Opinie o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TeamQuest Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TeamQuest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

Krzysztof

Wszystko bez zarzutów, kontakt z konsultantem sprawny i wszystko dopięte na ostatni guzik.

Piotrek

Bardzo dobry kontakt z konsultantem, sprawne uzgodnienie terminu rozmowy rekrutacyjnej oraz wysoki poziom kultury osobistej. Jeśli szukasz pracy to polecam serdecznie.

Zadowolony

(usunięte przez administratora) załatwił mi robotę w locie, idealnie dograł wszelkie elementy, współpraca z tą firmą to marzenie każdego poszukującego projektu

bardzo pozytywna osoba - Pan Kamil P. przedstawił mnóstwo detali o ofercie pracy, bardzo szybko reagował na maile i wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Polecam.

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji. Bardzo miła Pani Natalia, bardzo dobry kontakt.

Pytania zależa od firmy i poziomu na którym chcesz pracować

logo firmy Serwisant rowerowy
MT

Miałem przyjemność by mój proces rekrutacji prowadził pan Kamil P. Od samego początku miał dla mnie konkretne informacje (klient, miejsce świadczenia usługi, stawka, itp.). Bardzo dużym plusem była dla mnie szybkość w realizacji procesu rekrutacyjnego (umówienie na rozmowę, informacja o decyzji). Bardzo polecam współpracę z panem Kamilem!

Mateusz

Rekrutacja prowadzona przez Panią Annę do firmy zewnętrznej przeprowadzona wzorowo. Szybki kontakt i pełna informacja na każdym etapie. Polecam.

SW

Rekrutacja do firmy zewnętrznej, prowadzona prze Panią (usunięte przez administratora) Bardzo dobry kontakt, szczere zainteresowanie kandydatem, obszerna informacja zwrotna oraz doprowadzenie sprawy do końca. Polecam z całego serca :)

Moją rekrutację do firmy zewnętrznej prowadził Pan Kamil P. Pełen Profesjonalizm przez duże "P". Gorąco polecam.

Pdero

Dobra współpraca, na bieżąco byłem informowany o wszystkich etapach rekrutacji. Polecam!

A.G.

Pracuję w tej firmie 4 miesięcy w zespole Rafała i jestem zadowolona. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra, zawsze znam, że mi pomogą jeżeli będę miałam trudności. Z każdym pytaniem można podejść i otrzymać wsparcie. Projekty są różne, ale jeżeli będziesz pracować, to na pewno będziesz ich zamykać. Solidna podstawa. W moim przypadku nawet udaje się połączać prace i studia dzienne, nie ma problemu,żeby pójść na zajęcia i potem odrobić te godziny albo popracować zdalnie. Za to bardzo dziękuję TQ:) Polecam wszystkim osobom, które znają co to jest praca w rekrutacji IT i nie boją się wyzwań. Negatywne opinie moim zdaniem, wynikają z tego, że rekrutacja IT pasuje nie każdemu.

@A.G.

Warto przeanalizować gdzie pracują obecnie osoby, które TQ opuściły. Przy rozszerzeniu LI jest możliwość przefiltrowania osób po poprzednich miejscach pracy, co dowodzi na to, że jednak im praca w IT pasuje bardzo :) Gratulacje przepracowanych 4 miesięcy :) jak się spojrzy na staż rekruterów w TQ, to całkiem dobry wynik :) Chyba 3 w całej firmie!

@Dwajścia

Ja z TQ nie miałam żadnego problemu, wiec nie mogę powiedzieć nic złego o tej firmie. Ale twoje zachowanie mi bardzo dziwi, wchodzisz na stronę w ciągu kilku miesięcy i komentujesz, chociaż już dawno pracujesz w innej firmie... Hm.. co ci tak obraziło, człowieku

