IT Vision Sp. z o.o.

Opinie o IT Vision Sp. z o.o.

htrfdsid

szkoda gadać

zno

Dno

paka

Do mm - chyba lizusostwa się nauczyłeś w IT Vision, inne opcje nie wchodzą w grę :-P

mm

Ja ogólnie polecam. Nauczyłem się mnóstwo rzeczy. Miałem styczność z nowymi technologiami, z bardzo przyjaznymi (nie wszystkimi oczywiście ;)) klientami. Poznałem fajnych ludzi. Z kierownikami współpraca jak najbardziej na plus. Zawsze pomagali mniej lub bardziej. Podsumowując - jeśli chcesz czegoś się nauczyć i się rozwijać to firma jak najbardziej godna polecenia. Pozdrawiam ;)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie IT Vision? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
wujek franek

"roko" jako właściciel/człowiek firm powinieneś dobrze wiedzieć jak wygląda sytuacja. Ale skoro nie wiesz to tylko kilka punktów: 1. Chaos 2. Słaby nadzór nad realizacją projektów 3. Nastawienie na realizacje/wdrażanie innowacyjnych produktów co do których nie ma wiedzy i umiejętności, można to porównać do rzucania się na głęboką wodę nie umiejąc pływać, bez koła ratunkowego 4. Niewystarczająca ilość lub całkowity brak kompetentnych osób, od których można się czegoś nauczyć 5. Słabe zarobki Wszystko to w sumie prowadzi do ogólnego marazmu i frustracji, co ma wpływ na decyzję o odejściu z firmy. A co do stwierdzenia "...Sam pewnie wiesz jak ciężko nawet obecnie załapać się na jakąś rozmowę kwalifikacyjną..." to obecnie realia są chyba ciut inne. To firmy mają problem złapać jakiegoś pracownika.

nigdy

Potencjalnym przyszlym pracownikom, polecam analizę wypowiedzi IT Vision. Czyli wszystkich z buta i z góry - to was czeka w IT Vision-zrównanie z ziemią. Nie traćcie życia dla firm z definicji-przegranych. Ostrzegam WSZYSTKICH - nawet jeśli nie będziecie mieli innej pracy-tej nie podejmujcie, bo szkoda zdrowia.

tomasz

Ta Pani (kierownik serwisu)została wybrana z braku laku a nie za swoje umiejętności, nikt jej nie chce w tej firmie bo nie ma właściwych kompetencji zrozum wreszcie! bo ci wszyscy uciekna z tej firmy.Ja uceiklem i jestem z tej decyzji dumny narawde trafilem obecnie to fajnej firmy w ktorej sie sprawdzam!

oida

Organizacja chaosu, prowadzi do Chaosu organizacji.

IT Vision

Nie chcę wdawać się w dyskusję, bo każdy wyraża swoje opinie tak, jak potrafi. Osoby posiadające umiejętność czytania ze zrozumieniem będą w stanie ocenić opinie i ich autorów wedle zamieszczonych treści. Oczernianie rzetelnego i zaangażowanego pracownika wymaga jednak reakcji. Osoba o której piszą wyżej 'anonimowi autorzy' została wybrana z licznego grona chętnych właśnie dzięki wiedzy i praktycznym umiejętnościom zarządzania zespołem i projektami. W trakcie swojej pracy potrafiła te umiejętności potwierdzić i rozwinąć, mam nadzieję, że również dzięki zdobytemu doświadczeniu i szkoleniom. Przez lata rzetelnej pracy zapracowała sobie na zaufanie, więc sugestie, że z kogoś się naśmiewała lub chodziła do przełożonego „obsmarowywać” innych są po prostu żenujące. Ktoś, kto odpowiada przed zarządem i klientami za kilka projektów i zadania realizowane przez kilka osób z zespołu (i czasem co nieco usłyszy za ich 'zawałki') ma trudne zadanie. Ten kto kiedyś coś faktycznie osiągnął dzięki swojej pracy, potrafi to właściwie ocenić. Można też wiecznie narzekać, warto jednak wcześniej udowodnić SWOJE kompetencje. Pozostałe zarzuty pominę, bo komentowanie ich jest zbyteczne. IT Vision

