Opinie o Famed Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Famed Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Famed Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famed Sp. z o.o. w Żywiec

Czy w Famed Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

FZ

Tak - ale to mocno zalezy od dzialu

Robolek

Nie co tylko kto. Ma gosc power w odbycie. Jak pociągnie z okrężnicy to n aobrobce czuć...

Fizol

Dobrze kolego piszesz narzedziownia drzemie a ja bylem na lakierni i jeden gosc spi i to sa soboty a na slusarni troche porobia i sciema po co ten mistrz potrzebny skoro szukamy ostrzednosci popatrzcie na to bez sobut zrobia to samo dyrekcjo bo o soboty walcza jak lwy bo to kasa pzdr

Pit
@Fizol

Pewno koledze z pieterka godz nie puścili i zaczyna propagandę ????

Fizol

Juz nie dlugo skoncza sie te 12 i setunie jak sie kapna ze bez tego dacie rade zrobic bo niektorzy to tylko godziny bija i sie ciesza bo kasa taka kase to bez nadgodzin zarabiaja a nie e miesiacu dwa miesiace pzdr

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Koronacud

Ostatnimi czasy jestem troche zaniepokojony. Otóz niewiem gdzie podziala sie nasza dyrekcja ? O ile guru z produkcji jeszcze czasem gdzies przemknie to reszte dyrekcji gdzies wciagło. Logistyke jakos rozumie bo po co stac przy chinskim kontenerze i patrzec jak go ładują. Rozwoj to i tak jedno wielkie nieporozumienie. Tna, spawaja jakies pseudo konstrukcje ktore potem i tak łądują w złomie. Wiec dyrektor i tak jest lekko zbedny. No ale champion jakosci wyraznie gdzies zaginął. Taka niezbedna osoba i bum, nie ma. Od czasu jak zniknęła skonczyly sie problemy z jakoscia. Wszystkie spawy idealne, kolki super wstrzelone, detale do łózek prima sort, wklejki super itd. No cud, panie cud. Normalnie KORONACUD. Jesli ta pani boi sie zejsc do brudasów ( tak,tak wlasnie tak o nas sie mówi ) bo nie ma srodków ochrony to mozemy jej pomoc. Mamy maseczki, rekawiczki. Okulary tez sie znajda. W razie potrzeby mozemy uzyczyc maski spawalniczej jesli zwykla bylaby za mala. Rekawiczki robocze , rozmiar od 8 wzwyz tez mamy. Naprawde zapraszamy na produkcje bo juz sie stesknilismy za fachowoscia tej osoby. No chyba, ze brudasy to nie sa osoby godne nawiedzenia tej pani, nie ten poziom. Pozostaje tylko pytanie. Po co takie stanowisko i osoba na nim ktora bierze kase jak kilku smierdzieli razem ( tez slyszlem taka opinie ) ? No wlasnie po co ?, jak wszystkie problemy jakosciowe zniknely z chwila jej znikniecia. Koronacud !!!

@Koronacud

Chłopie nie wiadomo czy w koronie nie chodzi ... przecie z Cieszyna jest .... Z drugiej strony mamy tak rozgałęzioną miejscowościami załoge że tylko czekać i skończą się złote jaja .... zostanie tylko rudo-łysy niePLANOWANY smród zawiedzenia ........ że nie pociągneli więcej

@stary pracownik

wedlug ciebie to źle, że osoby z doświadczeniem, z innych miast, poświęcające dotychczasowe zakłady i spędzające wiele czasu w samochodzie chcą u nas pracować? no chyba nie ;-)

....
@Famed

jak już wszyscy zdołali się dowiedzieć to ta Pani nie została przyjęta ponieważ miał zarąbiste doświadczenie , tylko zarąbiste znajomości .... śmiesz zaprzeczyć ???

@....

Śmiem :-) Zresztą nie pisałem o pojedynczym przypadku

@Koronacud

Ja mam 5 sobót wszystkie 12 i co mi zrobicie?wypłata nieudaczniki będzie-kosmos,łóżka górą,a stoły pod stołem he he,nawet narzędziownia przyszła dzisiaj podrzemać za laptokiem,boje się że zaraz zabiorą nam tę 100% płatną ogólnozakładową drzemkę.

