Buchmann Sp. z o.o.
counter
Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Buchmann Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Gość Nowy wpis
@Administrator

Ten profil nie dotyczy BUCHMANN Sp. z o.o. Chodzi o wydawnictwo Buchmann, które jest marką, a nie podmiotem działalności gospodarczej

Daniel Nowy wpis

Witam, dawno nie było wpisów, może ktoś wie czy jest prowadzona obecnie rekrutacja?

darek Nowy wpis

dno dno dno dno dno dno dno ta firma jest pozbawiona sensu (usunięte przez administratora)

koń rafał

Firma odbiega od standardów i norm panujących w poważnych firmach. Brak perspektyw na przyszłość,pracowałem w jednej z księgarń i wiem ,ze głównym kierownikiem jest niejaki "Siwy koń" podobno wydał nawet własną solówkę muzyczną:) Czy ktoś z nim pracuje? (usunięte przez administratora)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

na koniku patataj

i jeszcze te ciągłe zmiany nazw, identyfikacji wizualnej - całkowity brak konsekwencji; a teraz na dobitkę ukradli logo De Facto (kolorystyka i czcionka) - firmie, która od wielu lat produkuje i sprzedaje polską odzież dla kobiet ;) O co u nich chodzi? Czy to jakaś "pralnia" ?

only$

A kto teraz jest szefem w Buchmann-ie w Lublinie? Komu sodówka walnęła do głowy? (usunięte przez administratora)

niki

praca w buchannie?całkowice odradzam, żadnego poszanowania a szef jest zapatrzony tylko na rosnące konto z kasą, pracuje ponad rok i nawet nie rozmawiałem z nim choc odwalam dla niego duzo kasy,

Zostaw merytoryczną opinię o Buchmann Sp. z o.o. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Buchmann Sp. z o.o.