AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.

Opinie o AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.

Bogdan

Zapewne jesteś "specjalistą" i masz "rentgeny" w oczach skoro twierdzisz że wszystkie samochody u nich są dobre i sprawne. Ja (tak samo jak bardzo wiele osób które kupiło u nich zepsuty samochód), twierdzę że jest wręcz przeciwnie, NA PEWNO to będziesz mogła u nich kupić zepsuty, często powypadkowy samochód. Ale o tym dowiesz się dopiero po fakcie. I jak juz wielokrotnie pisałem - o jakichkolwiek reklamach nie ma co marzyć. I tak je odrzucą.

Młody

Bardzo polecam Pana Damiana który mi polecił i wybrał mój nowy samochód, Pełna profeska

Hubert

Serdecznie dziękuję firmie AAA Auto z Piaseczna doskonałego, kompetentnego handlowca Patryka. Bardzo dziękuję Panie Patryku za wielką pomoc i cierpliwość w poszukiwaniu mojego nowego auta, wiem że nie byłem łatwym klientem. Szczerze polecam wszystkim potencjalnym kupującym o skorzystanie z wiedzy, zaangażowania oraz takiego ludzkiego podejścia handlowca Pana Patryka.

Sylwek

Oferta online naprawde sporo ulatwia, dzieki temu mozna sobie zrobic rozeznanie ;)

Handlowiec

Poziom firmy bliski dna. Dziwne pytania zarówno z HRu przez telefon jak i już na rozmowie z managerem. Nastawianie na rozmowie, że klientowi trzeba będzie wciskać kit i nieprawdę odnośnie stanu technicznego, mechaniki czy wyposażenia, aby tylko doszło do transakcji. Zapewnianie, że zarobki będą rzędu 7-10 tys. zł. Jak się później okazało takie kwoty zarabiali handlowcy którzy przychodzili w czasie wolnym i robili nadgodziny oraz na wszystkie weekendy przez co wyrabiali miesięcznie 260-300 godzin. W rzeczywistości będąc uczciwym i informując klientów o rzeczywistym stanie samochodów i pracując 40h tygodniowo można było zarobić w porywach 4tys. Przepracowane kilka miesięcy i trzeba było się zmywać z tego cyrku.

Pytania głownie o samochody i ich znajomość pod względem technicznym. Co i tak później podczas pracy okazuje się w ogóle nieprzydatne. Przynajmniej na stanowisku handlowca

heather

Dzięki profesjonalnemu podejściu obsługi, zakup auta w AAA Auto stał się dla mnie nie tylko prosty, ale także satysfakcjonujący.

@heather

Znowu bezsensowna, sponsorowana opinia. Co może być skomplikowanego w zakupie samochodu? Przychodzisz, płacisz i wyjeżdżasz samochodem który wybrałeś. A to że obsługa profesjonalnie nabije cię w butelkę ukrywając przed tobą wady i usterki samochodu, to już inna sprawa. Przekonało się już o tym wielu klientów, którym z pełną świadomością sprzedano uszkodzone, niesprawne samochody. I zapewniam Cię że dla nich zakup na pewno nie był satysfakcjonujący

wenus

zakup auta był udany, naprawdę dobrze mi się spisuje. Nie ma wad, nie ma problemów. Cena adekwatna. Obsługa klienta w salonie tez bardzo pomocna

@wenus

Fajnie że jesteś zadowolona z zakupu (piszę to oczywiście z przekąsem). Ale nie można pisać że auto dobrze się spisuje, nie ma wad i problemów tuz po zakupie. Na kilometr pachnie wpisem sponsorowanym. Za każdym razem kiedy poszkodowani klienci piszą o ukrytych wadach i usterkach pojawia się opinia o zakupie super samochodu bez wad. I do tego jeszcze ta "adekwatna cena". To nieprawda, Cena jest mocno zawyżana, a do tego doliczane są jeszcze koszty dziwnego ubezpieczenia które niczego klientowi nie gwarantuje oraz jakiegoś dodatkowego śmiesznego wyposażenia. Ale o tym klient dowiaduje się dopiero po podpisaniu umowy kiedy już zapłacił i praktycznie nie ma już drogi odwrotu. Wielokrotnie już o tym pisałem - NAJPIERW ZAŻĄDAJCIE DOKUMENTÓW Z SAMOCHODU I UMOWY ZAKUPU. PRZECZYTAJCIE JE. PODPISZCIE JEŻELI UWAŻACIE ŻE JEST "OK", I DOPIERO POTEM ZAPŁAĆCIE Naprawdę, uniknie się wtedy wielu przykrych problemów.

