Opinie o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

maciek

czy są jakieś przestoje ze nie ma pracy i masz przymusowy urlop proszę o odpowiedź

Suchy

Witam czy sa przyjecia do dzialu Dlw na wozki czy dopiero po nowym roku

Szok

Praca przez agencje pracy to jest masakra robisz za 2 a stare wygi co maja staz pracy odpoczywają sobie na kanciapie a najlepsze jest to przychodzisz na nadgodziny a przychodzi dzień wyplaty okazuje się ze nie byles,tak samo zachorujesz pójdziesz na zwolnienie dostanies wypowiedzenie sms porazka...

Janusz

Praca ok ale ciągle obgadywanie przez kolegow jest nudne...

@Janusz

Fakt, wszyscy pracownicy wzajemnie się obgadują, większość mężczyzn a plotkuja gorzej niż baby

Mechanik

Witam rozmowa przebiegala bardzo profesjonalnie ok 1.5h. Najpierw test z mechaniki na ok 8sztron z przekladni oraz roznego rodzaju kluczy pozniej kolejna teoria pokazane rozne narzedzia pasy klinowe itp i do czego sluzy wiedziec jak wygladaja a potem juz czyste pytania co chcesz robic itp osobiscie uwazam ze rozmowa ok nie byla napieta atmosfera mozna bylo sie czasem usmiechnac panie wszystko powiedzialy co mnie czeka jak wyglada praca w firmie czego moge oczekiwac social itp ja osobiscie czekam na decyzje

Adek

Cześć mam do Was pytanie jak można dostać się do Tytoniówki ???

sonny

@Adek

Ranstad

Agnieszka
@Tiritara

Dobrze, że odpowiedziałeś. Zastanawiam się jednak, czy może istnieje zatrudnienie się w IMPERIAL TOBACCO nie przez agencję, a bezpośrednio. Naprawdę nie da się w ten sposób? To dla mnie ważna kwestia, więc liczę na Twoją odpowiedź.

Tiritara
@Agnieszka

Powiem tak przez agencję możesz robić 18 miesiecy A po tym okresie możesz się starać przejść na zakład. Zależy jakim działem się interesujesz.

On

Witam, Są jakies nabory do Radomia. Jeśli tak może ktoś wie przez jaką agencje jest prowadzona rekrutacja.

Siwy
@On

Sa ramstad miesiąc porobisz na luzie

....

Trzeba złożyć podanie przez agencje pracy albo przez imperial to ogromna firma z dużym zapotrzebowaniem na pracownika, jest dużo stanowisk pracy i mnóstwo ludzi zatrudnia więc warto się starać! tam o pracę bo pieniądze są całkiem spore i maja opiekę lekarska, dopłaty do stołówki, karty na wyjscia, praca na zmiany , a przede wszystkim dobra atmosfera.

Magdzioł
@....

A jaka tam jest agencja?

rad
@Magdzioł

na Malczewskiego

pan

Spoko ta praca , najlepiej pracuje sie z tymi osobami co nie mają umów na stałe bo sie starają, a Ci co sa na stałe to fisiuja woda sodowa im uderza.

Gutek

Premia to jest najlepsze lekarstwo na różną pracę w firmie!!!

impas

Kiedy w imperialu będą normy wyrobowe bo jedni pracuje drudzy się obijaja trzeci na l4 idzie, a tak to by było sprawiedliwie ten kto pracuje to pracuje reszta do domu.

Olek

Tak piszecie bo jest duzo chętnych i w kwietniu 2019, wielu osobom kończy się umowa, jeżeli chodzi o urlop to jest płatny nikt na takie cyrki sobie nie pozwoli w tak dużej firmie, 13 są , pracuje sie na zmiany to fakt, pracować trzeba jak wszędzie .

Tomasz
@Olek

13 tka jest tyle ze nie liczni popracuja pełny rok bez przerw. Ostatnio "poleciało" 40osob kryteria są mało czytelne kto wylecieć ma. Dowiadujes się ostatniego dnia jak nie ma cię na grafiku. Ponadto wystarczy ze" znajdą " w szafce coś do wyniesienia i tez wylatujesz bez możliwości wyjasnienia.(czasem. Ktoś. Przypadkiem podrzucić może po kolezensku) .

maciek

Mnie się podoba ta praca, stołówka dodatki system zmianowy może jestem pozytywnie nastawiony bo mam FAJNE życie żonę która się wszystkim zajmuje w domu przy dzieciach gotuję sprząta uczy dzieciaki załatwia wszystkie sprawy jak przyjdzie z pracy po 9 godzinach , ja nic nie robię i za to ja cenię, choć większość tak ma z tego co opowiadają mi koledzy ale ja się cieszę z pracy rodziny i zaradnej żony.

coc355
@maciek

nic nowego moja pracuje wychowuje dzieciaki , ogarnia cały dom, płaci za wszystko i kupuje żarcie ja mam kasę na swoje wydatki co zarobie w imperial , to normalka.

Oli
@maciek

wątek o pracy a NIE ...... choć moja żona też zaradna praca firma dom i 3 dzieci uczy sprząta gotuje.

Krzysztof

Witam , są jakieś przyjęcia na Operatora Maszyn w Radomiu ?

musi być ok ponieważ jest dużo chętnych

aaacccc

Radom nie Wrocław, IMPERIAL nie korporacja , ale jak na Radom to całkiem znosnie.

Marek co ma zegarek

Ta firma ma moc nie trzeba się zbytnio narobić składanie kartonów segregowanie produktów to nie jest zbyt ciężka praca na produkcji ale do tego dodatkowo są płatne noce benefity karta sportowa opieka medyczna rabaty do kina ekwiwalent za pranie odzieży stołówka można się dobrze najeść za grosze bo 50% za stołówkę opłacają i dobre jest wynagrodzenie, i to wszystko przez agencje pracy.

koko

cała prawda@

Justys 123
@Marek co ma zegarek

Co robia tam kobiety na produkcji jesli sa?

Paul
@Marek co ma zegarek

A ja mam pytanie w jaki sposób można się tam dostać ???

ok a
@Paul

trzeba złożyć podanie do IMPERIAL lub przez agencje pracy na ul Malczewskiego w Radomiu .

Prymus

ho ho ho nawet spooko praca.

Salomon

spoko roobboottaa!

Justys 123

Czy w tej firmie pracuja na produkcji kobiety jesli tak to co robia

andrzej

Tak tego roku w marcu i w kwietniu kończą się umowy większości pracownikom na produkcji . Ale nie jestem pewny czy to zatrudniani przez agencje pracy i im umowa się kończy a według przepisów dłużej u jednego pracodawcy nie mogą pracować .

Tomi
@andrzej

Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd? Doskonała większość załogi ma umowy na czas nieokreślony.

Mirosław
@Tomi

najbardziej to chodzi o pracowników agencyjnuch którym w związku z nową ustawą kończą się umowy w kwietniu b. r.

Zostaw merytoryczną opinię o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. - Radom

• Jak się pracuje w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Kandydaci do pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.
2.3/5 Na podstawie 103 ocen.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.