Do Normalnego

Wiesz, ty chyba jesteś Normalny - inaczej :-) Napociłeś się przy pisaniu tego postu, bo chyba sam w to nie wierzysz i tworzysz fikcje. Jak się długo tkwi w kłamstwie, to człowiek zaczyna w nie wierzyć. Myślę, że jesteś smutnym, niesczęsliwym człowiekiem, nie znającym właściwych standardów. Żal mi Ciebie i wszytkich, którzy tracą czas w IT Vision.

Normalny

Pierniczycie, aż się czytać nie chce... Pracuję, wiem jak jest. Firma, nie korporacja. Warunki takie, a nie inne. Jak ktoś nie pracuje, wali ściemę to wiadomo, że jest to nie opłacalne dla pracodawcy. Pokończyli fakultety, popracowali tu i ówdzie, nie wiadomo co. Myślicie, że w innych firmach inaczej - skoro tak to czemu zgodziliście się pracować za taką stawkę? Nie chcieli was... jak mi przykro. Ogólnie rzecz biorąc (przynajmniej wg. mnie) firma ma potencjał, ale ciężko go wydobyć - ekipa pracowników, którzy razem mogą dużo zdziałać, wiedza i umiejętności, pomysły - niestety często ograniczone brakiem dostatecznej ilości czasu i budżetu (korporacyjnych w tym momencie powinno ściskać - tak moi drodzy, jakbyście zaczęli myśleć, że wasza praca skutkuje wzrostem przychodów firmy, co bez waszej arogancji mogło by też pogrubić wasz portfel to by była inna gadka). Warunki umowy - owszem inne, jak się opiernicza całymi dniami przez okres próbny i nie wykazuje inicjatywy - problem? Załóż własną działalność - zobaczysz jak jest. Do toalet się dowalili - wyłóż kasę na nowy budynek, opłać architekta, to będzie inaczej - rozkład taki a nie inny, z punktów czysto praktyczno-budownicznych z racji lokalizacji budynku. Typowe zachowanie ludzi mało inteligentnych, którzy potrafią tylko narzekać, ale sami od siebie nic progrestywicznego wnieść nie potrafią - własnej firmy nie założą, innej nie pomogą, bo im się nie opłaca, nic nie zrobią - a po odejściu, ponapierniczają bo im wszystko jedno. Do kierowniczki się dopieprzą - przeklina - sam przeklinam jak takie miernostwo w robocie widzę - na budowę, z kielnią popieprzać jak nie pasuje. Tak już na marginesie, to co się dziwicie, jak w komentarzach nawet byki gramatyczne walicie - nawet polskich znaków nie umiecie napisać na klawiaturze, a w firmie zajmującej się wdrażaniem oprogramowania "chcieliście" pracować. Żal moi drodzy, żal. Najpierw powinniście popatrzeć na siebie co potraficie zaoferować, później na firmę.

anty IT Vision

(usunięte przez administratora) Szkoda czasu i żecia zwłaszcza, że nie wywiązują się z ustaleń finansowych które są delkarowane na rozmowie kwalifikacyujnej,

mis

Nie polecam!!!

real
@mis

Potwierdzam zadnych kompetencji i kwalifikacji na stanowisku kierownika serwisu, przy pracownikach po cichu nasmiewala sie z Pani i (usunięte przez administratora)ale nie miała żadnych skupułów aby codziennie przychodzic do gabinetu Prezesa i obsmarowywać pracowników. Szkoda ze zarzad o tym nie wiedzial...