Dwajścia

Z pracą jest trochę tak jak z nowym związkiem: faza zauroczenia, reagowanie entuzjazmem na każde miłe zachowanie, a wady są niewidoczne przez różowe okulary. Po 7-10 miesiącach wzrok się trochę męczy i je ściągasz. Wtedy wymagania skaczą, cały czas podnosimy poprzeczkę i zaczynasz zauważać, że to, na co nie zwracałaś wcześniej uwagi, zaczyna być głupie i irytujące. Jeżeli przeczytasz moje wcześniejsze komentarze, to na pewno zauważysz konkretne argumenty przez które uważam, że nowe osoby mogą nie zacząć dobrze swojej przygody i mogą zrazić się do pracy w rekrutacji. Opowiadać jak to można zarabiać 50 tyś miesięcznie? - no bzdura. alternatywna rzeczywistość, która ma tylko pokazać górnolotność i niespełnione ambicje osoby, która o tym mówi. a co do tego co "mnie tak obraziło": zachowanie prezesa. Kilka lat temu umowa zlecenie, brak elastyczności, brak pracy zdalnej, wybujałe ego i nierynkowe stawki. Z drugiej strony w trakcie negocjacji warunków umowy, w odpowiedzi na daną kwotę, słyszało się "nie dam tyle. Nikt na rynku tyle nie daje". Niektórzy się bali, niektórzy zweryfikowali, że rynek daje tyle. Plus dorzuca więcej. Są lepsze miejsca do pracy i rozwoju, a gowork ma służyć temu, żeby można było się ostrzec przed podjęciem decyzji :)

Krzysiek

Przeszedłem przez proces rekrutacyjny prowadzony przez Panią Justynę TeamQuest. Jestem zadowolony.

Maciek

Przeszedłem przez proces rekrutacyjny prowadzony przez TeamQuest. Jestem bardzo zadowolony. Zostałem potraktowany profesjonalnie i w sposób "bardzo ludzki" - tak to odebrałem. Moją sprawę prowadził Pan Kamil P. , który okazał się osobą nad wyraz kompetentną i serdeczną.

Rozmowa rekrutacyjna z trzema osobami, niezależnie i osobno. Jedna z osób niezbyt sympatyczna, dwie w porządku. Niska podstawa wynagrodzenia, ale wspominają o wielkich premiach. Jeden z nich powiedział że premie mogą osiągnąć poziom 10, 20 a nawet 50 000 pln. Po biurze nie widać jakby ktoś tam zarabiał 50 000 :) Obskurne pokoje podzielone na maleńkie boksy, smutny widok.

@Paweł

Pytanie czy niemiła osoba i ta mówiąca o ogromnych prowizjach, to jedna i ta sama osoba? :) Festiwal żenady niestety trwa... Firma mało znacząca na rynku. Warto poszukać lepszych miejsc do nabrania praktyki :)

Tak ta sama :)

A.K

Pracowałam w TeamQuest niespełna 3 lata z przerwą na nową Rolę życia;) Cały ten czas wspominam bardzo dobrze. Jak na branżę zupełnie inną niż moja rodzima, gdzie wszyscy sæ mocno prospołeczni- byłam bardzo pozytywnie zaskoczona dbałością o relacje w całej firmie. Począwszy od Szefa, który zawsze wyciągał do mnie pomocną i przyjacielskæ dłoń, po zespoły - tutaj w szczególności mam na myśli osoby pracujące w TQ od dłuższego czasu:) Oczywiście, trzeba być skupionym na celu. Niemniej jednak jestem przekonana, że to już musi wychodzić z motywacji samego pracownika. Nie każdy będzie się dobrze czuł w specyfice pracy w rekrutacjach pracowników IT. Dla mnie osoby pracującej na relacjach i skupionej na celu i mocnej pracowitości -praca w TQ była czystą przyjemnością. Polecam sprawdzić siebie i pamiętać, że każdy z nas ma prawo do lepszych i gorszych dni:)

Renata

Na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie było dość niemiło.. Panowie widzieli moje cv dopiero gdy weszli do salki. Chodzi im o wystraszenie kandydata czy przyjęcie do pracy? Obiecują niezle premie ale czy tak jest w rzeczywistości?? R.

