Golden Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Golden Serwis Sp. z o.o.

Klaudia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencja z kontaktu wynagrodzenia były na czas i to było najważniejsze

DEN

Jestem obywatelem Gruzji, straciłem z tobą umowę o pracę, jak mogę otrzymać kopię umowy. Kopię umowy można otrzymać na adres e-mail. Jakie dane są potrzebne

Zgubiłem się. E-mail kontraktowy Chcę otrzymać kopię, może

DEN

Dzień dobry. Chcę otrzymać kopię arkusza umowy Gdzie mogę otrzymać kopię umowy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Golden Serwis Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kasjer/ sprzedawca? Podziel się swoimi wrażeniami!

Witam, gdzie można złożyć wypowiedzenie?

DO KOORDYNATORA KTÓRY SIĘ ZATRUDNIAŁ

Czy nowo zatrudnione osoby w Golden Serwis otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

UMOWĘ ZLECENIE

exgold

Nie podejmujcie pracy w tym (usunięte przez administratora) Szukają taniej siły roboczej a po tygodniu pracy wywalają bez podania przyczyny

@exgold

Prosimy o informację gdzie miała miejsce taka sytuacja. Jesteśmy agencją pracy tymczasowej, być może zapotrzebowanie na dany dział było doraźne i krótkotrwałe. Grudzień jest miesiącem w którym często sklepy zamawiają pracowników tylko na kilka dni. Czy nie została podana informacja na jaki okres jest zawierana współpraca?

@exgold

Dokładnie, również odradzam.

Bp

Nie polecam współpracy z tą agencją. Byłem zatrudniony pod nią w Carrefourze w Katowicach przy sprzedaży internetowej. Koordynatorka grafik układała na te dni, w które dany pracownik akurat nie podawał dyspozycyjności. Po naszej interwencji grafik zaczęła układać kierowniczka działu i w tym momencie koordynatorka zniknęła z radaru i nie robiła kompletnie nic przez kilka miesięcy. Ogólnie po paru miesiącach atmosfera w tej firmie siadła tak, że kierowniczka się mściła i jak w przedszkolu rzucała nas z jednego zajęcia w drugie. W połowie lipca agencja zwolniła 9 osób za pośrednictwem maila tłumacząc się okrojeniem liczby godzin a to po prostu była zemsta kierowniczki działu nomen omen blondynki. Nie polecam pracy w tej firmie, omijajcie ją szerokim łukiem, bo nawet dużo tam nie zarobicie. Przychodzicie niby na 8h a po 6h Was wyrzucają do domu bo pracy brak.

@Bp

Drogi Panie BP, Zakres obowiązków Koordynatora nie kończy się na układaniu grafiku. Jeśli Pani Koordynator, jak Pan twierdzi, nie robiłaby „kompletnie nic”, wówczas musiałby Pan, np. nie otrzymać wynagrodzenia, bo to właśnie do jej zadań należy rozliczanie czasu pracy i wysyłanie dyspozycji do zrobienia przelewów dla pracowników. Jeżeli nasz klient podjął decyzję o układaniu grafików samodzielnie, bo uznał, że tak będzie wygodniej, to nie sądzimy aby w Pana kompetencji było ocenianie pracy Koordynatora. Natomiast jeśli Pan wspomniał już o przedszkolu, to myślimy, że nawet przedszkolak wie, że idąc do pracy wypełnia się polecenia szefa, kierownika, itd. i to nie pracownik wybiera sobie pracę, którą ma ochotę wykonać. Odnośnie zwolnień pracowników, jak Pan słusznie wcześniej zauważył, jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej i jeśli nie mamy w danym momencie zleceń od klientów, to nie mamy obowiązku zapewniać pracownikowi stałej pracy. Owszem, nasz klient w dobie obecnej sytuacji w kraju podjął decyzję o cięciach godzinowych i zostawił tylko pracowników rzetelnych, uczciwych i pracowitych. Osobom stale nie wywiązującym się ze swoich obowiązków, ukrywających się za regałami – nie robiącym, w tym czasie, kompletnie nic, podziękowano za współpracę. Nomen omen, szkoda, że Pani kierownik nie ma rudego koloru włosów, wtedy byłaby „wredna” prawda? Bo Pan chyba za bardzo kieruje się stereotypami. Odnośnie wynagrodzenia, jest ono zgodne z polskim prawem oraz odpowiednie do wykonywanych zadań. Ciekawe ile Pan chciałby zarabiać na stanowisku, gdzie nie wymaga się wykształcenia, żadnych specjalnych kwalifikacji i certyfikatów. Zmiany 6-godzinne zostały wprowadzone w trosce o pracownika, aby zmniejszyć zagrożenie w trakcie pandemii, a pracownicy z różnych zmian nie mieli ze sobą styczności. Pozdrawiamy Pana serdecznie i życzymy więcej życzliwości.

