Opinie o Famed Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Famed Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Famed Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famed Sp. z o.o. w Żywiec

Bitelsi w Żywcu

Na melodię "let it be": Hyży Rój, Hyży Róóój, Hyży Rój, Hyży Rój, Hyży Hyży Hyży Hyży Rój Hyży Rój. Głośniej produkcja! Wszystkie ręce w górę, Leśnianka! Zagryzamy oscypkiem z wazeliną i śpiewamy!

Suzi, wypadło ci coś z buzi

Marsz z powrotem pod biurko!

stary pracownik
@Bitelsi w Żywcu

Gość nawet nie wie że o nim piszemy ... jest tak tępy :)))

Fizol

Od czesia wara wiedzial gdzie isc jak zalatwic smiali sie z niego kopa i do pola a teraz po paru latach kopa dostal najlepszy jeszcze jest kilka osob co im powinni podziekowac bo sie nie nadaja

famedowski mojżesz
@Fizol

1-nie przejmuj się rolą,bo i tak cię (usunięte przez administratora)

Przerażony
@Fizol

Proszę bardziej szczegółowo co do tych kilku osób

burek
@Fizol

jednego co mi brakuje tu nad morzem to rułek

_£££_

Serdecznie gratuluję Pani dyrektor której najbardziej doświadczona osoba w jakości nie pasowała do teamu. Jedyna osobą która umiała wprost powiedzieć co myśli i biorąc to ze swojego doświadczenia zostaje z dnia na dzień zwolniona. Ale lepiej otaczać się gamą niedoświadczonych i stłamszonych pracowników którymi łatwiej się steruje i można wypychać byle dziadostwo na zewnątrz. Pozdro

nick
@_£££_

spoko maroko-w razie czego do dyspozycji jest emeryt pan Czesiu afera,swego czasu odbierał stoły globalnie tzn wszystkie naraz odebrał i co się stało?

nowy
@_£££_

kiedyś jak pracownik AJ wstrzymał wyrób i powiedział, że on nie może zostać sprzedany to kierownik Pan P. stał murem za tym pracownikiem bo on działał na dobro firmy ... a teraz to ten pracownik jest złem firmy bo coś wytyka innym i nie można sprzedawać . Nie ważne że wyrób nie jest w pełni sprawny lub jakościowy dobry - liczy się kasa a potem się będziemy martwić Wieszające się stoły , zapowietrzające sie siłowniki , skaczące łóżka ....................... poooooszłooo w świat

Zombie

... No i p. Derektor porażka położyła dzisiaj AJ w Famedzie... Z przyklaskiem Golden Boy'a...zwolniła jedynego kompetentnego kontrolera... Ciekawe kiedy ojciec RydzAk zacznie wyciągać konsekwencje od swoich Derektorów, kierowników... Bo jeszcze chwila i blond- złota para będzie żądzić firmą...

Beria
@Zombie

Nie zacznie. On jest jednym z nich. To nie jego firma i na niej mu nie zależy. On dostaje kasę za spokój i ściemnianie przed swoimi mocodawcami. To normalna(usunięte przez administratora) za kasę.

@Zombie

Już rządzą, a co do Pani Derektor to co miała trzymać mądrzejszego od siebie, każdy "normalny" otacza się debilami po co sobie konkurencję robić. To samo tyczy się RydzAka i derektorów, po co mu konkurencja dlatego (usunięte przez administratora) zrobił Derektorami.

@szczery

Jeżeli chodzi o dyrektora "ryżego" w jego przypadku to wyjątek, gdyż sam jest debilem więc musiał otoczyć się ludźmi znającymi się na rzeczy i pościągać ich pod swój pion bo by poległ...

@....

A kogóż genialnego ryży ściągnął pod swój pion, zdegradowanego dyrektora z leśnianki, który nie ma pojęcia o zarządzaniu produkcją i kierowaniu ludźmi co było widać na zakładzie C (nadprodukcja, zwalnianie fachowców, itp.). Do tego jest tak tępy, że nie uczy się na błędach.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Ann

Czy przyjmują do biurowca teraz? A jeżeli nie to jakie konkretne są stawki na produkcji?

fz
@Ann

Tak, do działu sprzedaży krajowej gdyż jedna z osób odchodzi na emeryturę :)

Byly

Sa przyjecia na lakiernie w wolnych chwilach morzna siedziec odpoczywac poczytac cos pzdr nawet ksiazke czytalem byly

Witam są przyjęcia na lakiernie

Misiu
@Tomek

Tak ale musisz mieć własny pędzel.

