Opinie o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TeamQuest Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TeamQuest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

klt

Niestety brak jakiegokolwiek feedbacku po rozmowie rekrutacyjnej.

@klt

Szanowny Panie/ Pani. Jeśli takowa sytuacja miała miejsce, i nie odpowiedzieliśmy, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Z bardzo dużą starannością wyjaśnimy tą sytuacja. Polityką firmy jest aby osoby które przeszły nasz proces rekrutacyjny, bądź proces rekrutacyjny u naszych klientów dostały od nas informację zwrotną. Dane kontaktowe znajdzie Pan / Pani na naszej stronie w zakładce kontakt - link bezpośredni https://teamquest.pl/kontakt Z poważaniem Zespół TeamQuest

@TeamQuest Sp. z o.o.

Lepiej wolcie aby ludzie nie dzwonili bo jest ich trochę.......

Janosik
@klt

Haha . Feedbacku. Człowieku....

Kontraktor

Firma prowadząca "janusz-biznes" oferująca januszowe stawki dla kandydatów 7-14000 PLN brutto. Zdarzają się projekty dla senior developerów z górną granicą widełek 14000 zł. Odrealnione nieco...

Alek
@Kontraktor

Dziwne. Mi dali ofertę za 20 000 na seniora. Umowe podpisalem bezposrednio z klientem nie z nimi.

@Kontraktor

TeamQuest to spółka rekrutacyjna NIE zatrudniająca bezpośrednio do swojego zespołu specjalistów IT. Pracujemy dla bardzo różnych organizacji zarówno tych małych, średnich jak i światowych gigantów zatrudniających nawet 200 000 ludzi na świecie. Widełki, które podał KONTRAKTOR są prawdopodobnie budżetem jednego z naszych klientów na danym stanowisku przy danych kompetencjach w danej lokalizacji. W naszej ofercie posiadamy zarówno stanowiska juniorskie, midowe jak i seniorskie o bardzo zróżnicowanym poziomie widełek finansowych do kilku tysięcy do 30 000 PLN netto (B2B) w zależności od klienta, technologi i oczekiwanego doświadczenia zawodowego.

@TeamQuest Sp. z o.o.

Wiem, że robicie permy. Moi koledzy dostawali oferty, na które nie chce się nawet odpisywać. Nie dalej jak przed kilkoma dniami widziałem jak dziewczyna chyba pracująca tam zrobiła wrzutę na linkedin na stanowisko (tutaj mogę się pomylić) senior Java developer z widełkami 10000-14000 brutto nie pamiętam w jakiej lokalizacji. Ja sobie tego nie wymyśliłem. Widełek 30000 netto (prawie 180 zł/h) na oczy w życiu nie widziałem nigdy , tzn osobiście dostałem ale nie od żadnej polskiej agencji i na polskim rynku nie spotyka się takich więc chyba ktoś się mija z prawdą.

@Kontraktor

KONTRAKTOR, proponuję sprawdzić ponownie czy na pewno to była rola na seniora ! pierwsze 2 oferty z widełkami na naszej stronie: Team Leader (Java) 20000 - 30000 PLN Kraków Senior Java Developer 14000 - 18000 PLN Gdańsk może jednak się pomyliłeś albo zobaczyłeś tą ofertę: Mid Java Developer / Regular Java Programmer 9200 - 13700 PLN Gdańsk - ale to stanowczo nie jest stanowisko seniorskie !

@TeamQuest Sp. z o.o.

No i wszystko jasne :) policzyłem sobie stawki (zawyżając w górę) i proponujecie ok. 60-85 zł/h dla Java developera. To nawet nie jest śmieszne. To jest smutne. 60-85 PLN/h to widełki dla testera manualnego.

@Kontraktor

Senior .NET Developer Stawka 15000 PLN brutto na umowę u pracę. Nie mam nic więcej do dodania.

Tymoteusz

Wiadomo, że jak jedna firma dobrze idzie to konkurencja dostaje szału!!

