T.Erre Polska

Opinie o T.Erre Polska

omg

Czy to jest miejsce na załatwianie takich spraw? No raczej mi się nie wydaje..

Panko

Są teraz przyjęcia do pracy?

Shaun
@Panko

Na ten moment nie ma żadnych przyjęć z tego co mi wiadomo i co posprawdzałem w internecie (swoją drogą mogłeś zrobić to samo ;p)

@Shaun

Zrobiłem, ale czasami osoby z wewnątrz mają więcej informacji więc wolalem dopytać

Shaun
@Panko

A no to w porządku, to nie miał być żaden atak w razie czego, ja niestety nic więcej nie wiem niż to co jest w sieci, raczej się tak nie rozmawia kto kogo będzie przyjmował, albo może inaczej ja się tym po prostu nie interesuje tylko robię swoje

@Shaun

Nie no, rozumiem, jasne :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w MARPOL?

Blablacar

Nie ;)

kamyk

podobno w marpolu jest program sportowy, chodzi o multisport, czy cos innego?

nwm
@kamyk

no może, jest on dość popularny, ale szczerze mówiąc nie wiem i nie znalazłem o tym nigdzie info

@kamyk

Nie o to chodzi. To jest wewnętrzny program. Poprostu trzeba pobiegać za robotą i komponentami :)

Oho, mamy tu żartownisia

@nwm

Ale OK system teź wchodzi coraz bardziej na rynek pracowniczy, więc można strzelać

goblin

Tak, tu jest ok system

@goblin

AA czyli przeczucie mnie nie myliło ;) git, ok system też jest niezły, a miałem okazje już korzystać z obu także mam porównanie

Connor

no to gratulację, nic tylko się zatrudniać ze względu na OK system :D oczywiście tylko tak sobie żartuje, ale zgaduje że nie jesteś pracownikiem

@Connor

No jeszcze nie, ale może nie długo :) zobaczymy w przyszłości niedalekiej

Operator Maszyn

Taki sam przebieg rozmowy jak we wcześniejszych wpisac. Tj rozmowa z kadrówka w obecności innego kandydata do pracy. Przedstawione benefity na kartce, w tym z góry określona stawka brutto(okolice 4k), pare kartek do wypelnienia typu "jaki powinnien byc dobry operator maszyn". Po wstepnej prezentacji firmy i zalet nastepuje oprowadzenie przez HR po produkcji, wybrane rozmowy z pracownikami przy maszynach z pytaniami typu: jak sie pracuje, jak wynagrodzenie, od kiedy pracujesz. Cała praca jest niestety na stojąco bez mozliwosci np kontroli detali/zgrzewania na siedząco. Niektorzy pracownicy bardzo szybko robili bo jak wspomnieli niektore normy sa duże. Brak wiatraków, brak stołków, brak miejsca na napoje przy stanowiskach pracy, zeby sie wyrobić normę trzeba nadrabiać stracony czas na innych wysokich normach.

Czy podoba się praca, od kiedy można zacząć?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Twojastara

Tylko marpol! Pozdro

kajl
@Twojastara

dla Ciebie równeiż pozdrówki!

pro
@kajl

o wow, czyli nagle ten znienawidzony Marpol nie taki zły?

kajl
@pro

a dla kogo był znienawidzony? bo dla mnie na pewno nie, nigdy nic złego tutaj na firmę nie pisałem

@kajl

Wiesz jak to jest. Ile ludzi tyle opinii i nie da się jednoznacznie określić stosunku wszystkich do firmy, każdy patrzy przez swój pryzmat ;p jeśli ty jesteś zadowolony i pracujesz no to nic tylko się cieszyć

Czym zajmuje się firma MARPOL? Mam na myśli między innymi jakie są stanowiska pracy?

Mik

Wszystkie informacje są dostępne na stronie firmy. Nie chce mi się tutaj wszystkiego opisywać, ale tam jest cała rozpiska o misji marpola itp itp. Stanowiska to np. są na produkcji, w dziale jakości, w dziale dostaw

Lego
@Mik

jeszcze jest biuro projektowe z tego co wyczytałem ;)

Mik
@Lego

Napisałem, że np. więc nie wymieniałem wszystkich, bo tak jak mówiłem, można sobie wyczytać :) Ale spoko, że dodałeś

Lego
@Mik

no napisałem to w celu właśnie poszerzenia informacji, ale niestety na stronie nie ma żadnych konkretnych info w tej kwestii, tylko wspomniane, że takie biuro jest

Marpol jest w Bielsku czy w Czechowicach? Bo raz mi pokazuje jedno, raz drugie

Maron
@Kornik

on jest na granicy Bielska i Czechowic, może dlatego się tak pokazuje

Maron

starałem się :D pozdrawiam

@Maron

Hm, gdzieś wcięło moją odpowiedź...w każdym razie pisałem, że dzięki, i że to wiele wyjaśnia :)

Kit
@Maron

i dojeżdża tam darmowy bus od strony Bielka właśnie głównego :P

@Kit

O, to też dobrze wiedzieć. Skąd konkretnie rusza, gdzieś z okolic dworca?

