Opinie o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sigit Poland Sp. Z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sigit Poland Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

X

No własnie kobietki, bo najtańsza siła robocza. A co z mężczyznami, dla nich nie ma pracy?

jaaaaaaaaaaaaaa

słuchajcie nie ma co tutaj sobie nawzajem dogryzać kazdy człowiek ma w swojej pracy inaczej inne zarobki.wieć szanujmy naprawde to co mamy bo to i tak sukces ze jest w skoczowie sigit poland i ze tyle ludzi zatrudnił w takim kryzysie i dał nam pracei ze dość dobrze jest to prosperująca firma.tym bardziej ze to początek a wieże ze bedzie coraz lepiej jesli chodzi o przyjećia kobiet to napewno mozna zostawiać CV u ochroniarza bo przychodzą do nas nowe osoby pozdrawiam wszystkie kobity

X

Zasada przyjęc do pracy jest prosta; Kobiety są tylko potrzebne dlatego że są tańszą siłą roboczą od mężczyzn. Wiadome jest że kobiecie dadzą nizszą stawkę od faceta, a i tak przy produkcji tyle samo zrobi.

Aga

Witam , czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w ELTEK POLAND ? najniższą stawkę krajową i praca na 3 zmiany.Siedziba mieści się w Bielsku natomiast pracę w charakterze kontrolera jakości wykonuje się w Skoczowie.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sigit Poland Sp. Z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Księgowy AR (Accounts Receivable).
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Maxaa

Tak się składa że aktualnie nie pracuję i nie wiem dlaczego piszesz do mnie takim wrogim tonem bo przecież do cholery nic złego nie napisałem ! Co za kraj i ludzie.Ja napisałem tylko jak jest ,czego się dowiedziałem a tu mi jakiś facet wyjeżdża że to i tamto ! Dla Twojej wiadomości , pracowałem w prywatnej firmie na kopalni lecz nie pod kopalnią tylko pod firmą i doskonale wiem co to jest [usunięte przez moderatora] robić bardzo dużo za MAŁĄ kasę .Gdybyś codziennie przerzucał rury i inne żelastwa a na pasku 10tego 790zł to ciekawe co byś powiedział.Doskonale wiem co to jest i nie musisz mi tłumaczyć jak małemu dziecku więc daruj sobie tą wrogość co do mnie.

krychna

nie znasz mnie ani ja ciebie nie pracujesz tam a glupoty wypisujesz jestem szarym pracownikiem tylko ze z wiekszym doswiadczeniem a z reszta nie bede sie tobie tlumaczyc mysl sobie co chcesz a ja wiem i tak swoje aaa szmate to poszukaj sobie u siebie w robocie bez odbioru pa

Sąsiad zza płotu...

Pewnie masz pracę która ci odpowiada i nie narzekasz na wysokość wypłaty. Pracujesz w Sigit ? Bo wydaje mi się że płacą ci za ich chwalenie. Swoją drogą, to życze żebyś swojej dotychczasowej pracy nie straciła i nie musiała podjąć nowej we wspomnianym zakładzie lub inny do niego podobnym. Może wtedy zrozumiałabyś o co tyle krzyku, kiedy dostajesz wypłatę mniejszą niz powinnaś, a na codzień pustogłowe dupolizy wymiatają Tobą kąty jak szmata do podłogi. Zobaczysz że i Tobie skończy się wyrozumiałość i cierpliwość kiedy znajdziesz się w podobnej sytuacji. Pracownik firmy Kuźnia Polska SA

Maxaa

Do Sigitu przyjmują tylko i wyłącznie kobiety i to jest praca na produkcji.Mężczyźni też mogą się przyjąć ale jako mechanik maszyn i urządzeń a tutaj trzeba mieć już wykształcenie techniczne lub studia w dziedzinie elektromechaniki, wiem bo dzwoniłem i pytałem. Co do Mauxion (dawniej Inda) przyjmują tylko Panie, dzisiaj dzwoniłem i pytałem o pracę ale Pani powiedziała mi że szukają tylko i wyłącznie kobiet do pracy manualnej.

