IKEA Retail

Opinie o IKEA Retail

Poirytowana

Witam, jestem nieco zniesmaczona procesem rekrutacji. Renomowana firma o wybujałych etapach rekrutacji. Specjalnie brałam urlop na spotkanie, które trwało 2 godziny. Po czym czasie umówiono mnie na AC i kolejno zrezygnowana, nie podając nawet powodów. Później czekałam długi okres na jakikolwiek znak z działu HR. Dostałam zdawkowego maila, ze dziękują i życzą powodzenia. Trochę brak kompetencji i czysto ludzkiego podejścia ze strony działu HR. Wyznawane wartości IKEA? Tylko na papierze. Odradzam

kandydat
@Poirytowana

To prawda !!! Zalecam zmiany w dziale hr katowice brak odpowiedzi ,brak podziekowan mylenie godizn spotkań niekompetente pytania na rozmowie kwalifikacyjnej duży brak standardów chyab czas odświezyc dział ja i moja siostra byłyśmy na 2 różnych rozmowach wrażenia okropne. sąsiad był na stanowisko magazynier na rozmowie też był zniesmaczony a ma 5 lat doświadczenia i to samo wrażenie

Ala
@kandydat

W 2018 nic się nie zmieniło. Dział HR w Katowicach = bajzel i porażka. Również jestem zniesmaczona.

poq
@Poirytowana

Odrzucają konkurentów, którzy mogliby im zagrozić szczególnie na stołkach managerskich - trzeba także pamiętać że IKEA to franczyza.

Feliks

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Praca w handlu nie jest lekka i chyba wiedzieliście o tym?

IKEA

Nie ufajcie tej firmie. Jestem byłym pracownikiem i jedyne co mogę powiedzieć to dno... Gdy zacząłem pracę w IKEA Katowice to wszystko było super. Benefity, obiadki, fajni ludzie, miła atmosfera. Tak jest zawsze na początku. Ale jeśli chcecie być ambitni i gdzieś wyżej wejść, to szefostwo podkłada nogi. No chyba, że jesteś czopkiem i wchodzisz tu i tam... Będą Was wyzyskiwać ile się da, nie dając nic w zamian. Będą Wam tłumaczyć, "To wasz rozwój". Kpina. Szefostwo jest totalną porażką. Uważają się za bożków. Byłem nie raz światkiem jak kierownik źle traktował pracownika. Sam obrywał za błędy innych lub niekompetencje kierownika. Gdy jest spory ruch, to zamiast pomagać na dziale potrafią zniknąć na kilka godzin. Są osoby, które doczepią się tego, że siedzisz na krzesełku mimo 10 godzin pracy, gdzie oni grzeją ciepłe pośladki przez większość dnia. Elastyczny grafik. Jak to słyszę, to chce mi się śmiać. Nie istnieje takie coś jak elastyczny grafik w tej firmie. Nawet, gdy dacie niedostępność godzinową, to oni mają to gdzieś. Planiści nie znają się w ogóle na swoim fachu. Przychodzą tylko pogadać do pracy. Mógłbym wiele smaczków wyciągnąć ale szkoda mi nerwów. NIE POLECAM!!! PS. ludzie tam, boją się wypowiadać głośno, bo nie raz była sytuacja, że ktoś nagle przestał pracować.

Nala
@IKEA

W końcu ktoś mowi jak jest w tej "super" firmie ;)

Niccck

Witam, jestm zapisany na rozmowę kwalifikacyjną jako sprzedawca na dziale. Ktoś się wypowie o obiecanych zarobkach 20zł/h brutto? Praca na 1/2 etatu ale podobno pracownicy wyrabiają niekiedy cały etat.

@Niccck

Min 20zł/h brutto zawsze. 1/2 ale godzin może być nawet po 160.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie IKEA Retail? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Polub

Rozwój ..chyba każdy ma inną wiedzę na temat tego terminu...po drugie chcesz a nie możesz, trzeba czekać , nie Ty to inny się dostanie ..chyba za malo w (usunięte przez administratora) wchodzę..albo wchodzą mi :-S

MEZOO

Tez rozważam aplikowanie do Ikei. W sumie w tym rejonie http://slask-praca.pl poza przemysłem chyba najwięcej ofert pracy jest handlu i w usługach.

mario

Czy pracownicy zatrudnieni w IKEA przez agencje pracy tymczasowej są tak samo traktowani jak ci zatrudnieni bezpośrednio przez IKEA?

mario

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat atmosfery panującej w pracy w IKEA Katowice, jak się traktuje nowych pracowników,czy ludzie tam pracujący są w porządku?

ziom

No niestety ja zazwyczja wysyłam CV do IKEI i kolejny raz chyba juz 4 dostaje odmowe ..nie wiem poszkuja czasem magazynier mam doswiadczenie ,fakt nie mam uprawnień na wózki ale mysle że to najmniejszy problem !! nie wiem co jest Grane czasem myślałem żeby złozyc pismo do Centrali !!

nick

Teraz swoim fałszywym uśmiechem czaruje w Bydgoszczy

nolte

czy są wolne etaty w Katowicach?? Renata Bzdeń

był pracownik

jak tak dalej będzie to większość z nas będzie żebrać.

Zygmunt

Witam. zauważyłem od dłuższego czasu na parkingu górnym Ikei Katowice starszą panią ubraną w płaszcz i berecik że żebra pieniądze od właścicieli samochodów i to przeważnie od samych droższych i codziennie tam chodzi prawie cały dzień i tłumaczy się że "zbiera pieniądze na leki od cukrzycy" poza tym leki od cukrzycy są podobno bezpłatne ale uważam że to przesada i zaobserwowałem że w ciągu dnia potrafi mniej więcej zarobić z 500zł zależy ile kto jej da ale patrząc na to i zsumować codziennie to na pewno coś w tym jest i ktoś powinien się tym zainteresować bo może ktoś jej pomaga i razem coś robią co nie powinni.

apos
@Zygmunt

tyś widział lekarstwa za darmo !!!

Zyczliwy
@Zygmunt

Żałosny mały polaczek

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail - Katowice

• Jak się pracuje w IKEA Retail?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IKEA Retail