Opinie o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

tak

tak praca przez agencje spoko loko

Jak wyglada praca w laboratorium? Ile placa

Aneta

@kejkejsi to nie miejsce do zamieszczania ofert pracy innych firm niż IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. To wątek tej firmy i tylko o niej w tym miejscu piszemy. Schodzenie z tematu może powodować usunięcie danego komentarza przez administratora.

Aneta

@llll i @k polecacie naszym użytkownikom skorzystanie z usług IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING? Teraz mają dwie oferty pracy na stanowisko Mechanik Maszyn na Produkcji (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/radom;l?oferta_opinie=www.praca.pl1777100). Co firma oferuje takiemu pracownikowi? Czy są benefity? To istotne w dzisiejszych czasach dla osób szukających zatrudnienia.

Mechanik

Witam rozmowa przebiegala bardzo profesjonalnie ok 1.5h. Najpierw test z mechaniki na ok 8sztron z przekladni oraz roznego rodzaju kluczy pozniej kolejna teoria pokazane rozne narzedzia pasy klinowe itp i do czego sluzy wiedziec jak wygladaja a potem juz czyste pytania co chcesz robic itp osobiscie uwazam ze rozmowa ok nie byla napieta atmosfera mozna bylo sie czasem usmiechnac panie wszystko powiedzialy co mnie czeka jak wyglada praca w firmie czego moge oczekiwac social itp ja osobiscie czekam na decyzje

llll

Imperial tabasco Radom ja nie wiem o co wam chodzi ludzie przez firmę ranstad to znaczy agencje pracy jest naprawdę spoko zarabia się całkiem nieźle jak na Radomskie warunki za niedzielę płacą dodatkowe godziny wszystko wypłacają możesz sobie ustawić godziny koordynatorzy są nawet spoko da się z nimi pogadać urlopy bierzesz wtedy kiedy chcesz jak ci potrzeba jakiegoś urlopu to powiesz wcześniej i ci dadzą agencja pracy Randstad naprawdę ma dobre warunki szczególnie dla pracowników fizycznych przecież w Radomiu nie ma pracy A taka duża firma naprawdę daje dużo oferty i dobre oferty ja pracowałem przez agencję pracy i naprawdę mnie to bardzo odpowiadało musiałem zrezygnować ze względów osobistych ale naprawdę praca była całkiem spoko przede wszystkim to nie ma żadnego oszukaństwo płacą godne na pieniądze jak na przykład nie masz specjalnie zaplanowanego urlopu to ci dają urlop w okresie urlopowym lipiec sierpień wrzesień nie ma jakiegoś specjalnego problemu A przede wszystkim to płacą jest naprawdę niezła jak na Radom

k
@llll

iii Masz rację jest ok Imperial Tabasco w Radomiu agencja pracy naprawdę oferuje fajne oferty Ja też pracowałem i uważam że było naprawdę nieźle musiałem zrezygnować z powodu wyjazdu ale ja naprawdę podobało Mnie się jakbym mieszkał w Radomiu to na pewno bym skorzystał z oferty agencji pracy bo na pewno są jakieś przyjęcia na pracownika fizycznego bo tam jest najlepiej się dostać i najłatwiej jak natomiast od agencja pracy Proponuję niezłe pieniądze imperialis ogólnie dobrą firmą

Aneta

@Gość Piszesz, że nawet pracując przez agencję można liczyć na pakiet socjalny i różne dodatki. Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Jakie konkretnie warunki oferuje agencja?

&&&

Też pracowałem w imperialu przez agencję operator linii produkcyjnej chwaliłem sobie tą pracę wszystko zgodnie z przepisami nie wiem czy teraz są oferty pracy przy taśmie trzeba popatrzeć w ofertach Randstad morze mają jakieś oferty Fajnie jest bo praca zmianowa płacą uczciwie tyle ile się należy spokojna praca nie ma wyścigów ci co piszą negatywne opinie to chyba ci którym się nie chce w ogóle pracować Najlepiej to nic nie robić i narzekać ja uważam że warto dać za szansę

Przez agencję w Radomiu do imperialu można się załapać ja tak pracowałem Dopóki mnie się umowa nie skończyła specjalnie nie Narzekałem nie było tak źle wiadomo że trzeba pracować co mnie najbardziej cieszyło to płacę i też podobało Mnie się to że były zmiany można było pracować w różne pory dnia A jak były pory popołudniowe i nocne to rano można było coś załatwić ogólnie ramstad nie jest taka zła opcje jak ludzie niektórzy piszą to piszą ci co są zdesperowani i nie chcą nic robić tylko siedzieć w domu Ja polecam tą pracą w imperialu przez agencję przecież są przyjęcia przez Ranstad ale nie tak często to znaczy że ludzie nie rezygnują to samo przez siebie świadczy że jest w miarę dobrze

