na plus.Wysłałem swoją aplikację dzisiaj, ciekaw jestem kiedy mnie na rozmowę zaproszą. Jak ktoś był na rozmowie w temacie franczyzy to może podzieli się uwagami.

Kobra

W tej branży nie ma lepszego pośrednika. Jeżeli myślisz o biznesie w ubezpieczeniach to Cuk bije wszystkich na głowę. Pracowałem bezpośrednio w 2 towarzystwach i Cuki są poukładane najlepiej i biznesowo i narzędziowo.

poszukujący

Ale może bardziej merytorycznie ktoś się wypowie? Ja też nie chcę pracować " u kogoś ", tylko właśnie u siebie.Stąd mój pomysł na otwarcie własnej placówki CUK, lub zostanie niezależnym doradcą.Sam też kupowałem ubezpieczenia w Cuk i z moich obserwacji wynika,że na klientów raczej nie narzekają.Pytanie w jaki region najlepiej się wstrzelić, bo w mojej miejscowości są już placówki CUK.Jestem mobilny i miejsce pracy i zamieszkania to nie jest dla mnie problem, kwestia tylko zbadania rynku.

A Niezależny Doradca CUK - współpracuje ktoś może na tej zasadzie? Warto w to wchodzić?

cukinia

Praca zajebista,premie wysokie,atmosfera rewelka ;)kochany cuk!! Haha oczywiście jak lubi sie najniższa krajowa,wyścig szczurów i podbieranie sobie co lepszych klientów ;)polecam każdemu co nie moze znaleźć lepszej pracy.teraz czekam aż dzial marketingu usunie mój post.pelen profesjonalizm;)

Roman

Tzn.? Bo się już wstępnie orientowałem i wychodzi na to, że nie są potrzebne duże środki na rozruch i że nie pobierają opłat licencyjnych.

Roman

Myślę o franczyzie z Cuk. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

hhh
@Roman

mam mieszane uczucia co do umowy

Mysza

Robią dość profesjonalną rekrutację na contact center i szkolą. Jak wcześniej pracowałam w innej firmie to na słuchawki łapali prawie wszystkich i sadzali bez przygotowania. W CUK faktycznie dają umowę o prace nawet na słuchawkę tak jak dla doradcy w placówce.

opinia

Bardzo często pokazują się ogłoszenia do CUK raczej aż za często przy dużym bezrobociu w Toruniu ludzie powinni trzymać się posadek,ale jak jest źle to odchodzą itd.

pytanie

Ile wynosi podstawa w CUK? bo zaoferowali mi na stanowisku specjalisty ds. ubezpieczeń podstawę przez 6 miesięcy a później dopiero premie.. Czy ktoś wie ile ta podstawa wynosi?

fanfi

praca stresujaca (klienci sa rozni), atmosfera stresujaca (nikt ci nie pomoze, walka miedzy dzialami).

dorabiający

Witam CUK rekrutuje teraz "na słuchawki", jak ktoś się dostanie to niech napisze tutaj jak było na rozmowie i kiedy zapraszali na rozmowę. Będę wdzięczny za info. Pozdrawiam.

dorabiający

Witam Rekrutują teraz "na słuchawki" jak ktoś będzie na rozmowie to niech napisze jak było, jakie warunki itp

PIOTR

dzis ubezpieczylem swoj samochod. informacja rzetelna, wszystko przebieglo szybko i bez komplikacji.pani znalazla super dla mnie oferte, powiedziala wszystko na jej temat...(pozdrawiam) polecam zdecydowanie !!!

aaaa

nie jest dobrze, premie marne, podstawa do (usunięte przez administratora) y ledwo wystarcza na życie, zwykła egzystencja, ale lepiej to robić niż siedzieć w domu;

iwo

robert28 - 2012-03-26 10:31:39 firma uczciwa, tyle co powiedzieli na początku, tyle płacili, zarobi takie jak u innych, ale przynajmniej w terminie wypłacali.ja tez się nie zawiodłem, choc podchodziłem na początku nieco sceptycznie do tej firmy. Kierownictwo okazało się niezwykle pomocne i wyrozumiałe, co się nauczyłem to moje :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 2133 ocen.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.