Opinie o cuk.pl - CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k. w Toruń

4.2/5
Na podstawie 2136 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

dsdsdsdsd

hahahaha humor dnia, ale się uśmiałam :) W tej firmie na szczęście wszyscy są rozliczani z wyników, a nie z tego czy przeprowadzili scenkę w czasie rekrutacji. Widocznie byłaś tak słaba w trakcie rozmowy iż nie warto było odgrywać scenki - brałaś taki scenariusz po uwagę???. Po za tym RKS-si rekomendują osoby na kolejny etap rekrutacji AC i widocznie stwierdził że nie widzi Cię w swoim zespole.

Ewcia

ciekawe po czym wnosisz że jest tam wyścig szczurów i robienia pod siebie . Pracuję ponad rok i jestem zadowolona. Wszystko zalezy od oddziału i ludzi z jakimi się pracuje - ale tak jest wszędzie. Nie bronie CUKa bo nie zawsze jest różowo, ale jak na te czasy jest dobrze

yyy

do mnie dziś dzwonili zadawali takie ogólne pytania i chcieli żeby przez telefon odstawia scenkę sprzedażową omówiłam nie idę na żywioł ale pewnie g z tego wyjdzie zresztą tam jest atmosfera wyścigu szczurów i robienia pod siebie za sprzedażą za wszelką cenę

dddd

Byłam u nich na rozmowie. Pytali o wszystko ogólnie, ale bez przesady. NApewno będzie scenka sprzedażowa. JA miałam obsługę klienta w księgarni. Ogólnie dużo pytaj - pytania otwarte. i staraj sie sprzedać

Doradca klienta

Pierwszy etap - telefon od Pani z HR. Bardzo miła rozmowa, pytania o doświadczenie i informacja o płacy brutto oraz o systemie prowizyjnym jaki poznam na etapie drugim. Drug etap - rozmowa z dyrektorem w oddziale. W moim przypadku była to luźna rozmowa, pytania o doświadczenie. Pan poinformował mnie o systemie płacowym i tutaj zaliczył wpadkę, albo wpadkę zaliczyła Pani HR. Kwota podana przez dyrektora okazała się o kilkaset złotych mniejsza od tej podanej przez telefon. Po mojej reakcji na różnicę, pan dyrektor zaczął już wyraźnie się spieszyć xD

Dlaczego chce pracować w CUK? Co robiłem w poprzedniej pracy? Jak zdobywałem klientów? Dlaczego już tam nie pracuję?

logo firmy Księgowa/y-starsza/y księgowa/y
logo firmy Specjalista ds. Rekrutacji
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
logo firmy Kosztorysant w branży elektrycznej
Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana
fdfsdf

jeżeli już są oddziały to małe szanse że zgodzą się na trzeci. podejrzewam że jeden jest prywatny a drugi ich.

artur

W moim mieście są dwa oddziały CUK. Myślę żeby otworzyć własną multiagnecję pod logo CUK, pytanie czy to nie będzie już za dużo na jednym terenie? Czy CUK pomaga w wyborze lokalizacji? Mam lokal po poprzedniej działalności, dlatego tak zależy mi na tym miejscu.

Zadowolona

To pochwal się w jakim mieście pracowałeś. Ja tez pracuje ponad 2lata. Owszem nadgodziny są ale tylko jak koleżanka ma wolne. Za sobotę, i te nadgodziny oddawane są na bieżąco. Wiec nie bardzo rozumiem twoje żale. Zarabiam na rękę 2000-2500 nie ma rewelacji, ale dla mnie liczy się atmosfera, a ta jest dobra. Owszem RKS czasami się przywali, ale ogólnie spoko gościo.

me

Zgadzam się z Tobą w 100%. Siedzenie w biurze po godzinach i to notorycznie bez jakichkolwiek nadgodzin czy dobrego wynagrodzenia to standard w tej firmie. Szkoda tracić życie na cuk.

Pracowałam w CUK 2 lata. To były najgorsze dwa lata, w mojej karierze zawodowej. Wynagrodzenie 1500 zł netto, plus prowizja około 300-400 zł netto. Oczywiście po przeprowacowaniu półtora etatu, bo nigdy nie wychodzi się po 9 godzinach pracy (tak,tak 9 godzin CUK ma w standardzie). Chełpiący się dział się H&R w Toruniu, ma czas na parzenie kawki oraz herbatki, a na merytoryczna pomoc nie mozna z ich strobny liczyc. Plus totalnie, nieprofesjonalne podejscie ze strony PANI DYREKTOR...Ehhh ludzie, szkoda zdrowia, zycia rodzinnego, zycia prywatnego! Nie idzcie do CUK!

