Opinie o TIM Call Center w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TIM Call Center. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w TIM Call Center na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM Call Center w Warszawa

Aneta

@Znawca, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Czyli wychodzi na to, że firma pozostawiła swoją nazwę, tak? Długo już pracujesz w tym miejscu? Jak aktualnie pracuje się Wam w TIM Call Center w Warszawie? Podzielcie się proszę swoim zdaniem na temat funkcjonowania tej firmy na forum!

MaEn
@Aneta

Nie, firma pod nazwa Tim Call center nie istnieje, nie istnieje rownież w Warszawie. Wiem, pracowałam, wszyscy dostaliśmy wypowiedzenia:)

PP Nowy wpis
@MaEn

Firma zajmuje sie teraz usługami informatycznymi, programistycznymi, doradztwem IT (głownie integracja systemow) i najmem personelu tymczasowego (agencja) czyli wynajmuje Pracownikow innym firmom.

Jan dyrman Nowy wpis
@PP

Na tym co robili wcześniej też nie za bardzo się znali zatrudniali jakieś dziewczynki z pasmanterii a ci którzy pracowali nawet nie wiedzieli gdzie handlują bezpyszny indeksy nie mając pojęcia czym handlują i do (usunięte przez administratora)to służy więc pewnie z tymi usługami tak samo żydowskie kombinatorstwo

Paweł Nowy wpis

Dlaczego ta Firma jest wykreślona z rejestru?

PP Nowy wpis

Firma zmieniła nazwę ponieważ call center nie jest działalnością dominująca i wg mojej wiedzy wróciła do korzeni czyli usługi informatyczne przecież firma TIM Call Center jak zaczynała 16 lat temu to nazywała sie TIM Software. Nie dziwie sie skoro z IT i doradztwa informatycznego oraz integracji jest większa marzą niz na call center.

Aneta

@MaEn, bardzo Ci dziękuję za podzielenie się tak istotnymi informacjami na temat firmy TIM Call Center na forum. Będą one na pewno bardzo istotne dla osób szukających informacji o firmie. Pozdrawiam Cię serdecznie!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM Call Center? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Aneta

@MaEn, rozumiem, w KRS-ie faktycznie jest informacja, że firma nie istnieje na rynku już prawie 10 lat. Być może użytkownik @Znawca pomylił ją z jakąś inną firmą lub pisze faktycznie o tej, która powstała później na jej podstawie. Dziękuję za doprecyzowanie, pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wiele dobrego!

MaEn
@Aneta

Tim Call Center przekształciła się w TIM P Kałużny spółka komandytowa. To była ta sama firma tylko pod inną nazwą. Prowadziła działalność w Gdańsku i Warszawie. Obie lokalizacje się zamknęły i firma przestała istnieć. Być może istnieje jakaś jej cząstka w Lęborku ale tego już nie wiem bo ja pracowałam z oddziałem w Warszawie który przestał istnieć na początku 2017 roku.

Aneta

@Adam, @Znawca, jak w takim razie obecnie nazywa się ta firma? To bardzo ważne informacje zarówno dla mnie, jak i innych osób. Rozumiem, że pracujecie w tym miejscu? Co możecie powiedzieć o warunkach oferowanych przez pracodawcę, atmosferze w miejscu pracy? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje?

Znawca
@Aneta

Atmosfera super i zawsze taka była czasem trafił sie jakiś kierownik gorszy ale to nie pojedynczy kierownik stanowi o firmie. No i ten kierownik z tego co wiem juz nie pracuje

Aneta

@Bea, czy to sprawdzone informacje? Pytam, bo ani w Internecie, ani w KRS-ie nic nie jest wspomniane na ten temat, ale oczywiście sprawdzimy to, o czym piszesz. Czy ktoś z Was mógłby potwierdzić, czy firma TIM Call Center z Warszawy faktycznie nie istnieje? Może tylko zmieniła swoją nazwę?

@Aneta

Firma zmieniła nazwę. Przebranżowił sie na informatykę oraz outsourcing pracowniczy i ma sie dobrze a nawet bardzo dobrze.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w TIM Call Center o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bea

Firma nie istnieje od 2 lat

Znawca
@Bea

Nie prawda firma zmieniła nazwę

Aneta

A jak obecnie wygląda praca w TIM Call Center? Czy kwestie co do których mieliście uwagi uległy poprawie? Na jakie warunki pracy można aktualnie liczyć? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które biorą pod uwagę tę firmę jako swojego potencjalnego pracodawcę.

Enka
@Aneta

Firma juz od prawie roku nie istnieje ale GoWork uparcie podbija posty...

lhdb

Nie wiem czy coś szykują na najbliższą przyszłość, ale pewne jest to, że nie szukają ludzi do pracy.