IT Vision

Kilka słów w odpowiedzi od firmy. Spółka zatrudnia osoby które wybierze (zarówno studentów/absolwentów, jak i specjalistów) i takie które zdecydują się przyjąć ofertę. Każdy więc ma wybór. Czy trzeba pracować – TAK. Czy w firmie jest dobra atmosfera – zdaje się, że tak. Czy są wymagania i stres – TAK – takie jest życie. Czy można się rozwijać i zdobywać kompetencje: (usunięte przez administratora) a także informacje o dalszych losach zawodowych byłych pracowników. Czy firma zwalnia pracowników – zdarza się; powód jest tylko jeden: brak wyników i postępów. Być może jest to trudne i frustrujące, co wpływa na wypowiedzi na forum. Niestety nic na to nie poradzimy. Jeżeli ktoś chce sprawdzić, jak jest naprawdę – zapraszamy na spotkanie, można samemu zapytać.

Gucio
@IT Vision

Szanowna IT Vision najpierw zaprzestańcie praktyk segragacji i stwórzcie zespół. Nie ma ludzi lepszych i gorszych, to wy powinniście się wstydzić za oddzielne toalety dla właścicieli i personelu, analogia to kuchnie. Żyjemy w XXI wieku i czas skończyć z takimi prakykami.

ex_pracownik

Firma :P która zatrudnia studentów ci nabierają doświadczenia a ta ich zwalnia i tak w kółko... wszystko po to aby zaoszczędzić parę groszy, tylko na czym? Nie polecam poważnym ludziom myślącym o swojej karierze.

eldena

Powiem krótko, nie ma co oceniać firmy bo każdy z kierownictwa bardzo dobrze wie co sobą reprezentuje, jeśli kogoś z pracowników się źle traktuje, szydzi się z niego,oczernia przed zarządem, de motywuje do pracy, krytycznie ocenia jego działanie to świadczy tylko o nim jakim jest człowiekiem. I musi mieć świadomość że jeśli ktoś nie napisze negatywnych opinii na forum to tylko dlatego że ma kulturę osobistą. Warto jednak pamiętać że kierownictwo samo sobie szkodzi bo opinie idą dalej w świat do innych firm i innych osób.

mise
@eldena

I tek usuną Twój post więc nie ma się co tudzić. Wiesz, że firma opiera się na PRrze w internecie i dotacjach unijnych, a to jest cienki lód.

pp

Właśnie, jak to mówią wszyscy w IT - nigdy nie znasz dnia ani godziny zwolnienia ;-) wystarczy zły nastrój Pani (usunięte przez administratora)

były kilkuletni pracownik

Jak to w każdej firmie są plusy i minusy. Zdecydowanie do plusów należy zaliczyć atmosferę, współpracowników oraz możliwość rozwoju. Dodatkowo dla mnie bardzo istotna była duża swoboda w działaniu (tworzenie funkcjonalności, wdrożenia). Natomiast do minusów to należy zaliczyć wprowadzanie czasami niepotrzebnej nerwowej atmosfery oraz pilnowanie obiecanych profitów.

ACC

Mam nieodparte wrażenie że negatywne komentarze piszą osoby, które zostały zwolnione z firmy. Moja ocena jest bardzo pozytywna. Dużo szkoleń, możliwości rozwoju, certyfikacji - jeśli tylko komuś się chce. Dużo można się nauczyć. Atmosfera w zespole - bardzo spoko, szefostwo - zawsze znajdzie czas, jeśli trzeba. Kilka lat spędzonych w firmie oceniam jako dobry czas. Ciekawe, międzynarodowe projekty, dużo wyzwań, możliwości rozwoju. Są też wymagania: musisz się chcieć uczyć i rozwijać, nie czekać jak ktoś Cie wyśle na przymusowe szkolenia. Motywacyjne wynagrodzenie, jak ktoś się stara i ma wyniki - potrafią docenić.

pr_byly

Pracowałem 2 lata, myślę że firma się rozwija i dba o rozwój zespołu, rzetelne podejście do projektów, bardzo dobra współpraca pomiędzy pracownikami, warto zaufać firmie i wykazać się a firma to doceni.

cdasc
@pr_byly

chyba kpisz albo uprawiasz PR

Zostaw merytoryczną opinię o IT Vision Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w IT Vision Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IT Vision Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IT Vision Sp. z o.o.?

IT Vision Sp. z o.o.