Golden Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Golden Serwis Sp. z o.o.

Zaba

W Warszawie zdecydowanie bez zarzutu, gorąco polecam!

dzidzua

Witam A ma.ktoś opinie.na temat Krakowa ? Golden Serwis?

poldek

powiem Wam, że Pracownik Hali to zarabia tak średnio 8 zł na rękę za godz Auchan. No i nie wiem jak to wszystko wygląda tak naparwde, dajcie znac tez jak wiecie.

RavenSteel

Jako osoba aktualnie zatrudniona w Golden serwis jestem zadowolony za panujących w pracy warunków, wynagrodzenie jest przyzwoite, a pracodawca stara się zawsze być w stałym kontakcie z pracownikami. Serdecznie zapraszam do Golden Serwis.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Golden Serwis Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kasjer/ sprzedawca? Podziel się swoimi wrażeniami!
Martyna

Panie Pawle, szkoda, że ma pan odwagę napisać tak krytyczną opinię, ale nie ma Pan jej na tyle, aby podpisać się własnym imieniem (Rzucając tym samym podejrzenia na koleżankę która z Panem pracowała). Doskonale wiedział Pan na jaką pracę się pisze. Było ono opisane w ogłoszeniu i w umowie - przebudowa stoiska sklepu. Pan chyba myślał, że będzie się Pan mógł obijać? Nie okłamałam Pana i na pewno nie zasługuję na to, aby nazwać mnie 'dziadostwem'. Zrezygnował Pan po jednym dniu pracy - a zapewniał Pan, że pisze się na wszystkie pięć dni. Pozdrawiam.

Ona

Radzę uważać na Golden Serwis w Łodzi. Banda dziadostwa i kłamców.

@Ona

Panie Piotrze, szkoda, że nie ma Pan na tyle odwagi, aby podpisać się własnym imieniem i chce wszystko zrzucić na koleżankę, która z Panem pracowała. Umowa miała swój określony cel - nawet w ogłoszeniu napisane było, że potrzebujemy pracownika do przebudowy stoiska sklepu. Pan chyba się spodziewał, że będzie można się obijać? Ponadto - zrezygnował Pan przed upływem umówionego końca pracy i chce Pan nas oczernić. Zachowuje się Pan bardzo nie fair. Pozdrawiam.

Monika. O

Zgadzam się z toba .. Pani Paulina jest taką osoba ze jak sie zasłuży to sie wyslucha ale to jest w gruncie rzeczy osoba wyrozumiala i chcąca pomóc. Jeśli jest sie w porządku wobec pani Pauliny to i p. Paulina jest w porządku. Wiem to z wlasnego doświadczenia. Pozdrawiam

Powiem tak pracuje w golden serwis na kasie i nie narzekam jest ok ja jestem zadowolona a co chodzi o pania Pauline to ja nie moge zlego slowa powiedziec. I firma tez jest ok. Pozdrawiam

Martyna

A może trochę prawdy co? Po pierwsze już od pierwszego dnia pracy mówiłam że potrzebuję noc z 23 na 24 Grudnia wolną. Na co "szanowna pani" odpowiedziała, że da mi odpowiedź w czwartek czyli koło 17 Grudnia. Zaliczkę dostałam 23 Grudnia. Więc proszę się "pani Paulino" zastanowić i ponownie sprawdzić daty. Po drugie to że mi się w przeciągu kilku dni zmieniły plany Świąteczno - wyjazdowe to chyba jest moja prywatna sprawa - nie do wywlekania na forum. Poza tym cytuję "czy mogę dostać zaliczkę jeszcze raz" yyyy że co? Po trzecie - nie dzwoniłam po 21 - przykro mi że ma "szanowna pani" bałagan w telefonie i nie potrafi poprawnie sprawdzić kto kiedy (bo w Święta też nie dzwoniłam) i o której dzwonił. Mam historie połączeń i radzę przejrzeć swoją! A dopiero później się wypowiadać! Po czwarte - straszenie bezpodstawną karą po zakończonym zleceniu "szanowna pani" jest raczej nie na miejscu. Pracowałam uczciwie 14 nocy. Za swoją pracę należy mi się godziwa i wcześniej ustalona zapłata. A po piąte - za ujawnienie danych osobowych na ogólnodostępnym forum myślę że znalazłoby się parę paragrafów. (Dz.U. 1997 nr 133, poz. 883 art. 26 - Ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych). Pozdrawiam i do zobaczenia zatem

Martyna

NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!! "Pani Paulina" z Łodzi - zero kontaktu arogancka obraża ludzi wyzywając od bezczelnych - podczas gdy ja chciałam się tylko dowiedzieć czy moja karta pracy która rzekomo zaginęła się znalazła i kiedy wypłata.... Brak słów... i dalszego komentowania....

