Opinie o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TeamQuest Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TeamQuest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

Odradzam korzystanie z tej agencji. Konsultantka Pani Joanna ustala termin phonecall'a w sprawie oferty a potem w ogóle nie dzwoni. Kompletnie nie daje znaku życia, nie odpowiada na maile i sms'y. Nieprofesjonalne podejście do kandydatów,

Julita

@anonymous czyli z jakiej na jaką ofertę dostałeś wymianę? A gdzie dokładnie będziesz pracował? Czy sam zdecydowałeś, że chcesz rozpocząć pracę w nowym roku? Możesz również powiedzieć jak wygląda sama aplikacja do pracy? Ile czasu czeka się na pierwszą ofertę?

Mam bardzo dobre doświadczenia z tą firmą. Szybko reagują i mają sporo ofert. Jak mi nie pasowała jedną dali kolejną. Od nowego roku zaczynam nowa pracę.

Julita

@Ja przykro mi, ale nie uda mi się odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ nie pracuję w TeamQuest, ale jest szansa, że ktoś z rekrutacji zagląda na forum i odpowie Ci na pytania. Za to innym użytkownikom mogę powiedzieć, że jest dużo ofert pracy dostępnych w Warszawie: http://www.gowork.pl/praca/teamquest-sp.-z-o.o.;pr Gdyby ktoś był zainteresowany jest w czym wybierać.

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji. Bardzo miła Pani Natalia, bardzo dobry kontakt.

Pytania zależa od firmy i poziomu na którym chcesz pracować

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy ktos moze wy powiedzieć sie na temat pracy w teamquest w dziale rekrutacji? Cos o rozmowie na to stanowisko? :)

Julita

@oracle developer może było warto próbować drugi raz składać aplikacje i się kontaktować z pracodawcą TeamQuest skoro inni dostali szybką odpowiedź. Może to było jednorazowe przeoczenie jeżeli chodzi o firmę.

oracle developer

Nie pracowalem w teamquest i nie wspolpracowalem. Aplikowalem na kilka ogloszen zwiazanych z pl/sql-em. Nie oddzwaniaja, nie odpisuja na maile. Kontaktowa czarna dziura.

Jakub

Z kontaktu z firmą TeamQuest jestem bardzo zadowolony, kontakt z panią Dianą bez zarzutów - szybka reakcja na moje zgłoszenie, trafione preferencje, dużo cierpliwości do mojego wymyślania ;). Może było troszkę za dużo telefonów. Ostatecznie podpisałem kontrakt z Pracodawcą, którego znalazła i poleciła mi ta Agencja.

Megi

Rekrutację i kontakt z firmą oceniam bardzo pozytywnie. Kontakt i umówienie spotkania z potencjalnym pracodawcą nastąpiły w ciągu dwóch dni od wysłania CV. Miło, szybko i kompetentnie, przekazywanie na bieżąco informacji dotyczących procesu rekrutacji. Proces rekrutacyjny zakończony pozytywnie. Szczerze polecam.

M

W jakiej grupie pracuje tutaj Developer Java z dobrą znajomością Hibernate oraz Spring?

kazik

Ja tak sobie mysle że TeamQuest żeczywiscie dobrze sie rozwija. Znam dobrze rużne rzyczy w programowaniu jak sie do nich zgłosilem to dali mi sporow ofert. Ras coś pisałem w basiku i byli zadowoleni. Ja bym ich polecal Kazik

Konsultant z tej firmy zadzwonił do mnie po godzinie od wysłania przeze mnie CV. Na drugi dzień miałem już umówioną rozmowę bezpośrednio u ich klienta. Współpracują z fajnymi, znanymi firmami oraz start-upami. Co kto lubi :] Konsultanci mili, zawsze odbierają telefony, odpisują na maile. Znają się na rzeczy. Serdecznie polecam, w grudniu zaczynam nową pracę na stanowisku programisty.

Agnieszka

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z TeamQuest. Po otrzymaniu mojego CV przeciągu doby skontaktowali się ze mną, zaproponowali aplikowanie na konkretne stanowisko adekwatne do mojego doświadczenia oraz oczekiwań. Przez cały proces rekrutacji mogłam liczyć na wsparcie. Przede wszystkim miałam dokładne informacje na temat statusu aplikacji, mogłam również zadawać pytania, które nie zawsze chcemy zadać bezpośrednio potencjalnie nowemu pracodawcy dot. warunków zatrudnienia. Polecam gorąco wszystkim szukającym nowej pracy. Bardzo profesjonalny zespół rekruterów (piszę zespół, bo w okresie urlopowym monitorowanie mojej aplikacji przejmowały inne osoby).

