Opinie o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sigit Poland Sp. Z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sigit Poland Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

zadowolona

a co sadzicie o magazynierach i ich kierowniku

***

maszyny zapierniczaja ,wszystko przygotuj ,samo wypisanie 3 kart produkcji ile czasu zajmuje?!robote rozdziela za 2min 6 i ty potem masz byc nie zasypana?etykiety na kartony ,auto kontrola ,opisanie brakow ,na montazach karty z godz normami,co jeszcze?zamiast skupiac sie na pracy zastanawiam sie czy mam papiery powypisywane !!!

***

problem jest w tym ,ze praca jest ok .nie jest ciezka (zazwyczaj)tylko ta organizacja ,to przezucanie z miejsca na miejsce. a czyja to wina ze mlode dziewczyny na montazu sa a starsze na 3 wtryskarkach?biorac taka operatorke na maszyne trzeba jej wytlumaczyc DOKLADNIE co jak ma robic a nie postawic i radz sobie sama! a potem jeszcze pretensje ze zle robila to czy tamto! a gdzie byly liderki w tym czasie! Tak ciezko jest podejsc sprawdzic zobaczyc? nic dziwnego ze potem biora urlop na zadanie! pamietam czasy jeszcze na poczatku jak byla jakas zasypana na maszynach to liderka mogla przyjsc i pomogla sie odrobic a teraz ?! rzecz nastepna dajcie nam wiecej papierow do wypisywania bo mamy za malo !

OPERATOR

Kierowniczka z zmiany(usunięte przez administratora)A to jest totalne dno. W niczym nie pomoze,niech ja zwolnia,chodzi tylko i krzyczy po wszystkich o pierdoly!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sigit Poland Sp. Z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Księgowy AR (Accounts Receivable).
obserwatorka

operatorki to tylko widzą że liderki i audytorki nic nie robią proszę się zająć swoją pracą , bo o sobie to nic nie powiecie.Młode dziewczyny robią na montazach a starsze babki zapieprzaja na 3 wtryskarkach, a jak młoda dasz na maszynę to beczy 12 godz.,a na drugi dzień biorą urlop na zadanie bo są zmęczone.I to są operatorki, które pracują 4rok. Taka jest prawda o pracy w sigicie, tylko żadna wie nie chce przyznać tylko mówić o innych. A jak się nie podoba to nikt nikogo tam na siłę nie trzyma, u krańców przyjmują więc- Droga Wolna !!!

operatorka

tak P.Aneta jest super ! jeszcze jako liderka tez byla ok,nie cwaniaczyla tak jak te teraz ,mysla ze sa nie wiadomo kim ! ale tak to jest jak gowniary dostaja takie stanowisko o ktorym nie maja pojecia i wogole jak z ludzmi pracowac. do osob raz starszych od siebie tak sie odzywac to jest szczyt bezczelnosci! dzien dobry nie umie powiedziec a na takim stanowisku chce byc! ja sie klaniac smarkulom nie zamiezam!

???

a na brygadzie b dziewczyny zrobily(usunięte przez administratora)! liderki zapierniczaja jak male samochodziki ha ha!trzeba sie odzywac co jest grane a nie tylko miedzy soba gadac.niech te lidereczki nie mysla sobie ze sa niezastapione!! nie ta to inna ! a Marcel to niech pakuje zabawki i spada bo robi rozpierduche tylko! jak sie mu nudzi to niech chodzi od maszyny do maszyny i braki opisuje sobie sam!!

one

w brygadzie ,,C'' MAMY SUPER kierowniczke zeby sie tylko nie zmienila jak na innych zmianach....pani ANETKA JES WYROZUMIALA ROZSADNA I KOMUNIKATYWNA,POTRAFI WSPULPRACOWAC Z PRACOWNIKAMI co na innych zmianach tego nie rozumieja nie znaja .. Prosimy sie tylko nie zmieniac!

operatorka

Jesli chodzi o brgygade (usunięte przez administratora)Zgadzam sie z komentarzem powyzej,jedyna p.(usunięte przez administratora)a pomoze i jest normalna a inne? Poprosisz zeby cos przyniosla,to przyniesie,ale godz pozniej . w brygadzie D jest tak samo!

audytorki

[usunięte przez moderatora] PANIE BOZE RATUJ....Szkoda pisac i slow....

4 strings

Co sądzisz o nowej kierownika produkcji?

lola

Sigit to (usunięte przez administratora) Zostają w tej pracy tylko debile ktorzy dają sobą pomiatać. Żal mi was. Nie życze takiej pracy nawet najgorszemu wrogowi.

vdsc

super jest

rycak

A co sądzicie o byłym dyrektorze[usunięte przez moderatora]. Proszę o kilka opinii właśnie został moim szefem

operatorki

PRAWDA SWIETA PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TYLKO GLUPI TEGO NIEWIDZI!!!!!!!

xxx

swieta prawda! czepiaja sie operatorek o wszystko a powinni zaczac od liderek i Sz.P.kierowniczek! rzadzic by tylko chcialy a nic nie potrafia! niech jedna z druga stana na maszynie czy montazu i pokaza jak sie pracuje skoro takie madre,zaraz by sie okazalo jakie sa mocne ha ha!pierwsza rzecza jaka nalezalo by zrobic jest zmiana liderek ,bo jak narazie to kazda jest do bani (chociaz nie,sa wyjatki,np[usunięte przez moderatora] brygada A )reszta daremna! jest nowy szef miejmy nadzieje ze cos sie zmieni na lepsze dla nas! trzymajcie sie dziewczyny i nie dajmy sie!!!!

hgjyhy

jestes zasypana od cholery a one nawet nie kiwna palcem zeby cos pomoc...

dhdggd

haj lajf mają....

ttt

A jakość jak tam się ma???

Operator

Popieram.. Kierowniczki nic nie robia,tylko chodza i sie czepiaja wszystkiego. Zero szacunku dla nas maja.

Zostaw merytoryczną opinię o Sigit Poland Sp. Z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigit Poland Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Sigit Poland Sp. Z o.o.