Malwina

Pani Grażyno, niestety nie było możliwości pracy w wybranym przez Panią miejscu z kilku niezależnych od nas przyczyn, o czym została Pani poinformowana -jednocześnie zostało Pani zaproponowane inne miejsce pracy, a podczas dzisiejszej rozmowy wyjaśniłyśmy wszystkie niejasności.

Malwina

Pani Grażyno, pracowała Pani dwa dni w ostatnim tygodniu września, dlatego wynagrodzenie zgodnie z umową wypłacone zostanie do 10 października. W dniu dzisiejszym również o tym rozmawiałyśmy przez telefon.

bolo

niech Bóg chroni ludzi od styczności z tą firmą i koordynatorką Malwiną w Poznaniu

osobiście nie polecam firmy. oddzwonili do mnie od razu i od razu wysłali do pracy.na miejscu miał czekać kierownik, otóż nikt na mnie nie czekał, nie było ani kierownika ani jego zastępcy. Ochrona dostała wiadomość, że mam sobie oświadczenie, te które miał mieć dla mnie kierownik, wypisać.Przejechałam się z Bielan na Opacz, straciłam parę godzin i całkiem zmarzłam. dobrze że nie było mrozu bo "trochę" wiatr wiał.

jola
@Kasia

Pani była zaproszona do na godz 13-45, była Pani przed czasem i dokumenty nie były jeszcze gotowe. o 13,30 bedąc juz w drodze powrotnej do domu zadzoniła Pani z informacją że nie została Pani wpuszczona ,faktycznie w tym dniu nie było Kierowniczki ani zastępcy,ale osoba odpowiedzialna była poinformowana ,że Pani będzie. Na umówioną godzinę dokumenty były gotowe,ale Pani nie chciała już wracac z przystanku.Więc prosze się trzymac faktów Okęcie to nie Opacz ,Aleja Krakowska to Ochota,a to że wiał wiatr nie jest winą Golden Serwis-jest zima.

kizi

Wyplaty tygodniowki na czas jest milo mimo wszystko gdyby nie ochrona sklepow :)

alicja
@kizi

Ochrony boją się tylko (usunięte przez administratora)

Świetna firma!!! Koordynatorka z Łodzi - P. Paulina to osoba bardzo sympatyczna i naprawdę zaangażowana w pracę. Ręka do góry kto zna koordynatora, któremu by się chciało przyjeżdżać na 6 rano do marketu, żeby wypłacić pieniądze? Nawet jeżeli się spóźnia (zaledwie do 10 minut) to zawsze dzwoni i uprzedza, żebyśmy nie musieli czekać. Bardzo sobie cenię współpracę z tą firmą a miałam już do czynienia z kilkoma agencjami. Ta jest zdecydowanie najlepsza. gorąco polecam. Bardzo profesjonalni i przede wszystkim przyjaźnie nastawieni a to jest ważne.

filuś
@Anna

witam chciałam się dowiedzieć czy ktoś otrzymał już pensje ???

Wiesław

Gorąco polecam. Super firma. Pieniądze do ręki po skończonej robocie.!! Super. Pani koordynatorka bardzo miła.

monika

Witam, moje osobiste wrazenia i odczucia pracując dla firmy Golden sa jak najbardziej pozytywne:) przerwa należy się zawsze , jest wiec możliwość posilenia się i wypicia kawki aby dalej moc fajnie pracować:) nikt tej przerwy nie skraca, nie stoi nad glowa ,każdy ma czas na swój odpoczynek...jeżeli chodzi o wynagrodzenie,to również nie mogę powiedzieć nic zlego, wyplata jest zawsze na czas i naprawdę nie zla jak na obecnie proponowane zarobki w innych podobnych firmach...Tutaj uklon w strone Pani Paulinki, której chce się tak codziennie rano wstawac i przyjezdzac do swoich pracowników z wyplatami:) Wogole jeżeli o nia chodzi jest to osoba niesamowicie ciepla, pogodna i sympatyczna i nadwyraz ugodowa:) rzadko się zdarzają tacy pracodawcy!!!!także podsumowując goraco polecam firme Golden!!!!!!!!

paula.k

Mogłabym się tutaj wiele rozwodzić na temat wpisu jednej pani, ale po co skoro i tak wszyscy wiemy jak jest na różnych obiektach, jacy są ludzie jak się podaje dyspozycję i nagle się ją zmienia. Kara jest po to aby można było nauczyć kogoś myśleć i naprawdę pobierana jest w skrajnych przypadkach. ( wystarczy być po prostu miłym i uprzejmym, albo załatwić to zwykłą rozmową ) Golden jest spoko :D trochę już dla tej firmy pracuje.

imikimi

POMYŁKA !!!!! JA NIE JESTEM DOROTA NAPRAWDE POMYŁKA

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Serwis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 25 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Golden Serwis Sp. z o.o.