Malwa

A powiesz coś więcej, bo mąż chce aplikować na dniach i z chęcią dowiemy się takich informacji z punktu widzenia pracownika? Na ile masz podpisaną umowę, jesteś na okresie próbnym? Jeśli możesz to napisz jak wyglądał proces rekrutacyjny. była tylko rozmowa czy więcej etapów? Jesteśmy również ciekawi jak długo trzeba czekać za odpowiedzią.

Walter

Obsługa klienta była niezwykle profesjonalna i pomocna. Zadawane przeze mnie pytania były kompetentnie i cierpliwie omawiane

Jakie godziny pracy obowiązują w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

ratel

Teoretycznie 9-21, w praktyce? 8:40 najlepiej żebyś był i pracuj w sumie nigdy nie wiesz do której, na dziale finansowym raz skończysz o 23, raz o 2 w nocy i następnego dnia znowu na zmianę :)

Monia

W AAA Auto znalazłem dokładnie to, czego szukałem - używane auto w świetnym stanie technicznym i wizualnym.

Domi

ok, ja jestem zadowolona z pracy :)

Wojtek Ka..

super warunki pracy, bardzo fajna atmosfera, polecam

Joasia

jest ok, praca spoko, ludzie w porządku więc nie ma co narzekać

Jarek
@Joasia

Praca na przetrwanie, czy niekoniecznie? Ile płacą i czy spokojnie można robić swoje mając podpisaną umowę o pracę na stałe?

Anka

Po ustaleniu w dniu 25 października, przez miły damski głos, terminu oględzin mojego auta na sobotę 28.10.2023 r. w punkcie aaa auto przy Molińskiej 176 i przypomnieniu sms-em w dniu 26.10 podjechałem ta na umówiony czas. Pracownik już w drzwiach zażądał ode mnie dowodu rejestracyjnego, później sprawdzał i fotografował mój samochód, a po 10 ' stwierdził, że auto jest dla nich zbyt drogie i nie podał żadnej swojej propozycji. Przecież namiary telefoniczne do mnie wzięli z ogłoszeń w internecie, a tam podana była cena wywoławcza. Niepoważna firemka, nawet słowa przepraszam, skandal, żadnych kontaktów w przyszłości, badziewiacy, naciągacze i krętacze, omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!!!

@Anka

Brawo Anka! Oto i cała PRAWDA o tej firmie. Nic dodać, nic ująć. Z CAŁĄ MOCĄ POPIERAM Twoją opinię o nich. Może kupujący i sprzedający w końcu przejrzą na oczy i faktycznie zaczną omijać ich szerokim łukiem.

Jarek

Doradzono mi idealny model samochodu, który spełnił wszystkie moje potrzeby. Proces zakupu był łatwy i przejrzysty, a także negocjacje cenowe były uczciwe.

@Jarek

W tym pseudo komisie trudno jest trafić na w miarę sprawny samochód, więc o idealnym modelu nawet nie ma co marzyć. HALLO!!! osoby które piszecie te sponsorowane opinie. Wysilcie się. Ciągle, prawie dokładnie słowo w słowo, powtarzacie te same wyrażenia, typu: "proces zakupu był łatwy i przyjemny (przejrzysty)" "idealny samochód" "uczciwe negocjacje cenowe" "samochód spełnia wszystkie moje potrzeby" Przecież jest oczywistą niemożliwością, żeby różni klienci pisząc pozytywne opinie, używali dokładnie tych samych zwrotów i wyrażeń. Przy negatywnych opiniach takie zjawisko nie występuje. Tam widać że każda wypowiedź jest inna, indywidualna i przede wszystkim PRAWDZIWA !

Amek

Solidny dealer aut, zadowolenie gwarantowane. Każdy samochód w tym salonie jest starannie przygotowywany do sprzedaży, co zapewnia Ci pewność, że dokonujesz udanego zakupu i możesz cieszyć się bezpieczną jazdą.

@Amek

Całkowicie kłamliwa, niezgodna z prawdą opinia. Aaa auto jest bardzo, ale to BARDZO NIESOLIDNYM dealer'em. Gwarantować to oni mogą, tylko rozgoryczenie z powodu zakupu niesprawnego auta. Bo o normalnej gwarancji to można zapomnieć. Co do bezpieczeństwa jazdy: - niesprawne hamulce, - brak płynu chłodzącego, - koła o niezgodnym z instrukcją rozstawie śrub mocujących (co może doprowadzić do urwania się kół podczas jazdy i wywołania katastrofy w ruchu lądowym), - wyrąbana przekładnia kierownicy, to tylko kilka przykładów RZECZYWISTYCH usterek znalezionych w sprzedanych przez tę firmę samochodach, które w sposób oczywisty zagrażają bezpieczeństwu jazdy.