Uwaga: firma rekrutacyjna, ktora nie szanuje kandydatow. Rekruter TeamQuest sam się ze mną skontaktował (nie wysyłałem CV na to stanowisko). Oferta była interesująca, więc poświęciłem firmie czas odbywając w sumie 2 spotkania (jedno z rekruterem TeamQuest, drugie już z docelowym pracodawcą). Niestety po odbyciu tych rozmów nie dostąpiłem zaszczytu bycia poinformowanym przez rekrutera o rezultacie, mimo że się o to oczywiście upominałem. Domyślam się, że klient się na mnie nie zdecydował co jest ludzką rzeczą, ale jeżeli agencji rekrutacyjnej nie stać na to by w takiej sytuacji wysłać chociaż głupiego maila z gotowej templatki na zasadzie "Dziękujemy, niestety nie został Pan wybrany, bla bla bla, będziemy w kontakcie w sprawie przyszłych rekrutacji." to jest to po prostu poniżej krytyki. Polecam rewizję standardów komunikacji z kandydatem, ewentualnie zainteresowanie się tym czy rekruterzy tych standardów przestrzegają, bo to że w dzisiejszych czasach agencja rekrutacyjna tak funkcjonuje to po prostu wstyd i jest to poniżej krytyki.

Grzegorz

Jestem świeżo po kontakcie z firmą TQ. Aplikowałem na kilka seniorskich ofert IT które mnie interesowały. Odzew był na dwie, dzień po złożeniu. Dzień czy dwa później miałem umówioną pierwszą rozmowę rekrutacyjną, kilka dni później drugą. W tej chwili pracuję juz w nowym miejscu. Od pierwszego kontaktu do podpisania umowy minął może tydzień. Jak dla mnie firma jest w porządku.

Patka :)

Osobiście mile wspominam pracę w firmie TeamQuest. Współpraca była oparta na jasnych, uczciwych zasadach, zespół najlepszy w jakim do tej pory pracowałam - świetna atmosfera, współpraca a nie rywalizacja między konsultantami, wzajemne wsparcie przy realizowanych projektach, zawsze można było liczyć na pomoc przełożonego, do którego można było udać się z każdym problemem, sporo wyjść integracyjnych, które bardzo miło wspominam :) Oprócz tego masa ciekawych projektów, przy których można było się bardzo dużo nauczyć. Firma ma profesjonalne, a zarazem elastyczne podejście zarówno do klientów jak i do kandydatów. Z czystym sumieniem mogę polecić TeamQuest jako świetnego pracodawcę i pośrednika w poszukiwaniu nowych wyzwań dla specjalistów IT :) Jak dla mnie Firma na plus!

JaT

A ja uczciwie muszę powiedzieć, że mam pozytywne doświadczenie. Właśnie podpisałem umowę i za miesiąc startuję u klienta jako architekt IT. TeamQuest sam się do mnie zgłosił przez LinkedIn i przedstawił ofertę, bardzo szybko i zwinnie zorganizowali proces rekrutacji. Już tego samego dnia po rozmowie miałem telefon z pozytywną decyzją, a potem na etapie negocjacji umowy byłem na bieżąco informowany o postępie. Polecam!

mikep

Nie zgodzę się z powyższymi negatywnymi opiniami które deklasyfikują jakość ofert związanymi ze stanowiskiem pracy. W poniedziałek znalazłem ofertę, we wtorek dostałem info o rozmowie kwalifikacyjnej, w środę rozmowa i od razu zostałem zatrudniony na umowę o pracę z pełnymi pakietami socjalnymi z ubezpieczeniem wraz na dziecko. Pierwszy raz spotkałem się z takim profesjonalizmem i szybką rekrutacją. Co do płacy, to trzeba znać swoją wartość, płaca zawsze jest adekwatna do umiejętności więc jeśli ktoś w tej kwestiichce mieć do kogoś pretensje to tylko do samego siebie! Polecam gorąco!

Blazej

Firma godna polecenia. Otrzymałem za ich pośrednictwem dobrą pracę jako programista PHP. Obsługa profesjonalna i bardzo uprzejma. Pozdrawiam.

Daniel

Bardzo dobra firma, dzięki nim znalazłem lepszą pracę niż wcześniej miałem. Więc nie wiem z skąd tyle nie pozytywnych komentarzy. Ogólnie polecam z nimi współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o TeamQuest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TeamQuest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TeamQuest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TeamQuest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TeamQuest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TeamQuest Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TeamQuest Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 89 ocen.

TeamQuest Sp. z o.o.