Że stacji BP naprzeciwko dworca PKS

@Edmund

hmmm to git, będę wiedział na przyszłość, wielkie dzięki

mixer
@Kornik

Ktoś tu coś pisał o przeniesieniu siedziby, była wcześniej w innej lokalizacji??

Karaś
@mixer

skoro ktos tak pisał, to pewnie tak

Tymon
@mixer

a jakie to ma znaczenie, ważne gdzie jest teraz :D

mixer
@Tymon

Bo jestem skonfundowany i chciałbym rozwiać swoje wątpliwości po prostu, czysta ciekawość

picobello

na produkcję trzeba spełniać jakieś konkretne wymagania?

@picobello

Trzeba być zdolnym do pracy fizycznej, nie mieć problemów ze wzrokiem (zbyt wielkich), ani z liczeniem czy pisaniem. Nad to trzeba chcieć pracować :) To jest zakład produkcyjny a przecież jest nieco inny. Wszystkiego Cię tu nauczą

Anom
@Edmund

dokładnie. chęci, chęci i jeszcze raz chęci. Jeśli widzą, że chcesz to wszystko pokażą i się szybko wdrożysz w temat i spokojnie można samodzielnie pracować.

picobello
@Anom

dziękuję za odpowiedzi! :)

Jaki rodzaj umów proponowany jest pracownikom w MARPOL?

Johny

umowy o pracę oczywiscie

Mig
@Johny

a jakby ktoś chciał na zlecenie np?

@Mig

To jest zakład produkcyjny. Jeśli chodzi o stanowiska produkcyjne to nie ma podstaw do zawierania umów cywilnoprawnych. Nie da się spełnić warunków dla tych umów.

Mig

jasne, rozumiem. dzięki

Zula

Trafiają się czasem jakieś ogłoszenia do biura?

@Zula

Pewnie czasem tak, chociaż dawno nie widzialem nic

Gordon
@Zula

No "czasem" wpadają, ale zależy w jakiej skali na to popatrzymy, dla jednego czasem to raz w miesiącu, dla innego raz na rok- w każdym razie często to nie jest.

@Gordon

Myślę, że raz w miesiącu to nie jest czasem

Gordon
@Kier

No mówię, że zależy dla kogo, zwrot "czasem" jest relatywny :P

@Gordon

no nie ma się co sprzeczać czy coś. Będą oferty to będą, nie będzie to nie będzie :D

pracus

i jaka decyzja firmy?o ile wydłużyli postój?

Mikołaj

Marpol to chyba coś z wędlinami nie?

Szynek

Ty od której grupy się zaliczasz?

Haha
@Szynek

Prawda w oczy kole co :DD

Szynek
@Haha

Mnie nic nie zakłuło :)

Ori
@Szynek

mnie również, szkoda czasu na takie dyskusje

Wiedzący

Jutro ma zapadnąć decyzja czy zaklad stanie czy nie

@Wiedzący

Nie stanie zakład.. Nie będzie postoju ani nic z tych rzeczy

zły
@Wiedzący

kolejny który sieje niepotrzebny zamęt, idźże się chłopie zajmij czymś pożytecznym a nie siej paniki wśród ludzi

Mur
@zły

Zakład wchodzi w postój od środy, potwierdzona informacja

bela
@Mur

Skąd te informacje ?

Mur
@bela

związki

Darek

Czas inkubacji to 1-14 dni a aktywność wirusa jest to 28 dni tak to wygląda.

mietek
@Darek

Ci wszyscy wołający na hali do zamknięcia zakładu, ludzie otrząśnijcie się! Módlcie się żeby gdy to wszystko się skończy było gdzie wracać bo kiepsko to wygląda. Zakład już wcześniej miał bardzo duże problemy finansowe a co będzie po postoju?! Generalnie tyczy sie to całego Bielskiego przemysłu, nigdzie już nie zatrudniają, a myślicie że po epidemie będzie lepiej?? Wrócą czasy 20% bezrobocia...

Ja we własnej osobie

Zamiast opowiadać plotki. Napisz skąd to wiesz. Ludzie zamiast myśleć logicznie obawiają się o utratę pracy przez takie historie. Na przeciw Twoim informacjom postawiłbym to ile nowych osób właśnie teraz zostało zatrudnionych. Nawet w ostatnich dniach. Czy tak robi zakład który ma zwalniać masowo ludzi?

