Glob Cab Taxi
2 90 196 5 1
Darek Nowy wpis

Planuje zacząć prace w Glob iść czy uciekać ?

Wrobel Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Niestety już nie współpracuje z firmą Glob Taxi. Zrezygnowałem bo tak chciałem. Nikt mnie nie wyrzucił. Ogólnie polecam tą firmę

Ja Nowy wpis

Ten nowy system to żenada ciekawe kto to wymyślił.!!!!

Regina Nowy wpis

to zapewne nowy sposób zarobku na naiwnych kierowcach

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Czy firma Glob Cab Taxi w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Makarena
@Pytanie

Zwariowales glob w zyciu niczego i nikomu nie sfinansował, a wręcz przeciwnie zawszystko każe sobie płacić... Zbliża się wigilia 2018r (tak chodzi o ubiegły rok) Łukasz zmusza kierowców do kupowania artykułów spożywczych dla potrzebujących po czym na scianie w biurze wiszą dyplomy dla Roberta J w podziękowania za pomoc. Haha prezes jeździ furą za pół bańki dałby 2 tys na artykuły spożywcze wbiłby sobie to w koszty i gitara, a nie od kierowców ściągać. W biurze każdy dyplom i podziękowania nie należą się prezesowi tylko kierowcom... Kolejna sprawa bądź waflem... Chcesz mieć dobrze jeździj lukaszowi po paczki po obiady i ogólnie bądź jego slugusem... 60% kierowców to lewusy nie posiadający uprawnień taxi. (na lotnisku lapia na kontrolę tylko globa) Zastanow się 3 razy zanim dolaczysz do tej firmy. Zero szacunku do człowieka to domena tej firmy. Besztają i mieszają z błotem. Bez honoru ludzie

Tak14Nie
@Makarena

Nikt nikogo nie zmuszal dobrowolnie mogles cos od siebie przyniesc i dac potrzebujacym.

TakNie11
Tomi
@Makarena

To akurat prawda,najlepsze są dyplomy z Monaru gdzie Łukaszek spędził pewien okres życia.Tutaj to jak najbardziej ???? Glob nabija ludzi gadali na Pajke a ja tam jeżdżę i jest dobrze.Zwlaszcza jak podnieśli cenę za km. (usunięte przez administratora)

Tak12Nie
Tomi
@Globik

Nie Łukaszek przy sprawdzaniu auta rozkazy wydawał to samo na rozliczeniach. Cieciu

Tak11Nie
Michał
@Pytanie

Albo akcja choragiewki "obowiązek" bo wisisz???? a za odblokowanie kasiore płacić trzeba. Myjnia obowiązek bo prezesina działkę dostaje z tego,glob jest lepszy jak 500+ Co chwilę musisz płacić dyżury, kary Lepiej się zawijać tak jak i ja uczyniłem...nigdzie cię tak nie ostrzyga jak w globie. Zamiast być naiwnym wyrobnikiem pora przestać się bać odejść.

Tak11Nie
Papi
@Tomi

A Pajka co teraz ma? Tanie taxi ?

Albert
@Papi

Ma Halo taxi i idzie mu to bardzo dobrze,tak gadają ci co przeszli z globa bardzo sobie chwalą.

Tak10Nie
@Tomi

Sam jestes cieciem jak musiales pajde przynosic pewnie jestes z tych januszy biznesu co po bankomatach z kl latasz i nie masz przy sobie zlotowki zeby reszte wydac niedouku

TakNie4

Jak bedziesz w 100% pewien to wtedy o Mnie napisz

Radek
@Globik

W globie każdy płaci ta firmą utrzymuje się z naliczana kierowców bez względu czy są winni czy nie. Nie polecam pracy w niej bezobsługowo i bezstresowa,bez afer free now

Tak7Nie
Marek

Cięć jest tylko 1=Łukaszek

@Radek

Kilka lat tam.pracuje zadnej kary nie zaplacilem bo zwyczajnie przestrzegam regulaminu i teaktuje powaznie swoja prace. Freenow to uber dla oszczednisiow gdyby nie doplaty to by wszyscy tam beczeli a one muszasie kiedys skonczyc

Ty kretynie
@Globik

W globie nie płaci tylko biuro???? Łukasz, Lechu,maracek i paru popychli reszta kierowców placi-każdy... Więc skończcie z tą propagandą

@Ty kretynie

Ale o co placi o co Tobie chodzi wyjasnij na spokojnie?

