Opinie o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TeamQuest Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TeamQuest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

$$$$$

Firmę tworzą ludzie. TeamQuest to firma z zasadami. Prezes podchodzi ludzko, zawsze dotrzymuje danego słowa i płaci zawsze na czas. W swoim życiu spotkałem tylko 2 tak uczciwe osoby. Polecam każdemu kto chce się zaangażować, wziąć na siebie cząstkę odpowiedzialności. Wtedy można bardzo dużo nauczyć w sferze rekrutacji IT.

Zadowolony Pracownik

zdecydowanie POLECAM!!! jestem w firmie od ponad roku i dopiero tu doświadczyłem co znaczy "Stabilny Pracodawca". Jasne i klarowne zasady, wszystko zgodnie z terminami, profesjonalizm kadry. Jeśli jesteś gotowa / gotowy by przyjąć sporą dawkę wiedzy, zainwestować swój czas by się rozwinąć to jest to Pracodawca dla Ciebie. PS. jest to firma rekrutacyjna, a skoro ma sporo ogłoszeń to tylko znaczy, że ma sporo Klientów, a to znaczy, że jest na prawdę dobra :)

Kamil

Jak przeczytałem tą litanię komentarzy negatywnych, byłem w szoku. Wysłałem CV przed 16, tego samego dnia jeszcze oddzwonili, i mieli dla mnie poza tą ofertą pracy jeszcze jedną bardziej dopasowaną do mnie. Już pracuję u nowego pracodawcy. Polecam Team Quest.

Bartosz

Witam, gdy przeczytałem te komentarze to byłem w szoku. Złożyłem CV do Team Quest o godzinie 13:00 o 13:30 dostałem ofertę pracy. Pan Jakub który prowadził całą moją rekrutacje był zawsze miły. Nigdy nie dzwonił nachalnie. Ja z mojej strony serdecznie polecam.

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji. Bardzo miła Pani Natalia, bardzo dobry kontakt.

Pytania zależa od firmy i poziomu na którym chcesz pracować

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KarolB

Nie rozumiem skąd tyle niepochlebnych opinii. Już następnego dnia po zarejestrowaniu się umówili mnie na 3 rozmowy z potencjalnymi pracodawcami i w rezultacie czego właśnie podpisałem umowę z jednym z nich. Całość zamknęła się w 4 dniach więc działają błyskawicznie. Bez zbędnego lania wody, z mojej strony wielki +.

ininc

zastnanawia mnie tylko jedno- dlaczego oni ciagle odswizaja te same ogloszenia, wyjscia sa dwa, albo rekrutacja trwa wieki, albo wszystkich olewaja kto im przesle cv bo lepiejj posiedziec na allegro czy facebooku albo nie wiem co jeszcze ale jak dla mnie firma krzak. i jak czytam pozostale opinie to chyba nie tylko ja tak mysle

PHP developer

Teamquest to jakiś żart a nie agencja rekrutacyjna... Ogłoszenia jakie mają na stronie to "wabik" na Cv...niestety za tymi ogłoszeniami nic się nie kryje...fikcyjne rekrutacje. Zbierają tylko bazę kandydatów. Rekruterzy jak się o coś ich zapytać konkretnego np. o technologie, odpowiedają " prześlę na email"... nie wiedzą co sprzedają, nie znają firm do których szukają ludzi, nie potrafią odpowiedzieć na podstawowe pytania takie jak "ile developerów jest w tej firmie", albo jeszcze łatwiejsze "czym zajmuje się konkretnie klient". Komplenta ściema. Wysyłają oferty kompletnie niedopsowane do kandydata... Jestem zażenowany... nie polecam nikomu rozmowy z nimi, chyba, że nie szanujecie swojego czasu.

Tadek

Ludzie, wy cały czas nie rozumiecie, że Team Quest to agencja. Oni szukają ludzi dla swoich Klientów, nie dla siebie. Więc jeżeli KLIENT wymaga developera z 3-4 letnim doświadczeniem to oni dokładnie taką osobę mają mu dostarczyć. To nie są ich wymysły.

