Opinie o Famed Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Famed Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Famed Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famed Sp. z o.o. w Żywiec

Alicja

@były 2, możesz nam napisać czy po okresie próbnym pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jak długo jest okres próbny? Jak z nadgodzinami w firmie i pracą w weekend? Może również inni użytkownicy forum podzielą się z nami swoją opinią na temat pracy w firmie Famed.

atreyu
@Alicja

Okres próbny 3 miesiące albo od razu umowa na rok-dwa. Z kasą jest tak słabo, że dopóki będzie się chciało pracować, robota będzie. Jeśli pasuje Ci praca za okolice minimalnej krajowej i podwyżki po oszałamiające 30 zł rocznie, to nie wahaj się ani chwili, praca Twoich marzeń czeka na końcu ulicy Fabrycznej. Na nadgodzinach są przekręty, liczą się tylko pełne przepracowane (czyli jak przerobisz np. 1,5h dodatkowo to liczą tylko 1). Poza tym regulamin mówi, że bez polecenia służbowego na piśmie to nadgodziny "nie liczą się", więc oczywiście nigdy go nie dostajesz, a nadgodziny śmigasz. Gdyby naprawdę w wyjątkowej sytuacji robić w weekend czy nadgodziny oficjalnie zlecone, to oczywiście bez pieniędzy - do wybrania w tygodniu.

miszcz pyty 2
@atreyu

W porywach około do 2000 zeta płacą,znacznie więcej na produkcji mają tylko fachowcy-np spawalnictwa,obróbki no i sami swoi.Jak nie umiesz obsługiwać konkretnych maszyn albo spawać to bida i garb cię tu czeka,chyba że masz plecy.

Byly

Zwolnili mnie na zlosc mi nie zrobili tylko dobrze zzarabiam raz tyle .jest super jak ktos chce zalatwie prace byly trraz was mam gdzies muslalem ze bez famedu nie da sie zyc ale jest lepiej uciekajcie zloty doprowadzi do ruiny

innowator
@Byly

redukcja załogi+nowa technologia+kooperacja+handel produktami innych firm pod szyldem famedu=sukces,niektóre wydziały już wyglądają nieźle-max 4 ludzi w porywach,ale są obszary gdzie jest dużo do zrobienia.

he he
@innowator

Troska

Wstawaj, zesrałeś się.

Kobieta

Witam. Mam pytanie: czy są aktualnie przyjęcia do Famedu na produkcję? czy pracują tam też kobiety czy tylko mężczyźni? Jaka jest początkowa stawka za godzinę i jaki system zmianowy? Ile można zarobić?

pimp
@Kobieta

jedynie do biurowcu,biorą młode i dupczą.

Były
@Kobieta

Każdy kto odszedł dobrowolnie albo go zwolnili tylko na tym zyskał ja bym się do tego bagna nie pchał

Suzi
@pimp

Wydudkani to są tacy co 10 lat pracują za 16 i mówią im że 17 to za następne 10 lat kpina

olo
@Kobieta

...podobno lakiernika szukają, czy akurat kobietę to nie wiem,ogólnie większość kierowników chyba kobiet nie lubi , mało ich w zakładzie co do stawki w famedzie była i jest na produkcji nędza myślę że ok 14 zł /brutto żadnych premii dodatków głodowo/żałosne socjalne , nadgodziny żdkoi najchętniej do wybrania, soboty -niemile widziane .... podwyżki groszowe, kobiety z góry na przegranej pozycji....

były 2
@Kobieta

nie wiem czy są przyjęcia, stawki po próbnym się zaczynają od ok. 15 brutto zł/h, jedna premia przed świętami i nic "pod stołem", socjal jak w dużych firmach - święta, paczki, wczasy, zapomogi itp. Żeby kogoś zwolnili to musi być dno....

jebać kobiety póki staje!!!

traktorzystki przyjmują.

Blekota
@olo

Podobno wypożyczony "mistrz lakiernictwa" taką manianę odwalił że montaż miał dodatkową robotę. Prawda w tym co po zakładzie słychać?

miszcz pyty
@Blekota

bo to lakiernik,a nie tak jak tamten co malarzem był,a to może w takim razie malarkę zatrudnią zamiast tej traktorzystki?

montażysta
@Blekota

Wypożyczony lakiernik co 15 lat robił juz na innym wydziale pokazał lakiernikom jak trzeba lakierować to goście wywalili jezyki ze zdziwienia. Podstawowe techniki a dla nich nieznane. Szok!