Rinako

Patrząc po komentarzach widzę, że sytuacja w TeamQuest dawno nie była opisywana i aktualizowana, a jako że mam przyjemność tu pracować chętnie napiszę parę słów :) Będzie to opis bazujący na moich własnych odczuciach, stworzony również na podstawie wcześniejszych doświadczeń, mający na celu opowiedzieć jak to naprawdę wygląda. TeamQuest jest wspaniałym miejscem, które umożliwia zdobycie odpowiedniej wiedzy i pozwala rozwinąć skrzydła. Kiedy przyszłam do TeamQuestu błądziłam na początku jak we mgle, a opisy stanowisk i stack’ów technologicznych przerażały. Na szczęście zespół nie pozwolił mi długo być w tym lęku i zaczęłam chłonąć wiedzę od doświadczonych Kolegów i Koleżanek. Od 1 do 2 razy w tygodniu mamy wewnętrzne szkolenia techniczne z zakresu zagadnień IT, które pozwalają nam prowadzić profesjonalne rozmowy z Kandydatami. Zawsze wiem z czym dzwonię, mogę swobodnie rozmawiać o proponowanej zmianie zawodowej wiedząc o czym mówię i dzwonię od razu do Kandydatów, którzy spełniają oczekiwania, a nie na ślepo proponując niedopasowane oferty. Usprawnia mi to znacznie pracę i powoduje że rozmowy są naprawdę przyjemne. :) Co za tym idzie, mogę śmiało powiedzieć, że TeamQuest jest firmą, która zdecydowanie idzie w Jakość a nie w ilość. Ponadto Firma daje poczucie bycia jej częścią. Poza rodzinną atmosferą, którą na co dzień budujemy, partycypujemy w rozwoju TeamQuest. Nasze pomysły mogą wybrzmieć na wspólnych spotkaniach. Każda uwaga jest brana pod uwagę, a najprzyjemniej jest jak widzimy jak są stopniowo i na bieżąco wdrażane. TeamQuest jest bardzo przyjazny pracownikom. Nigdy nie jesteś pozostawiony sam sobie. Kiedy projekty idą Ci gorzej każdy chętnie pomaga, a TeamLeaderzy i Prezes firmy są gotowi służyć radą i porozmawiać co można zmienić, jak pomóc, czego potrzebuję. TeamQuest umożliwia także pracę zdalną jeśli sytuacja życiowa chwilowo uniemożliwi dojechanie do pracy. Widziałam że podniosły się tu głosy, że TeamQuest nie daje możliwości rozwoju, czy też poczucia rozwijania się nie pozwalając wspinać się po szczebelkach kariery. Powiem szczerze, jeśli dla kogoś poczuciem rozwoju jest zmieniająca się nazwa stanowiska to faktycznie może mieć poczucie braku spełnienia w TeamQuest. Dla mnie rozwój to poczucie pogłębiania na co dzień swojej wiedzy, stopniowe powiększanie zakresu obowiązków, odczuwanie wzrastających kompetencji i to z tego właśnie czerpię satysfakcję. Nazwa pozostanie tylko nazwą, natomiast ważne jest co przynosisz do firmy i z czym wychodzisz. Jeśli potrafisz znaleźć przyjemność i satysfakcję z faktycznego rozwoju siebie, a jednocześnie sam masz motywację aby dawać z siebie jak najwięcej, potrafisz i chcesz budować wzajemne zaufanie, to miejsce jest dla Ciebie. TeamQuest dba również o wygodę. Wspólnie wybieramy odpowiedni sprzęt do pracy aby mieć większy komfort. A „po godzinach” dalej budujemy wzajemne relacje. :) Prezes organizuje nam wyjścia firmowe, które wspólnie planujemy, co zazwyczaj kończy się na ekstremalnych doświadczeniach, takich jak gokarty, strzelnica czy paintball. Nie brakuje też spokojnych spotkań towarzyskich. ;) Polecam z całego serca!