Gol

Mój znajomy pracował przez Randstad w imperialu i chwalił sobie tą pracę ale wyprowadzam się z Radomia i musiał zrezygnować z tej pracy ale zawsze mówił że fajna praca

M

Ogólnie przez Randstad agencje pracy zatrudniające do młodych pracowników którzy radzą sobie przy taśmie i na różnych maszynach pracuje się tak jak normalny pracownik zatrudniony przez Imperial płaca zawsze na czas co umowy miesięczny tygodniowy dwutygodniowy ogólnie to nawet niezła praca praca zmianowa można odpocząć jak wszyscy pójdą do pracy na tygodniu pracuje się w sobotę i w niedzielę czasem zależy jaka zmiana da się dogadać ogólnie jak na Radom to fajna praca nie jest tak bardzo ciężko

Olo

Nie wiem jak jest w Imperial normalnie ale przez agencje pracy jesteś nawet spoko najniższa krajowa plus godziny plus dodatki pracuje się na zmiany warto spróbować kierownictwo spoko idą na rękę mój znajomy pracował musiał zrezygnować z powodu wyjazdu ale było spoko chwalił sobie tą pracę

Cały czas są przyjęcia na pracownika fizycznego przy taśmie podobno przez agencje pracy Randstad w Radomiu warunki są spoko socjal i różne i różne dodatki spoko atmosfera w pracy płaca na czas A jak się starasz to może zostać zatrudniony przez Imperial fajna robota

MB

A ja się nie wstydzę, że pracowałem w ITPM S.A.. To jest firma dobrze zorganizowana, otwarta na zmiany, dbająca o szeroko rozumiane bezpieczeństwo, mająca system rozwoju pracowników produkcyjnych, system ocen itd.. Z mojego punktu widzenia (a trochę fabryk widziałem) jest liderem w regionie we wspomnianych dziedzinach, a w niektórych to fabryka klasy światowej. Branża tytoniowa się raczej w Europie zwija, niż rozwija, a dzięki dobrej opinii w grupie i niskim kosztom, Wam wolumeny rosną, albo utrzymują się na rozsądnym poziomie. Poza tym ocenę, która wpływa na podwyżkę macie na papierze z jasno określonymi celami. W ilu radomskich firmach tak jest? Jeśli ktoś nie ma punktów odniesienia to łatwo wszystko krytykować, co? Fabryka w wielu kwestiach może się rzecz jasna poprawić. Z niektórymi opiniami się po części zgadzam... Są firmy lepsze. Ale argumenty ad personam? Serio? Tutaj? PS. Faktycznie ktoś uważa, że "brat wójta" jest Koordynatorem dzięki owemu bratu? Dla mnie to komunikację, współpracę, otwartość, fachowość i gotowość do pomocy, gość ma na extra poziomie i to przykre, że on dostaje rykoszetem, bo ktoś ma jakieś osobiste żale do kierownika.

DPPP
@MB

Człowieku pracujesz nadal tam czy dostałeś posadke w biurze ze tak bronisz tej fabryki ? Badz załątwili ci stamtąd dobrą posadke w ITM ? Może inaczej bronisz fabryki czy Dyrekcji która tam pracuje ?! Człowieku zobacz ilu ludzi tam pracuje mądrych którzy nie na jednej maszynie jechali naprawde i to kilkanaście lat i nie powiesz mi ze Maszynista zostaje odrazu Koordynatorem a co jeśli chodzi o ,,brata wójta' to nie wiem skad masz takie informacje wyssane z palca jak wszyscy pracownicy włącznie ze sprzataczkami wiedzą jak sie zostaje Koordynatorem co sie tam dzieje i to boli naprawde ze musismy (usunięte przez administratora) za śmieszne pieniądze a banda za przerpozeniem kretynów ( oczywiście nie wszystkich wsadzam do wora bo jest kilku naprawde z sercem ) co o niczym nie mają pojęcia kompletnie wywyzszają cie i te chore oceny roczne po co to i na to ? Ilu ludzi madrych zostało przez tą chorą ocene zdegradowanych lub dostali wypowiedzenie a robili swoją robote ale podważali ,,autorytet' trenera jak i kierownictwa więc nie dziwie się ze ludzie stamtąd uciekają jedno przyznam racje jak na Radomskie warunki bardzo dobrze lecz jedno : psychika tam siada i przesadzanie z BHP totalnie , niedługo to ze stoperem biedą biegać ile co robisz