Dwajścia

Pracowałem w TQ ponad rok. 1. Jeżeli lubisz słyszeć głos Prezesa pytającego 3 razy "Co dobrego słychać XYZ?" od godziny 9 do 12, to ta firma jest dla Ciebie. 2. Jeżeli lubisz dyskutować , dopytywać i słyszeć "Czy ja Ci się musze z czegokolwiek tłumaczyć?"- wyślij CV. ale pomiędzy Twoją dyskusją a pytaniem o tłumaczenie, zostaniesz zaproszony do salki "konferencyjnej" 3. Jeżeli lubisz pracować z osobami, które są lekko fałszywe, akceptują autorytaryzm prezesa i przytakują na każdym kroku, a za plecami gadają jaki on jest męczący i głupi, to kilka osób się znajdzie... Firma istnieje na rynku od 11 lat. ile osób jest łącznie w zespole sprzedaży i rekrutacji? 10? Jaka była rotacja w ostatnim czasie? Ile osób odeszło? To można sprawdzić na Linkedin. Wielkie słowa o planach rozwoju. Rozwinięcie się na różne obszary działalności: tak! od 4 lat dużo jest takich słów. Z plusów. Dobra firma do wyciągania ludzi z juniorskim doświadczeniem. Przekazują bardzo dobry warsztat, natomiast atmosfera i ekosystem pracy jest najlepszym motywatorem do zmian. Prezes dotarł już do swojego sufitu zarobków/prowadzenia firmy. Póki będzie słuchał klakierów a nie zwróci uwagi na konstruktywną krytykę, dalej nie ruszy. Wejdź do firmy bez doświadczenia, posiedź pół roku, odejdź i zapomnij. Po TQ docenia się każdą firmę do której się poszło :)

@Dwajścia

Przepraszam za wpisanie nazwy działu: "Marketing". Miało być "Produkcja", bo tylko taki dział może być w firmie, gdzie rekruter ma przydzielone 20-30, a czasami więcej projektów rekrutacyjnych.

Olga

Proces rekrutacyjny do wewnętrznych struktur firmy przeprowadzony bardzo nieprofesjonalnie. Udzielono mi informacji, że będzie to godzinne spotkanie z Prezesem. Okazało się, że było to spotkanie z czterema innymi osobami po 10-15 minut. Przynajmniej trzy z nich wcześniej nie przygotowały się do rozmowy więc zaczynaliśmy od zapoznania się prowadzących z moim CV. Dodatkowo zachowanie jednej z osób, która usilnie chciała mi przekazać, że nie nadaję się do rekrutacji w branży IT. Niestety nie niechęcił mnie Pan do ciężkiej pracy nad poznaniem nowego sektora, a jedynie do siebie i firmy TeamQuest. Po minutowej wymianie zdań 4 osób za drzwiami oznajmiono mi, że nie są zainteresowani współpracą. Poprosiłam o krótką informację dotyczącą powodów takiej decyzji od razu po spotkaniach oraz ponownie mailowo. Nigdy jej nie otrzymałam. Nie polecam tej firmy, atmosfera nieprzyjemna, traktowanie Kandydata mocno przedmiotowe.

@Olga

Szanowna Pani Olgo, Celem spotkania z potencjalnymi przyszłymi kolegami z wewnątrz firmy jest jak najlepsze poznanie doświadczeń kandydata. Otrzymała Pani informację o naszej decyzji w sprawie oferty w najkrótszym możliwym terminie - niezwłocznie po spotkaniu. Staramy się maksymalnie wykorzystać czas, który nasi rozmówcy nam poświęcają, w sposób pozwalający nam na podjęcie decyzji co do złożenie bądź nie oferty. Pytanie zadawane przez naszych rekruterów zawsze odnoszą się do doświadczeń zawartych w CV naszych kandydatów, pozwala nam to na ekspresowe podjęcie decyzji. Z naszych doświadczeń wynika, że osoby, które uczestniczą w naszych wewnętrznych procesach rekrutacyjnych są zadowoleni z szybkich decyzji i ekspresowego procesu rekrutacyjnego. Z poważaniem TeamQuest

@TeamQuest Sp. z o.o.