imi

znajomość branży IT to raczej podstawa, warto posiadać doświadczenie i wiedzę zwiazana w tym zakresie, na każde stanowisko trzeba posiadać minimalne doświadczenie nawet na konsultanta sap

doctorQ

Zgadzam się z jedynka. Praktycznie stały nabór na stanowiska związane z praca w rozwiązaniach Microsoftu prowadzi NIGEL FRANK. Tam jednak oferty są różnorodne (nie od szablonu), jest podany kontakt telefoniczny i mailowy do konsultanta - i.... te oferty po jakimś czasie znikają. Też uważam ze Teamquest to ŚCIEMA. Poza tym jak czytam komentarze - niektóre jak dla mnie sa ewidentnie pisane przez kogoś z tej firmy.

hej, natkanlem sie niedawno na jedna oferte pracy od nich, na stanowisko Developer iOS, napisali ze wymagana jest biegła znajomosc jezyka angielskiego..

jedynka

Cóż, trochę znam branże więc orientuję się ilu jest partnerów, ile firm podzlecających i mniej więcej kto szuka.Rynek w AX nie jest bardzo chłonny. Dwóch moich kolegów odpowiedziało na aplikację na stanowisko developera - obaj maja spore doświadczenie i spełniali warunki ogłoszenia. Nawet się z nimi nie skontaktowano - byli źli - ktoś uzupełnił sobie bazę danych. Nie wierzę w to ze za tymi ogłoszeniami stoi zleceniodawca. Uważam ze to wydmuszki, i że firma Teamquest buduje sobie na nich image instytucji werbującej wysokiej klasy specjalistów. Bardzo żenująca praktyka .

konsultant
@jedynka

Nie zawsze agencja rekrutacyjna może odezwać się do kandydata, który przesłał swoją aplikację. Sytuacje, które wykluczają taką osobę to, np. fakt, że pracuje lub wcześniej pracował w firmie z którą agencja współpracuje, lub był już tam wcześniej rekomendowany. Często też agencje prowadzą tzw. "rekrutacje stałe", co jest powodem stałego odświeżania niektórych ogłoszeń.

jedynka

Widzę ze nie tylko ja zauważyłam ze firma w kółko wystawia te same ogłoszenia. Część z nich - literalnie nie zmienionych ani o jotę - figuruje w różnych portalach od ponad roku. Staram się je ignorować,ale drażni mnie takie straszliwe zaśmiecanie portali. Z 43 ofert jakie przeleciałam wzrokiem po zawężeniu zapytania do konsultanta AX 38 to ogłoszenia Teamquestu, dokładnie te same co rok temu, dla każdego województwa oddzielnie. Najchętniej założyłabym filtr na ogłoszenia tej firmy - niech sie nie wyświetlają bo to pusty marketing. Nie zaufałabym tej firmie jako pośrednikowi.

Firma_Kogucik

(usunięte przez administratora) Oferty widmo. Szkoda czasu.

Ewelina

Z tego co się zorientowałam Team Quest to firma doradztwa personalnego. Zatrudniają ludzi dla swoich Klientów, a nie do swojego zespołu.

Szukajacy pracy

(usunięte przez administratora) odswiezaja tylko tresc ogloszenia, ktore wisza po kilka miesiecy. Zero kontaktu, odezwu etc.

abc

Uwaga na ogłoszenia tej firmy. Nie sprawdzałem oczywiście wszystkich ale te, które sprawdzałem (Asp.net Kraków) dawno już nie aktualne, co w żaden sposób nie przeszkadza im wisieć jako aktualnych na stronach teamquesta jak i na innych stronach z ofertami pracy. Domyślam się, że takie udawanie ma cele marketingowe- podkreślanie jaka to firma teamquest jest potężna i ile to ma świeżych ofert ale mimo wszystko top wku...

major

(usunięte przez administratora) . Zdecydowanie nie polecam.

Adamo

Zgadzam się z poprzednią opinią - milion ogłoszeń na Monster, wszystkie na Poznań, chociaż faktycznie może 1 czy 2 są rzeczywiście dla Poznania.

zasmiecanieInternetu

obstrukcja ogłoszeniowa. jak można w ciągu 2 dni umieścić na stronie z pracą 100 ogłoszeń związanych z IT. Toż to jak supermarket. Kto by chciał aplikować do supermarketu. Zacząłem po prostu omijać wszystkie ich ogłoszenia i nie czytam ich. Nawet nie wiadomo u kogo ta praca-u klienta czy u nich. Zaśmiecanie internetu i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o TeamQuest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TeamQuest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TeamQuest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TeamQuest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TeamQuest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TeamQuest Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TeamQuest Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 89 ocen.

TeamQuest Sp. z o.o.