Opinie o Polski Tytoń w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Tytoń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Tytoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Tytoń w Radom

forumpolskityton.pun.pl

Zapraszam na nowe forum Polskiego Tytoniu. (Mój nick to nazwa strony.) Stworzone z myślą o nas. W Polsce panuje wolność słowa, więc posty nie będą usuwane. Stronka podstawowa ale przecież chodzi, tylko o wymianę informacji. :)

XXX

O widzę chłopaki, ze w całej Polsce oddziały się rozwalają i ludzie odchodzą :) W Krakowie też już niedługo tak będzie, coraz więcej towaru a co raz mnie ludzi do pracy i wogole. (usunięte przez administratora)Szkoda słow

GdyniaPolska

Lublin , Gdynia słyszała ze do nas na magazynierów idziecie ;) niby 3 mamy dostać na zamianę, bo u nas sie 3/4 ekipy zawalnia. Powodzenia, we czterech na takim magazynie, szczególnie z alkoholem.

GdyniaPolska

U nas na Gdyni też nie wesoło , tylko zaiwaniac i płacic za błędy wszystkich...

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Tytoń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Finansowych.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
kozak

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Szkoda czasu. Ludzie- we Wrocławiu jest wiele firm u których znajdziecie zatrudnienie. W polskim tytoniu płaca jest nędzna (wasze babcie lub dziadkowie mają większe emerytury).No i te nieszczęsne inwentury- SZKODA GADAĆ.

XY

"UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.P POLSKI TYTOŃ S.A" (usunięte przez administratora)

kozak

Tylko 3 magazynierów ma jaja we Wrocławiu reszta niestety nie. Niektórych rozumiem bo mają wiek nieoodpowiedni( są po prostu za starzy) ale reszta nie do pojęcia co nimi kieruje by dalej pracować w tej firmie. Żal

wiadro

magazynierzy z Wrocławia podpiszą wszystko co pod nos dostaną,więc to ich sprawa. MAM RACJĘ POLERKA!!!

x

Dzisiaj piszcie bo władza jest na naradzie za naszą kasę

dobre
@x

Haha :D dobre :D bawią się bawią ... "Będzie,bedzie zabawa... " raczej juz byla ... ciekawe co nowego bedzie niedlugo sluchac w tej "przecudownej" firmie.

tt
@x

my sie zabawimy z piatku na sobote

L&M 2w1

Zobaczcie jak Górze zalezy na zrealizowaniu targetu. Kazdego dnia o tym przypominali. Cel został zrealizowany, ba nawet kase obiecali dosc fajną,(sami wezmą conajmniej kilkadziesiat tys. jak to zwykle bywa) Ale jak tak dalej bedą pogrywac to Któregoś Dnia moze sie wydarzyc tak sytuacja ze z taką energią zamiast jednej marki Przedstawiciele zaczna sprzedawc konkurencyjną np tańszą też 2w1. Zrozumcie że w jednosci jest SIŁA. Do rzeczy piszcie o podwyżki bo jak idziecie na urlop to wyplacaja gołą podstawe. Powodzenia. Moze warto ktoregos dnia zorganizowac akcje Demonstracyjną polegającą na sprzedaży dopwolnego SKU do kazdego Klienta (zapalniczki juz były) Moze ktos rzuci fajny pomysł moze landrynki.

magazynier

(usunięte przez administratora) Ludzie nie da sie każdego za ręke trzymać!!

m
@magazynier

Gdzie zwalniaja przedstawicieli ?

@m

JAK TO GDZIE WSZĘDZIE. NIE MASZ 120 KLIENTÓW ,NIE WYRABIASZ NORMY TO PAPA A TAK NA POWAŻNIE TO DO WSZYSTKICH PRZEDSTAWICIELI PH I RESZTY PRACOWNIKÓW,ZAINTERESUJCIE SIĘ TYM DLACZEGO MUSICIE (usunięte przez administratora) NA STRATY JAKIE PONOSI WROCŁAW A DOKŁADNIE CHODZI O BYŁĄ NYSE. TAM PREZESINA TOCZY PRYWATNĄ WOJNĘ Z BYŁĄ EKIPĄ,KTÓRA JAK JUŻ DAWNO WIECIE ROBI MU ZA KONKURENCJĘ.ZATRUDNILI NOWYCH PH I SPRZEDAJĄ NA ZERO I MINUSIE,ZOSTAŁA IM GARSTKA PRZETERMINOWANYCH Z PŁATNOŚCIAMI KLIENTÓW. JAKIE STRATY PRZYNOSZĄ NA PRYWATNEJ WOJNIE PT,KTO ZA TO PŁACI? DOKŁADAJĄ SIĘ PRACOWNICY PT W POSTACI UTRATY PREMII!!!

