FORMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Gdańsk

Opinie o FORMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Alicja

Czy ktoś aktualnie pracuje w FORMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i powie czy są jakieś premie bądź prowizje pracując jako Przedstawiciel Medyczny? Zostawiając informacje pomagacie tym co chcą przyjąć się do pracy.

fga

rozwazam powaznie podjęcie w tej firmie pracy jako przedstawciel medyczny, jednak chciałabym wiedzieć czy firma może mi jakiś konkurencyjny system prowizyjny zapropojnować

Zostaw opinię o FORMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.