rekruter, employer
@Rinako

Opinia Rinako jest opinią propagandową. Większość osób, które pracowały w 2017 w firmie TeamQuest się zwolniła i pracuje gdzie indziej! W firmie pracuje obecnie 11 osób, z czego "starych" pracowników łącznie z prezesem, handlowcami i rekruterami jest 6, a pozostałe to osoby zatrudnione w 2017 lub 2018. Stwierdzanie, że nie ma rotacji albo że jest cudowna atmosfera wygląda na zaklinanie rzeczywistości. Firma zdecydowanie idzie w ilość. Jak już niżej wspomniano, ustalono ścisłe KPI gdzie nie zarekomendujesz określonej ilości kandydatów (absurd! ale prawdziwy) - albo nie przepuści Ci tego system, albo prezes wymusi na Tobie żeby ILOŚĆ (nie jakość!!!!) się zgadzała. IT to nie jest rekrutacja masowa tylko specjalistyczna. Niestety TeamQuest jest korporacją, która tego nie potrafi zrozumieć. Ponadto - nieprzychylne opinie są kasowane (za co GoWork zapewne dostał dodatkowe pieniądze).

@rekruter, employer

Pozdrawiamy serdecznie naszą konkurencję :)

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji. Bardzo miła Pani Natalia, bardzo dobry kontakt.

Pytania zależa od firmy i poziomu na którym chcesz pracować

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tyyggyfrrty

Brak informacji zwrotnej po (niby?) przemiłych rozmowach - wtf? Mało profesjonalne...

@Tyyggyfrrty

Prosimy o kontakt. Postaramy się maksymalnie szybko wyjaśnić tą sytuację. link bezpośredni https://teamquest.pl/kontakt Z poważaniem Zespół TeamQuest

@TeamQuest Sp. z o.o.

Jeżeli firma odpisuje o wpół do 2 w nocy to jest coś nie tak....zwłaszcza że milczała przez miesiąc :D

@Tyyggyfrrty

Odpisujemy tak szybko, ponieważ chcemy być w stałym kontakcie z użytkownikami portalu Gowork, prowadzimy otwarty dialog i udzielamy niezbędnych informacji.

Szanowny Panie, Oczywiście że prowadzimy rekrutacje Zapraszamy na naszą stronę z ofertami pracy: https://teamquest.pl/praca-w-it

Headhunter

Czy headhunter może liczyć na pracę zdalną kilka razy w miesiącu, np. 2 dni?

@Headhunter

Krótka odpowiedź - TAK

Hę?
@TeamQuest Sp. z o.o.

Wypowiedź: "Ściema, pracy zdalnej dalej nie ma, mimo że została zapowiedziana 3 miesiące temu." :D

@Hę?

Zostawimy bez komentarza. Proponujemy zapytać naszych pracowników :)

Bolo

Żadna firma nie oddzwania. Wyraźnie zastrzegają , że będą się kontaktować z wybraną osobą!!

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Di

Przepracowałam w firmie na stanowisku rekrutera 1 rok i 7 miesięcy. Zdecydowanie polecam firmę wszystkim potencjalnym klientom i kandydatom. Wiedza techniczna konsultantów, podejście do kandydata i klienta są naprawdę na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o pracę w firmie TeamQuest - osoby, które chcą po prostu robić swoje, zamykać projekty i zarabiać kasę poczują się tutaj na swoim miejscu. Na najwyższą ocenę zasługuje też atmosfera w zespole i ludzie, którzy tam pracują. Jednym słowem, firma na pewno jest warta uwagi i pozytywnej oceny.

Julita

@Tomasz piszesz, że Twoja rekrutacja przebiegła szybko i pomyślnie, a czy możesz nam tutaj na forum opowiedzieć o wszystkich jej etapach? Na pewno zainteresuje to osoby szukające pracy w firmie TeamQuest. @Remek_Rekruter możesz zdradzić czemu rezygnujesz z dobrej współpracy?