Robert
@Globik

Okradacie ludzi,naliczacie,kary załatwianie waszych spraw za darmo. Czy jest wina kierowców czy nie tupecik kasuje za darmo. Jesteście nie uczciwi

@Robert

O czym.ty do mnie mówisz deklu jak ja tam jestem zwyklym kierowca. Paziu ty nie potrafiasz ogarnac prostego zdania a zabierasz sie za jazde na taxi to nie dziwne ze sobie nie radzisz niemoto

Darek
@Globik

Jak jest w globie każdy wie,kary,kary, kary nie interesuje nikogo czy to twoja wina czy klient kłamie bo chce darmowy kurs.Oszukujecie innych jak tylko się da,aplikacji samochodów coraz mniej.Wiekszosc ludzi odchodzi lub odejdzie. Jest tyle korpo że niedługo będzie kilka aut na krzyż. Max ile się da zrobić obrotu to 200zl kiedyś robiłem 350...smutne ale prawdziwe 12 godzin pracy.

@Darek

Haha uciekaj do freenow nie bedziemy za toba plakac wiecej roboty dla nas

Regina
Nazwa działu: Finanse
@Globik

przecież glob ma umowę z freenow, więc nie ma gdzie uciekać. Pamiętajcie, że bonusy trzeba oddawać kierowcom, z tego co wiem, to plan Łukasza i jego grupy jest taki, że tych bonusów mają nie oddawać kierowcom.

Alberto
@Regina

Zgadza się bonusy nie są oddawane,a kary za najdrobniejsze przewinienia. Lepiej być samemu we freestyle now bez pośrednika.w takim wypadku robisz dla dwóch free i glob

Inni

Oni powinni się nazywać Glob taxi-wyleczymy cię z jeżdżenia na taksówce.

Bajorek
@Inni

Prawda

Iza

@wlasny Stawiasz już bardzo dużo pytań, na które, niestety, akurat ja nie potrafię odpowiedzieć. Proponuję, żeby @Alek Ci pomógł, bowiem sporo wie o sposobie działania Glob Cab Taxi. A już w ogóle aplikowałeś, czy jeszcze z tym czekasz?

ekolog
@Iza

aplikowalem rozmowa przebiegla pozytywnie i teraz musze podjac decyzje czy itaxi czy glob? dlatego potrzebuje tych informacji o ktore poprosilem nizej

wlasny
@Iza

podobnie jak ekolog jestem po wstepnych rozmowach teraz czas podjac decyzje...

Iza
@wlasny

@wlasny @ekolog To super, że postanowiliście rozpocząć swoją karierę zawodową w Glob Cab Taxi. W dalszym ciągu nie potrafię udzielić Wam tych odpowiedzi, bowiem nie jestem w ogóle powiązana z tą firmą. Możecie nam powiedzieć, jakie konkretnie warunki zatrudnienia Wam zaoferowano?

darek_nn
@Iza

(usunięte przez administratora), skoro nie jesteś powiązana z firmą Glob Cab Taxi i nie możesz nic o niej powiedzieć a tak się udzielasz to może odpowiesz nam czy już aplikowałaś i kiedy zamierzasz rozpocząć pracę.