Pracownik789
@Bp

Dokładnie.

Bristo

Agencja godna polecenia. Kontakt na bieżąco, rozliczenia na czas.Brak sztucznych problemów.

Aga

Bardzo solidna agencja Pani Patrycja super koordynator. Pieniazki zawsze na czas lub wczesniej. Pracuje w roznych agencjach ale golden serwis jedna z najlepszych

Rober

Agencja godna polecenia, wszystko ok, a Pani Patrycja bardzo pomaga i zawsze jest z nia kontakt.

Konrad

Pracuje w Auchan w Łodzi ,zatrudniony przez Golden Serwis. Współpraca z firmą układa się bardzo dobrze. Przelewy przychodzą ZAWSZE na czas. Kontakt z biurem za pośrednictwem p. Patrycji Baranowskiej jest zawsze i zawsze bardzo życzliwy i profesjonalny.

Wojciech

Pracowałem w OBI w Toruniu w br.z polecenia Golden Serwis z pracy w danym serwisie jaki i z profesjonalnej pomocy Pani Kamili byłem bardzo zadowolony:)!

Czy Golden Serwis organizuje staże dla studentów?

GS

to zależy o jaki staż chodzi praca biurowa czy w handlu

Lidia
@GS

Mnie interesuje staż w biurze :) Czy jest on możliwy w Golden Serwisie? Jeśli tak, to jak on przebiega? Ile trwa, czy jest płatny? Jaki jest na nim zakres obowiązków dla stażysty?

Julia Michalak

Witam z tej strony Michalak Julia chciała bym się skontaktować z panem Mirosławem Białobrzewskim ponieważ pracowałam u państwa w 2019 roku w sklepie Auchan jako kasjer i potrzebowała bym pilnie umowę o dzieło lub zlecenie ponieważ moja która od państwa otrzymałam została na starym mieszkaniu do którego nie mam dojścia A potrzebuje do spraw urzędowych żeby dostać na dziecko pieniądze czy jest możliwość żeby Państwo do mnie jakoś to dostarczyli?

@Julia Michalak

Już rozmawialiśmy

Aktualność
Ktoś

Zakończona praca 30 czerwca. Wypłata w ciągu 10dni?

@Ktoś

Tak do 10 go

Lucyna

Idziesz na szkolenie i firma nie płaci za nie?

@Lucyna

SZKOLENIA NIE SĄ PŁATNE

Dzień dobry. Co zrobić w sytuacji gdy limit godzin na miesiąc jest zbyt mały o parę h. Koordynatorka odpowiada tylko "jak w jeden dzień zrobisz dłużej, to w drugi krócej". Ale to tak nie działa. To nie ja decyduję kiedy zakończę pracę. Jeżeli nie wypełnię wszystkich swoich obowiązków i nie wyłożę towaru, który powinien być wyłożony w dany dzień to będę miała problemy. Przecież nie mogę tak po prostu nie skończyć całej pracy i wyjść ze względu na to, że nie mogę przekroczyć limitu godzin.

Potrzebujecie do wykładania towaru gliwice ???????

@Kasia

Zadzwoń proszę na ten numer 781 103 106

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Serwis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 25 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Golden Serwis Sp. z o.o.