Lidia

Obsługa w salonie aut używanych była niezwykle pomocna i profesjonalna. Wszyscy pracownicy byli gotowi odpowiedzieć na moje pytania i pomóc w wyborze odpowiedniego pojazdu.

@Lidia

Obsługa zawsze będzie pomocna w wyborze auta, bo ma płaconą prowizję od każdego sprzedanego samochodu (tak jak kazdy handlowiec w dowolnej firmie). Co do profesjonalizmu to już bym się kłócił. Bo albo nie wiedzą, albo z premedytacją zatajają przed klientami informacje o złym stanie technicznym samochodów. Nawet jeżeli klient wskaże na usterkę to odpowiedź jest zawsze taka sama: "Proszę po zakupie przyjechać do naszego serwisu. Nasi fachowcy to usuną" . Oczywiście PO ZAKUPIE to już na pewno żadnej pomocy od nich nie otrzymacie i sami, na własny koszt będzie musieli naprawiać samochód.

A możesz coś więcej napisać? Chodzi o wysoką pensję, elastyczny grafik czy bogate wyposażenie biura? Bo dla każdego korzystne warunki mogą oznaczać co innego. Choćby to, że na głowę nie pada :)

Pawrro

Mają ogromny wybór samochodów, a ceny są naprawdę konkurencyjne. To zdecydowanie najlepsze miejsce do zakupu auta!"

@Pawrro

Bzdura!: Od razu widać że wpis sponsorowany przez aaa auto, bo jak tylko pojawi się negatywna opinia (zob. opinia Raf z 19.10.2023 g. 9:30), to od razu pojawiają się takie bezsensowne opinie zachwalające tę pseudo firmę. A PRAWDA jest taka że ceny samochodu są zawyżane o te ich pseudo ubezpieczenia, o czym nigdy nie informują. Klient dowiaduje się o nich dopiero po zakupie, jak sobie przeczyta dokładnie umowę (UOKiK wszczął w tej sprawie postepowanie przeciwko aaa auto, pod zarzutem stosowania niedozwolonych praktyk) PRAWDĄ jest również to samochody mają ukryte wady i usterki. I BARDZO CZĘSTO są POWYPADKOWE! Ale o tym też wam nikt nie powie. O tym również dowiecie się dopiero z dokumentów które w pośpiechu podpisaliście, nawet ich nie czytając Omijajcie tę firmę z daleka! Uważam że to NAJGORSZE miejsce które można wybrać na zakup swojego samochodu

Raf

Omijać szerokim łukiem sprzedają samochody z ukrytymi wadami, nie chcą zwracać pieniędzy, pozostaje tylko sąd. Ci panowie to czarusie jakie to perełki z tych samochodów. Odradzam te śmieszne ubezpieczenie samochodu, nic na tym nie naprawicie a pieniądze stracicie, oczywiście później można zrezygnować z takiego ubezpieczenia lecz pieniądze nie wracają do ciebie tylko do AAAAuto mimo że to ty za to ubezpieczenie płaciłeś. Pamiętajcie też że firma jest Czeska więc polskie prawo ma gdzieś i wszystko co chcecie załatwić to idzie przez Czechy bo to oni podejmują decyzję, więc już na dzień dobry daje do myślenia. W polskich oddziałach będą mili i sympatyczni do bólu lecz gdy już kupicie samochód to będą was mieli gdzieś. W trakcie kupna poproście o dokumenty samochodu bo mają wszystko zanotowane co jest uszkodzone, co do wymiany, co źle chodzi, czy była stłuczka itd, nawet za jaką kwotę go kupili z jakimi usterkami i co było wymieniane. Sami tych dokumentów nie pokażą żeby tylko ukryć jak najwięcej wad, a po zapłacie już będzie za późno. W ostateczności macie prawo na wymianę samochody na inny do 7dni, wtedy też się przekonacie jacy ci ludzie są mili.

@ja
@Raf

Tak prawda w 200% ja sądziłam się z nimi odzyskałam pieniądze ale łatwo i szybko nie było odradzam kupno jakiego koleiek auta u nich omijać szerokim łukiem

@Raf

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Bardzo dobrze i przede wszystkim PRAWDZIWIE opisałeś jaka ta firma jest. A jest po prostu ZŁA. Ja również odradzam wszystkim zakup samochodu w tym pseudo komisie.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 123 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.