Julita

@konsultant IT dobra firma na start, czyli osoby bez doświadczenia mają szanse na zatrudnienie w TeamQuest? Nikt nie ma szansy na awans po roku pracy? Czy tylko Ciebie taka sytuacja spotkała? Czemu firma nie pozwalała pracownikom pracy zdalnej?

nickname
@Julita

Nie ma szansy na awans bo w firmie nie ma struktur, konsultant sam sobie może ustalić czy jest juniorem czy middlem, możesz się nazywać jak chcesz. Nie ma też szans na dążenie do jakiegoś team leadera. Po prostu masz dostarczać rekomendacje i zamykać tematy, twój prywatny rozwój nikogo nie interesuje. Pracy zdalnej nie ma bo w firmie są stare technologie i nikt nie dba o ich rozwój, jakąś automatyzację a i pracę zdalną.

@nickname

Szkoda tylko że nikt nie zdaje sobie sprawy z tego że z rekomendacji nie zawsze będzie placement. Tam się idzie na ilość i tłuczenie rekomendacji.

Grabi
@nickname

Pewnie Wiesz kim jestem, firma bardzo ewoluowała ostatnimi czasy, są cykliczne szkolenia - bardzo merytoryczne, jest elastyczny czas pracy, praca zdalna już dla wszystkich - w nagłych przypadkach. Chyba Jesteś nie na bieżąco. Rośniemy w siłę zgranego Zespołu mimo tak jednostronnych wpisów jak Twoje Jest już również jasno określona ścieżka rozwoju. Oczywiście - nie jest to korpo -więc nie będzie wielopoziomowych struktur. Wszyscy dbamy o jakość. Jeśli chodzi o spotkania z kandydatami to kiedy Klient zapłaci za taką usługę - mamy wtedy spotkania.:) Dzięki za opinie, bardzo nas budują.:)

@Grabi

Z całym szacunkiem. Oczywiście jest to korpo (tyle że małe) z mega korporacyjnym podejściem do pracownika.

@Grabi

Oczywiście - jest to korpo z korporacyjnym podejściem do pracownika. Masz wynik - team leader i nawet sam prezes poklepie Cię po plecach. Nie masz wyniku - licz na siebie, team leader nagle zajmie się swoimi nagłymi klientami, kandydatami i projektami i NIKT Ci nie pomoże. (usunięte przez administratora)

Remek_Rekruter

Przepracowałem w firmie ok. 7 miesięcy. Będę z uśmiechem na twarzy wspominał czas spędzony w TQ. Super atmosfera, świetni ludzie. Polecam firmę z całego serca.

xyz
@Remek_Rekruter

no to sie dlugo "napracowales" te 7 mcy hehehe ;) (usunięte przez administratora)

Grabi
@xyz

Ja bardzo dobrze wspominam Remka i czeka na niego miejsce w TeamQuest.

konsultant IT

Dobra firma na start, dobre miejsce dla juniorów. Bardzo dużo różnorodnych projektów, wsparcie zespołu podczas "pierwszych kroków". Na plus dobra lokalizacja - blisko punkty gastronomiczne, parkingi, węzły komunikacyjne. Duże przestronne biuro. Na minus - brak jasnej ścieżki rozwoju, po około rocznej pracy brak żadnych perspektyw na pójście wyżej czy możliwości zyskania nowych obowiązków. Stare systemy do pracy, brak zdalnego dostępu do systemów, poczty, nie mówiąc już o pracy zdalnej/home office. Duża presja na ilość, mniej ważna jakość.

rekruter
@konsultant IT

@Konsultant IT - pracuje w firmie od jakiegoś czasu i mam inne spostrzeżenia. - ktoś w danej branży pracuje rok, to raczej przestaje być juniorem, a staje się w miarę doświadczoną osobą. Wspominasz o "stare systemy do pracy" Widzę że firma co chwilę wdraża jakieś nowości informatyczne, tu się dzieje dużo rzeczy automatycznie, właśnie dzięki nowoczesnym systemom. Wspominałeś o braku zdalnego dostępu do systemów, poczty, pracy zdalnej potwierdzam, tak było, już nie jest. >>Duża presja na ilość, mniej ważna jakość. Nie da się prowadzić procesów rekrutacyjnych nie wysyłając do klientów odpowiednich kandydatów, zweryfikowanych zarówno pod względem kompetencji jak i odpowiedniej, często umówionej z klientem ilości osób.