Pyton

A róbcie (usunięte przez administratora)nawet i w niedziele. Aż wam para z dekla w czajniku poleci.(usunięte przez administratora)

Byly

Os i obrobka jeden odzial 20 osob w pracy i dwoch. Rzadzacych kpiny kazdy wie co ma robic dozur jedna osoba i tyle zmieniac sie duzo zarabiaja wiecej od roboli i jeszcze soboty jeden sie juz cieszy bo wszystkie soboty do postoju do roboty nie mowcie nikomu tak mowi

nikifor
@Byly

grają w historyczny aż miło,my Leśnianka tu jedynie coś zmieniamy na dobre i jeszcze ten pasjonat ze stołów i koniec-ale pana FK NIE PRZEBIJE,nie ten kolor asa!!!

JFK z zakładu C
@Byly

a majstry parobków moją i nadparobków czyli liderów

Byly

Szczery ma racje tak jest maja pochowane godziny przyjdzie zje posilek posiedzi odbije godz i kasa za sobote jest

Spaw

Czemu jedni moga robic soboty a reszta nie batman umie zalatwic a reszta to porazka kierownicy pomyslcie kazdy by chcial zarobic ale to jest tajemnica nie mow nikomu ze robimy nadgodziny blaznicie sie kadra rzadzaca

@Spaw

Najlepsze jest to, że przyjdą,przesiedzą, odbiją lewe godziny a firma im za to zapłaci.

Fizol

Co to znowu za a afera kazdy kierownik niech patrzy swojego oddzialu i produkcji a nie patrzec podpieprzac pracownikow bo za chwile kto na was narobi nieroby ,

Talarek

Nie udaczniki z tych brygadzistow szczegolnie z tego jednego co go nie ma

Pyton
@Talarek

Prosze jasniej, jakies konkrety kto, oddzial, dlaczego? Takie ogolniki to pomowienia...

Talarek

Jak super pracownicy daja rade bez jednego brygadzisty co go nie ma on taki chojrak tel sluzbowy za nic nie placi zyc tak bezstresowo dodatek dostanie organizacji zero zajmijcie sie nim

Jasiek

Famed to dobra firma dla pracowników. Nawet jesli nie jest idealnie to nie znaczy, że trzeba ją zmieniać!!

@Jasiek

.... Ta..... szczególnie ślusarnia.... Normalnie wisielczy humor.... Batmana już przesłuchiwali??

Lala

:%. kupa zatrudnionych to jest w biurowcu i serwisie, kto widział firmę w której pracownicy produkcyjni i administracyjni/dniówkowi są stosunku 50/50..... Paranoja - Rycak Team Rowerowy rządzi,

nowy
@Lala

Nexo uratuje nas ..... kojeny czas na mydlenie oczu inwestorom i kolejny czas na pensje 10 Go :)))zanim się zoriętują że inwestycja to kolejny niewypał ..zdążymy przez rok zarobić kupę kaski ...... :) Idziemy w drugą leśniankę :))) brawooooooo .kurde gdzie są nasi dyrektorzy ..... czy leci z nami pilot ... ???

normalny
@nowy

Dyrektorzy siedzą cicho bo po co się wychylać ? miałbyś 5 na rękę też byś siedział cicho , niech se ta wódz robi co che byle by zajęcie było ... z góry było wiadomo ze Nexo w tysiącach nie wypali , linia to raz a sprzedaż to 2 . że im oscyp tego nie powie to się dziwie - no ale z drugiej strony kolejny darmozjad wiec po co ........ ?????????????

Lala

... To kiedy będą te nowe angaże?podobno kierownicy mieli wzywać indywidualnie, rozmawiać a tu cisza, połowa miesiąca i nic, o podobno podwyżki od 1 marca miały być, czy trzeba się łasic do kierownika czy raczył coś dać od siebie,

lalus
@Lala

myslisz ze jak mu dobrze pociagniesz to dostaniesz dodatkowo jeszcze zlotego do stawki?

@lalus

Czytaj ze zrozumieniem--- Jak potrwfisz, jak nie to szkoda czasu.

lalus
@Lala

karty dawno rozdane przecie...

Były spawacz

Możecie mi powiedzieć po co Wy tam jeszcze siedzicie bo na bank nie dla kasy. W dzisiejszych czasach to praca szuka fachowca. Za 168h mam ponad 5k do ręki, jasne trzeba robić ale wiadomo za co. Nie płacze po necie że mało poprawili tylko pracuję żeby było lepiej. Zwolniłem się jako jeden z pierwszych i nie żałuję. Płaczecie, obrzucacie się wzajemnie gównem zamiast szukać lepszej roboty.

@Były spawacz

.... Daj kolego namiar na tę firmę gdzie tak dobrze płacą, chętnie zmienię pracę.

Były spawacz
@ote

Stawkę też Ci załatwić? Nadgodziny? Premię? A później będziecie narzekać i kopać jeden pod drugim. Za dobrze pamiętam spawalnię Famedu. Zresztą robota pod RGT i UT więc zaczniecie od zabielania i faz.

Zarabianie

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

BYŁY 2

Tyle wrzasku i biadolenia a słysze że dostajecie 2,5 stówki?

