Opinie o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sigit Poland Sp. Z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sigit Poland Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

xyz

Wiadomo co z postojem????? Co roku na ostatnią chwile mówią kiedy mamy ;/ może w tym roku zmądrzeja

heniek

Nieźle zamieszali !!

kaśka

Co się dzieje z tą firmą??

gość

jak się pracuje w tej firmie jestem ciekaw staram się o prace

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sigit Poland Sp. Z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Księgowy AR (Accounts Receivable).
lola88

ojeju nie płacz bidulko. jesteście beznadziejne wszystkie ale za to chamstwo dla ludzi kiedyś odpowiecie

adam

proszę o opinię na temat pracy ustawiaczy wtryskarek

robol

pisząc o przełorzonych pamiętajcie ze punkt widzenia zalerzy od punktu siedzenia. Mam przyklad po sobie.Terz mi zarzucano ze odbiła mi woda sodowa do głowy jak zostałem liderem, tłumaczyłem operatorkom ze jak one kiedys zotaną liderkami terz tak będa robić (krzyczec na innych,denerwować się itp) teraz jak z nimi rozmawiam przyznają mi rację.Niestety lider jest to poganiacz kierownictwa na którym skupia się złość najniżej stojacych przcowników

:):)

tak dwunastki niech wracaja!!te 3 zmiany sa do bani!!a co do pracy,to ja sobie przychodze ,ide na przyznane stanowisko pracy i mam wszystko i wszystkich w d.pie! nie zwracam uwagi ani na Pania(usunięte przez administratora) ani na nikogo,poprostu robie swoje a jak maja do mnie jakis problem to wtedy tez swoje powiem i tyle. Kazdy ma jakies wady niestety,musimy je tolerowac,

no i jeszcze mialam powiedziec, ze inne Panie kierowinczki oprocz tych co trzymaja rygor sa spoko, bo nie dostalycie e (usunięte przez administratora) nalezy, bo wam poblazaja i oko przymruzaja i to zabardzo.. co byscie chcialy w pracy najlepiej lezec, co? i zeby nikt na nic panie idealne uwagi wam nie zwracal?

[usunięte przez moderatora] wam sciska z zazdrosci, bo to nie wy.. madre na gebie i na forum, ale w [usunięte przez moderatora] powiedziec to ciezko... nie rozumiem w jakis sposob wladza uderza jej do glowy? i tak poblaza babom i to zabardzo! [usunięte przez moderatora] wiecie i piszecie oto wasz poziom! [usunięte przez moderatora] sobie dalej i tak splywa to po nich jak i po [usunięte przez moderatora] tak po wszystkich, ktore sa krytykowane, bo pisza to ludzie, ktorzy nic nie wiedza o ich pracy, nigdy nie byli obciazeni takim stanowiskiem, takie osoby trzymaja poziom w pracy i nie robia [usunięte przez moderatora].

jaką ona ma władze, ot liderka bo nawet nie kierowniczka, zobaczymy co pokaże

mucha

ciekawe kto tak ladnie sie wypowiada o kierowniczkach,pewnie same one to pisza albo jakies dupolizy. [usunięte przez moderatora] jest ok,[usunięte przez moderatora]. Co do [usunięte przez moderatora] brak slow. Kazdy wie kto pracuje w tej firmie jak nas traktuja,bez szacunku. Mysla sobie ze sa nie wiadomo kim. P.S [usunięte przez moderatora],władza bije Pani do glowy

Pyśka

Weźcie się ludzie ogarnijcie wszyscy, jeden na drugiego nadaje, jeden na drugiego krzyczy, nie dziwcie się że ludzie są w stosunku do was niemili gdy wypisujecie okropne rzeczy tutaj, wszyscy to czytają i wcale nie jest trudno zgadnąć kto pisze. Zamiast być sprawnym zespołem tworzymy grupę fałszywych osób. Praca jest świetna, a jeśli się komuś nie podoba to wypowiedzenie i dowidzenia, i nie piszcie o żadnych klikach, [usunięte przez moderatora] czy o czym i kimkolwiek bo to jest dziecinada, a wszyscy tutaj jesteśmy ludźmi dorosłymi, ja się tak zachowywałam w 6 klasie podstawówki. I żadna kolej na [usunięte przez moderatora] nie będzie, skoro zostanie liderką albo audytorką to znak że sobie na to zapracowała, bo póki co to musi (usunięte przez administratora) jak każdy. My mamy po 19 lat ale szczerze ? Zachowujemy się dojrzalej niż ludzie tutaj piszący. Tyle.

Tessa

Dziewczyny operatorki ! Zlitujcie się jak nie umiecie pisać to nie róbcie sobie i nam obciachu! Litości takie błędy!!! Wstyd!!!! Wracając do [usunięte przez moderatora] kompletnie nie rozumiem dlaczego ją tak oczerniacie, fakt faktem jest, była i będzie wymagająca ale dzięki temu jest porządek!!! A jak macie jakiś problem to spróbujcie go rozwiązać ,akurat [usunięte przez moderatora] wam pomocy w rozwiązywaniu problemów nie odmówi,zawsze można było się z nią dogadać czego nie można powiedzieć o innych kierowniczkach !!! Rozumiem możecie kogoś nie lubić ale takie rzeczy wypisywać! Takich ludzi trzeba w tej firmie! Ja tam mam dla niej szacunek i cenię jej pracę, stara się kobieta trzymać dyscyplinę,czasami lekko przesadza! Fakt faktem to zmuszanie do pracy w weekendy to było totalne przegięcie ,ale postawiłyśmy się i na razie jest dobrze! Nie możemy się dać siła tkwi w nas kobiety:) .Zgadzam się również z tym ,że co poniektóre osoby nie powinny znaleźć się na tych stanowiskach na których się znalazły,są w tej firmie o wiele mądrzejsze i być może bardziej wykształcone,sumienne osoby ale co się dziwić jak na górze rządzą osoby bez jakiegokolwiek wykształcenia po szkole podstawowej czy gimnazjum i wydaje im się ,że są najmądrzejsze i najważniejsze (wszyscy wiemy o kogo chodzi). Układy rodzinne zawsze będą i były i to nie tylko w naszej firmie ale wszędzie! Ubiegając Wasze kolejne pytanie nie jestem żadnym [usunięte przez moderatora], tylko zwykłą operatorką która już nie jedno przeszła w tej firmie. Niektóre z was zachęcam do zapoznania się ze słownikiem ortograficznym zanim coś napiszecie ,bo naprawdę zgroza!!!

meska

napisalem " nie [usunięte przez moderatora]" a nie ze wali scieme

jssjjsk

popieram nic tylko scieme waliii!!!!!!!!!!!!!

meska

zobaczymy co potrafi ma czas się wykazac narazie sie nie [usunięte przez moderatora]

!!

a wracajac jeszcze do tego jakie "kliki rodzinne "sie tu robia ,to juz wogole szkoda slow! dziwne ze nikt nie bierze pod uwage tego co dana osoba potrafi ,na czym sie zna ,ile zwrotow na dana osobe bylo ,tylko ciach i jestes audytorkom albo liderka! przyklad [usunięte przez moderatora] ,fajna dziewczyna ok,ale praca sie nie przemeczala ,zwroty na nia byly i co? jest audytorkom!wkoncu znajoma [usunięte przez moderatora].teraz kolej na coreczke!moze niech sie pierw wykaze co potrafi ,?!!!!

!!

A ty jestes operatorka?jeszcze nie spotkalam operatorki ktora by sie tak pieknie o [usunięte przez moderatora] wypowiadala! [usunięte przez moderatora] jest kierownikiem i zupelnie inaczej traktuje ludzi i tez pracuja i tez sa wydajne i tez okazuja jej szacunek!!mozna?mozna!ludzie przychodza do pracy zeby zarobic,staraja sie a i tak jest zawsze zle dla [usunięte przez moderatora] ,zawsze za malo! zawsze balagan ,ciekawe jakim cudem na bassamento kiedy leci ponad 60 na godz do obciecia wyplywki na okolo ty masz zamiatac i pilnowac czy masz prosto palete ustawiona!!uslyszalas kiedykolwiek jakas pochwale z jej strony?a wystarczylo by czasem jakies slowo uznania i od razu lepiej sie idzie do pracy ! i to cie motywuje ,a nie ciagly ochrzan bo to zle i tamto!nic dziwnego ,ze kobiety uciekaja!

operatorka

Ludzie, nie macie w ogole kultury... Jeden na drugiego mowi. [usunięte przez moderatora] z tego co wiem jest bardzo w porzadku osoba, dosyc wymagajaca, juz nie raz dostalam od niej porządną ochrzane, ale dzieki temu mam do niej szacunek. Myslalyscie idac do pracy, ze bedzie pieknie i kolorowo? Szefostwo jest od tego by byc wymagajacym, bo juz w ogole bylby sajgon. dam odmienna opinie niz powyższe, poniewaz sa tu kobiety, ktore dzialaja mi na nerwy, ale toleruje je, bo nie mam wyboru, ale nie mam zamiaru obrabiac im (usunięte przez administratora) Uwielbiam [usunięte przez moderatora] ! jestescie super dziewczyny nie zmieniajcie sie! Ludziom zawsze cos bedzie nie pasowac, tymbardziej, ze nimi rzadzicie. PS Ludzie jak maja sie do was odnosic skoro tak wy sie do nich odnosicie? oko za oko zab za zab. Ale widac, ze brak kultury i rozumu, widac po pisowni, coz za "wyksztalcona" kadra!

Zostaw merytoryczną opinię o Sigit Poland Sp. Z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigit Poland Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Sigit Poland Sp. Z o.o.