@ekolog

Glob zapomnij..i taxi jeszcze tak..w grosiku masz robotę

@ekolog

Jak bym Ci miał poradzić to nie myśl tyle tylko siadaj za kółko bo kasa Ci (usunięte przez administratora)

Halo taxi

HALO TAXI ZATRUDNI KIEROWCÓW TAXI Oferujemy możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie lub z własną działalnością gospodarczą na umowę o współpracę. Dla kierowców nie posiadających własnych aut atrakcyjne warunki wynajmu przygotowanego do pracy samochodu. RÓŻNICA MIĘDZY GLOBEM TO RAPTEM 0,20gr 1,60ZŁ/KM Halo 1,80ZŁ/KM Glob KIEROWCO! W HALO TAXI: nie ma bazy, płacisz tyle ile sam wypracujesz, posiadasz prawo do urlopów i dni wolnych, gwarantujemy bardzo dużo stałych zleceń, płacisz tylko 2,50 zł za każde zrealizowane zlecenie, za przystąpienie do grupy Halo Taxi nie ponosisz żadnych kosztów. KONTAKT: Staniewicka 18 03-310 Warszawa (22) 380 53 53 karolina.giers@halotaxi.pl biuro@halotaxi.pl

Tak2Nie1
Xxx
@Halo taxi

Glob lata już po 2 zeta

Michał
@Xxx

Tak halo po 1,80 to stare ogłoszenie musi być.Fakt jest taki że halo bije global na głowę

Papi
@Michał

2.50 z kazdego zlecenia ? Przeciez z Halo taxi nikt nie jezdzi nie oszukujmy sie

Albert
@Papi

Tak ma dużo firm,halo się rozrasta coraz więcej aut na mieście. Roboty dużo chcesz pokaże ci telefon jak chodzi halo:-)

@Michał

Na pół głowy

ANTY UBER

Może ktoś wie co znowu sie dzieje z globem,teraz uciekają po cichu z elektronowej pozostawiają tylko długi za sobą. Pewnie wypowiedzieli im umowę za te ich biura. Traktuje sie nas zle i bez szacunku. Kierowców coraz mniej, odchodzą jeden po drugim i nie ma na podstawowe opłaty, jedyna szansa, ze UBER, BOLT albo inny innowacyjny wynalazek ze swoimi pracowniami - uchodźcami postawi globa na nogi ;-) i będzie jak kiedyś!!! Powodzenia!! Natomiast ja odchodzę i nie czekam nawet do końca miesiąca!!!!

Swój
@ANTY UBER

Co się moglo stać nie płacił czynszu i mają eksmisję,jak zwykle... Jaka normalna firma bawi się w takie rzeczy.Wstyd a kierowcy wiedzą że firma tonie...

Gary

Kiedyś glob to był glob a teraz kursy małe,ciężka współpraca z dyspozytornia.klient bardziej pyskaty bo często niezadowolony.Ciezko 250zl zrobić na tygodniu.

Robert

Najgorsza centrala z jaką miałem styczność,podają źle adresy,numery których nie ma. A my kierowcy tracimy czas i pieniadze. Glob leci na samo dno.Tez odchodzę.

Tomasz

Jest coraz gorszej... Zleceń garstka,a. Jak są to mikre

Tak

Obowiązkowe i ceny za auto o 20zl do góry. Z 150 na 170 I z 170 na 190 Debile zostaną

@Tak

Nie po to chodzilem na strajki zeby teraz jezdzic dla ubera albo bolta. Nie zgadzam sie na dodatkowa baze jesli tego nie zaakceptuja to odchodze z.tej firmy.

Tak7Nie3
Łukasz
@Globik

To won jeleniu jak nie ty to na twoje miejsce jest 29 osób. A jak nie to ruscy przyjdą,albo turbany i inne. To jest zrobione żebyście mieli lepiej.