@BYŁY 2

Nom 100 zł . co się nam należy po podwyżce najniższej krajowej i po przeliczeniu 150zł . przez średnio 168 godz. miesięcznie to wychodzi nam 0.59 zł. do stawki na godz. SZACUN WŁADZA :)

stachu
@BYŁY 2

250 zł to juz jest coś. Jakby co roku dawali tyle to by było nieżle.

liczydełko

Mi wychodzi że 250 : 168 =1,48

BYŁY 2
@....

Dalej płacą najniższą..? Po co tam jeszcze siedzisz

@liczydełko

hehe no to odejmij 100, którą dostają w całym kraju do najniższej ( więc bez łaski ) i potem jeszcze policz wartość netto .....

@BYŁY 2

To nie takie proste zmienić prace , kiedy na Żywiecczyźnie panuje zmowa firm odnośnie płac . Jest kwota najniższej płacy , której nikt nie przekroczy aby nie podbierać sobie pracowników i tyle........ wiec ...... wiesz .....

Nieudolny nieudacznik
@....

Jaką stówkę daja bez łaski? 100 zl to dają do najniższego wynagrodzenia czyli z 13, 70 do 14,70 a w famedzie poniżej 16 to nikt już nie zarabia, chyba ze sprztaczki w domenie. To jak niby maja dopłacać stówkę? Ta złotówka do godziny to nie dolicza się z automatu hehehe. A jak mi nie pasuje to ide do innej roboty i proste. A nie siedzieć i krzyceć jak famed płaci ujowo. Chyba ze sie jest urodzonym nieudacznikiem.

podniesiony na duchu
@BYŁY 2

2 i pół stówy,a prócz tego wszystkie soboty nasze+obiad z restauracji!!!dwunastki jeszcze do tego jakby doszły i co więcej chcieć? nigdy nie wątpiłem w ten zakład!!!

statystyk na styk
@....

jak już liczyć to liczyć,tacy Amerykanie jest ich tylko 4 procent populacji świata,a zużywają 20 procent światowego papieru toaletowego,czyli wydalają procentowo minimum 5 razy tyle co reszta globu,bo muzułmanie w to nie wchodzą!!!północne kanadyjskie lasy idą tym tropem w kanał,bo papier do (usunięte przez administratora) amerykańskiej ma być z lasu a nie z makulatury zanieczyszczonej stłuczką szklaną jak u nas np

Lala

I co tam wynegocjoawły związki? Podobno administracja ma jakąś większą pulę , a robole ochłapy.... Ojciec Ryc-dz-ak zadowolony że wy-ruch-ał związki i pracowników a na wigiliówce chodził od stolika do stolika i ciemnote ludziom wciskał, cześć ze strachu go słuchała, co mondrzejsi z politowaniem... Teraz wyszło jaki to spoko koło, a tak po plecach klepał po pijaku wszystkich taki niby równy gość....

@Lala

piniądz dziesiątego i leci kabarecik - tak można podsumować aktualne podejście władz do firmy .....

Tricky
@Lala

Famed to jedyna firma na świecie, gdzie zarząd lubi się ze związkami. Rączka rączkę myje, jedni nie przeszkadzają drugim w kręceniu swoich lodów, na dole ludzie się łudzą, że dostaną jakieś podwyżki czy nagrody.

Czujacy spisek
@Tricky

A moze cos z tego maja ?

@Czujacy spisek

... Podobno jeden przewodniczący już się miał zwalniać..... Bo mało zarabia.... I nagle zostaje..... ????

Nowy 2
@Lala

Lala startuj na asystentkę w NBP - zarobisz tyle co te nasze dyrektory razem do kupy...

Czujacy spisek
@ote

Przypadek? Nie sądze...

wielka sobotnia gorączka
@Lala

Wydało się w końcu-Musk poleci na Marsa w statku z nierdzewki!!!NA MARS wizjoner pierwsza liga,a tu ktoś kiedyś mówił.że wszystko mamy z nierdzewki a trzeba kompozyty,zatkało kakao co?Sobotami taki statek u nas spawają z trójki blachy i profilów z 304-ki,prostują to na blacie młotkiem i brechą,tylko czy mamy technologie żeby okienka jakieś wprawić,znaczy remont by wprawił bez niczego,gdyby w sobote przyszli-są takie naczynia kuchenne żaroodporne jakby z tego,myslałem jeszcze nad tym szkiełkiem z pralki,ale to raczej do batyskafu sie by nadawało-zadanie na w niedziele.

Suzi
@wielka sobotnia gorączka

Odstaw to świństwo bo będzie dla ciebie za późno by ci pomóc

Zostaw merytoryczną opinię o Famed Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Famed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Famed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famed Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Famed Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Famed Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Famed Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 2445 ocen.
  • Fabryczna 1
    34-300 Żywiec