Aneta

@Walu jestem pracownikiem serwisu gowork.pl. Zależy mi na poznaniu tego, jak wygląda praca w IMPERIAL TOBACCO. Często opinie, które są wyrażane na wątku są dość lakoniczne, czy też nie pokazują pełnego obrazu tego co w firmie się dzieje. Dlatego właśnie dopytuję, tak aby również osoby, które trafiają na ten wątek szukając informacji o potencjalnym pracodawcy mogły znaleźć coś co pomoże im w podjęciu decyzji.

Łysy
@Aneta

Obecnie wstydzę się przyznać że w tytoniówce pracuję już kilkanaście lat. I tak jak pisali wcześniej, wyzysk, brak poszanowania ludzkiej pracy przez koordynatorów i kierownictwo. Płaca mizerna jak na taką firmę. Warunki ciężkie, okrojone obsady, praca w trzech zmianach, czterobrygadówce i na weekendach. Najgorsze że bez znajomości nic sie nie osiągnie w tej firmie, nawet gdyby być alfą i omegą. Ci co piszą że im dobrze w tej firmie mają zapewne poparcie u kierwnictwa, zwłaszcza na produkcji. Bez wiedzy, wykształcenia a nawet stażu dostają dobre stanowiska bo znają kieronika.

Programista wyklęty

to może ja poproszę o brak rozgrzeszenia :D

Eric

Robi jeszcze ten jeronim kondon straszny robiłem tam ponad rok niepotrafi nic a sra sie jak wielki gasbi

Niko

Na DLW furrorę robi kordynator.Wieta rozumieta i tyle.Wieś tańczy śpiewa

Ustroniak
@Niko

i zezowaty , łysiejący brygadzista co kapciami na Śląskiej handlował.Pół ustronia miało z niego beke zresztą jak i teraz pół fabryki.

Aneta

@Walu pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się co Ty myślisz na temat obecnych warunków zatrudnienia.

Walu
@Aneta

&Aneta, a czy Ty też pracujesz w firmie? Bo chętnie dowiemy się skąd Twoje zainteresowanie opiniami innych o obecnych warunkach zatrudnienia.

Brat

Tyle sie zarabia w tytoniowce, ze nawet anonimowo wstyd sie przyznac. Ja bym chcial miec tyle ile tu opisuja a pracuje juz od kilku lat. Tyle co stawki brutto sa zblizone to netto odbiegaja razaco od rzeczywistosci. Nocki wykanczaja!

lol
@Brat

Ja Was ludzie nie rozumiem. Skoro jest tak źle, to po co tam siedzicie? Mało pracy w regionie? Gadać i nic nie robić to łatwo. Poszukać to już dla niektórych za trudna sprawa :)

Walu
@lol

A ja nie rozumiem takich jak Ty. Skoro jesteś taki zaradny, pracowity i zadowolony ze swojej pozycji, i na dodatek masz potrzebę podzielenia się tym na forum, to wystaw firmie odpowiednią laurkę a innym pozwól wyrazić swoją odmienną od Twojej opinię.

lol
@Walu

A jaką ty masz opinię, bo nigdzie jej nie widzę? Ja swojej nie wystawiłem, tylko zadałem pytanie do tych, którzy narzekają ale nic poza tym nie robią.

Witam pracuję w tej fabryce na dziale logistycznym przez agencję Ranstad. Boli mnie tylko to że fajnie jest jak jest robota a jeżeli nie ma wysyłają nas na bezpłatne przestoje a niektórzy pracują latami przez tą agencję bez możliwości przejścia pod zakład koszmar. Nie polecam tej agencji osobiście

Albert

Ciezka jest praca na stanowisku operator mechanik? Czy ciagle tylko w pocie czola przy maszynie trzeba stac?

Zastanawia mnie tylko czy praca jest lajtowna czy znowu kolchoz dla czarnych jak w wiekszosci firm

Zostaw merytoryczną opinię o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. - Radom

• Jak się pracuje w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Kandydaci do pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.
2.3/5 Na podstawie 103 ocen.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.