Glob Cab Taxi

Opinie o Glob Cab Taxi

Mario

Dno. Nie polecam nikomu. Oszusci i zlodzieje. Nie szanuja ludzi - traktuja pracownika i taksowkarza jak smiecia. Mowie o szefostwie i pracownikach w biurze.

Andrzej

Polecam!!!

Karolinka

Zmieńcie tylko 1 osobę w dyspozytorni;) czy na odbieraniu od klientów zleceń ...... kierowcy będą wiedzieć o kogo chodzi;) bo klienci na ta osobę narzekają pani wielka....

Wojtek

sitfler, gucio i inni ciebie to chyba na kopach pogonili za nieróbstwo i przeorany beret hahaha,ja jezdze juz dawno tez nic takiego niezauważeniem jak tam już jakiś przedmówca pisał wcześniej wszystko jest bardzo spoko polecam...:)

Gucio

Szef szpanuje znajomością języka angielskiego, w gabinecie ma na okrągło włączony kanał informacyjny po angielsku, a na samochodach komunikat w języku angielskim z... prymitywnym błędem gramatycznym.

krystian

Dużo zleceń,pracuje się bardzo dobrze ja polecam....

Driver

W biurze siedzi Anna Biala...nałożenica Pajki....a stary brzydki Jaroszek.podrywa panienki na Mercedesa cls. ... a żona w domu....slyszalem ze kiedys z centrali wywiozl jedną panne do Zakopanego na hotel....ale.panna PKS wróciła. ..uciekła brzydalowi.oblsnika

Piotrek

pracuje tu od dobrych paru miesięcy i nie zauważyłem ani nie słyszałem o żadach z powyższych herezji podejrzewam że napisali to jacyś nieudacznicy których wyrzucają z każdej roboty bądź konkurencja u której tak się właśnie dzieje lub plajtują ,ja osobiście polecam!!!!

Stifler

150 za wynajem,plus paliwko 50.To 200 a potem zarabiasz na siebie.Żenada 12-14 godzin tyrania aby wyjść na swoje.Żółtodziobom odradzam,niech idą do UBERA.A jeśli chodzi o Prezesa całej floty Glob to dobry cwaniak, przepity,nie wychowany,arogancki,zbyt mało inteligętny do adekwatnej konwersacji.

Stifler

Szok..

ania

obóz pracy. trzeba siedziec po 12 godzin przy komputerze, najlepiej nawet nie jeść i nie sikać bo są pretensje. prezes już miał sprawę o molestowanie i dalej napastuje dziewczyny, drugi cham nie lepszy. w biurze trzyma kochankę

kierowca

Dobrze jest, dużo zleceń i kluby robią swoje.

Robert

Potwierdzam jedna z najlepszych korporacji a pare już w życiu przerobiłem.Polecam

marcin

mi się pracuje bardzo dobrze (usunięte przez administratora),pracuje 2 tydzień nie mam na co narzekać,zleceń sporo .Podoba mi się.Polecam

wicherek88

chcialbym poinformowac ze sytuacja w globie diametralnie sie zmienila (usunięte przez administratora) teraz az milo tam pracowc wicherek88

Ania

Niestety ale , samochody słabiutkie ostatnio skoda bez dzialajacej klimatyzacji . (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Glob Cab Taxi - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glob Cab Taxi