Opinie o Polski Tytoń w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Tytoń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Tytoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Tytoń w Radom

warunek brzegowy

wreszcie Ktoś zobaczył, że za bardzo by przegiął z tym grudniowym warunkiem brzegowym. Szacun za refleks w porę. Tak przynajmniej wielu z Nas dostanie premie za zadania. Jeszcze raz szacun...

fds

zmienmy forum bo to jest monitorowane

aaaaa
@fds

Kiedy likwidują firme ???????? najwyższa pora zeby to cos padło !

ggg

Kierowcy uwazajcie, beda nowe gps podłączone z bakiem.Nowe normy paliwowe.koniec z dochodoweg źródełka

franek
@ggg

ztego co kojarze to kiedys były z 4 HF i z 25 ZS

były

to ile zakładów juz polikwidowali?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Tytoń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Finansowych.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
xxx

Do zadowolonego To znalazłem na stronce PMI- D Dodatkowo, Serwis może umożliwiać realizacje przez Przedstawicieli Partnerów Handlowych zadań sprzedażowych dotyczących wyrobów tytoniowych PMPL-D należących do Parterów Handlowych, za które to zadania Przedstawicie Partnerów Handlowych mogą być wynagradzani przez PMPL-D. W takim przypadku Przedstawiciel Partnera Handlowego, który będzie chciał otrzymywać wynagrodzenie bezpośrednio na swoje konto bankowe będzie musiał podać PMPL-D numer konta bankowego. Nic prostrzego napisz do Producenta i podaj nr konta i ominiesz Studnie bez dna

zadowolony

A co sie stanie z kasą, Tych z nas kórzy zrealizowali zadania PMI-D a nie spełnili tzw. warunku brzegowego. Kazdy z nas miał indywidualny target ustalony przez PMI. Znając zasady Producent kasę przekaże, której wielu PH-owców nie dostanie. A teraz odwróćmy sytuację: gdyby nasz klient zapłacił np. za EJD my tą kasę otrzymamy a nie przekażemu operatorowi to będzie to po prostu kradzież... Może należało by zwrócić sie do Producentów by kasę za realizacje zadań przekazywali tym którzy realizują targety a nie "Studni bez dna" w Radomiu

x

RADZIO WRZUĆ 2KC I DAWAJ NA REKRUTACJE DO NYSY NOWI P.H CZEKAJĄ NA CIEBIE! CIEKAWE CO TAM SIĘ DZIEJE W TEJ NYSIE? POZDRO (usunięte przez administratora)

SIEMA JAREK JAK TAM ZDRÓWKO? POZDRÓW RADZIA JAK GO SPOTKASZ! POZDRO MARIAN

sum

Powodzenia, komu i dlaczego? Bo to mógł, być kraj mlekiem i miodem.... niestety jest dziegciem. Pozdrowienia dla pracowników PT.

kujon

A ja nie wiem co znaczą wizje, wiem tylko jedno, że nowe, nie zawsze znaczy nowe, Być może kiedyś zwalczano monopole, bo to niby zagrożenie dla rozwoju, a teraz co? mamy korporacje, markety nie płacące podatków. Czy to nie jest monopol? Dlaczego mały sklep płaci podatki, a market - nie? Witaj halny w drużynie. Wiele firm byłoby piękne, ale wizja niektórych prowadzi do klęski. Taka już niestety jest. Gdzie praca? godna płaca? Swiadomośc rozwoju?. Kończę, bo już biegnę do kolejnego marketu, gdzie mój syn, córka , oboje po studiach pracują za klaunów. No jedno z nich przenosi kartony. Bo awansował.

marzyciel

lepsza upadłość niż likwidacja zakładów przynajmiej wszystko było by jasne i bez pajacowania

adamek

halny z takie podejście jak by mieli wszyscy jak ty to każda firma padnie :)

halny

Jaka szkoda, tak piękna firma i dzięki uzdrawiającym wizjom - niestety na brzegu przepaści.

zawsze zadowolony

Trenerze zapraszamy do nas, też mamy hotele i na benzynke nie zabraknie a i delegacji nie poskąpimy... wystarczy byś był;-) Twoja pomoc jest bezcenna;-) Czyzby pracownicy zaczeli kalkulowac czy wykonywac zadania za free? Jak to napisał zacny Walenrod ...prosze nie kalkulowac, czy warunek brzegowy bedzie spełniony tylko na maksa robic zadania..., ale po co? dla ideii? Praca to nie oraganizacja społeczna; jak wiemy ile dostaniemy i za co, to jeszcze bardziej sie staramy a jak nie dostaniemy nic to przynajmniej w tym czasie zamiast sprzedawac pozbieramy należnosci. Proste i logiczne... Ciekawe jaki bedzie kolejny warunek brzegowy.. może kto zbierze wiecej zamówień na jak najkródszej trasie, albo... może ktoś coś innego wymyśli... Wesołych Świąt

żop

a może o to chodziło żeby (usunięte przez administratora) sama się zwolniła.zielone światło dla konkurencji.

xxx

Gratuluję Nysie!!!! to jest ekipa zgrana, nie tak jak w innych ZS, nie da się nic zrobić jak się pracuje z (usunięte przez administratora)lub osobami którym wszystko jedno za ile :(

Porażka

kapitan planeta

oj źle się dzieje w drużynie pora zmienić TRENERA

gość

Nysa Dała rade szacun !!!

@gość

PAMIĘTAJCIE W KU-PIE SIŁA!!! WSZYSCY PRACOWNICY Z NYSY ZŁOŻYLI DZISIAJ WYPOWIEDZENIA MACIE TERAZ SZANSE WYWALCZYĆ SOBIE LEPSZE WARUNKI PRACY POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW PT TYCH NA NAJNIŻSZYCH STANOWISKACH PRACY,TYCH KTÓRZY PRACUJĄ NA PENSJE CAŁEJ ŚMIETANKI! NYSA DAŁA RADE WY TEŻ DACIE!

Y
@x

W końcu ktoś pokazał, że ma jaja!

@Y

JAJA TO MY IM JESZCZE POKAŻEMY TO DOPIERO POCZĄTEK!!! NIEDŁUGO RESZTA INFO. POZDRO MARIAN.

look

to mam nadzieję ,że na stypę mnie zaproszą bo na wigilie to mnie nie zaprosili

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Tytoń - Radom

• Jak się pracuje w Polski Tytoń?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Tytoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Tytoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Tytoń