Tak6Nie14
Xxxx
Nazwa działu: Marketing
@Łukasz

TY IDIOTO JESTEŚ NORMALNY, CO TY PISZESZ? JEDZ NA SWOJĄ WIEŚ A TU ZAMKNIJ GĘBĘ ZAKAZANA

Tak12Nie4
Glob robi żeby było
@Xxxx

Lepiej ale sobie,jest duża tendencja spadkową.Wielu ludzi dziwi się ze wogle ktoś chce jeździć w globie. Ja idę do Free now .Glob to porażka zaraz będzie Ukraina i inne wynalazki,owszem przez to klienci odejdą ci którzy jeszcze nie podchodzili.

Tak9Nie2
User
@Tak

Lepiej samemu sobie pobrać te aplikacje i nie płacić doli globowi.

Tak8Nie2
@Łukasz

Wiesz co to jest kultura czy nigdy nie stałeś obok czegoś takiego?

Tak6Nie1
D0kt0r
@Globik

Właśnie dlatego tyłu chłopaków odchodzi z globa a odpowiedź pana Łukasza jest co najmniej nie na miejscu bo jak odejdą kierowcy to ciekawe po ile auta będą? Pewnie po 80zl ????

Umieralnia
@D0kt0r

Glob to poraszka ceny aut chore podejście, centrali,Łukasza i reszty poniżej krytyki. Glob to komuna wyzysk naiwnych i nieświadomych kierowców.

Elementy
@Xxxx

Boże jak ja się cieszę że już tych parszywych mord nie muszę oglądać. Pszenno buraczanych geb lizusów donosicieli. Brat jeździ w elektrowni zarabia ja rozważam hallo lub euro

Sybil

Trzeba iść gdzie mniej samochodów jest. W hallo jest mało i mają 1,80 Za km.Ewentualnie do grosika

Tak6Nie
Tomasz

Nadszedł początek końca,jaroszek dał zgodę na bolt,Uber,opti . Kierowcy mu odejda i i klienci

@Tomasz

Ciekawe czy to obowiazkowe bedzie te aplikacje bo ja np nie chce jezdzic dla ubera bolta ani freenow po prostu chce zostac na starych warunkach

Karol
@Globik

Myślisz, że w związku z tą decyzją mogą zmienić się warunki pracy w Glob Cab Taxi? Czasami rozwój technologii automatycznie sprawia, że firmy muszą dostosowywać się do rynku. Tym bardziej że duża liczba zamówień od klientów jest teraz właśnie z aplikacji.

Luka

Ja uciekam do hallo bo stawka 1,80 i małe koszta na start.Dam znać 1.09 bo to tylko 0,20 groszy różnicy na postoju a podobno roboty mada

Tak6Nie
Glob(ista)

Słabo coraz słabiej, a koszta rosną i na to firmie nie brak pomysłów. Kierowca dla biura oraz dyspozytorni to wół roboczy, którego trzeba poganiać a jak padnie wymienić na innego (poza działem rozliczeń, który traktuje nas dobrze). Tu szczęścia nie ma. Żeby zarobić na życie, musisz spędzać życie za kierownicą.

Olgierd

Podpowiedzcie czy warto szukać tu szczęścia i dobrej roboty?

Zajac
@Olgierd

Nie już dużo lepiej wypada Halina majanjyz 1,80 A koszta mniejsze

Tak1Nie

poniedzialek 13h pracy 217zl, wtorek przez 10h uwaga 63zl, tak wyglada robota w globie.... ostatni gasi swiatlo

Tak1Nie

Słaby okres na szczęście pracy w globie nocki kiepskie,zostają tylko wybieraki kryta i tak kładzie uber

Nie warto
@745

Nie słaby a tragiczny jadę się dowiedzieć do euro o ofertę na wynajem.Wiecej stoisz jak jeździsz.

