Golden Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Golden Serwis Sp. z o.o.

Koszalin

Pracuje dla firmy od kilku miesięcy, wcześniej było trochę problemów w kontakcie z poprzednią koordynatorką i było sporo niedomówień z jej strony. Odkąd jest nowy koordynator na Koszalinie wydaje mi się że jest lepiej ponieważ zawsze próbuje wszystko na spokojnie wyjaśnić i nie miewa humorków. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do niego, ale jak są jakieś problemy zawsze stara się pomóc. Mam nadzieję, że będę mogła pracować dłużej bo I wypłata mi się podoba i na moim markecie panuje fajna atmosfera.

Prosimy o informację kiedy owe sytuacje miały miejsce? Nasi koordynatorzy, zwłaszcza w okresie świątecznym odbierają bardzo dużo telefonów, stąd istnieje możliwość, że nie są w stanie odebrać każdego telefonu, jeśli wówczas rozmawiają z kimś innym. Warto po prostu próbować dzwonić ponownie. My jako agencja nie zawsze jesteśmy w stanie stwierdzić jaki zakres obowiązków zostanie zlecony pracownikowi na danym sklepie, gdyż każdy sklep i dział oraz menager nim zarządzający mogą mieć inną specyfikę i wymagania odnośnie wykonywanej pracy. Poszukujemy osób chętnych do pracy na danym dziale, a dokładne zadania zawsze przekazują osoby nadzorujące pracę określonego działu.

Niezadowolony

Witam nie polecam pracy przez tą Agencjw na terenie Łodzi w innych lokalizacjach się nie orientuję kontakt z koordynatorem tragiczny pani w ogóle nie nadaje się na to stanowisko co innego mówi a co innego dowiaduje się na miejscu pracy kontakt telefoniczny tragiczny jeśli pani odbierze telefon to jest cud zresztą nawet jak odbierze to i tak nie idzie zasięgnąć żadnej informacji wszystko można zrozumieć nawet że ta pani jest nowa ale ona w ogóle nie posiada informacji odnośnie pracy wszystkiego dowiecie się od kierownika na sklepie chociaż tu też nie jest inaczej kierownicy sklepu na a są chamscy .stanowczo Nie Polecam! radzę lepiej dobierać ludzi ponieważ Agę chcą na tym traci. Ocena negatywna

Anonymous

Czy w tej firmie są weekendy pracujące czy wolne? To firma ustala grafik czy można samemu ułożyć?

@Anonymous

Grafik ustalany jest indywidualnie z pracownikiem zgodnie z jego dyspozycyjnością.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Golden Serwis Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kasjer/ sprzedawca? Podziel się swoimi wrażeniami!

Czy dostajecie jakieś paczki na święta w tej formie

moni

mam pytanie czy jeżeli zgłoszę 24 g wcześniej nie dyspozycyjność względem planu w karcie planowanego zlecenia , zdazają sie kary o których mowa w aneksie ?

Kuba

Współpracowałem z ta firma i jestem w 100% zadowolony! Pieniądze zawsze na czas w każdy wtorek/środa pierwsza sesja. Nigdy nie zostałem (usunięte przez administratora) chociażby na jedna minutę pracy!. Współpraca z Koordynatorka Weronika ( rejon Swinoujscie, Szczecin) to sama przyjemność. Płynny kontakt telefoniczny, o wszystko można się dogadać. Niestety musiałem zrezygnować z powodu przeprowadzki. Polecam z czystym sumieniem!!!

Śląsk Patryk

Na Górnym Śląsku nigdy nie było problemu z wypłatami czy koordynatorami, jeżeli tylko wypełniało się prawidłowo listy i nigdzie ich nie zgubiło. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę. Dla studenta super pieniądze (18-19 netto do 26 r.ż). Wiadomo, że co sklep to różni ludzie. Jednak do samego biura nie mam niczego do zarzucenia, jeżeli ktoś chciał pracować i nie przychodził tylko postać w miejscu lub kręcić się w kółko to nie było żadnych problemów. Współpracowałem z firmą od początku 2018 roku do końca wakacji 2019 i nie żałuję. Pozdrawiam

@Śląsk Patryk

Bardzo dziękuję za opinie. To prawda, że prawidłowo wypełniona i czytelna karta pracy jest podstawą do wypłacenia wynagrodzenia.

iwona

jak odbywa się przebudowa w markeciez tej firmy

Całus

Super firma. Wypłaty na czas, elastyczny grafik, super miła atmosfera w firmie. Polecam! Oddział Zabrze :) -Całus Moje sugestie dla Golden Serwis: Brak sugestii wszystko w hak najlepszym porządku Lubię atmosferę w Golden Serwis za: Dobry humor

@Całus

Na czas? Śmieszne Wpr

Justyna
@Wkurzony

Nigdy nie mialam po czasie :) pilnuje kart pracy i doslownie nigdy!