kozak

Prawda jest taka że u nas we Wrocławiu to pomimo że na magazynie są kamery to nawet kartony papierosów potrafią wyparować- OT TAK. Daje to do myślenia że coś jest nie tak. Ale nikt się tym nie przejmuje bo to tylko pieniądze- a pieniądze szczęścia nie dają. Tak czy srak zasada jest prosta - ZABIERAĆ BIEDNYM ODDAWAĆ BOGATYM

forumpolskityton.pun.pl

Edek

A ja bym chcial wiedziec gdzie sa zwiazki zawodowe w tej firmie i czym sie zajmuja???

@Edek

ZWIAZKI SIEDZĄ U JARKA W KIESZENI! MIXER WROCŁAW CO TAM U WAS? INFORMUJ NA BIEŻĄCO NAS O WSZYSTKIM

MARIAN

NO JAK ŁADNIE POSKRACALI I POUSUWALI NASZE POSTY!

mixer_wrocław

Teraz Wrocławiowi już nie zależy albo wóz albo przewóz nikt nie będzie płacił za machlojki PHP, jeśli Radom wystawi notę to Wrocław jej nie podpisze i zacznie się piekiełko, (usunięte przez administratora)Apeluje do wszystkich pracowników Polskiego Tytoniu w całej Polsce wspierajcie Wrocław i postawcie się razem z nimi przeciwko Radomiowi, w grupie siła, Pan Prezes jest sam a pracowników PHP w Polsce jest dużo więcej. (usunięte przez administratora)

x

Wrocław jestem z wami ,ale nie odpuści wam Radom. Jeśli to zrobi to we wszystkich ZS by musiał tak zrobić,bo wszędzie są braki? Z drugiej strony to ktoś był ślepy że FV po terminie była i czekali 3 miechy aż to wyjdzie? Zawsze możecie pakować teraz jedną fakturę godzine(strajk włoski) i mogą was cmoknąć.

z

ta firma to jakaś masakra. w innych magazynach takie same mają problemy czy tylko we wrocławiu

MARIAN

HIHI I CO JARECZKU ZROBISZ?

mixer_wrocław

Podpisują kierowcy, ale w tej firmie dzieją się takie machlojki że nawet dokumenty giną, tak jak w cudowny sposób giną pakiety . Po fakturze i WZ z listopada gdzie towar wyjechał do klienta nie ma śladu tak jak i po 180 pakietach które były wypisane na ów Fakturze. W takim razie jak tu nie mówić o machlojkach i przekrętach na grubą skalę gdzie kierowcy, klienci i przede wszystkim dział zbytu robią machlojki na grubą skalę i są bez karni. A całą winą obarcza się niczego winnych magazynierów którzy mają płacić za nie uczciwych kierowców, klientów itp. Czym dłużej się tam pracuję i pnie się po szczeblach tym bardziej człowiek przekonuję się jak wiele dziwnych i podejrzanych rzeczy dzieje się w firmie o których przeciętny magazynier nie ma pojęcia. Ale dzięki młodym ludziom którzy teraz tam pracują ta sytuacja zaczyna ulegać zmianie, w końcu jest ktoś kto jest wstanie się postawić szefostwu i powiedzieć "Pas" "Dość przekrętów" "Nie będziemy płacić za coś z czym nic wspólnego nie mieliśmy". Teraz pozostaje czekać na decyzję Radomia czy jest gotów anulować dług Wrocławiowi i walczyć z nie uczciwym klientem czy pójdzie na wojnę z tamtejszymi magazynierami i wszystko skończy się pozwem zbiorowym w sądzie przeciwko PHP.

@mixer_wrocław

NO NARESZCIE KTOŚ PO NYSIE POKAZUJE ZE MA JAJA W TEJ FIRMIE. NIE DAJCIE SIĘ WALCZCIE O SWOJE!!! PHP TYLKO POTRAFI STRASZYĆ , (usunięte przez administratora)

v
@MARIAN

faktura z listopada a klient chce korekte po prawie 3 miesiacach.To dopiero zauwazyl ze mu towar níe dojechal? a jezeli juz to macie podpis kierowcy na wz chyba ze nie macie.

abc
@mixer_wrocław

Wszyscy są winni tylko nie magazyn hahahh a pakiety wyparowały z magazynu...

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Tytoń - Radom

• Jak się pracuje w Polski Tytoń?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Tytoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Tytoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Tytoń