Tak1Nie

eko, tanie taxi, glob, euro, wawa, ele, to sa korporacje w kotrych tracisz czas, zdrowie, i pieniadze. w golbie dzienny utarg to 250zl nocnego utargu nie ma w ogole na dyspozytorni ludzie kotrzy nie znaja miasta a Warszawe tylko z widokowek,ograniczaja sie do wpisania adresu dyspozytorzy notorycznie myla dworce, przystanki, kierunki jazdy w ktora ma byc podstawiona taksowka , czesto tez myla nr pazyste z niepazystymi wiec kierowca ze strony dyspozytorni ma zero wsparcia wrecz przeciwnie musi naprawiac zle wydane przez dyspozytora zlecenie... zamiast zatrudnic prawdziwych logistykow kogos na sluchawke z callcenter dac im normalne godne wynagrodzenie i skoncza sie walki a zacznie sie praca w obecnej chwili glob idzie na dno jak kamien dobrzy kierowch na wlasnych dzialanosciach juz odeszli brak rentownosci razem z nimi odeszli klienci i firmy

@594

Witam to w takim razie w jakiej korporacji warto jezdzić skoro te to dno to może Sawa jak jest tam może wiesz... Pozdrawiam

pioter
@Pablo

w sawie podobnie jak w globie jezeli chodzi o ilosc zlecen a i oczywisicie dobre zlecenia ida pod stolemtez jak w globie ale fakt ze jest lepiej bo masz mniejsze oplaty a baza w globie nie jest warta wiecej niz 400zl najlepiej isc na swoje zarejstrowac sie w korporacjach w ktorych placisz od zlecenia i do tego stac na slupie. Podobno ma wejsc na rynek jakas nowa korporacja ktora bedzie tylko zatrudniala kierowcow na wlasnych licencjach i bedzie miala tylko 1zl za wydane zlecenie tak wiec pewnie kwestia czasu ja te wszystkie smieciowe korporacje z lewusami na czele upadna.

@pioter

Dziekuje za odpowiedz na wiadomość wlasnie te wszystkie korporacje to szkoda słow podobno w halo taxi jest ok moze tam pojde zobaczymy a od nowego roku rynek i tak zdominuje uber i bolt te strajki nic nie pomogly a prawda jest taka ze uber nigdy nie odejdzie z Polski. Pozdrawiam

Oliwier
@Pablo

W halo taxi jest mało aut ruch lepszy niż w globie. Cena za zlecenie 2,50 to dobra opcja bo brak bazy,oraz mają świetną reklamę.100 samochodów i przez to doloty są do 5km Dziennie robię 13 zleceń polecam halotaxi

Tak2Nie2
@Oliwier

Dziekuje za info a jezdzisz na swoim czy wynajmujesz ja juz bylem na rozmowie i chce kupic auto ale zastanawiam sie nad opcja na firmowy przez miesiac zeby faktycznie przekonac sie czy jest dobrze ale jak robisz 13 kursow to spoko a przez jaka ilosc godzin ?? Pozdrawiam

Oliwer
Nazwa działu: Handlowy
@Pablo

9-10 godzin mniej mi się nie udało jeszcze nigdy mniej. Mam swoje auto.

pajkotaxi

Tylko uwaga na halotaxi .

Tak2Nie3
kamil 351
@pajkotaxi

Żadne halo taxi .system kar jest taki że baza wychodzi 900zł .Za wszystko kara . 50 aut a nie 100 więc jest różnica . Glob to glob .Zawsze jest robota.

Tak2Nie2
Mirek

Sporo ludzi odeszło do halo taxi i widzę że jeżdżą już kilka miesięcy.Jezdzilem w globie ale się nie opłaca w halo mam dużo mniejsze koszty. Mniej aut mniej szfindli.i zarabiam 200-300zl na czysto dziennie co na wakacje jest ok

@Mirek

Witam a jezdzisz na swoim aucie?? Pozdrawiam

lLXX
@Mirek

jeżdziłem w halo miesiąc .utargi po 80zł dziennie więc odszedłem .

lLXX
@Mirek

jeżdziłem w halo miesiąc .utargi po 80zł dziennie więc odszedłem .

TakNie

Powiem tak czy w dzień czy noc zero pracy.

