Buchmann Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Buchmann Sp. z o.o.

Daniel

Witam, dawno nie było wpisów, może ktoś wie czy jest prowadzona obecnie rekrutacja?

darek

dno dno dno dno dno dno dno ta firma jest pozbawiona sensu (usunięte przez administratora)

koń rafał

Firma odbiega od standardów i norm panujących w poważnych firmach. Brak perspektyw na przyszłość,pracowałem w jednej z księgarń i wiem ,ze głównym kierownikiem jest niejaki "Siwy koń" podobno wydał nawet własną solówkę muzyczną:) Czy ktoś z nim pracuje? (usunięte przez administratora)

na koniku patataj

i jeszcze te ciągłe zmiany nazw, identyfikacji wizualnej - całkowity brak konsekwencji; a teraz na dobitkę ukradli logo De Facto (kolorystyka i czcionka) - firmie, która od wielu lat produkuje i sprzedaje polską odzież dla kobiet ;) O co u nich chodzi? Czy to jakaś "pralnia" ?

only$

A kto teraz jest szefem w Buchmann-ie w Lublinie? Komu sodówka walnęła do głowy? (usunięte przez administratora)

niki

praca w buchannie?całkowice odradzam, żadnego poszanowania a szef jest zapatrzony tylko na rosnące konto z kasą, pracuje ponad rok i nawet nie rozmawiałem z nim choc odwalam dla niego duzo kasy,

Zostaw opinię o Buchmann Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buchmann Sp. z o.o.