Blekota
@montażysta

No co wy, co wy? Jak możecie tak o lakierniku najlepsiejszym pod kuratelą kierownika swego pisać. Każdemu się może pędzel omsknąć, każdy chciałby troszkę przyoszczędzić na proszku. Potem się okaże że i premia się znajdzie za oszczędność na materiale, a to że wygląda to jak wygląda, to już jest nieważne.

Alicja

@Odyniec wypowiedzi takie jak Twoja poniżej są usuwane, ponieważ łamią regulamin forum. Zawierają wulgaryzmy oraz obrażają innych. Komentuj pamiętając o zasadach serwisu https://www.gowork.pl/regulamin

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Odyniec

Co wy pierdzie.icie? Koryto jest pelne nic ino żreć.

Byly

Powiem tak zarzad do wymiany i wszystko ok

Garfild

Dyrektorzy to celebryci

Centralna mieszalnia farby

Oferujemy uslugi odrudzajace tanio,szybko i pewnie...

Poszukiwacz
@Centralna mieszalnia farby

W Famedzie na pierwszym piętrze to prawdziwa Ruda Złota.

Minister Głupich Kroków
@Centralna mieszalnia farby

tam chwiejnym krokiem...z głową przekręconą twarzą na plecy iście przed siebie to jest iście,i jeszcze na głowie wszystkie te tiry które z linii schodzą tempem niczym noworodki z porodówki w jakimś bangladeszu.

Garfild

Odpierdzielcie się od rudego chwiejnym krokiem chodzącego

Dobre rady zawsze w cenie
@Garfild

Kolega z pokoju powinien poratować oscypkiem dla wzmocnienia.

Alicja

@czytelnik a można wiedzieć jakich informacji szukałeś na tej stronie? Czy chodziło o jakieś aktualności bądź aktualne oferty o pracę ze strony Famed? Może ktoś z Was posiada informacje na temat atmosfery i warunków pracy u tego pracodawcy?

max golonko
@Alicja

płacą qujowo pracownikom zwykłym,głównie biorą dużo tłuste koty od taty czy mamy,na górze qurewek coby już można było na tajlandzki punkt odnowy biologicznej.

golonko na max
@max golonko

a i przez to 5s jest pół produkcji nierobusiów

wykrywacz kłamstw
@Alicja

co do atmosfery to mnie ten zakład wkurwia,właśnie też przez takie osoby jak "Alicja"-powiesz ktoś ty tam szpiclu od siedmiu derektorskich (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) swojej?

czytelnik
@Alicja

Czego szukałem? Napisałem: "nie jest nim niestety informacja o wynikach finansowych" - którego wyrazu nie zrozumiałaś?

Ciekawski?
@czytelnik

A od kiedy wyniki finansowe publikuje się na stronie internetowej? Chyba jednak nie tego szukałeś

Ryży ryż
@Ciekawski?

Racja, skarpetek szukałem.

Peklowany ryz
@golonko na max

A pazury se obciołeś do tych skarpetek siersciuchu ???

Indianadżons
@Alicja

ja szukałem Złotego Pociągu.

Tomek na śladach Yeti

Ja szukałem Yeti

Bajkopisarz
@Tomek na śladach Yeti

Aha.. Wszystko jasne. Yeti czyli sierściuch wsiadł do Złotego Pociągu w.. skarpetkach ale nie obciął pazurów .

Świat według rudych

Kiedy zacząłem pracę w Famedzie, firma się chwaliła wewnątrz dużym kontraktem w Emiratach lub Arabii. Dzisiaj w mediach chwali się tym, że odpuściła sobie przetarg w Egipcie. To takie symboliczne...

