Ekspert Południe Sp. z o.o. Sp. k.

Bielsko-Biała

Opinie o Ekspert Południe Sp. z o.o. Sp. k.

Patrycja

@pracownikdziękuje za Twoją opinię na tym forum. A czy powiesz jeszcze czy w firmie Ekspert Południe Sp. z o.o. Sp. k. można liczyć na jakieś benefity? Jeśli tak to na jakie? Będą to ważne informacje.

@Patrycja już piszę. Plusy pracy w firmie- przede wszystkim wyrozumiali Szefowie ( nie ma problemu z wzięciem nagłego urlopu, wyjściem wcześniej z pracy oczywiście w sprawach ważnych ). Wynagrodzenie jest zawsze wypłacane na czas, zgodnie z uzgodnionymi warunkami. Zespół jest młody - średnia wieku to ok. 35 lat. Wszyscy się wspierają i pomagają sobie wzajemnie jak to jest możliwe. Nie wiem czy moja odpowiedz w pełni usatysfakcjonuje Ciebie. W razie potrzeby pisz. Pozdrawiam

Patrycja

@pracownik piszesz, że jesteś zadowolony z pracy a zespół tworzą młodzi ludzie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? Jakie są plusy pracy w firmie Ekspert Południe Sp. z o.o. Sp. k.? Będą to ważne informacje dla tych osób, które myślą nad aplikacją do firmy,

mańka

zdążyłam się już zorientować że od was z firmy co jakiś czas pojawia się w internecie ogłoszenie pracy u was na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży - zastanawiam się powaznie czy przypadkiem nie wysłać papierów, napiszcie jak konkurencyjne macie warunki prowiozyjne

@mańka 14.08.2016 14:40

System prowizyjny jest bardzo korzystny. Wszyscy są zadowoleni. Praca w młodym zespole z mega pozytywną energią. Zapraszamy

Zostaw opinię o Ekspert Południe Sp. z o.o. Sp. k. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekspert Południe Sp. z o.o. Sp. k.