Janek

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy. Całkowity brak szacunku dla szeregowych pracowników.. Kiedy była awaria systemu komputerowego , wszystkich wysłano do domu , mimo gotowości do pracy nie dostali żadnego ekwiwalentu. Dno i jeszcze raz dno. Przestrzegam wszystkich potencjalnych pracowników przed tą firmą.

anonimowo

dramat, dramat, dramat!szefostwo zapomniałam, że firmę tworzą ludzie. Totalny brak szacunku dla człowieka, zero zrozumienie, chęci dyskusji. Zarządzanie strachem i niepewnością. Absolutnie nie.

patryk

wiadomo że na rozmowach dowiesz się najlepszych rzeczy bo to w pewnym sensie taka mała akcja marketingowa, pracodawca wyrabia sobie opinię która zachęca do niego i roznosi się po ludziach.logiczne.a co do godzin pracy, jeśli nie przepracuję z ich winy pełnych godzin tygodniowo to płacą jakieś postojowe?

olekok

czyli co, generalnie na rozmowach to się dowiadujesz o tej najbradizje optymistycznej wersji pracy czyli ile maksymalnie d aisę zaorbić i jakie sa godziny pracy nie liczac nadgodzin, które jednak potem okazuje się, że są? mam nadzieje, ze jednak to tylko był jakaś nieodpowiedzialna osoba na tym stanowsiku Hrowym i nie pracuje tam już.

SIUSIURUSIU

Gdy ja tam pracowałem w 2008 roku to na początek, nie było źle. Ale widzę ze sporo się zmieniło, bo wtedy dawali upominki na święta. No i z tego co słyszałem od dawnych znajomych, w 3 przypadkach był awans potem aut. Jedynie recepcja się troszkę dłużej utrzymała.

seba

taka sobie fima dla kontrachentow na swieta kosze po 1000zl a dla pracownika nawet zyczen nie ma komu zlozyc,umowy smieciowe i bieda okrutna ze czekolady juz nie ma za co kupic dla pracownika aby bylo milo porazka nowoczesny kapitalizm juz do nich dotarl,mam nadzieje ze jak bedea bankrutowac czego im zycze to szefostwo moze wtedy doceni swoich pracownikow tylko wtedy to bedziemy mieli ich w d..ie

Milka

Pracowałam tam 3 mce. Było to moje I-sze doświadczenie z taką pracą. Dobrze trafiłam , bo lider mojego zespołu był fajny i dobrze go wspominam. Duzo sympatycznych młodych ludzi, studentów. Poza tym nie ma awansu,rozwoju, umowy na 1 m-sc. Taka praca na przeczekanie.

Pracowałam w Timie i mogę się podzielić spostrzeżeniami. To praca dobra na krótki okres, przejściowy, kiedy mimo, że pracujesz to szukasz czegoś lepszego. Praca nie jest skomplikowana, ale po pewnym czasie masz dość ciągłego przekonywania niechętnego rozmówce do czegokolwiek. Wiele projektów jest powtarzanych, dzownisz do tych samych ludzi, którzy najzwyczajniej w świecie są wkurzeni, że znowu do nich dzwonisz. Zdarza się, że projekt jest zlecany przez dużą firmę i klienci mają pełno pytań, na które my nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi, mało tego, nie ma jak się z tą firmą skontaktować, a ich klienci są obużeni, że nie możemy czegoś tam dalej przekazać. Generalnie często musisz robić z siebie idiotę i odsyłać tych biednych ludzi gdzieś dalej. Kolejna sprawa to sami szefowie. Nie będę się specjalnie nad tym rozpisywać, ale miałam do czynienia z istną księżną, która jak wstanie lewą nogą to rozstawia wszystkich po kątach. Przy wszystkich zwróci Ci uwagę i ochrzani z góry na dół. Oprócz wyniosłości jest niewyposażona w jakąkoliwiek samokrytykę, bo cały dzień siedzi na portalach społecznościowych i marudzi, że jest zmęczona. Jak nie będziesz mieć wyników to źle, będziesz mieć za dobre wyniki - też źle. Premia - nie licz na to, bo jest tak wielka, że nawet jej nie zobaczysz. Jak wpsomniałam, to jest praca dobra w momencie, gdy nie masz nic innego na horyzoncie, zapomnij o dłuższym stażu, bo oszalejesz ;) A wypłata nie powala, masz wrażenie, że non stop pracujesz a jak widzisz stan konta to chcesz płakać. Takie są realia. Ale dla osoby początkującej to zawsze jakiś start.

asdf

Jutro mam 2 etap - niby szkolenie 4 godziny. Potem następnego dnia niby trzeba odegrać scenkę - przekonać kierowniczkę do kupna jakiegoś produktu. Możesz napisać coś więcej jak sprawa wygląda podczas szkolenia, czy wtedy już TiM jakąś umowę (zlecenie) do podpisania Ci podsuwa pod nos? Mam też obawy co do tej firmy i nie wiem, czy jakieś konsekwencję poniosę jak powiedzmy się nie sprawdzę i oznajmię, że rezygnuję (wypowiedzenie).

Melisa

nie polecam tej firmy, pracowalam tam rok temu porażka, oszukują na wypłacie prowizji mówią ze szkolenia płatne, a potem kasy za szkolenia nie ma bo jak twierdzą z uśmiechem na ustach oni sie tak samo sie mylą na prowizjach oczywiscie na swoja korzyść. dla mnie to oszuści i tyle, szukaja frajerów co nie potrafią liczyc i upomnieć sie o swoje. tyle w temacie-nie polecam.

JokerBody

anonim - 2009-04-17 22:59:45 Dałem z siebie wszystko i jeszcze wiecej poświeciłem czas dla firmy a tu awans i za moment WYMUWIENIE - sprawy ekonomiczne....myślę, że wymOwa tego komentarza jest jasna :)

Zostaw merytoryczną opinię o TIM Call Center - Warszawa

TIM Call Center