czytelnik

Byłem na tej nowej stronie, ale ostatni news sprzed miesiąca i nie jest nim niestety informacja o wynikach finansowych za pierwszy kwartał, albo podsumowanie całego 2017 roku. Przypadek, czy nie ma się czym chwalić? Swoją drogą, fajne te zdjęcia z Salmedu, ale jak już się robi ustawkę z fotografem, to warto zadbać o szczegóły. Na jednym ze zdjęć pani pokazuje klientom tekst w katalogu, trzymając go do góry nogami...:)

logik

Byłem ostatnio w IKEA i przeżyłem oświecenie,niczym przed obliczem bym DALAJLAMY stał stałem tam przed tym słynnym regałem do SAMODZIELNEGO MONTAŻU!!!Samomontaż!!!Samogwałt na temat kajzena na miarę naszych globalnych planów i możliwości trzymał mnie całą bezsenną nocą.Ach w sklepie tym z taniochą uległ kreatywnej destrukcji problem naszej zawady roboczogodzin-nadmiaru pracowników nieumysłowych!!!

Zegarmistrz swiatła purpurowy

Zegary dzisiaj do przodu a w Famedzie czas stoi w miejscu. No pieknie...

Kustosz Mieczysław
@Zegarmistrz swiatła purpurowy

W Skansenie Żywiec czas idzie do przodu, ale swoim tempem. Ile firm się może pochwalić WYŚWIETLARNIĄ?

Kinoman
@Kustosz Mieczysław

A co tam wyświetlają?

Brat Lumier
@Kinoman

Film pt. "Pani wciska guzik Print na drukarce". W pokoju naprzeciwko grają "Informatyk podłącza laptop do magnetofonu szpulowego'".

W starym kinie
@Brat Lumier

Czyli nieme kino znów w modzie..

Mniam, mniam

W Kabanosie leci dym z komina. Chyba wedzą nasze synecki na swieta...

Strażak Sam
@Mniam, mniam

Albo znowu pożar na narzędziowni.

@Mniam, mniam

Rudy pali w piecu segregatorami dla oszczedności.

Iza

Słyszałam że Famed to świetny pracodawca. Sa szanse na dostanie się tu do pracy?

operator pedzla
@Iza

Szansa jest zawsze. Pytanie tylko czy warto? No chyba, ze jestes zdesperowaną masochistką...

Rąbek
@Iza

Czy jest gotowość do brzemiennych w skutkach wyjazdów służbowych?

Pietja

Darmo zjadow jest dosc brac kase a niewolnicy robic za to powinni sie wziasc narobic etatow niepotrzebnych

ryży kardynał

No i poszedl biały dym z komina. Jest nowy papa na slusarnii !!! Ciekawe ktory z biskupów przydupasow abdykuje a ktorych nowy cesarz sobie namasci jako nowych... A mlodych (usunięte przez administratora) wikarych nie brakuje.

abc
@ryży kardynał

leśnianka!!!100 000 łózek na taśmach tam robiono pod tym pociągi pod specjalnym nadzorem,a wiadomo że to jest wybitne dzieło reżysera z czech i tak będzie jak to w czeskim filmie.Wielki zabiegany wynalazca z taśm już pokazał na czym polega bycie zdezorganizowanym przez wzorcowo zorganizowany wzór zmysłu organizacyjnego.Powiedzmy sobie szczerze-jest radość,pojawił się nowy obszar do eksploracji,odmiana po długości nawet samej duża-od końca do początku kierowniczego układu pokarmowego,aż miło się robi tym wszystkim szambonurkom,ach ta emocja zdrowej rywalizacji!!!

Filemon

Pana j.s,juz dawno powinni wylac panie dyrektorze

Czuwajacy donosiciel derektora
@Filemon

Wiem, wylejemy przy najblizszej okazji.

Monia

Gratuluję pięknej strony internetowej.

Adaś
@Monia

Trzeba było czekać tyle lat aby zmienił w końcu ktoś tę stronę. Z drugiej strony to pudrowanie trupa. Sprzęt nadal ten sam. Latające barierki, przestarzałe rozwiązania, bezczelna pewność siebie niektórych tam pracujących. Nie wiem tylko z czego to wynika.. Leczenie kompleksów bo ma się zbyt małego... ;-)

chuj
@Adaś

(usunięte przez administratora) ci we (usunięte przez administratora) adasiu

kto to chce tego G wygryźć?

Sprzedawca jaj
@anonymous

Niejaki H lub M...

Zostaw merytoryczną opinię o Famed Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Famed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Famed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famed Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Famed Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Famed Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Famed Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 2445 ocen.
  • Fabryczna 1
    34-300 Żywiec