Dacia

Praca w Globie to prawdziwy koszmar nie dość że traktują Cię ja scierwo to nie da się tu zarobić.nie dziwię się że kierowcy pozucaja im auta z kluczykami w środku.Bo to jest straszne co się dzieje u nich.Trudno przekroczyć 200zl obrotu w tygodniu a w weekend aby mieć coś dla siebie 14 godzin nie wyjęte.to nie ten glob co kiedyś upadek jak NIC. Tłumaczenia zostań są wakacje...Co to ma być jakos u innych też są wakacje i jakoś zarabiają. 3 lata temu było ok .2 bylo ciężko ale to co jest teraz to dramat.wszyscy starzy odeszli zostali nowi większość to przyjezdni z innych miast nie znający Stolicy.nawet nie celowo oszukują po prostu słabo przeszkoleni czytaj tempi ludzie odporni na wiedzę.wiekszosc jeżdżących to sloje dziadki na wymarciu.

Mateusz

W nocy od 00:00 d0 7:00 dwa zlecenia...będę musiał jeździć 12:00 bo dziś rozliczenia a mam 43zl.W poniedziałek zdaje auto.

Darek

Totalny brak poszanowania drugiej osoby,dyspozytornia wydaje ale zlecenia.A za to odbywają kierowcy.Najwiekszy utarg od tygodnia 220zl w weekend nie polecam.Ciagle kary nawet jak się nie należą.w tygodniu jak zrobisz 160zl to musisz mieć farta.

Luks

Totalny brak ruchu praca tylko na opłaty figle kary wyzwanie i naliczanie.

Taxi driver

Są zdecydowanie gorsze korporacje w Warszawie, pracowałem w kilku i porównując Glob Taxi do innych to tutaj naprawdę jest okej.

TakNie3
@Taxi driver

Witam a jezdzisz na swoim czy wynajetym aucie ?? własnie sie przymierzam do pracy na Taxi ale nie wiem do jaką korpo wybrac koze mi doradzisz skoro mówisz ze Glob jest ok. Pozdrawiam

Taxi driver
@Pablo

jeżdzę wynajetym autem. Praca w Globie jest ok, dobre warunki,jest trochę zleceń, nie nudzisz się, jeżdzę te kilka godzin, co jest dla mnie przyjemnością i zawsze jakas dodatkowa kasa w kieszeni.

@Taxi driver

Dziekuje za info mam zamiar jezdzic na swoim aucie ale rozwazam tez jazde na wynajetym to bedzie moje jedyne zródlo dochodu wiec musze miec pewnosc ze jest ok tylko pytanie czy zarobie na tyle zaby utrzymac rodzine bo opinie sa podzielone . Pozdrawiam wszystkich .

Patryk
@Pablo

Odradzam. Jeśli chcesz zarobić w globie to praca dzień i noc

Tak3Nie1
@Patryk

Dzieki za informacje odpulam od tematu globa a moze Ty pracujesz gdzies gdzie jest dobra atmosfera i sporo zlecen moze mi podpowiesz gdzie mam sie udac napewno masz wieksza wiedze od mojej w temacie taxi. Pozdrawiam

Kamil

Jak tu się ma zarabiać????Na mieście 160 aut z czego 140 wolnych nocny targ 180zl czyli tylko na czynsz za auto i lpg.Zlecen mało z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej.

pioter
@Kamil

w nocy to jezdzi ten kto ma jezdzic a nie ty na wlasnej dzialanosc ty bedac na wlasnej to masz placic baze a w nocy i na pozamiastowki to jezdza auta firmowe... a jezeli chodzi o dzien to masz zbierac gielde bo dobre zlecenia dajemy swoim kierowca a na gielde trafiaja ochlapy tzn krotkie kursy z dlugim dojazdem , platnosci karta, vouchery itp i po to wlasnie jest gielda zeby ktos zabieral ten (usunięte przez administratora) a placic pieniadze tylko po to zeby ktos ci utrudnial prace troche mija sie z celem.

Zostaw opinię o Glob Cab Taxi - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie