Opinie o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sigit Poland Sp. Z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sigit Poland Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

Małgorzata

Na stronie internetowej Sigit Poland znalazłam informację o tym, że siedziby firmy mieszczą się w różnych krajach: https://www.sigit.it/. Myślicie, że po rozpoczęciu pracy w Polsce, można się starać o przeniesienie za granicę?

XXX

Firma która myśli że tylko ona jest na rynku! Dzwonią po godzinach pracy, nachalni i zawsze jakiś problem! Nieogarnięci ludzie na wysokich stanowiskach, kuchy co chwila.

Bartosz
@XXX

W jakiej sprawie kontaktuje się z Tobą firma Sigit Poland? Zabrzmiało to tak, jakby firma po prostu miała do Ciebie jakąś sprawę stąd też te telefony. Miałeś wcześniej jakiś kontakt z nimi? Chcę zrozumieć z jakiego powodu ten kontakt może ciągle być ponawiany z ich strony. Wyjaśnisz mi to? Dziękuję.

Zibi

Konkurencja robi takie wrzutki widząc jak dobrze firma sobie radzi i zbiera dobre opinie!!

Pracowałem w tej fabryce. Nie polecam pracy tutaj.

johnny z bb
@Adam

może jaśniej? własnie mysle nad zmiana pracy i myslalem o Sigit. Dlaczego nie polecasz ??

Michal
@Adam

Dlaczego ?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sigit Poland Sp. Z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Księgowy AR (Accounts Receivable).
Kamil

Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu ?

Joo
@Kamil

Z tego co widzę to masakra nikt nic nie umie a utrzymanie ruchu to porażka! Maszyny stare jak świat zacofanie! Ze to jeszcze idzie szok!!!

Endriu
@Joo

Co masz do utrzymania ruchu? Robią swoje i zawsze w miarę możliwości usuwają usterki! Maszyny co z tego że są stare? Myślisz że nowe by się nie psuły? To samo masz z samochodami! Nawet jeśli jest nowe z salonu może się zepsuć! Ciekawe jakbyś był el presidentem takiego sigitu czy innej firmy było by cię stać na wymienianie maszyn co 4 lata jeśli jedna maszyna kosztuje około 1mln euro o ile nie więcej ;} am masz kilkanaście zakładów w Europie wpierw zastanów się co piszesz a potem błyszcz...

Czy to prawda, że będzie nowy oddział w Bażanowicach? Ktoś wie czy będą jakieś nowe oferty pracy i kiedy?

Kka
@Tomek

W Czechowicach kupili zakład Ale ponoć porażka.....

Joo
@Kka

Tak kupili w Czechowicach, jakoś się kulamy ????????, ledwo ale zawsze jakoś ????

Remik

Firma radzi sobie dobrze, praca również jest dobra więc brakuje motywacji do korzystania z forum.

Norbert

@Kka Skąd takie informacje posiadasz? Raczej logiczne, że początki nie są łatwe ,a w dodatku brakuje fachowców do pracy.

Iza

@johnny z bb, jaką decyzję podjąłeś odnośnie do ubiegania się o zatrudnienie w Sigit Poland? Miałeś już okazję aplikować na interesujące Cię stanowisko w tej firmie? Jeżeli jesteś w trakcie procesu rekrutacyjnego, to warto, żebyś zdecydował się na jego opisanie na tym forum, ze względu na osoby, które planują złożenie CV do firmy w najbliższym czasie.

@Miki dobrze było gdyby to była prawda

Iza

@Miki, zadałeś to pytanie, ponieważ jesteś zainteresowany pracą w Sigit Poland? Jeżeli tak, to ze względu na to, że nikt jeszcze nie zareagował na Twój wpis, może warto skontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z tym pracodawcą? Co wpływa na Twoje zainteresowanie tą firmą pod kątem zatrudnienia?

Miki

czy to prawda że firma Sigit ma otwierać oddział w Bazanowicach na halach byłego pearl streamu?

Iza

@Adam, w jakim okresie współpracowałeś z Sigit Poland Sp. Z o.o.? Czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię i przedstawić swoje całe doświadczenie będące rezultatem zatrudnienia w tej firmie? Z uwagi na fakt, że Twoja opinia jest pierwsza w 2018 r. to będzie ważnym źródłem informacji dla tych użytkowników, którzy odwiedzają ten wątek ze względu na zainteresowanie Sigit Poland Sp. Z o.o. jako pracodawcą.

Iza

@Xox napisałeś, że wynagrodzenie na start jest ok. Czy przez ten rok udało Ci się dostać podwyżkę w Sigit Poland Sp. Z o.o.? Jeżeli tak, to była Twoim zdaniem satysfakcjonująca? Czy ten pracodawca oferuje dodatkowe benefity swoim pracownikom?

Xox

No na start to faktycznie nie są takie złe pieniądze o ile później są większe @pooal :D

IZA

JAKIEŚ NOWOŚCI ?

@

A lata lecą , nie ma się nad czym zastanawiać .Jak to się mówi , każdy znajdzie swoje miejsce .

młoda

Ludzie ! Jak czyta się Wasze wypowiedzi to nie wiadomo czy się śmiać , czy płakać. Jak w każdej pracy są plusy i minusy. Też czytałam te forum zanim się zatrudniłam, i ze strachem oczekiwałam na pierwszy dzień pracy. Było to co prawda już jakiś czas temu , ale nie potrzebnie nastawiłam się negatywnie. Ekipa super(chociaż jak wszędzie znajdzie się ktoś kto nie przypadnie Ci do gustu) , wiadomo - jak się szuka wrogów i nie umie się współpracować z ludźmi i przykładać do powierzonych zadań to wszędzie się będziecie źle czuć. Trzeba mieć dystans do siebie i innych. Przyjść - sprawdzić i samemu się przekonać a nie kierować się tym co inni piszą. Zarobki są jakie są, ale za siedzenie na (usunięte przez administratora) i nic nie robienie wypłaty się nie dostanie. Wypłata zawsze na czas , można robić nadgodziny, które też są wypłacane normalnie. Premia obecnościowa co miesiąc (chyba że masz L4 lub na żądanie to ucinają). Przyjdź , złóż CV i się sam/a przekonaj i oceń. Albo Ci się spodoba, albo nie. Nie każdy nadaje się do pracy na produkcji(stoisz w miejscu i montujesz albo przy maszynach ganiasz). Decyzja należy do Ciebie więc sam ją podejmij. Albo będziesz miał/a pracę albo nie. Trzymajcie się !!

@

Najpierw wyślij to cv i czekaj na odpowiedż a potem będziesz się zastanawiał .

Marzena

łysy jest pedałem z leszek podobno obciaga mu od 8 do 16 za fajna kaske ten to sie umie ustawic ogolnie to wszyscy w tym zakladzie sa (usunięte przez administratora)

łysy
@Marzena

Bardzo prosze, komunikować twoje kontaktu, możesz zmienić zdanie o mnie. Napewno, pozniej ona jest bardzo zadowolona i szczesliwa

@łysy

Jesteś żonaty ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sigit Poland Sp. Z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigit Poland Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Sigit Poland Sp. Z o.o.