JATOJA

Witam. Chciałam zapytać jak wygląda praca spawacza TIG? Jakie są warunki? Szukam pracy blisko Bielska Białej i widziałem ogłoszenie o pracę w Waszej firmie. Możecie mi coś doradzić? Czy jest opcja zarobić 3000 netto?

spawacz z nierdzewki
@JATOJA

spawacz z nierdzewki zarobi ok 4000 bez nadgodzin do kieszonki,famed konkretnie wybula też różnego rodzaju bilardzistom,ale kto bogatemu zabroni sponsorować sport?każdy ciągnie tyle jaki ma układ,a rypią te firmę aż trzeszczy.

spaw
@spawacz z nierdzewki

rypią odkąd w zakładach na żywcu powprowadzali system S i czy to hatczinsony,czy kabelki nie zarobisz za swoje godziny jak jesteś uczciwym pracownikiem

@JATOJA

Zadzwoń do famedu - albo odpowie ci kompetentnie osoba od rekrutacji, albo przekieruje od razu do pionu produkcji - bo tam osoby, które zgłaszały zapotrzebowanie z pewnosia powiedza ci wiecej niz rozzalone forum gołorka ;-)

@spawacz z nierdzewki

hahaha przy trzech sobotach i pół miesiąca nadgodzin ... tak miałem raz w życiu 4 z przodu :)

iks

Pytanie mam odnośnie warunków zatrudnienia na stanowisku spawacza - bo widzę że ogłoszenie trochę wisi. Praca zmianowa czy też nie? Jakieś normy produkcyjne itp sprawy, godziny pracy, rzecz jasna stawka godzinowa lub jakieś widełki płacowe ( tak szczerze czy 3.5k netto za etat bez nadgodzin uda się zarobić, ewentualnie więcej )

@iks

Ze 3 wyciagniesz ale 3.5 chyba nie bardzo. Wiem ze mają troche wiecej jak inni na produkcji

@iks

Witaj , nie ma pracownika na produkcji który by tyle zarabiał . pozdro szukaj innej firmy ...

normalny
@Bolo

Witaj , nasza firma to wehikuł, który jakby się dało to płaciłby wszystkim najniższą ... u nas spawacze maja max 22 brutto ... pracownik na montażu prawie najniższą ... To firma, która nastawiona jest na odrabianie "piniążków", które za nas zapłaciła więc tu długo nie będzie dobrze.. Pozdrawiam

@iks

Wisi z uwagi na to, że mało kto z osób które się zgłaszają mają wymagane u nas uprawnienia. Jest jedna zmiana, co do stawki to musisz ustalić na rozmowie

normalny
@Famed

O czym ty piszesz? spełniając wszystkie wymagania rozmowa kończy sie po podaniu stawki przez kierownika .... 17 - 18 zł brutto dla spawacza ???? :))) z możliwością podniesienia o 0,50 gr po 3 miesiącach .Dlatego tak długo wisi ......

Fizol

Mam takie pytanie po co po poludniu zostaje mistrz jak jest 2 brygadzistow a szukamy ostrzednosci na montazu jest brygadzista lub mistrz pracujacy i daja rade a u nas jest inaczej prosze zajac sie ta sprawa pzdr pracownikow

Robolek
@Fizol

Bo mistrz ma dwie lewe ręce(usunięte przez administratora) A bez brygadzistow by wogole zginął. No ale można latwo dorobic nic nie robiąc. Narobic troche zamieszania w czym naprawde jest dobry, troche huku i wrzasku i juz jest OK. Potem kawa, spacerek,(usunięte przez administratora) i juz jest 17.50. To samo tyczy sie pracy w soboty. Tu jest dopiero pole do sciemy. Godziny zakamuflowane, spisane przewodniki do odbicia, kawusia co godzinke na przemian z barszczykiem, troche ploteczek z nudów i seteczki zaliczone. I tymi "oszczednosciami" sie jakos nikt nie zajmuje..

@Fizol

To nie forum famedu, porusz to u nas w zakładzie ;) zapewniam, że są osoby, które cię wysłuchają

Fizol

Szumu na robi a na niczym sie nie zna jest tak tepy szkoda ze nikt sie nim nie zajmie szkoda tylko brygadzisty a sufmiarka to zero jak mierzyl na stolach to uciekl szwedac sie po zakladzie to sa wlasnie oszczednosci nie idzie na to patrzec jak z tym nic nie zrobia to jest klan

Byly

Tak 3,5 zarobisz na reke ale za dwa miesiace

Fizol

Tak dokladnie bylo to sa wlasnie te nieroby a teraz powinni oni robic a my ich ogladac ciekawe ile zrobia i dac im nasze wyplaty za jeden miesiac ciekawe jakie by mieli miny

qwerty

6 osób pilnowało 8 pracowników... brawo!

Fizol

Dzis morzna bylo zobaczyc ilu pracownikow tej firmy jest nie potrzebnych

morzna można morzna można

oto jest pytanie

Bolo

Zdrowech i Wesołych Świąt!

Pracodawco zapewnij nam bezpieczne warunki pracy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie koronowirusa , nie wystarczy tylko częste mycie rąk ,czy u nas w zakładzie spełnione są obowiązujące wymogi które mówią o o bezpiecznej odległości od 1 do 1,5 metra od drugiej osoby NIE ,nigdy nie bedziemy pewni czy nasz kolega czy koleżanka jest nosicielem wirusa ktorym może nas zarazić proszę pomyśl o zdrowiu naszym swoim i naszych rodzin

W związku z epidemią koronawirusa temat podwyżek zostaje zamknięty i poddany kwarantannie

@Anonim

I tak pewnie bedzie. A mogło to beć zalatwione w styczniu. Bialy kieł se zrobił marketing a teraz zgrywa meczenika. Oj barany obudzcie sie!

BLEKOTA
@Bolo

Żeś się chłopie z choinki urwał? Od kiedy to tylko od S. zależy? Ludzie chcieli żeby było więcej więc ZZ weszły w spór jako reprezentant ludzi. To że teraz prezesi firmy maja nową wymówkę, która spadła im jak manna z nieba, to już inny temat.

nick
@BLEKOTA

Chyba coś ci się pomyliło kolego. Wy reprezentujecie ludzi? Których? Jedynie waszych członków i raczej nie wszystkich. Gdybyscie naprawde reprezentowali ludzi to mielibyście 300 członków a nie grupke. Wiekszość ludzi w firmie was nie lubi albo olewa. Nie wmawiajcie sobie że jesteście reprezentantami załogi.

apokalipsa wg św NWO
@Anonim

1991 – BSE zabije nas wszystkich 2001 – Wąglik zabije nas wszystkich 2002 – Wirus Zachodniego Nilu zabije nas wszystkich 2003 – SARS zabije nas wszystkich 2005 – Ptasia Grypa zabije nas wszystkich 2006 – E.coli zabije nas wszystkich 2008 – Załamanie rynków finansowych zabije nas wszystkich 2009 – Świńska Grypa zabije nas wszystkich 2000 – Wirus Milenijny zabije nas wszystkich 2000 – Koniec świata zabije nas wszystkich 2012 – Kalendarz Majów zabije nas wszystkich 2013 – Korea Północna zabije nas wszystkich 2014 – Ebola zabije nas wszystkich 2015 – ISIS zabije nas wszystkich 2016 – ZIKA zabije nas wszystkich 2018 – ASF zabije nas wszystkich 2019 – ODRA zabije nas wszystkich 2020 – Korona Wirus zabije nas wszystkich

@apokalipsa wg św NWO

2021 - Chyży Rój zabije wszystkich

ktos

witam, mam pytanie - czy dział serwisu w firmie famed jest powiązany z produkcją? z działami produkcyjnymi?

Robol

Represji podwyżkowych ciąg dalszy.... Dyscyplina, dyscyplina to podstawa wychowania. Mam nadzieję że nie damy się zastraszyć! Biały kieł - choć cię nie lubię mam nadzieje że nie pękniesz.

Barbara
@Robol

Dopiero zaczęłam poszukiwanie informacji o firmie Famed. Nie do końca wobec tego wiem, o co Ci chodzi. O jakiej dyscyplinie i o jakich represjach podwyżkowych mówisz? Naprawdę przydałoby się więcej konkretów - pamiętaj, że na forum wchodzi wiele osób, które nie wiedzą wiele o tym pracodawcy, a chcą się dowiedzieć.

Pyton

Podwyżki to będziecie mieć jak nauczycie się frezowac zgodnie z rysunkiem. To samo tyczy się wiercenia, spawania i ciecia z zgodnie z rysunkami. Dzial kontrukcyjny moze zacznie cos tworzyc, nauczy się rysunku technicznego a nie bedzie spedzac czasu w pracy w internecie. Do tego "technolodzy" z Bozej Laski i nic nie wiedzacy derektorzy. Jak to ma funkcjonować, przecież to jest cyrk Monty Paitona. I jeszcze kasę za ta nieudolność chcecie.

kon-sty-tu-cja
@Pyton

Zapraszamy do działu konstrukcujnego i technologii pokaż co potrafisz

@kon-sty-tu-cja

Pora wpisu swiadczy o tym jak spedzasz czas w pracy. I tyle w temacie...

ZWIĄZKOWIEC 1

BEZ ŚCIEMY jesteś jednym z większości (usunięte przez administratora) w tym zakładzie którzy w pierwszej fazie Sporu Zbiorowego nie myślą o dobru tej firmy i ZZ tylko o jak najszybszym oflagowaniu Zakładu i załatwieniu spraw pracowniczych. Niestety ale w naszym kraju Spory Zbiorowe są prowadzone zgodnie z LITERĄ PRAWA, czyli Negocjacje, Spór Zbiorowy,Rokowania Płacowe Protokół Rozbieżności, Referendum, Mediator, Flagowanie, a nie sztuka zacząć od końca i położyć wszystko... Chcesz tak działać, to tak działaj na swoim Oddzielę albo się dokształć

@ZWIĄZKOWIEC 1

Szkodliwe żeście oddali to musi być %

Zostaw merytoryczną opinię o Famed Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Famed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Famed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famed Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Famed Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Famed Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Famed Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 2445 ocen.
  • Fabryczna 1
    34-300 Żywiec