@rekruter

Co Ty w ogóle opowiadasz. "Nie da się prowadzić procesów rekrutacyjnych nie wysyłając do klientów odpowiednich kandydatów, zweryfikowanych zarówno pod względem kompetencji jak i odpowiedniej, często umówionej z klientem ilości osób" - zdanie bez ładu i składu. A poza tym firma ma tyle czasu wolnego że na siłę usuwa nieprzychylne opinie.

rekruter
@?????

@????? Twoja opinia nie zniknęła, a jest nie przychylna.

@rekruter, employer
@rekruter

"- ktoś w danej branży pracuje rok, to raczej przestaje być juniorem, a staje się w miarę doświadczoną osobą." Tak, i wtedy opuszcza TQ, gdzie prowadzi procesy samodzielnie, rozliczając się z wyników końcowych, i nikt nad nią nie stoi pytając co 3-4 godziny o postępy w działaniach. "Widzę że firma co chwilę wdraża jakieś nowości informatyczne, tu się dzieje dużo rzeczy automatycznie, właśnie dzięki nowoczesnym systemom. Wspominałeś o braku zdalnego dostępu do systemów, poczty, pracy zdalnej potwierdzam, tak było, już nie jest." Ściema, pracy zdalnej dalej nie ma, mimo że została zapowiedziana 3 miesiące temu. "Nie da się prowadzić procesów rekrutacyjnych nie wysyłając do klientów odpowiednich kandydatów, zweryfikowanych zarówno pod względem kompetencji jak i odpowiedniej, często umówionej z klientem ilości osób." Nie da się też prowadzić procesów rekrutacyjnych, wysyłając osoby na ilość, byle statystyki się zgadzały w systemie, nie dając konsultantowi czasu na weryfikację osoby, spotkanie, Skype, czy call. Pozyskaj CV - wysyłaj byle szybciej raport.

@rekruter

Z tego co wiem to klienta można zakontraktować co najwyżej na ilość osób które życzy sobie zatrudnić. Po co mu (klientowi) rekomendacje w ilości np 50 to wie tylko TeamQuest. Oczywiście im więcej rekomendacji tym więcej szans na placementy ale IT to nie są rekrutacje masowe.

Tomasz

Dostałem ciekawą ofertę pracy od Rekruterki IT właśnie z TeamQuest, gdzie okazało się strzałem w 10, ponieważ bardzo szybko i sprawnie przeszedł proces rekrutacji i po 4 dniach dostałem ostateczną odpowiedź, a w między czasie byłem informowany na bieżąco, co i jak. Nie zawiodłem się i z całego serca polecam korzystanie z usług firmy.

Julita

@anonymous może coś spowodowało tę ciszę ze strony agencji TeamQuest? Może nie było żadnych ofert dla Ciebie? Czy ktoś jeszcze miał podobną sytuację? Jeżeli to była tylko jednorazowa sytuacja to chyba nie powinieneś z góry tak tej osoby oceniać, nie sądzisz?

Odradzam korzystanie z tej agencji. Konsultantka Pani Joanna ustala termin phonecall'a w sprawie oferty a potem w ogóle nie dzwoni. Kompletnie nie daje znaku życia, nie odpowiada na maile i sms'y. Nieprofesjonalne podejście do kandydatów,

Julita

@anonymous czyli z jakiej na jaką ofertę dostałeś wymianę? A gdzie dokładnie będziesz pracował? Czy sam zdecydowałeś, że chcesz rozpocząć pracę w nowym roku? Możesz również powiedzieć jak wygląda sama aplikacja do pracy? Ile czasu czeka się na pierwszą ofertę?

Mam bardzo dobre doświadczenia z tą firmą. Szybko reagują i mają sporo ofert. Jak mi nie pasowała jedną dali kolejną. Od nowego roku zaczynam nowa pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o TeamQuest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TeamQuest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TeamQuest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TeamQuest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TeamQuest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TeamQuest Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TeamQuest Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 89 ocen.

TeamQuest Sp. z o.o.