@Justyna

Justyna dziękuję za opinie. Karta pracy jest podstawą wypłaty wynagrodzenia. Niestety nie wszyscy o tym pamiętają. Kartę pracy trzeba przesłać w terminie do Koordynatora lub złożyć w biurze.

Czy w Golden Serwis są szkolenia zewnętrzne?

Kw

Tak, są.

Jaki jest wkład kierownictwa Golden Serwis w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kluczowy.

Wkurzony

Wypłaty nie są na czas. Jak zadzwonić właściciel ma cię w ... gdzieś. Obiecują czego nie dotrzymują.

Justyna K

Witajcie. Pracuje w Golden Serwis od prawie 3 lat. Jestem uczniem. Moim miejscem pracy na początku był jeden sklep przez ogromny kawał czasu, natomiast po przeprowadzce mam ogrom możliwości. Z Zabrza (woj. Śląskie) mogę jechać do pracy gdzie akurat jest zlecenie, dzięki dobrej organizacji pań w biurze, oordynatorów oraz Pani Dyrektor Katarzyny. Zawsze są pod telefonem, pomogą, doradzą a nawet zawiozą do pracy! Są zawsze pod telefonem, dzięki dobrej komunikacji także na fb jesteśmy w stanie między nasza grupa zorganizować sobie nawet zastępstwa jeśli nam coś wypadnie. TYLKO TRZEBA CHCIEĆ PRACOWAĆ! Nie wiem jak jest w Warszawie i mało mnie to szczerze obchodzi, ponieważ ja mieszkam tutaj. Uczę się, pracuje i staram ze wszystkich sił w pracy, aby być docenionym. Klienci mnie pozdrawiaja na ulicach, uśmiechają się i opowiadają o różnych rzeczach. Idę do pracy z uśmiechem na twarzy - bywa jednak też tak iż inni są zazdrosni. Wielu ludzi (pracowników firm, które nas zatrudniają jako pomoc są zazdrosni - o co? O umowę zlecenie, czy o różne godziny i dni pracy? Bo znam swoją umowę i wiem jak nie dać się wykorzystać? Nie zapominajmy jednak ze to nasza praca, wykonujemy zlecenia i reprezentuję firmę Golden Serwis w Zabrzu - na Śląsku, z uśmiechem idę do pracy, bo czuję się doceniana. Wiem, że jak mam problem mogę napisać nawet o północy. Pilnie potrzebuję pomocy finansowej wcześniej niż 10? Zdarzają się wypadki losowe, które zmuszają nas do pytań o takie rzeczy jak zaliczka. Oni znają życie. Starają się ile mogą by nas i im pracowało się lepiej. Cieszę się że trafiłam na takich ludzi. Chcę jak najdłużej pracować z nimi oraz szkolić się, szlifować swoje umiejętności, poznawać nowych ludzi, brać czynny udział w tej firmie. I jest mało takich osób... Tyle razy widzę młode osoby, ale też i starsze, które za nic maja pracę koordynatorów, nas wszystkich. Odbijają się, rozgadują nieprawdziwe i niestworzone historie. Jakby praca dla nich stanowiła karę, to jak nie pasuje papa. Bywają też problemy z pojedynczymi sklepami które chcą wykorzystywać pracowników, próbują naciągnąć do pracy za 2-3 osoby ale są to mniej niż 3 przypadki,zdarza się, różni są kierownicy sklepów i szefowie. Ale widząc niektórych nowych pracowników pod Goldenem czuję się strasznie widząc jakie problemy takie osoba stwarza, bo nie tylko naszemu pracodawcy ale także i nam! Potem pojawiają się problemy w pracy np. Wpisywanie się na przerwy. Kiedy wcześniej każdy był skupiony i chodził raz na przerwę i wszystko było na kamerach oraz ochroniarzy, którzy nas widzieli i mówili smacznego! A teraz co? Powrót do notatników i podpisów, wpisywania godzin i patrzenie na ręce w każdej chwili. Wcale się nie dziwię z tego powodu. Nie chcesz pracować? Nie zabieraj miejsca innym i nie psuj reputacji firmy, biura które się stara i nas wspiera oraz pomaga. Staje na głowie z grafikami aby nam pasowało i wielu innym... Nie wiem czy napisałam wszystko co chciałam ale z całym sercem jestem z ekipą że Śląska. Pozdrawiam Justyna K. Moje sugestie dla Golden Serwis: Większe możliwości sprawdzania kandydatów do pracy, wiem że wiąże się to z pewnością większą pracą. Lubię atmosferę w Golden Serwis za: Stawka, godziny, kontakt z pracodawcą i koordynatorem.

