Opinie o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

Alex

To jest duża firma która zatrudnia mnóstwo ludzi i dlatego jest dużo miejsc pracy.

esssmera

polecam i polecam tylko tych obibokow przed 40 rokiem życia trzeba się pozbyc, tych z produkcji najgorszy wiek 37 do 40 leniuchy

Tomasz

wystarczy chęć do pracy na produkcji i praca jest, nie trzeba być alfa żeby tam pracować.

PozostajeAnonimowy

Polecam tą firmę w 100% pracuje tam dość sporo i jestem bardzo zadowolony z pracy jak i z płacy, przez agencje też da się zarobić dużo ponad 3k w dobrym miesiącu. Chyba że jesteś fisiem misiem to mają Cię w (usunięte przez administratora) Szybko takich gogusi likwiduj. Pracować trzeba jak wszędzie ale niektórzy z agencji myślą że będą się opierdzielać i wymądrzać to daleko zajdą a po 18 miesiącach nagle się zdziwią jak kierownik mówi PAPA :) Pozdrawiam i zapraszam nowe normalne osoby :)

@PozostajeAnonimowy

Masz rację spoko przez agencje i na etacie też .

Mechanik

Witam rozmowa przebiegala bardzo profesjonalnie ok 1.5h. Najpierw test z mechaniki na ok 8sztron z przekladni oraz roznego rodzaju kluczy pozniej kolejna teoria pokazane rozne narzedzia pasy klinowe itp i do czego sluzy wiedziec jak wygladaja a potem juz czyste pytania co chcesz robic itp osobiscie uwazam ze rozmowa ok nie byla napieta atmosfera mozna bylo sie czasem usmiechnac panie wszystko powiedzialy co mnie czeka jak wyglada praca w firmie czego moge oczekiwac social itp ja osobiscie czekam na decyzje

Leszno
incognito

Fajowo jest !!!!!!

HENIO

NIE PISZE ZEBY PROMOWAC ALE NIE BEDE NARZEKAC BO TO CAŁKIEM FAJNA ROBOTA POZA TYM NIE MA DUZYCH WYMAGAŃ NA STANOWISKO PRACOWNIKA PRODUKCJI I TO JEST FAJNE.

Dante

Witam wszystkich czy jest szansa na magazynie na ciągłość pracy przez firmę zewnętrzną?

praca
@Dante

Tak

Patrykkkk

Moja opinia jest taka że jak na wieś Radom to dobra firma, wyplacalna ! co różnie bywa gdzie indziej, urlopy płatne, dodatki (?), można się dogadać z przełożonym, i rzeczywiście umowy się kończą niektórym w marcu i kwietniu.

Olek

Każdy będzie pisał negatywne rzeczy bo kończą się umowy i boi się o pracę żeby chętnych nie było na jego miejsce ale po co to wyolbrzymianie.

adam

Przyjmują kobiety na produkcję

Thomas

warto się starać o pracę w tytoniowce bo dużo osób odchodzi w marcu, kwietniu i w maju 2019 r. , kończą się umowy i będą miejsca pracy a w Radomiu ciężko o pracę.

Zainteresowana

Czy obecnie są jakieś miejsca pracy dla kobiet?

Micki
@Zainteresowana

Tak.

Sebastian
@Zainteresowana

Tak jest praca do chwili obecnej

®adomiak

Dobra praca i płaca.

Szakal

Pracowałem przez agencję dzień przed końcem umowy dowiaduje się że od nowego miesiąca nie pracuje. Ta firma to jakaś kpina pod tym względem na pracę nie można narzekać nie była ciężka i dobrze płata .Ale zachowanie kierownictwa i tych niby małych fabryk naprawdę tragedia już ogłoszeniabez szukają do pracy.