żabka

Witam..chcialabym dostać sie do cuk. Słyszałam ze jest trudno. Ze na rozmowie sa trudne zadania.Czy ktos mógłby mi pomoc?

zadowolona

czytam tak ten wątek i naprawdę nie rozumiem na co wy tak narzekacie. Pracuję w CUK od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Pracuje w sieci własnej , wiec może to o to chodzi, bo duzo jest placówek partnerskich i tam obowiązują inne zasady. Tam logo jest CUKA, ale zatrudnienie u partnera i to on decyduje o atmosferze. JAk pisałam wyżej pracuje w sieci własnej. Jest nas 2 w oddziale, mamy fajnego RKS - a. Naprawdę spoko facet. Dyrektorka MK, też spoko babka, obie miałyśmy okazję ją poznać. KAsa na czas, premie też ciekawe !!!! wiec naprawdę obie jesteśmy bardzo zadowolone

ggggg
@zadowolona

zgadzam się z Tobą w 100%. Nie jest łatwo, ale nie można narzekać

lak

najgorsza firma jaką kiedykolwiek spotkałem

ciekawy

nie uważam, że to dobrze, kiedy firma ma sztywne zasady co do zarobków. Przecież zdarzają się kandydaci z większym doświadczeniem i wtedy jest dla mnie oczywiste, że oferta dla nich powinna być inna niż osoby z mniejszym doświadczeniem bądź predyspozycjami. Co do samej rekrutacji bardzo profesjonalnie prowadzona, zarówno przez osobą z działu hr jak i dyrektora sprzedaży.

ciekawy

czy możecie mi napisać, na jaką podstawę może liczyć KRS, jakie auto i w ogóle warunki?

Jasio

"Zgodnie z polskim prawem serwis GoWork usuwa obraźliwe komentarze naruszające dobra osobiste innych osób lub ujawniające tajemnice handlowe". - czy do tych tajemnic handlowych wliczone jest fałszowanie polis po tym jak klient opuści placówkę cuku? Czy wypłaty pod "stołem"? Co dział HR miał na myśli pisząc "tajemnice handlowe cuku"?

beata

Po wyczerpującym dniu i stresie w pracy kartę multisportu schowasz głęboko i używać jej nie będziesz...a umowa o pracę przed zwolnieniem za brak wyników cię nie uchroni...po roku od mojego zwolnienia nikogo kto ze mną pracował już nie ma...ale życzę powodzenia!

lubuszanka

Ja na taki ruch jak Ty nie jestem gotowa.Dowiedziałam się,że działając pod logo CUK potrzebuję na start około 15 tysięcy.Lokal mam po poprzedniej działalności tylko że nie przy głównej ulicy, ale dzielnica jest dobrze kojarzona - w dużej mierze handlowa.Jestem już umówiona w CUK na rozmowę, zastanawiam się czy jakieś podchwytliwe pytania mogą się zdarzyć...

J.
@lubuszanka

Z tego co czytałem to jest już prawie 200 placówek CUK. Widać ludzie się decydują na prowadzenie tego biznesu.

Jerzy

Chciałem podjąć współpracę z CUK, ale po przeczytaniu powyższych opinii już wolę zaczynać od zera i powoli budować własną markę multiagencji.

HR CUK znowu pokasował niewygodne komentarze, tak aby na forum nie było nic co mogłoby zakłócić opisywanie "zajebistości" tej firmy.

Dział HR
@ja

Zgodnie z polskim prawem serwis GoWork usuwa obraźliwe komentarze naruszające dobra osobiste innych osób lub ujawniające tajemnice handlowe. Nie usuwamy komentarzy negatywnych o czym świadczy fakt, że takie widnieją w tym wątku. Dział HR

Aga

Jestem po trzecim etapie rekrutacji. Jak do tej pory wrażenia pozytywne. Podejście do kandydatów jest na wysokim poziomie. Weryfikowani są oni z każdej strony. Pierwszy etap telefoniczny, podstawowe pytania plus pytania na kreatywność. Drugi etap w oddziale do którego ubiegamy się o stanowisko. Rozmowa wygląda standardowo, przybliżenie sylwetki kandydata oraz scenka. Trzeci etap to spotkanie w szerszym gronie przedstawicieli multiagencji. Różne zadania do wykonania. Atmosfera przyjazna. Starają się nie wystraszyć swoją osobą i przybliżyć działanie firmy. Zagwarantowane szkolenia dają szansę na start młodym ludziom bez doświadczenia, które niemalże wszędzie jest wymagane. Dodatkowo karta Multisportu - dla osób aktywnych coś fajnego. :) Co do zarobków, czytając w komentarzach, wydaję mi się, iż nie można spodziewać się kokosów jeśli firma jest gotowa kreować pracownika od zera. Jak będzie dalej, okaże się. Póki co czekam na decyzję. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 7 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.