Poland

Czy do Sigitu przyjmują tylko osoby z PUP w Cieszynie czy inne osoby też mają szanse na zatrudnienie w tej firmie,tzn Ci którzy nie sa z bezrobocia.

ja - 2009-09-17 17:13:57 wypłaty sie nie zgadzaja oni nas okradaja, licza 60 zl za sobote brutto a powinno byc wiecej kolo 80 a za niedz 120!!! tam sa same [usunięte przez moderatora]e w tej robocie. zastanawiam sie jak dlugo bede tam robila bo wogole mi sie nie podoba... co inda to [usunięte przez moderatora] z ktorej sie wyrwalam i dziekuje bogu za to stare maszyny ktore sie psuly co chwilke a cala kadra to wyrosniete dziewczyny ktore obgadywaly cie ze wszystkich stron byly babki to byly kobietki wyjatki a reszta szkoda sobie nerwy psuc na inde

krychna

pracuje od niedawna i bardzo mi sie ta praca podoba nie jest ciezko a przynajmniej rece nie bola tam gdzie przedtem pracowalam to i rece wysiadaly ze za jakis czas to ani tylka nie bylo sily sobie wytszyc i bardzo sie ciesze ze mnie zwolnili i nie zaluje ze pracuje w sigicie czytalam forum i dziwie sie ze nie ktore babki narzekaja co one chca od tej pracy jak in sie tam nie podoba to niech sie zwolnia kierowniczka ewa i marzena to super babki pomoga doradza i zalatwia rozne sprawy a na liderki i audytorki tez nie mam co narzekac wszyscy sa ze soba zgrani tu sa ludzie ludzcy i ogolnie jest ok pomyslcie sobie gdzie bysmy szukali pracy przy obecnym kryzysie powinniscie byc wdzieczni i podziekowac naszemu dyrektorowi za to ze nam stworzyl nowe miejsca pracy oceniam te prace na bardzo dobry a pracodawce na celujacy bo jest on super szf i to tyle z mojej strony

15 min temu

nie jestescie laski roboty nauczone i [usunięte przez admina] takie rzeczy szok

Matteo

Lalunie życze wszystkim lalunią miłej pracy a te co narzekają pomału przestaną albo się same zwolnią :) W każdym razie dziś mam imprezke i bede sie dobrze bawił :) Laski dajcie sobie na luż. Pozdrawiam !!!!

obserwator

Polska to dziwny kraj nie ma roboty źle jest robota też źle, no i dlaczego jeden drugiego w łyżce wody by utopił, razem pracujecie powinnyście być za sobą a nie przeciw sobie SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kolo

Ta firma dopiero stanie na nogi jak wszystkie buraki wypierdzielą na pysk z pracy.Bo to One tylko bełkoczą,nic nie robią gówniary,pierwsza praca w życiu i myślały że je będzie codziennie orkiestra witać. Tak młode panie kiece do góry ,zakasać rękawy i do pracy.Mniej ble,ble a więcej zaangażowania a wtedy i praca się wam spodoba i atmosfera się polepszy,czego wam życzę.

kolo

Uczyć się było trzeba to byś nie zapierdzielała fizycznie ,poza tym ortografia się kłania.Jak jest ci tak źle to zawsze możesz się zwolnić.Na twoje miejsc jest wiele chętnych.Uważam że ty tylko ble ,ble ,ble a praca zero.Zacznij więcej pracować a mniej bełkotać.

zawsze usmiechnieta

wiecie co babki śmieszne jesteście bo same nadajecie na robote w której robicie i same se wyrabiacie opinie nie na szefa i ta firme tylko na siebie robota jest w porzadku jesli chodzi o kierownictwo to Pani [usunięte przez moderatora] jest suuuuuuuuuper życiowa kobieta ktora wiele rzeczy rozumie jak trzeba pomoże miła ładnie sie uśmiecha naprawde suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper a jesli chodzi o liderki to logiczne ze musza powrzeszczeć bo byście im na głowe weszły.po co tam pracujecie skoro jest tak żle??????????robota jest naprawde ok tylko trzeba czasu aby wszystko dograć pozdrawiam wszystkich

przyjmują, sa trzy zmiany a płacą 1200 z drobnymi brutto. ale mechanicy są fajni ale troche ich mało hihi

zołza

hello dziewczyny, ile osób pracuje w tej firmie , jaki system zmianowy, ile płacą, czy są przyjęcia ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sigit Poland Sp. Z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigit Poland Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Sigit Poland Sp. Z o.o.