Pracownica

Pracuje w tej firmie około 30 lat dzieje się masakra jakaś ukraińska dostaje umowę po roku A 50 innych młodych Polaków pracuje przez agencję nikt tego nie widzi chodzi mi dział dpp tylko jakieś układy piłka z kierownikiem i dostaje się umowę żałosne czasy

Latawiec
@Pracownica

Piła z łysym Tomaszem L. Bardzo zawsitny typ spotkałem to parę lat temu w tym (usunięte przez administratora)

Mechtech
@Pracownica

Umówmy dostają wybrańcy trzeba się z tym liczyć reszta za bramę. Bodajże 13 umów

QWERTY
@Latawiec

odpowiem tak jeśli chodzi o tą osobe niech naprawde sie cieszy ze sa takie ,,czasy'' bo rece i nogi miałby i tak dalej :) poprostu kto urodził sie kundlem ... Pozdrawiam

Roger
@QWERTY

Ten Pan o którym piszecie od dłuższego czasu nie zajmuje się obsadami. Pretensje jak macie to skierujcie je do szefów małych fabryk bo oni się tym zajmują. Oni decydują kogo zostawić na umowie a kogo wyrzucić.

spławik

W tytoniowce w Radomiu na ulicy Tytoniowej nic się nie dzieje, stare dawne czasy tu panują , tu jest taka stabilizacja i pewność pracy i nikt temu nie zaprzeczy.

QWERTY
@spławik

Szczególnie jedno panuje w tym zakładzie : ,, nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera'' Pozdrawiam

Micki

Niby tak dobrze, a jednak wiele osób wybiera zmianę. Z jednego działu, w nieco ponad dwa lata, odchodzi już czternasta osoba (koordynatorzy, administratorzy, stażyści). Siedem osób odeszło do innych firm. Siedem do innych działów. Trochę duża liczba jak na kilkunastoosobowy "świetny" zespół. Z czego wynika aż taka rotacja?

@Micki

Najbardziej szkoda ostatniego odejścia. Na jadalniach słyszy się od wielu osób „Dobry człowiek odchodzi…”. Sam wielokrotnie na niego głosowałem - „Lider wartości”. Szkoda ze firma pozbywa się/nie zatrzymuje takich ludzi. Wypada tylko życzyć powodzenia w nowej pracy.

Krzysztof

Też mnie to zastanawia.

Saturn
@Micki

Myślę że to jest spowodowane tym że ludzie chcą więcej zarabiać jest ogólna fama że się dużo zarabia że można wymagać od firmy jest to 500 plus każdy stroi fochy i chcę zarabiać Bóg wie ile ja uważam że jest to firma z perspektywami

churganda
@Saturn

Tak jest masz racje

TylkoNaEtacie
@churganda

Ma tyle racji co i interpunkcji. Podpowiadam - ZERO.

Tomi
@Micki

Jakiś update? Kto jeszcze uciekł?

asdasadd

oj ludzie ludzie odszedł wiadomo dlaczego a druga sprawa bo był ,,człowiekiem'' ... a trzecie zobaczył co sie zaczyna wyprawiać na dziale produkcji o wielkich ,,zmianach'' które to co nie miały przynieść ah i oh i to są powody odejścia

Tak prowadzą przez agencję pracy i poprzez firmę .

gość
@Andrzej

Witam, do jakiej agencji należy się zgłosić, aby zaaplikować? Szukam już od jakiegoś czasu agencji, która pomoże mi posredniczyć z pracodawcami. Z góry dziękuję.

Tomasz
@gość

Agencja pracy Randstad tam trzeba aplikować wejść na praca przez agencję Randstad w IMPERIAL TOBACCO i tyle poszukać trochę się poświęcić .

xyz
@Andrzej

poprawka- prowadzili... omijać szerokim łukiem DPP chyba że ma sie brata ,,wójta'' lub ciocie dyrektorke :D a co do pracy jak najbardziej wszystko fajnie pięknie dopóki wolumen na łeb na szyje nie spadnie i żebyś nie wiem co robił był wręcz ,,alfą i omegą'' bez pleców bye bye . Rozumiem że wszedzie są znane układy układziki oraz ,, kolesiostwo'' tak zwane ale w Imperialuu o matkoo to już na porządku dziennym jest bez ukryć, oraz najważniejsze firma nie dba o pracowników kompletnie. Wiadomo wszedzię w każdym zakładzie są plusy i minusy a co ostatecznie o Imperialu = Zakład Wariatów. Pozdrawiam

Grzegorz

Lekką ręką zarobisz 2600 najmniej czy przez IMPERIAL czy agencje .

luz bluz robota na 5+

W zakładach tytoniowych panują jeszcze czasu komuny luz bluz robota na 5 +.

Zostaw merytoryczną opinię o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. - Radom

• Jak się pracuje w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Kandydaci do pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.
2.3/5 Na podstawie 103 ocen.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.