Consulting Solutions

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o Consulting Solutions

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consulting Solutions

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Pracownik może warto zadzwonić podany w Google i zapytać o ten adres e-mail. @Pracownik czyli poleciłbyś innym użytkownikom pracę w Consulting Solutions? Jakie według Ciebie są mocne strony tego pracodawcy? Każda informacja może być innym osobom przydatna.

Pracownik

Fajna praca, miłe towarzystwo.

Pracownik

Jest ktoś w posiadaniu adresu mailowego do tej firmy?

Wciąż pracujący.

Progi wymagań są osiągalne, jeśli pracujesz i jest baza, a nie siedzisz i zbijasz bąki. Jak w każdej pracy są lepsze i gorsze dni. Jeśli by było tak jak opisał mój poprzednik, że ciężko i czuję się oszukany, to nikt by tam nie pracował.

kira
użytkownik zarejestrowany

a czy możesz przykładowo opisac doładniej te progi wymagań narzucone? chciałabym sobie realnie ocenić czy dałabym radę - bo jak nie dam to po co cv wysyłać

Liczdobrze

@3 letni pracownik - student napisał o stawce 16zł/1h brutto, a ty piszesz 12zł/1h do ręki (czyli netto). Widzisz róźnice brutto-netto?

Okradany
@Liczdobrze 14.07.2016, 08:11
@3 letni pracownik - student napisał o stawce 16zł/1h brutto, a ty piszesz 12zł/1h do ręki (czyli netto). Widzisz róźnice brutt...

12 zł/h dostaje się na rękę. Prowizja to trudno osiągalny bonus - musi się wbić w kartę celów! Wysoookie progi wymagań nie pozwalają się przebić wielu ludziom. Pozyskanie trzeba zrealizować, dosprzedać DTH, Internet, Abonament, Konwersję z Mix lub karty etc. Ale to jeszcze pukuś, bo najgorszy jest ten cholerny monitoring i jakość rozmowy! Po co sprawdzać takie szczegóły skoro umowa i tak jest przedłużona lub pozyskanie zaliczone z klientem? Żeby konsultanta niedopłacić za wykonane zlecenie! Cwaniactwo!

3 letni pracownik

Nie ma tam żaden konsultant umowy o pracę i nie będzie miał. Umowa tylko o zlecenie albo o działalność gospodarczą. Stawka nie 16 a 12 do ręki. Niektórzy pracownicy po roku dostali 14 na rękę ale teraz na podwyżki nie liczylbym.

oszukany

Firma oferując umowę śmieciową (być może inne również), z której pracownik rozlicza się samodzielnie (od dochodu odprowadza stawkę podatku) i nie jest zatrudniony w firmie, a świadczy dla niej usługę, więc firma nie opłaca składek, za pracownika, mimo tego, pracownikom po 26 roku życia wypłaca średnio 10-15% niższe stawki tłumacząc to ogólnymi przepisami prawa, tym samym dyskryminując bezpodstawnie osoby starsze. Jestem również pewien, że opinia ta nie zostanie opublikowana, albo jakiś pan rzecznik, zaraz zacznie zamydlać oczy, że jak najbardziej jest to słuszne. Tylko że zlecając pracę ogrodnikowi, wypłacając mu stawkę godzinową, albo "za robotę", czy klient musi za niego odprowadzić jakieś składki? martwić się czy studiuje? bo taki sam stosunek jest w tej firmie do pracownika... Pracodawca rzeczywiście, z rozliczeniami problemów nie miał (pomijając późne wypłaty wynagrodzeń, prawie miesięczne opóźnienie) ale nie zdarzyły się niedopłaty itp. W każdym razie firma wykorzystuję braki w wiedzy prawnej pracowników. Na argument, podczas podpisywania umowy, że jest to bezprawne, i czemu tak jest, usłyszałem odpowiedź, że nie jest to obowiązkowe, więc mogę nie pracować u nich, więc takiej umowy podpisywać nie muszę. Ok. Gdybym umowy nie podpisywał prawie miesiąc po rozpoczęciu pracy u podmiotu, jakiemu firma dostarcza mnie jako pracownika. Krótkie podsumowanie. Jeśli chcesz zacząć pracę, po miesiącu dowiedzieć się jak jej warunki wyglądają, chcesz aby twój brak wiedzy prawnej oraz stosunek pracodawca - poddany decydował o wysokości wynagrodzenia, i być dyskryminowanym tylko za to że skończyłeś 26 lat (w moim wypadku była to różnica w stawce 14/12 zł - w wypadku 180 godzin prawie 400 zł mniej zarobione), a przede wszystkim, dowiedzieć się za ile pracujesz miesiąc po rozpoczęciu pracy, serdecznie polecam :)

Zostaw opinię o Consulting Solutions - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consulting Solutions