Micha

Co robi zakład to jedna sprawa, ale ludzie, patrzcie na siebie! To co się dziś działo przy czytnikach to jest jakaś masakra!!! Jeden obok drugiego! Gdzie 1 metr odległość? To samo przy barierce przed zmianą, wszyscy przyklejeni do siebie!!! Ludzie, gdzie Wy macie rozum???

Retoryka

Jestem tego samego zdania, 24.03.20 Pan kierowca po spojrzeniu na kartkę infomarcyjna na drzwiach (pare minut po 10) ładuje się na hale jak by go to nie dotyczylo. Mydla w dozownikach brak, już nie wspomnę o papierze gdzie po godz 17 można tylko pomarzyć. 5:40 masówka ludzi naraz bez jakich kolwiek odstępów udaje się w kierunku szatni. Płyn do dezynfekcji rąk miał dostać każdy wciąż go brak. Ale firma spełnia wszystkie wymogi związane z epidemia. Wystarczy wywiesić kartkę A4 z informacja jak myć ręce...tak samo zmiany godzin pracy które OBOWIĄZYWAŁY AZ 5 DNI.. (usunięte przez administratora)

Micha
@Retoryka

Płynu do dezynfekcji brakuje nawet w szpitalach- skąd ma Marpol go wziąć?

Były
@Micha

Nie żartuj. W mojej firmie płyn jest przy każdym wejściu do zakładu, w każdym kiblu, na hali w kilku miejscach, na magazynie i w biurach. Poza tym dyscypliną i swiadomosc ludzi. Jak sie chce, to mozna wszystko zorganizowac

@Micha

Masz 100% racji.. Na szczęście ja mam dość spory kawałek do szatni i za nim się przebiorę to przy czytniku pusto... Na hale też bezpośrednio tak żeby być na stanowisku... A inni cóż... Nie przegadasz.. Zastanawiam się też czy dalej jak ludzie z biur wchodzą mają spotkania przy kawce na start i w ogóle... Przykład niekiedy idzie z góry

@Micha

A z tym płynem to nie dokońca.. Gdyby chcieli to by mieli..

Anna75

Teraz podobno w środe ma zapasc decyzja czy zaklad stanie i na jak dlugo...slyszal ktoś cos więcej?

Mm

Tak szkoda 300zl ale za to życia nie kupisz sobie i bliskim jak cie złapie wirus nie życzę nikomu tego ale nie wiadomo kto to ma a w firmie dużo ludzi jest pomyślcie czasem o tym

Natalia

Witam, czy zakład działa w tej 2 tygodniowej przerwie pandemi? I czy wszyscy pracownicy są specjalnie przygotowani do obsługi klientów?

Pro

a które zakłady w koło maja przerwę? Bo jakoś nie widać tego jak się wyjeżdża o 14

Pjoter
@Natalia

A co to kurła Lidl jest żeby obsługiwać klientów?

Pro
@Pjoter

to idz na l4, teraz dają na telefon. A nie, zapomniałem, 3 stówek szkoda...

Mero

Podobno od poniedziałku ruszają z zwolnieniami osób na czas określony? Podobno związki już to klepnęły, ktoś coś wie???

Anna75
@Mero

Właśnie chodzą słuchy ze tylko mają zamówienia do chin,włochy staneły..praca soboty i niedziele od teraz wstrzymane...a z tymi zwolnieniami to brak słów...co chwile się o tym słyszy...

Czym zajmuje się firma MARPOL?

chyba

no chyba coś z kosiarkami związane nie?

Żbik
@chyba

... wejdzcie sobie na stronę i poczytajcie lepiej

ehh
@chyba

W swojej ofercie mają: - rury wodne - rury olejowe - rury odgazowania - rury miarki poziomu oleju - rury zasysania oleju - rury ciepłego powietrza koło kosiarek to nawet nie stoi, nie wiem skąd to wziąłeś, pozdrawiam

chyba
@ehh

aha...to nie wiem, gdzieś mnie umiejętności wyszukiwania zawiodły :P

ehh
@chyba

no każdemu się może zdarzyć

Iza

A nie opiekacze?

m1inna

hej może nie na temat ale chciałabym pozdrowić tą piękną młoda parę ze slajda, aż przyjemnie się na was patrzy jak sobie tak pracujecie :))) życzę wam abyście zawsze się tak uśmiechali nawet kiedy świat się wali to pamiętajcie, że w szczęściu łatwiej jest przetrwać trudne chwile pozdrawiam cały Marpol :)))

Gall
@m1inna

Takiego wpisu się tu nie spodziewałem :P Ale święte słowa "w szczęściu łatwiej jest przetrwać trudne chwile "

Zostaw merytoryczną opinię o T.Erre Polska - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w T.Erre Polska?

Zobacz opinie na temat firmy T.Erre Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T.Erre Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T.Erre Polska?

Kandydaci do pracy w T.Erre Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T.Erre Polska