Opinie o Famed Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Famed Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Famed Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famed Sp. z o.o. w Żywiec

Dziekuje naszym nieudolnym związkom za załatwienie podwyżki. Można na was liczyć. Brawo!

abc

To miała być podwyżka według ciebie nieudaczniku?na bułkę-albo nie-jak do taniego wina nie masz to ci dorzucimy bez problemu pod kioskiem.Chodzi o to że sami żrą ile wlezie na max,w opór,a nam co?jakieś nawet nie resztki.

rex 66

anonim jak masz malo to poszukaj sobie lepszej pracy

Nieudolny nieudacznik
@abc

Grupka wzajemnej adoracji zwana nie wiadomo czemu związkami zawodowymi, jeszcze nic nie załatwiła dla załogi nigdy! Okopali sie na stanowiskach zwiazkowców i zabezpieczyli na 4 lata. Nikt ich nie ruszy bo są chronieni z Białym Kłem na czele. Zwykłym członkom wciskaja kity ze walcza o ich dobro. A tak naprawde są zwykłymi ściemniaczami. Nie potrafią dogadać sie z zarządem albo nie chcą. im dłużej trwa spór to gadają ludziom że są ważni.

ote

Najbardziej płaczą Ci którzy mają wielkie stawki... Kierownicy i pieski etc. Derektorzy.... Których system płacowy premiował i był uzależniony procentowo od ich stawki.... Ciekawe dlaczego prezesostwo nie chciało podwyżki uzależnionej od średniej zakładowej? Po prostu pan T. chciał załatwić podwyżki technologom, konstruktorom i części administracji kosztem szeregowych pracowników... A teraz nagonki, dyscyplina, szantaże, namawianie - zmuszanie pracowników do rezygnacji z członkostwa w związkach zawodowych... Niektórzy dyrektorzy powinni być świadomi że nagrywanie rozmów w dzisiejszych czasach nie jest niczym dziwnym lub niespotykanym...

członek

dziękuje!

$

Mówisz że te 250 zeta to kpina z podwyżki i że to resztki z pańskiego stołu? Może masz racje, tylko że wy protestujecie o całe 50 zeta. To nie jest k.. kpina?Jakbyście wyskoczyli o drugie 250 to by było OK. A tak to tylko zadyme sztuczną robicie.

bulbulator
@$

nietrafione, nie ja chodzę na spotkania. Ale jeśli uważasz że 350 to mało to już Twój problem. Tu raczej chodzi o to by zaraz nie spotkać się wszyscy lub prawie wszyscy na najniższej krajowej, bo to tylko goła stawka bez dodatków których zarząd firmy boi się jak diabeł święconej wody. Zagrywka przednia, wypuszczenie pisma które ma jeden cel, zniszczyć związki. Udawanie jacy są wspaniali jak to dbają o zakład a teraz gdzie podziała się kasa która miała być od marca? Znikła magicznie? Miało być 1.20 a reszta do dalszych negocjacji a teraz szczują małomyślących przeciwko związkom. Zapytaj prezesa dlaczego nie ma żadnych dodatków, premii etc.

bulbulator
@bulbulator

ups, przepaszam premię chciał dać prezes ale procentową :) super hurrra cieszmy się i radujmy Kto ma dużo będzie miał dużo a reszta robaczków niechaj wali się na ryj. Czemu się bronił przed premią od średniej zakładowej? Zresztą temat owej wspaniałej premii padł po zebraniu z ludźmi.

Lala

....zwiazki w końcu raz pokazały kochonez! A nie tylko przytakiwanie.... Nie odpuszczć! Najwyższy czas przewietrzyć flagi! Tak z ciekawości gdzie nasz księgowy studiował? Bo jego wyliczenia są....... No nie wiem jak je nazwać....

złom
@Lala

... co nie rozumiesz ? przecież dostałeś 30-40 procent podwyżki ... no nie może ci dać w ciągu roku 350 zł bo w przyszłym bedzie musiał dać 400 (prognozowany wzrost płacy minimalnej) a pozniej 2x po 500 do 4000zł brutto... ale to tylko tym paskudnym związkowcom fizolom..... bo reszta dostanie premie na Koziej G. lub kopertę extra.

Fizol

Tak nas ruchaja zwiazki od jutra wypisy i koniec zwazkow do roboty najlepszy zaklad pod wzgledem podwyzek w zywcu w gazetach artykuly zaklad na dachu swiata nie dla fizoli powodzenia kochane zwiazki

Byly

Powiem tak w tej firmie to diabelskie zady jak pracowalem to likwidowali brygadzistow mnie zostawili jak odeszlem to sie dowiaduje ze znowu robia brygadzistow i jeszcze oprocz tego lider z jedno rocznym stazem kpiny na niczym sie nie znaja brygadzista powinien znac cala produkcje na danym wydzile a nie tylko jedna rzecz ktora robi

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Famed Sp. z o.o.?

Koneser

Tak, rozmowy odbywają się w fabryce. Ma to swoje dobre strony. Niezależnie od stanowiska, na jakie aplikujesz, radzę w trakcie lub po rozmowie zapytać o drogę do toalety i obejrzeć sobie ten Bangladesz z bliska. To pozwoli Ci uniknąć przykrych rozczarowań w trakcie ewentualnej pracy.

Norbert

Lepszej firmy trudno byłoby znaleźć. Bardzo dobry pracodawca i z przyjemnością wystawiam taką opinię!!!

Korbi Norbi
@Norbert

Wystarczy 5 minut, żeby znaleźć lepszą. Pod wieloma względami Famed to wehikuł czasu - sprzęt, procedury, warunki pracy - jak w PGR w latach 80.

Klocek

Ale sie wczoraj zagotowalo na odziale. I to przy sobocie takie jaja ha,ha

Switch
@Klocek

Co się porobiło?

Edmund
@Klocek

Beda zmiany oj beda zmiany po tej burzy...

Antoni Kopiejka

Czy Famed serioznie ekspanduje?

Hyperion

Tylko stoły i kropka!!!Zaangażowanie o którym łóżka mogą tylko sobie pomarzyć,kiedy to potencjał,i za czym impet kładą wszystko w polu rażenia entuzjazmu pracy.Gdy w grę wchodzi czystej postaci ambicja żarty na bok-bo teraz k---a MY.

Andrzej Grubba
@Hyperion

Chyba do ping-ponga te stoły. Hyperion to jest stół klasy pewnej firmy z Białorusi, w zasadzie tamten jest nawet trochę lepszy. Kiedy firma zrobi coś nowego w końcu?

Pyton
@Andrzej Grubba

W kuzni talentow konstrukcyjnych juz skladaja F99 ????

Kolos

Sa wolne miejsca, jak taki jestes mocarz konstrukcyjny to zapraszamy. Komentowac i jechac po kims jest najlatwiej. No chyba ze cie to przerasta "inteligencie" :)

@Andrzej Grubba

... Będzie Optima........ Było i nima.... Zero kawy zero herbaty chyba że na wigiliówce..... A teraz pampers i arbait.... Bo kibli kierownicy też pilnują..... I to im najlepiej wychodzi!

Blaski i cienie firmowe.
@ote

Dobrze jest,a nawet jest bardzo dobrze,w wc z dla mężczyzn z którego korzysta się tuż bok wypożyczalni jest tzw z angielska gloryhole-tzn otwór przez ściankę działową do nowo uruchomionej ubikacji damskiej.Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć na czym rzecz polega-ale dobra...stajesz przy ścianie tak jak do prześwietlenia płuc się staje i czekasz..czekasz...aż po tamtej stronie już czujesz jak ktoś załączył odkurzaczyk...

www
@ote

Przez paru cepów normalni ludzie nie mogą spokojnie napić sie kawy, bo cepy nie mogą inaczej pić kawy tylko w bandzie 10 osób i jeszcze maszyny wyłaczaja jak kierownicy idą na narade o 8mej. I teraz jest nagonka na całym zakładzie.

@www

czy jeszcze nie przywykliście , że jak jest robota to łażą i pier .. na wszystko i wszystkich a jak jest luz to nawet na hali można zafajczyć .. ?? w sezonie nagonka a w lajtowym czasie to maja wyje ane na wszystko ...

zatruty

...czy ktoś może cos zrobić z tym żarciem ze starego dworu? tydzień zaczął się od spalonej grochówki a skończył na siwym jajku, twardym jak kamień. może zarząd zainteresuje sie za co płaci.

złom

precz z grochówką !

@zatruty

Taniość panie taniość, spełniają minimum socjalne i tyle ....zwrócą uwagę ale i tak nie zmienią dostawcy ...... liczy sie cena a nie tam jakieś narzekanie ... :)

@zatruty

To się odezwij, masz do kogo się udać w formie a nie narzekać na forum którego nikt odpowiedzialny nie czyta

@Pracuje

czytają , czytają spokojnie tylko że ...... udają że wszystko jest ok .... jest robota jest ok ... nie ma roboty jest sprzątanie :0 :) ... nagonka na liderów i robienie wózeczków .. jak od kilu lat .......nie ma roboty trza ludzi czymś zająć , jest robota trza ludzi na ziemie sprowadzić .. i na tym polega dzisiejsza filozofia lean w tak prymitywnych firmach jak nasza ....

Nobel wstrząsnął światem nauki
@zatruty

Jurorzy, przyznający nagrodę nie potraktowali po macoszemu ważnej dziedziny jaką jest dietetyka i sposoby odżywiania człowieka. Tu główną nagrodę odebrał James Cole z Tanzanii za udowodnienie, że spożycie kalorii w diecie kanibalistycznej jest znacznie niższe niż spożycie kalorii w większości innych tradycyjnych diet mięsnych.

odtrutka
@zatruty

Wiosna A w Nowej Hucie – polska wiosna. Place, rowami przeorane, pachną wspomnieniem Komsomolska, gdy pierwszy dźwig podnosi ramię, gdy w chmurze kurzu przemknie ciągnik, a za nim – stu ciągników bractwo, gdy lokomotyw gwizd przeciągły wtacza na stację nowy transport cegieł i belek, które żyją – życie im dały ludzkie ręce, gdy betoniarka krótką szyją kręci i mruczy: prędzej, prędzej!... A w Nowej Hucie – polska wiosna. Przyjaźni doskonałym prawem inżynier schyla się nad planem w mieście o dźwięcznej nazwie: Moskwa. I oto w podkrakowską ziemię nie istniejący jeszcze gmach fundament wpuszcza jak korzenie już ściany piętrzą się, już dach na ściany się wdrapuje zręcznie, już dymi komin zasapany, z nowego kranu woda cieknie, na oknach lśnią słoneczne plamy... Wiersze i poematy wybrane 1955

odtrutka cdn
@zatruty

"Rzeka" Mądrość Stalina, rzeka szeroka, w ciężkich turbinach przetacza wody, płynąc wysiewa pszenicę w tundrach, zalesia stepy, stawia ogrody. W gmachu imperium strop się ugina: pękła kolumna. Wstępuje z głębin mądrość Stalina, rzeka podskórna. Góry wysokie w kraju poety Mao Tse-Tunga - zgryzła opokę, panów zwaliła i nawodniła biedniackie grunta. Ludzie zbudzeni na ziemi swojej, łamią się chlebem, dzielą pokojem. Ty ich opływasz, rzeko rozumna, ty wiejesz zdrowiem, wiatrem urody; przebijasz góry rzeko podskórna, łączysz narody.

@....

chciałbym aby tak było ale niestety zmartwię Cię, że nie masz racji :) po prostu niektórzy zamiast Narzekać tak jak ty w internecie po prostu próbują coś zmienić

@Pracuje

efekty widać gołym okiem ..............

@....

Zwolnij się, widze ze będzie nam lepiej bez Ciebie :)

sam się zwolnij

@Pracuje

a swoją drogą nasi decydenci potrafią z dnia na dzień zwalniać niewygodnych ....

Ha

*nieudolnych

@Ha

no to powinieneś się mieć ma baczności ....

Barbara

Jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela handlowego? Jak duże są tereny i jakie premie?

Chmielnicki
@Barbara

Od Dniepru aż po San

Widzicie jak jest na start daja 4 tys a po miesiacu spowrotem do firmy tak sie zwalnija z lesnianki fachowcy wszedzie dobrze ale najlepiej w firmie

Kolos
@Tomek

A kto ci broni zrobic tak samo? No chyba ze jestes zwyklym szarym robaczkiem ktory nic nie umie...

Pyton

Chodzi o podstawy do stołów czy może foteli. Sprecyzuj pytanie.

zachwycony

Nie samym chlebem człowiek żyje,przełom 5s nastąpił w pisuarach,er blic i jedynka po królewsku leci,niczym na półkę w rosmanie,Jeszcze przydało by się coś w klozecie-powiedzmy że na dwójkę róże by szły bez kolców oczywiście.

Byly

On nie odejdzie gdzie mu bedzie lepiej wspomnicie moje slowa

Spaw

Co sie dzieje liderzy sie zwalniaja wojtek przyjmuje jest to prawda ze lider z pm odchodzi bo mu nie dali tyle ile chcial

serwisman

...pracownicy nasi robią karierę medialną ... brawo serwis PIS (usunięte przez administratora)

kolo
@serwisman

brawo Pawełku ... dałeś d....py

guru
@kolo

tak to jest jak w domu tylko TVPis..... taki jest niestety poziom intelektualny wszystkich katol-pisioli .....

sss
@guru

Za to ty pokazałes taki poziom ze strach sie bać. Życzę duzo zdrowia.

Guru
@sss

Dziękuję.

Kontrola

Jest ok tylko szkoda ze liderzy nieudaczniki nic sie nie dokladaja do swoich obowiazkow tylko dodatek i nic na os sa goscie panuja a reszta to tepe

BEZ ŚCIEMY

Na polskim rynku pracy zaczynają rządzić pracownicy . Bezrobocie jest rekordowo niskie , a pracownicy mogą przebierać w różnorodnych ofertach pracy . szybko rosną też pensje bo pracodawcy podnoszą ją w obawie przed utratą pracowników . W czerwcu 2019r. przeciętne wynagrodzenie wyniosło 5104,36 brutto czyli 3623,21 na rękę . W firmie FAMED pracownicy na produkcji 3600 brutto mają tylko nieliczni z największymi stawkami . Firma ewidentnie zmierza do samozagłady .

BYŁY 2
@BEZ ŚCIEMY

mnie to do minimalnej dobijali pare lat temu .. teraz nie narzekam ale do średniej też daleko

obecny
@BEZ ŚCIEMY

To się zwalniaj :-) bez takich nam coraz lepiej! A jak takie darmozjady pouciekają to więcej $ zostanie w firmie

Alicja
@obecny

Szanujmy się proszę i nie obrażajmy innych. A jaka jest Twoja opinia o pracy w Famed Sp. z o.o., jesteś zadowolony? Daj znać!

Hej t

.... No i przeorganizowali się na AJ..... Paulinke z laboratorium dali na wsparcie do stołów.... A nowy młody uciekł na L-4. .... A ojciec R-cak Nic nie zrobi po Po-raszka jest przez niego sprowadzona... Poza tym dzisiaj, chodziła po produkcji, trójca zadowolona z siebie,a i obślizgły kierownik podejrzanie zadowolony, ciekawe czy ktoś stanoł w obronie Pawła?

szczery
@Hej t

Kontrola w nowym wykonaniu: zmyją rdze i w świat

@Hej t

Derektorka zasuwała dzisiaj w fartuch to może sama stoły odbiera... A może nowy look przed prezesem..... A ktoś się orientuje kiedy jakiś najbliższy audyt zewnętrzny w firmie....?

nowy
@Hej t

a któż by stanął. te cepy derektory mają wolną rękę a pan z Wilkowic umywa ręce to nie on zwalnia. Kiedyś bywał na produkcji co 2 dzień teraz zejdzie raz w miesiącu poklepie derektorów po plecach i tyle .Ryży mu mówi jaki on to jest za je bisty , nad wszystkim panuje a nawet nie wie jakie zlecenia są w obiegu i już prawie odróżnia łóżka i stoły od siebie .... Gość był tyle lat kierownikiem planowania i planował za niego były dyrektor produkcji a nad zleceniami panowała pani I. Teraz jest dyrektorem produkcji a planuje za niego i panuje nas wszystkim oscyp ...... Dyrektor AJ - tej osoby nie powinien nikt zagiąć z żadnego wyrobu - poproście ją niech skalibruje stół lub łóżko.....

nowy
@szczery

Nie życze tej firmie żle , bo jak na razie mnie żywi ale przydałby się jakis incydent medyczny ...... ku rwa pajace w garniakach od razy usiedli by na du pach ........ tylko ciekawe kto wtedy byłby winny ????

Suzi
@Hej t

Paweł to inteligentny gość umie się sam bronić

@nowy

Oscyp panuje jedynie nad swoją komórką...(usunięte przez administratora)

stary pracownik
@nowy

no przydałby się wtedy dostali by po tylku - mała ni , rudo mi , przykro mi, uscyp mi i najwyższy :) kuwa myślą że zabawki produkujeny ......

Zostaw merytoryczną opinię o Famed Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Famed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Famed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famed Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Famed Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Famed Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Famed Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 2445 ocen.
  • Fabryczna 1
    34-300 Żywiec