Opinie o Famed Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Famed Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Famed Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famed Sp. z o.o. w Żywiec

Gosc

Wszedzie zysk i wzrost (usunięte przez administratora) Wszystko czego zarzad dotknie zmienia sie w zloto tylko dla ludzi nic nie zostaje

Sekretarz

Takie pytanie mam: sa w tej firmie jakies zwiazki? Moze by ruszyli d.pska i zaczeli cos dzialac i walczyc o jakas kase. Slychac ze prowadza jakies negocjacje, zero infa dla zalogi. No chyba ze pija tam kawke i klepia piatki ze swoimi rozmówcami. Tak jest dobrze w tej firmie, taki byl piekny 2018 rok i co? Ruchaja tych naszych "sfionskowcóf" i tyle...

wyczesany
@Sekretarz

Zapraszam na kawę i ciasteczko, może coś wynegocjujesz skoro taki z ciebie zuch. Mocny w necie (usunięte przez administratora) w świecie.

ote
@wyczesany

Nie umiesz negocjować, nie wywołuje innych, ty siedzisz w zarządzie masz ochronę to działaj a nie ręce rozkładają

Wiesz gdzie oni mają starych pracowników tam gdzie światło nie dochodzi

SU-05

Rok wspaniały, tylko dalej zysku nie ma. Ledwo na "0" lub lekko pod kreską. Firmę mordują wysokie koszty, głównie przerost zatrudnienia, dyrektor na dyrektorze otoczony 8 kierownikami.

The Black Knights' Tango

skoczek to dobry jest w szachach,w famedzie jest dużo osób co ma dwuzawodowość i nie dostali podwyżek za skoczków,poza tym są fachowcy na swoim miejscu,których jak nie będzie to królowa w tych famedowskich rozgrywkach pobije tylko konia i tyle.To są ludzie najcenniejsi ze stażem bo zrobią roboty dużo szybko i dokładnie,bo ktoś idzie na montaż i pół dnia goni po całym zakładzie za śrubką,czy kluczem i jest doceniany-a de facto mało co zrobił,tymczasem fachman zrobił normę-i co się tu liczy?ściema czy robota?

Quote
@The Black Knights' Tango

Nie ma ludzi nie zastąpionych.!

PO

Pieniędzy nie ma i nie będzie. Idolem naszego księgowego jest były minister Rostowski

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.

Jak tam walice w kociol to walcie

LOLA

Czy ryży dupek dalej robi z siebie bozyszcze reszta trzęsie portkami na jego widok i żaden z dyrektorów się nie odezwie??? Żeby zarządzać trzeba mieć trochę wiedzy krytycyzmu do siebie i szacunku do unnych

Tolek
@LOLA

Który? Bo jest dwóch co najmniej.

LOLA
@Tolek

No ten któremu ostatnio udało się pozbyć jednego z pracowników na ciepłym krzesełku

....
@LOLA

a który z naszych dyrektorów dostanie taką posadę z taką wiedzą , za taką kasę w innej firmie ... ????? też bym siedziała cicho -najważniejsze że Tomasz zadowolony i kasa gra , budżet pasuje i nie trzeba nic więcej . odnośnie ryżego - nigdy nie miał szacunku do innych , liczy się tylko swoja du pa - innemu zabrać a u siebie na talerzu okopkę zrobić

Kontrola

Dzis byla rozmowa na temat kierownika mistrza brygadzisty i juz nie dlugo pracownika lini powiedzial jeden z bylych nie nadawal sie na kierownika papierni wogule na mistrza go zdegradowali abrygadier to juz wogule szkoda kasy dla niego

....
@Kontrola

Rudy gość każdego kto mu się nie podoba zwolni prędzej czy później :)codziennie łazi do preza i nadaje :)ten taki a tamten owaki ile można czekać a jeżeli jeszcze masz coś do powiedzenia to lecisz ekspres nie trzeba daleko szukać przykładów .... kolo myśli że panuje nad wszystkim a tak naprawdę uja wie i uja robi otoczył się gośćmi, którzy mają wiedzę i na tym jedzie . Pol-sport ostatnio pytał czy nie mamy menagera jakiegoś dla nich ... hahah mamy tylko musiał by ze sobą zabrać paru ludzi co by za niego myśleli ... :) typu - nie przychodź do mnie z problemami tylko z gotowymi rozwiązaniami ...... :)

Kontrola

Widomo o kogo chodzi spoko

Kontrola

Jednego napewno przeniosa za niezgodnosc z pracownikami to jest pewne

Od nowego roku nie bedzie brygadzistow darmo bioracych kase bardzo dobra propozycja jestem za tak juz dawno powinno byc bo oni tak nic nie dzialaja w dobrym kierunku

Mega Karp
@Tomek

Tomus ty cos piles? Jesli nie to sie napij, kora mozgowa ci zaschła i piszesz bzdury...

Biuro

Jak zwykle os na pierwszym miejscu pokazali co umieja jak nie umiecie pic to pijcie mleko osilki

Bob
@Biuro

A co to jest os ?

sławek
@Bob

A najlepszy był ten co wyprowadził naród wybrany z Egiptu.