zuzaNka
@Justyna K

Mam pytanie ponieważ 14-15 idę na szkolenie i będę podpisywał umowę, i mam pytanie do którego dnia miesiąca są wypłaty w Golden Serwis

@zuzaNka

W Golden Serwis są też tygodniówki :-)

KW

Każda osoba pracująca w Golden Serwis może ubiegać się o tygodniówki. Jeśli ktoś woli wynagrodzenie po całym przepracowanym miesiącu to wypłata następuje do 10 tego kolejnego miesiąca. Np wynagrodzenie za maj, pracownik dostanie do 10-tego czerwca. Jest to umowa zlecenie i jest zawierana na czas określony.

@KW

Tygodniówki które obiecują w poniedziałki.a tu wtorek i co? (usunięte przez administratora)

KW

Ponieważ Pani B. nie ma takich uprawnień aby płacić pracownikom. Przelewy wychodzą z centrali.

Bożena

(usunięte przez administratora) i nic wiecej

Fred

firma zatrudnia ludzi (usunięte przez administratora), nie szanują pracowników, ubliżają, pracują tam tylko najgorsi, którzy już nigdzie nie mogą znaleźć roboty Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: w firmie jest straszny harmider, dużo agresji

@Fred

Anonimowy może być każdy, pisać wszystko bez konsekwencji. Jeśli uważa Pan/Pani, że tak tak jest proszę podać swoje imię i nazwisko, miasto, przyjechać, porozmawiać, wyjaśnić, a nie oczerniać bezpodstawnie.

Iza

Stawiasz już poważne zarzuty wobec tego pracodawcy. Mobbing jest bowiem świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika. Jeśli zatem takie rzeczy mają miejsce w Golden Serwis, to powinieneś zgłosić ten problem wyżej usytuowanym instytucjom. Myślałeś o takim rozwiązaniu?

Niedola
@Fred

Jak w tej firmie jest dużo agresji to chyba wcześniej pracowałeś w przedszkolu xD Nigdy wcześniej nie słyszałam o przypadkach harmideru czy agresjii może pomyliłeś te agencje z inną o bardzo podobnej nazwie ...

Rita Vidawska

Hm ja tam sobie chwalę, a Ty nigdy się nie mylisz? Ja mam zawsze tygodniowki i wszystko zawsze się zgadza. Zawsze mogłam trafić gorzej

Munio
@Fred

Dokładnie tak jest, wŁasciciel nie ma szacunku do ludzi - ciągle jest agresywny jak tam bywam. I to prawda, ze ladujĄ tam tylko tacy, kturych już nikt nie chce zatrunic albo maja komornka na glowie.

Mikołaj
@Munio

Skoro rzekomo trudno jest porozumieć się z właścicielem firmy Golden Serwis, z uwagi na jego stosunek do pracowników to zastanawia mnie, czy próbowaliście może rozmawiać z nim na ten temat? Może wspólne zebranie i rozmowa przyniosłaby pożądany efekt i atmosfera na linii pracodawca-pracownik stałaby się bardziej przyjazna? Napisz, jak myślisz, czy są szansę naprawy tego elementu.

@Munio

widzę że konkurencja nie traci czasu ,

Jacuś

Firma masakra! Jak zabrakło koordynatorki z Wrocka to katastrofa! Jak ktos dobrze pracuje to sie go pozbywają!

@
@Jacuś

Z tego co wiem, koordynator sam zrezygnował z pracy.

Danuta
@Jacuś

Wpisy dotyczące konkretnych pracowników firmy są niezgodne z regulaminem forum, a także są nie na miejscu. Może zechcesz się z nim zapoznać, aby wiedzieć jakich sytuacji może on dotyczyć: https://www.gowork.pl/regulamin Unikaj tego typu wypowiedzi i napisz coś bardziej merytorycznego na temat Golden Serwis. Firma twierdzi, że dopasowuje pracę do potrzeb pracownika, jego umiejętności i kwalifikacji. Czy zgadzasz się z tym?

Mario
@@

Wcale się nie dziwię! Słyszałem rozmowę telefoniczną szefa i koordynatorki, masakra krzyczal wyzylam,wykonał i zero szacunku! (usunięte przez administratora)

Mirek
@Mario

Wrocław widzę ze co niektórym było bardzo nie na rękę że poprzedni koordynator już nie pracuje z tego co wiem to sprawa jest rozwojowa i to jeszcze nie koniec . Pozdrawiam i powodzenia życzę

Wiktoria
@Jacuś

Z uwagi na to iż sama pracuję w tej firmie , napiszę kilka zdań. Pracowałam przy poprzedniej koordynator i przy obecnej . Poprzednia nawet nie fatygowala się żeby przyjechać do mnie na obiekt , ta która jest też nie zawsze może Ale odbiera telefon i odpowiada na SMS, może nie jest tak uśmiechnięta i trajkoczaca Ale za to konkretna. Co do samego właściciela to również byłam obecną przy kilku rozmowach jego z koordynatorem i rozmowy były bardziej na poziomie koleżeńskim , niż wulgarmym czy krzykliwym . Ale co ja się tam znam skoro jestem ta co to pracy sobie znaleźć nie umie. Ludzie ogarnijcie się proszę. Piszecie pod pseudonimami , głupoty wyssane z palca . Przekazujcie proszę konkretne informacje . Od roku pracuje w tej firmie , nikt mnie nie wyzywa, nie obraża. Kasa mam zawsze na czas . Grafik ustalam na sklepie . Dokument od firmy też dostaje jak potrzebuje . Stawkę ma razem z innymi taka sama . W razie jakiś konkretnych pytań jestem do dyspozycji .

Munio
@Mario

tez jak kiedys byłem w biurze słyszałem jak właściciel uzywa przekleństw w stosunku do pracowników

Aktualność
MERCHANDISING

I WSPARCIE PROCESÓW SPRZEDAŻOWYCH

LEASING PRACOWNICZY

OUTSOURCING SIŁ SPRZEDAŻY

AUDYTY I PROMOCJE

Mikołaj

Firma Golden Serwis nie wypłaciła Ci wysokości wynagrodzenia, na którą się umówiliście? Jeżeli tak było, to może wiesz, czy pracodawca nie był do końca zadowolony z Twojej pracy, czy może zupełnie co innego sprawiło, że kwota ta została pomniejszona? Mam nadzieję, że wyjaśnisz.

KW

Szanowna Pani bardzo dobrze jest mi znana Pani sytuacja. Po pierwsze zatrudniła się Pani w Agencji Pracy która nie wypłaca wczasów pod gruszą o jakie Pani zapytała( powiedzmy, że to było pytanie łagodnie mówiąc). I zatrudniła się Pani na umowę zlecenie nie umowę o pracę. Nie wiedzieliśmy, że nie odróżnia Pani umowy o pracę a umowe zlecenie. Do tego Koordynator i JA dzwoniliśmy do Pani, ale to Pani nie odbiera. Napisała Pani sms wygrażając się, że naśle Pani na nas kontrolę jak nie dostanie wynagrodzenia tu i teraz (8 lipiec do godz 17.00) bo ma Pani trudną sytuację. My to rozumiemy, ale proszę i nas zrozumieć. Wynagrodzeń nie robi się od tak Szanowna Pani .U nas wszystko jest jak należy, wynagrodzenia są do 10 tego każdego miesiąca wiec patrząc na datę Pani wpisu każdy odpowie sobie sam. 10 mamy jutro i na pewno te wynagrodzenie będzie na Pani koncie. Do tego Pani mąż dzwoni (tak się przedstawia) wydzwania do nas w tej sprawie pytając o szczegóły. Szanowna Pani nie możemy udzielać takich informacji RODO. Przyzna Pani, że cały czas brała wynagrodzenia tygodniowe i od dnia od kiedy Pani u nas pracuje zawsze miała je na czas. Pod koniec tego miesiąca nasz Klient poddał Pani kartę pracy weryfikacji tych 3 dni i z tego wynikło opóźnienie w wynagrodzeniu tygodniówki. Po ustalenia zgodności karty pracy 3 dni ma Pani wypłacone w wynagrodzeniu miesięcznym. Wszystko jak należy. Bardzo szkoda, że Pani opinia mija się z prawdą, gdyby Pani natomiast odebrała telefon Koordynator raz jeszcze wyjaśnił by Pani wszystko . Pozdrawiam i życzę Pani powodzenia i więcej serdeczności w kontaktach z ludźmi.

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Serwis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 25 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Golden Serwis Sp. z o.o.