Nie do końca Łukaszu. Osoby wyznaczane przez Ciebie do pójścia na "speed dating" jak to ubierasz w słowa, dowiadują się o tym w momencie przyjścia takiej osoby. CV jest przekazywane z rąk do rąk i najczęściej jedynym momentem na zapoznanie się z nim, to droga od biurka do salki. Doświadczenie można wyczytać, jeżeli ma się chwilę na przygotowanie do rozmowy, a pracownicy nigdy tego czasu nie mają. A dlaczego nie mają? To już zamieszcze w osobnej opinii.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie TeamQuest Sp. z o.o.?

TQ

W TeamQuest są elastyczne godziny pracy Start między 8:00 a 10:00 koniec między 16:00 a 18:00.

Artur
@TQ

Zdarzają się sytuację, że trzeba zostać dłużej w pracy? Chciałbym ustalić, czy występują nadgodziny, a jeżeli tak to, jak często. Pomożesz?

TQ
@Artur

W ciągu ostatnich 5 lat takie sytuacje miały miejsce bardzo sporadycznie - może raz dwa razy w roku.

Kontraktor

"Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie 6-11 tysięcy" - stanowisko regular frontend developer. Dziękuję. Rzeczywiście "atrakcyjne". To stawka co najwyżej dla testera manualnego. Niezbyt atrakcyjna dodam.

Team_Leader_TQ
@Kontraktor

Kontraktorze, Kilka rzeczy: 1. Jeśli jesteś faktycznie kontraktorem to pracujesz na projektach a nie na etacie - w jednym i drugim przypadku stawki oferowane przez rynek bywają inne ze względu na odpowiedzialność (i np. kary umowne), ryzyka projektowe etc. 2. Może warto by przy podawaniu stawek zaznaczyć czy są brutto czy netto i na jakiej formie zatrudnienia ponieważ jest to diametralna różnica. Różnica też jest w odniesieniu do lokalizacji - w każdym mieście są nieco inne widełki płacowe ze względu na np. "koszta życia". 3. Ostatecznie wypowiedzi byłyby bardziej wiarygodne gdyby zawierały np. link do takiego ogłoszenia (zachęcam do odwiedzenia naszej strony ponieważ są tam wszystkie prowadzone rekrutacje). 4. Zaznaczam, że nie jesteśmy firmą zatrudniającą osoby, których poszukujemy lecz Usługodawcą dla firm, które poszukują specjalistów z branży IT - od 11 lat robimy to dobrze, zatrudniamy około 200 osób rocznie. Idąc dalej to nasz Klient oferuje określone stawki a my albo określamy je jako możliwe do realizacji, albo rozmawiamy z Klientem co możemy z tym zrobić / co zmodyfikować. 5. Mocno się zastanawiam czy faktycznie rozmawiam z osobą z branży IT czy też z konkurencją, która widząc nasze sukcesy podkopuje pozytywny wizerunek firmy co stanowi naruszenie przepisów o nieuczciwej konkurencji. Pozdrawiam,

@Team_Leader_TQ

Nie będę tego nawet komentować - ja z kolei mocno zastanawiam się z kim rozmawiam widząc co chwila peany jaki to Teamquest jest super.

@Team_Leader_TQ

Przeczytałem jeszcze raz mój cytat z ogłoszenia wraz z komentarzem i Twoją wypowiedź. Błagam nie ośmieszaj się. Jeśli uważasz stawkę dla regular FE developera (powiedzmy netto na B2B) na poziomie 11 tysięcy za atrakcyjną to nie wiem i nie chcę wiedzieć, z jakimi klientami pracujecie. To jest jakiś Trzeci Świat IT z głodowymi stawkami.

Przyszły Rekruter

Cześć! Czy ktoś może miał w ostatnich paru miesiącach rekrutację do wewnętrznej struktury firmy? Bo teraz szukają Junior IT Rekruter i ciekawi mnie, czy naprawdę biorą osoby bez doświadczenia w rekrutacji, tym bardziej IT? Może też ktoś mógłby opisać, jak wygląda proces rekrutacji do tej firmy? Z góry dzięki! ;)

Zostaw merytoryczną opinię o TeamQuest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TeamQuest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TeamQuest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TeamQuest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TeamQuest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TeamQuest Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TeamQuest Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 89 ocen.

TeamQuest Sp. z o.o.