Masywny szprot
@Bob

Sie zarabia to sie bawi. A co ?

Talarek

Bawimy sie jest ok jedzenie picie do oporu

Lizaczek
@Talarek

Bawić się to jedno a pracować to drugie.

Bojler

.... Standard... Kasa dla lederów ze montowni i h..... Ze robota zrobiona rękoma skoczków i innych ale laury dla jednich i tych samych.... Jedzenia.'' nie ma i nie będzie '' piękne słówka prezesa jak to jest wspaniale ile zrobiliśmy ile mamy do zrobienia.... Ale kasy na podwyżki nie ma.... '' sorry taki mamy klimat... ''

suzi
@Bojler

Kto wie może ktoś dostanie (usunięte przez administratora) i szybko się to zakończy

Talarek

To jest mobing zmuszanie pracownikow na wigilie zakladowa jak ktos sobie nie zyczy isc dajcie spokoj to jest po raszka tam ida d...po wlazy pzdr ich

kon-sty-tu-cja
@Talarek

To jest spółka jak ci każą to będziesz chodził do tyłu i kolędy śpiewał a jak nie to do pola

CFC
@kon-sty-tu-cja

Nie do konca. Wigilia jest po godzinach pracy. Idzie kto chce.

moplik
@Talarek

mobink to masz w domu jak cie baba zmusza żebyś ją dupczył,a Ty byś wolał sobie koniem pogalopować pod modelki z internetu,a i jeszcze będą zmuszać do picia za daremno,to przechodzi już luckie pojęcie.

Quote

.... Kto cię zmusza...?

były niewypity
@moplik

takiego języka używa tylko jeden jupek w tej firmie

Rambo

Ktoś wie co będzie w Starym Dworze? Trzeba sobie kanapki zabrać, krzesełko???

Pyton
@Rambo

Kanapki jak najbardziej bo po wieczerzy wszyscy wracaja na zaklad i do roboty. Jest jeden co zadba o was.

Lukas

Cały Famed wstrzymał oddech, pewien dwuosobowy pokój w połowie opustoszał...

kpt. Żbik
@Lukas

A co chcesz uzupełnic brakujace miejsce w tym pokoju?

Hubus
@Lukas

Ciekawe kogo teraz na ten tlusty stolek wcisna?

Rekrutant
@Hubus

Jakies propozycje...

sławek
@Lukas

A jest potrzebny ktoś na to stanowisko? Po to zeby chodzić z łapami w kieszeni i wk..wiać pracowników?

Nick0
@sławek

To w koncu likwidacja stanowiska czy po prostu glowa poleciala?

suzi
@Nick0

Dyrektor firmy do przebywającego na wczasach pracownika napisał pismo: - PPPPPPP W odpowiedzi otrzymał list od tego pracownika: - (usunięte przez administratora) Po powrocie dyrektor zaprasza go na dywanik... - To ja pisze elegancko Po Przyznaną Premię Proszę Przyjechać Pociągiem Pospiesznym, a Pan mi tu wulgaryzmy? - Ja? Ależ jak? Ja odpisałem Dziękuję Uprzejmie Przyjadę Autobusem.

Koń Eser
@Hubus

Oscypka zwolnili?

parmezan
@Koń Eser

Ceper pyta bacy: - A za co się przebierzecie na sylwestra? - Eeee ja to sie psebiore za oscypka. - Jak to za oscypka? - Bede se stał w kącie i śmierdzioł...

Spaw

Dzis pytam jednego lidera z montazu o detal a on teraz niemam czasu a moj kierownik na to ze z niego lider jak z koziej (usunięte przez administratora) trabka tak sie znaja pzdr

Fizol

Zdziwiony zwolnij sie ty a nie popieraj zlodziejstwa yez madz tel sluzbowy dodatek i na niczym sie nie znasz nieudaczniki jestescie i tyle dzis bez was duzo wiecej bylo roboty zrobionej niz przy zadach brygadzistow

Niewolnik
@Fizol

Zwolnić wszystkich kierowników mistrzów i brygadzistów to wtedy ruszymy z robotą

stasek
@Niewolnik

Zwolnić wszystkich niewolnikow.

Fizol

To jest porazka jeszcze maja telefony sluzbowe za nic nie placa a my biedaki nie mamy nic za wszystko sami placimy z tego zasilku dajcie spokoj

zdziwiony
@Fizol

To sie zwolnij półgłówku. Roboty dokoła jest pełno. Robisz za kare pod przymusem w Famedzie?

Fizol

Jaka wy robote dajecie co wozicie to jest skandal kogo opier was trzeba opier za niczym sie nie ruszyc nic nie zalatwic tylko kasa bierzcie przyklad z os tam jest brygadier jeden a reszta kopa i do pola

Zostaw merytoryczną opinię o Famed Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Famed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Famed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famed Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Famed Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Famed Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Famed Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 2445 ocen.
  • Fabryczna 1
    34-300 Żywiec